Zavrieť

Porady

prvé príznaky tehotenstva

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, kedy najskôr sa dá zistiť, že je žena tehotná, myslím, kedy sa prejavia prvé, tie najskoršie príznaky (bez použitia tehotenstkého testu). Čo sa prejaví skôr ako vynechanie menštruácie?
Ako dlho - koľko dní trvá kým prejde vajíčko z vajíčkovodu do maternice? A následne von z tela?
Ďakujem za odpoveď.
Usporiadat
hm21 hm21

hm21 je offline (nepripojený) hm21

katarina.j ---- je to spermicidny krem... Pharmatex...
0 0
maminečka maminečka

maminečka je offline (nepripojený) maminečka

babeny....ja sa tiez snazim s mojim partnerom o babätko http://www.porada.sk/images/icons/icon11.png ...obaja si to velmi zelame...i ked sa snazime len druhy mesiac ale presne ako som tu citala pocitujem aj ja....pichanie v maternici...po par dnoch po oplodneni....je to pre mna nieco uplne nove lebo nic podobne som nikdy nepocitila...a dokonca mi vcera bolo cely den aj dost ťažko...ako keby som mala menštruáciu...kamoska mi tvrdila ze vraj sa mi vajicko zahniezduje...kedze som to prvy krat pocula som ju hned vysmiala...ale teraz citam, ze aj taketo veci sa deju....ani neviete ako ste mi zlepsili naladu....a tiez si myslim, ze predcasne robenie testov nema zmysel...uvidim ci za 7 dni dostanem svoje dni....ak nie.....tak si pockam dva tyzdne a az potom budem robit test....držim palčeky vsetkych buducim maminkam.... http://www.porada.sk/images/smilies/smile.gif
0 0
misha28 misha28

misha28 je offline (nepripojený) misha28

Dobrý večer. Mojím problémom je to, že neviem, či som naozaj tehotná. Chcela som si kúpiť test, ale priateľ chce ešte trocha počkať. Menštruáciu som dostala skôr, no nikdy ju nemám pravidelne. Mojím prvým "príznakom" bolo to, že som začala strašne veľa jesť, pribrala som, nemala som rada zavárané uhorky, no teraz by som ich jedla deň a noc, čo sa týka sladkostí a ovocia, toho som jedla stále veľa, no teraz ešte viac, dosť často mi je zle, no nikdy nie ráno, som stále unavená, precitlivelá, bruško ma stále bolí, trošku mi narástlo, a je o dosť tvrdšie ako inokedy. Čo si myslíte? Som v "tom" alebo nie? :/ ,,
0 0
misha28 misha28

misha28 je offline (nepripojený) misha28

Dobrý večer. Mojím problémom je to, že neviem, či som naozaj tehotná. Chcela som si kúpiť test, ale priateľ chce ešte trocha počkať. Menštruáciu som dostala skôr, no nikdy ju nemám pravidelne. Mojím prvým "príznakom" bolo to, že som začala strašne veľa jesť, pribrala som, nemala som rada zavárané uhorky, no teraz by som ich jedla deň a noc, čo sa týka sladkostí a ovocia, toho som jedla stále veľa, no teraz ešte viac, dosť často mi je zle, no nikdy nie ráno, som stále unavená, precitlivelá, bruško ma stále bolí, trošku mi narástlo, a je o dosť tvrdšie ako inokedy. Čo si myslíte? Som v "tom" alebo nie? :/ ,,
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

chapem vsetky co tu pisu,hlavne tei,ktore si tehotenstvo velmi zelaju.treba pockat,nic neunahlit,cim viac si vsugeruvavate "tehotenske stavy",tym viac bude boliet sklamanie ak to nebude ono-viem o com hovorim.......
dajte si cas a uvolnite sa!!!!!!!!!
1 0
Maria129 Maria129

Maria129 je offline (nepripojený) Maria129

Ahojte chcem sa spýtať, či je možné,že by som bola tehotná. Po menštruácií som mala styk a partnerovi asi ušlo ale nie je si celkom istý ako môžem hneď zistiť, bez testu či som tehotná. Je to možné zistiť po pár dňoch po styku????? Lebo mám taký divný pocit v podbrušku ako keby sa mi maternica hýbala neviem to presne opísať a mám výtok taký žlto-hnedý a páchne. Môžem byť tehotná,alebo môže byť výtok spôsobený kvôli pohl.styku?????? Prosím poraďte mi. ďakujem
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Mohlo, samozrejme, že mohlo. Urob si test, alebo navštív lekára.
0 0
Katka_2 Katka_2

Katka_2 je offline (nepripojený) Katka_2

včera som si robila tehotenský test a mala som jednu paličku takže negatívne ale mam taky divný pocit že môžem byť v tom takže nemala by som čakať ale čo najrýchlejšie navštíviť gynekologa?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Katka_2 Pozri príspevok
včera som si robila tehotenský test a mala som jednu paličku takže negatívne ale mam taky divný pocit že môžem byť v tom takže nemala by som čakať ale čo najrýchlejšie navštíviť gynekologa?
moja jedna palička mala 10.9. 13 rokov
(ale zasa ja som ho, synáčika veľmi chcela, a bola som sklamaná, keď sa mi len jedna ukázala)

neviem, ako dlho je od tej udalosti, tehotenské testy z lekárne síce garantujú neviem koľko dní od oplodnenia, alebo omeškania menštruácie
lekárske testy sú presnejšie, treba ku gynekológovi
0 0
majus24 majus24

majus24 je offline (nepripojený) majus24

ahojte. menstruaciu som mala pred 10 dnami a mam bolest v podbrusku uz tak tyzden, prsia ma tiez bolia, som unavena a nechuti mi jest a ani cigy. asi tak pred 3 tyzdnami som prestala brat HA a predmesiacom nam s priatelom praskol kondom. HA som brala skoro 3 roky. a testy su negativne mozem byt v tom??
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

preco zeny hned panikaria.nemyslim si ze to je pravdepodobne,ale vydrz aspon 2 tyzdne,potom si urob test.
0 0
jasmin rahoman jasmin rahoman

jasmin rahoman je offline (nepripojený) jasmin rahoman

gdo mi moze poradit malasom s pratelo sex pez ocharani 2 kar za noc ale ked sa spravil nie do mana a po minute zas sme pokracovali nie viem ci mozem byt tehotna kolko sperma stacia abi som bola tehotna prosim o radu dakjem
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

jasmin rahoman
gdo mi moze poradit malasom s pratelo sex pez ocharani 2 kar za noc ale ked sa spravil nie do mana a po minute zas sme pokracovali nie viem ci mozem byt tehotna kolko sperma stacia abi som bola tehotna prosim o radu dakjem
koľko ? stačí jedna spermia.......to hádam vieš......
1 0
gabuša gabuša

gabuša je offline (nepripojený) gabuša

ahojte žienky :-) ja mam take pichanie v podbrusku dnes cely den od rana, a ked si spomeniem na nejake jedlo uplne sa mi zbiehaju slinky Pred dvoma dnami sme mali s priatelom sex a hned po sexe som mala taky svetlo hnedasty vytok... docitala som sa ze to zvyknu mavat zeny v pociatocnom stadiu tehotenstva... robila som si test ten vysiel negativny ale od kedy sa pokusame o babatko preslo len par dni asi to je velmi skoro na zistovanie ci??
0 0
Lalalalka Lalalalka

Lalalalka je offline (nepripojený) Lalalalka

Dobrý večer, potrebujem poradiť, ..asi pred dvoma tyždnami ma začalo bolievať v podbrušku, citim sa celkom ina ako keby som to nebola ani ja, mala som menštruaciu len dva dni čo u mňa neni obvykle, citim sa ako keby mam teplotu nesmierne som smadna, uz len pri pomysleny na vodu ju hned potrebujem, stale som unavena som rada ked sa idem najest a to je dalsi problem, bez problemov dokážem zjest aj tri porcie a stale mam na niečo chuť čo by som si ešte dala
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Lalalalka
Dobrý večer, potrebujem poradiť, ..asi pred dvoma tyždnami ma začalo bolievať v podbrušku, citim sa celkom ina ako keby som to nebola ani ja, mala som menštruaciu len dva dni čo u mňa neni obvykle, citim sa ako keby mam teplotu nesmierne som smadna, uz len pri pomysleny na vodu ju hned potrebujem, stale som unavena som rada ked sa idem najest a to je dalsi problem, bez problemov dokážem zjest aj tri porcie a stale mam na niečo chuť čo by som si ešte dala
Prepac, ale co cakas? Ze ti niekto na 100% potvrdi,alebo vyvrati tehotenstvo cez monitor na zaklade tvojho prispevku?

Rozumnejsiu radu,ako to, ze mas navstivit gynekologa ti nikto neda...
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Lalalalka
Dobrý večer, potrebujem poradiť, ..asi pred dvoma tyždnami ma začalo bolievať v podbrušku, citim sa celkom ina ako keby som to nebola ani ja, mala som menštruaciu len dva dni čo u mňa neni obvykle, citim sa ako keby mam teplotu nesmierne som smadna, uz len pri pomysleny na vodu ju hned potrebujem, stale som unavena som rada ked sa idem najest a to je dalsi problem, bez problemov dokážem zjest aj tri porcie a stale mam na niečo chuť čo by som si ešte dala
v lekárni je dostať kúpiť tehotenský test.. o takej možnosti vies?
2 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať