Zavrieť

Porady

Vrátenie tovaru

Ahojte, prosím urýchlene poradiť. Zákazník si u mňa zakúpil tovar, ktorý som poslala na dobierku. Túto si prevzal 10.10. a dnes mi napísal, či niečo z toho môže vrátiť, lebo s tým nie je spokojný. Vrátiť tovar predsa môže do 7 dní a táto doba už uplynula, nie? Alebo tým mailom v lehote 7 dní ešte neuplynula a mám mu to vziať späť? Mňa z takýchto ľudí asi porazí. Však to mohol vrátiť aj skôr nie? To si aj ja môžem kúpiť časopis, prečítať si ho a vrátiť, alebo ako to mám chápať? Budem mať problém ak mu napíšem, že mi to neposlal do 7 dní tak mu to nevezmem späť?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Martin Kusenda Martin Kusenda

Martin Kusenda je offline (nepripojený) Martin Kusenda

Zdravím,
Chcel by som sa Vás opýtať, plánujem totiž v obchodnom dome Alza si zakúpiť mobilný telefón iphone 5S a chcel by som sa Vás ohladom toho opýtať, či by bolo možné mobilný telefón vrátit do 7 dní bez udania dovodu ak nanom zistím prípadné vady a bude objednaný cez internet a vyzdvihovať si ho budem osobne na pobočke.
Za odpovede vopred dakujem
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Martin Kusenda
Zdravím,
Chcel by som sa Vás opýtať, plánujem totiž v obchodnom dome Alza si zakúpiť mobilný telefón iphone 5S a chcel by som sa Vás ohladom toho opýtať, či by bolo možné mobilný telefón vrátit do 7 dní bez udania dovodu ak nanom zistím prípadné vady a bude objednaný cez internet a vyzdvihovať si ho budem osobne na pobočke.
Za odpovede vopred dakujem
Ak ma tovar vady, tak sa ma reklamovat!
Tovar, ktory mozes vratit pri kupe na dialku je tovar, ktory je mozne predavat dalej, takze by na nom nemali byt znamky pouzivania.

Ak tovar kupis cez net,ale vyzdvihnes si ho osobne, mala by platit zmluva ako pri kupe "na dialku", tzn, ze tovar mozes vratit bez udania dovodu v stanovenej dobe.
http://www.zakonypreludi.sk/zz/2000-108#f5693125

Ale je tu viacero tem, ked ludia pisu, ze niektore firmy to nechcu uznat. Takze sa radsej informuj u konkretneho predajcu, alebo pozri jeho obch.podmienky na web-stranke.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať