Zavrieť

Porady

13 komentárov     zbaliť
veronikasad Ake peniaze vymáha?
veronikasad Bez tebou podpisanej dohody o zrazkach zo mzdy si ziadnu zrazku uplatnit nemozu. Nahradu skody by si museli uplatnit cestou sudu a tam by tazko pochodili.Ak si presvedcena, ze si ziadnu dohodu nepodpisala a podpis nie je tvoj, oznam im to pisomne a upozorni ich na falsovanie dokladov.
Rozmazavat to v Joj-ķe, to by som asi nerobila ...
veronikasad Do SP ta pravdepodobne prihlasili, ale keď si v den stanoveny v pracovnej zmluve nenastupila, prihlasku stornovali...
veronikasad Neviem ci pracovníčka UP vidí stornovane prihlasky. Do SP sa prihlasuje den pred zaciatkom vykonu práce a agentúra nebude riskovať pokutu, ak by si do práce nastupila ..
veronikasad Na sms nereaguj, preberaj len pisomnu korespodenciu, voči tej sa môžeš účinne brániť.
veronikasad to ti poradia právnici v konkrétnom prípade. IP nerieši pracovno-právne vzťahy, len môže pokutovať zamestnávatela za porušovanie Zákonníka práce.
veronikasad Poziadaj nick Profesional, nech ta zastupuje, ten tu vsetkych presviedcal o svojej pravde
profesional To nie je moja pravda. To sa volá PRÁVO.
Obávam sa, že mňa si nemôže dovoliť... :-)
veronikasad No, mohol by si trochu zlaviť na cene, aby si ťa mohla dovoliť ... Ak spor vyhráš, urobíš si reklamu a klienti sa ti budú hrnúť ...
misoft Mám dojem, že to tu môžeme uzavrieť.... hrozno sa zmenilo na burčiak.....
hrozno1963 bez komentara
misoft - vraj bez komentára a komentuješ....
mareko A text súvisiaci s otázkou je fuč
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    zamestnavatel poslal odstupenie od pracovnej zmluvy , avšak znova vymaha peniaze

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.