Zavrieť

Porady

SW easysvb

PLs. kto používaťe SW easysvb môžete mi dať vedieť, ako ste s ním spokojní? Asi by sme ho zakúpili, ale rada by som mala aj nejaké info, ako funguje, či su s niečim problémy a pod.

Dík
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

    MarcelkaT
    Máme poslednú verziu. Funguje bez problémov. O poslednej verzii hovorím preto, lebo na rozdiel od minulých má aj veľmi dobrý interaktívny help.Myslím, že cena a možnosti sú vo veľmi priaznivom vzťahu. Z množstva tlačových výstupov oceňujeme najmä vyúčtovanie, v porovnaní s tým čo dávajú niektoré bytové podniky a družstvá je výúčtovanie z tohoto softu minimálne o kategóriu lepšie a najmä každému zrozumiteľné. Mimochodom vyúčtovanie sme mali už vo februári. V prípade potreby pošlite mail, radi sa podelíme o skúsenosti - nechcem aby to vyzeralo ako reklama.

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    Ja mam k programu aj manual, sice iba vytlaceny wordovy dokument ale da sa z neho vyjst. Inak je to dobry program, na mieru usity pre SVB, funguje bez problemov.

    peton je offline (nepripojený) peton

    peton
    Orim, licencia programu sa kupuje na rok (ak chces aj na viac rokov a to dokonca aj spätne dozadu napr. za roky 2000-2006) a to na rok z pohladu SVB. Napr. pri zakupeni licencie na rok 2007 pracujes v nom od 01.01.07 az do spracovania vyuctovani a uzavreti roka t.j. napr. do 30.04.08. Ale ubezpecujem Ta, ze ak mas vsetky faktury od dodavatelov uz nahrate a parametrizaciu spravne nastavenu, je to len par sekund a vyuctovania mas hotove aj v januari :-). Ak si s programom spokojny a mas zaujem dalej s nim pracovat dokupis si licenciu na dalsi rok.

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    Prosim, viete mi poradit ako zauctujem v programe Easy SVB vysledky rocnych vyuctovani ? Teda ked mi najomnik uhradi na ucet nedoplatok alebo preplatok z rocneho vyuctovania ?
    Dakujem

    peton je offline (nepripojený) peton

    peton
    Výsledky ročného zúčtovania (nedoplatky aj preplatky) sa Ti pri uzávierke roku premietnu priamo do účtovníctva do záložky "Pohľadávky". Nedoplatky majú plusovú hodnotu a preplatky mínusovú. Ak pracuješ s programom prvý rok, musíš si Pohľadávky z vyúčtovania za minulý rok vytvoriť sama (pozri si manuál - F1 - kapitola Pohľadávka z Vyúčtovania).
    Ak chceš pohľadávku zúčtovať (nedoplatok aj preplatok) postupuješ štandardne cez tlačítko "Príjem" kde vyplníš "Dátum" klikneš na tlačítko "Pohľadávka", vyberieš zo zoznamu o ktorý nedoplatok (preplatok) sa jedná - dáš uhradiť a všetko ostatné Ti už natiahne. Potvrdíš OK a hotovo. Preplatky sa Ti zobrazia v príjmovom stĺpci peňažného denníka v mínusovej hodnote a nedoplatky v plusovej. Dúfam, že je to jasné, ak nie alebo to nerieši to čo potrebuješ ozvi sa. Pa.
    Naposledy upravil peton : 05.07.07 at 11:02 Dôvod: Doplnenie

    peton je offline (nepripojený) peton

    peton
    Ahoj evi - poslal som Ti SS. :-) Krásny upršaný dníček prajem. Snáď sa už vylepší.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.