Zavrieť

Porady

CASH FLOW

V prílohe je prehľad peňažných tokov - modifikovaná priama metóda a nepriama.
Naposledy upravil Braňo : 23.02.07 at 07:31
Usporiadat
Janinkaaa Janinkaaa

Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

Janinkaaa Pozri príspevok
Robím vprograme MRP. Môžem sa spoľahnúť na ich vytvorený CASH FLOW ?
Neviete, môžem ?
0 0
KvetkaK KvetkaK

KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

Ahojte. Tiež idem robiť prvý-krát cash flow. Chcem sa len opýtať, to si spoločnosť môže vybrať ktorú metódu použije?
Ďakujem.
0 0
KvetkaK KvetkaK

KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

Posúvam...
0 0
KvetkaK KvetkaK

KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

KvetkaK Pozri príspevok
Ahojte. Tiež idem robiť prvý-krát cash flow. Chcem sa len opýtať, to si spoločnosť môže vybrať ktorú metódu použije?
Ďakujem.
Posúvam ešte raz....
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Kvetka môžeš si vybrať, pokiaľ nemáš "vedením" určenú metódu, väčšina firiem robí nepriamu. Pri nepriamej vznikajú menšie rozdiely a dajú sa lepšie upratať.
0 0
Ally Klima Ally Klima

Ally Klima je offline (nepripojený) Ally Klima

Ahojte, viete mi povedať, kto je povinný cash flow zostavovať? či každý kto vedie PU alebo iba tí čo majú povinnosť auditu? ďakujem
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Ally Klima Pozri príspevok
Ahojte, viete mi povedať, kto je povinný cash flow zostavovať? či každý kto vedie PU alebo iba tí čo majú povinnosť auditu? ďakujem
Opatrenie MF Číslo: 4455/2003-92
§ 3
Poznámky
(1) Poznámky sa zostavujú tak, aby informácie v nich uvedené boli užitočné, významné, zrozumiteľné, porovnateľné a spoľahlivé.
(2) Údaje v poznámkach sa uvádzajú za bežné účtovné obdobie a za bezprostredne predchádzajúce účtovné obdobie, ak v prílohe č. 3 nie je ustanovené inak.
(3) Časť poznámok o prehľade peňažných tokov je súčasťou poznámok vždy, ak ide o účtovné jednotky, ktoré majú podľa zákona povinnosť účtovnú závierku overiť audítorom.

0 0
Ally Klima Ally Klima

Ally Klima je offline (nepripojený) Ally Klima

ďakujem krásne, takže zatiaľ sa tým nemusím zaoberať, ale vyzerá to tak že na budúci rok budem musieť.. krásny deň
0 0
vaneta vaneta

vaneta je offline (nepripojený) vaneta

NEMATE NIEKTO VYKAZ CASH FLOW V ANGLICTINE - súrne! ďakujem vopred
0 0
novacik55 novacik55

novacik55 je offline (nepripojený) novacik55

ahojte, potrebovala by som poradit, ze aky ma dopad nenavratna dotacia na investicny majetok na výpočet cash flowu nepriamou metodou. Dakujem za odpoveď.
0 0
adka1704 adka1704

adka1704 je offline (nepripojený) adka1704

Dobry den,

mate niekto cash flow nepriamou metodou v excely (vypocty)- aktualny napr. pre rok 2015?
Naposledy upravil adka1704 : 30.03.16 at 06:05
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať