Zavrieť

Porady

prvé príznaky tehotenstva

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, kedy najskôr sa dá zistiť, že je žena tehotná, myslím, kedy sa prejavia prvé, tie najskoršie príznaky (bez použitia tehotenstkého testu). Čo sa prejaví skôr ako vynechanie menštruácie?
Ako dlho - koľko dní trvá kým prejde vajíčko z vajíčkovodu do maternice? A následne von z tela?
Ďakujem za odpoveď.
Usporiadat
miru.j miru.j

miru.j je offline (nepripojený) miru.j

Ahoj margot157 ! Ako sa mas? Je vsetko ok? Bola si u lekara? Dufam ze je vsetko okZatial som neprisla na to ako poslat ss,budem skusat este a napisem.
0 0
margot157 margot157

margot157 je offline (nepripojený) margot157

miru.j Pozri príspevok
Ahoj margot157 ! Ako sa mas? Je vsetko ok? Bola si u lekara? Dufam ze je vsetko okZatial som neprisla na to ako poslat ss,budem skusat este a napisem.
Ahoj miru.j,
jasne, vsetko je v poriadku,som rada, ze si sa ozvala, dnes som bola u lekara, zobrali mi krv a vypisali teh.knizku, som v pohode. teraz som v 9tt. Ako sa mas ty, stale si doma? Dlhsie si sa neozvala, tak som si zacinala robit starosti, dufam, ze si v poriadku. Mna nic ine nestve, len ta otrasne horka chut v ustach, aj som sa dnes na to pytala, mas to aj Ty? Mam potrebu stale nieco jest, alebo pit, aby som tu horku chut niecim prekryla. A stale tie bolave prsia. Neviem, ci nemusis mat urcity pocet prispevkov, aby si mohla posielat ss, take nieco sa mi mari.
0 0
miru.j miru.j

miru.j je offline (nepripojený) miru.j

Jeeeeeeej to sa tesim,ze si tu.Ja som v poho len sa nudim doma.Ja som v7t a knizku dostanem 23.6.to idem do poradne a budem mat i vysledky s odberov.Robili mi ich skor.Ja uz budem doma asi az do konca.Inak sa citim v pohode az na tu chut kovu v ustach,smad a unavu.Prsia ma bolia hlavne rano ked sa zobudim.Poslala som ti ss ,dostala si?
0 0
margot157 margot157

margot157 je offline (nepripojený) margot157

prave som ti odoslala ss, dufam, ze ju dostanes, ja stale popijam dzus, aby som zahnala tu horku chut, smadna som stale, trochu viac unavena, teraz si zvyknem, ked pridem z prace hodit tak na polhodinku "slofika" a fungujem dalej, aj mna prsia bolia hlavne rano, inak je to vsetko v pohode. Mne robili sono hned na prvom vysetreni, ale odbery az teraz, takze vysledky budu asi az na dalsej kontrole, idem 15.7.Zelam vela trpezlivosti, stastia, zdravicka a pevne nervy, drzte sa,M
0 0
miru.j miru.j

miru.j je offline (nepripojený) miru.j

Margot videla si uz babatko na sone?
0 0
margot157 margot157

margot157 je offline (nepripojený) margot157

Videla, taku malu bodocku,ale srdiecko uz bilo, dnes mi povedali, ze to bolo dost zavcasu, na hranici rozpoznatelnosti, ze keby som isla v 10tt, tak vidno pekne babatko v maternici, teraz mi budu robit sono v 13tt. To krvacanie ti uz prestalo?
A doma nelezis stale,pravda, len viac oddychujes? velmi ti drzim palce, aby to vsetko dobre dopadlo,zelam krasny den, maj sa pekne,M.
0 0
aknelh aknelh

aknelh je offline (nepripojený) aknelh

Môže žena otehotnieť aj počas menštruácie? Má s tým niekto skúsenosť? Ďakujem
0 0
miru.j miru.j

miru.j je offline (nepripojený) miru.j

aknelh Pozri príspevok
Môže žena otehotnieť aj počas menštruácie? Má s tým niekto skúsenosť? Ďakujem
Ahoj aknelh,ak mas menstruacny cyklus 28 dnovy cize pravidelny, tak mas plodne dni priblizne 12-16 den od prveho dna poslednej menstruacie.S toho dovodu by si cez menzes otehotniet nemala.Mam to nastudovane pretoze sa mi dlho nedarilo otehotniet.
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Veľmi ma teši, že ste sa našli a môžete sa navzájom podržať. Len si prosím pamätajte, že priebeh tehotenstva môže byť u každej iný. Držim vám prsty, aby ste obe vynosili a šťastne porodili zdravé detičky.
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
aknelh Pozri príspevok
Môže žena otehotnieť aj počas menštruácie? Má s tým niekto skúsenosť? Ďakujem
Pri tehotenstve nič nie je len také, alebo onaké. Poznám mamičku, ktorá otehotnela koncom menštruácie, práve tak môže žena otehotnieť a pritom mať menzes až do prvých pohybov. Aj keď to nie je tento prípad, ale ma napadá jeden vtip.
Príde žena k lekárovi a pýta sa: čo mám robiť, aby som neotehotniela? On jej odpovie: nič, ale celkom nič. :
Kedy môže žena povedať, že nie je tehotná? Len vtedy, ak nespí s chlapom, pretože žiadna ochrana nie je 100%.
0 0
miru.j miru.j

miru.j je offline (nepripojený) miru.j

Ahoj tutiola.Ja sa velmi tesim,ze su taketo stranky a im podobne.Je naozaj fajn popisat si s clovekom co preziva nieco podobne ako ja a vymienat si snim skusenosti.Je to super.Dakujem Ti za priania a zelam Ti vsetko Dobre.Miru.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

viem ze uz tu tato tema bola vela vela krat sklonovana,ale momentalne sa chcem pytat ja-tehotnych.

je v prvoych dnoch-mesiacoch tehotnosti aj nejaky vytok-konkretne priehladny ,dost riedky hlien?alebo iny vytok ?alebo ma byt spodna bielizen uplne" cista"?
som trochu v pomykove,lebo i ked mi to meska len cca 2 dni,vobec nemam priznaky ako zvycajne-zeby to uz malo kazdym dnom prist.bolia ma hrozne krize a prsia si zacinam citit az dnes.
,mam hlienovy vytok,ako pocas ovulacie,to sa mi nestava.normalne by ma uz mali totalne boliet prsia ale zatial skoro nic.nechcem si robit test,zda sa mi to priskoro,ale zaujimalo by ma,ci je takyto hlien nejakym signalom-ovulacia prebehla uz davnejsie,bolo by cudne keby to bola znova ona...
0 0
luckapastvova luckapastvova

luckapastvova je offline (nepripojený) luckapastvova

Ahojte!
Tak som konečne našla niečo, kde si pokecám s tehuľkami. Takže ja som bola u mojej gynekologičky 25.06.2009 a videla som prvýkrát naše bábo. Malo len 5x3mm a ešte to nemalo tvar človiečika, ale už sa pomaly vyvíjame. K lekárke idem až 13.07.2009, zoberú mi odbery a uvidíme, čo nám pani doktorka povie. Zatiaľ sa cítim výborne. Nevoľnosti nemám, len keď mám hlad, viem že sa musím ihneď napapať, lebo sa necítim moc dobre. Unavená nie som a hrozne sa tešíme aj so skoromanželom. Tento rok sme si toho naplánovali akosi hodne. Svadbu, sťahovanie do nového bytu a ešte aj rastúce bábätko. Ale nevadí, tešíme sa a dúfame, že budeme zdravučký.
Krásny dník všetkým, ja mám dnes pracovný.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Gratulujeme, nech všetky plány vyjdu na 1*. Bábetko nech krásne rastie a teším sa keď nám napíšeš, že už máš vytúženého človiečika pri sebe.
Môj synček Ti posiela božtek.
0 0
luckapastvova luckapastvova

luckapastvova je offline (nepripojený) luckapastvova

Ďakujem lenkak!

Aj ja posielam Tvojmu synčekovi božtek.
Tak ma napadlo, že sa spýtam, či sa náhodou nevolá Jakubko? Vieš, mala som jednu úžasnú kolegyňu, bohužiaľ bývalú. Bola taká úprimná. Veď sme si niekedy skočili aj do vlasov, ale nikdy na ňu nezabudnem. Bola úžasná, veľa som sa od nej naučila. Ona mi ukázala túto stránku a viem, že je tu prihlásená, ale neviem pod akým menom a to tvoje by sa aj docela hodilo.
Ale samozrejme, ak si není moja bývalá kolegyňa, vôbec mi to nevadí. Ďakujem za blahoželanie a prajem krásny deň.
0 0
luckapastvova luckapastvova

luckapastvova je offline (nepripojený) luckapastvova

AAAAA!
Prepáč už som to zistila. Ty si z Nových Zámkov a ona odtiaľ nie je. Takže nie si moja bývalá kolegyňa. Ospravedlňujem sa, ale ja som teraz nejaká spomalená. Aj Vám sa to stáva, že kým niečo pochopíte, prejde aj niekoľko minút? Mne nejak často a predtým to tak nebolo. Ale nevadí, som ochotná to tých 9 mesiacov vydržať. Maj sa pekne lenkak.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Lucka to je ok, v pohode. Synček sa volá Martinko.
0 0
luckapastvova luckapastvova

luckapastvova je offline (nepripojený) luckapastvova

Tak to je krásne meno. Mne sa veľmi páči Matej, ale ešte sme sa zatiaľ nedohodli s mojím skoro-manželíkom. Hovorí, že je na to ešte dosť času. Tak musím chvíľu vydržať, kým nebudem mať obrázok nášho drobca. Asi až potom sa mu to bude zdať naozaj skutočné a o mene začne premýšľať aj on. Inak aj vy ste cítili, aké budete mať pohlavie Vášho dieťatka? Ja cítim, že to bude chlapček. Som zvedavá, že či sa trafím a potom Vám dám vedieť. Tak pa
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Nám nezáležalo na pohlaví, dlho sme ani nevedeli, asi mesiac pred pôrodom nám povedali že možno bude chlapec. Na sone sa náš krásavec neukázal, vždy mal medzi nohami pupočnú šnúru.
Manžel dlho chcel dievčatko Lenku (po mne) ešte pred tým než sm otehotnela a ja som mu vždy hovorievala, že keď nebude Lenka bude Martinko (po ňom). Takže s menami sme problém nemali. Ináč svokrovci chceli vnuka, prvého, aj sa im to splnilo. Teraz budú mať asi vnučku, od dcéry - do páru.
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

luckapastvova Pozri príspevok
Tak to je krásne meno. Mne sa veľmi páči Matej, ale ešte sme sa zatiaľ nedohodli s mojím skoro-manželíkom. Hovorí, že je na to ešte dosť času. Tak musím chvíľu vydržať, kým nebudem mať obrázok nášho drobca. Asi až potom sa mu to bude zdať naozaj skutočné a o mene začne premýšľať aj on. Inak aj vy ste cítili, aké budete mať pohlavie Vášho dieťatka? Ja cítim, že to bude chlapček. Som zvedavá, že či sa trafím a potom Vám dám vedieť. Tak pa
Mne sa tiež veľmi páči meno Matej...a ak raz budem mať syna, bude sa tak volať
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať