Zavrieť

Porady

koľko za to ?

robím DP - valutovú pokladňu, peňažný denník cca 70 zápisov, výkazy
koľko sa asi za tákéto spracovanie berie ? daňovník si to ale podpíše sám, pretože nemám na to živnosť. Prosím poraďte aby som mala aspoň predstavu, narobila som sa dosť, lebo som to robila ručne
Usporiadat
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

.....to mi odľahlo, Evina. Zarazilo ma to, veď vyhotovenie DP je konečná fáza - záverečná, ukončenie roka a pre mňa znamená - opäť sa zbavím niekoľkých šanónov, čo u mňa strašia na polici...
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Marianna01 Pozri príspevok
.....to mi odľahlo, Evina. Zarazilo ma to, veď vyhotovenie DP je konečná fáza - záverečná, ukončenie roka a pre mňa znamená - opäť sa zbavím niekoľkých šanónov, čo u mňa strašia na polici...
Kedysi dávno mali takú snahu daňoví poradcovia, aby sa to zakotvilo do zákona...snažili sa uchovať svoju profesnú česť niekedy na rozdiel od nás...
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Tak konečne fundovaná odpoveď! Ja som mala zmluvu ešte ako živnostník s firmou o vedení účtovníctva, bolo v nej a vypracovanie DP, na základe kontroly z DÚ sa to nepáčilo pánu kontrolórovi, upozornil ma, že ja ako finančný a ekonomický poradca nemôžem mať vypracovanie DP, ale len vypísanie. Asi preto, že nenašiel iné nedostatky, hoci ak kontrola chce, kontrola nájde! Na základe toho som hľadala potom na Porade...
Ďakujem za ujasnenie.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať