Zavrieť

Porady

Preplatenie nevyčerpanej dovolenky

Prajem pekný deň,
chcem sa s Vami poradiť. Zamestnanec chce na základe dohody skončiť pracovný pomer. 30.06. má však nevyčerpanú dovolenku. Môžme sa s ním dohodnúť, že túto dovolenku mu preplatíme až v mesiaci 07/2007, keďže je to dosť dní alebo čo by ste mi poradili ako to vyriešiť. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mkatka je offline (nepripojený) mkatka

    mkatka
    Ak zamestnancovi zostane nevyčerpaná dovolenka k 30.06.2007, zamestnávateľ mu ju musí preplatiť. Môže to urobiť hneď v mesiaci jún.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Jana G. Pozri príspevok
    Prajem pekný deň,
    chcem sa s Vami poradiť. Zamestnanec chce na základe dohody skončiť pracovný pomer. 30.06. má však nevyčerpanú dovolenku. Môžme sa s ním dohodnúť, že túto dovolenku mu preplatíme až v mesiaci 07/2007, keďže je to dosť dní alebo čo by ste mi poradili ako to vyriešiť. Ďakujem.
    Pri skončení PP nevybratú dovolenku je povinný zamestnávateľ preplatiť.

    Jana G. je offline (nepripojený) Jana G.

    Jana G.
    Áno som si vedomá, že je to povinnosť len som chcela či sa to môže preplatiť mesiac po skončení.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ak to nepreplatí v poslednej výplate, môže to dodatočne preplatiť po skončení PP. Bývalému zamestnancovi sa zrazí len daň.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ak to bude plnenie po skončení PP, teda už nebude vaším zamestnancom, preto zrazíte iba daň.

    Preplatenie nevyčerpanej dovolenky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.