Zavrieť

Porady

Pavúky v rodinnom dome

Poradí mi niekto, ako sa účinne zbaviť pavúkov v rodinnom dome?
Usporiadat
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
alla66 Pozri príspevok

Krásny príspevok pre Xanti...určite bude pokojne spať a snívať sladké sny
Toto dám tuším ako tapetu do PC, dcéra sa k nemu ani nepriblíži
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
zltalienka Pozri príspevok
A neskúšali ste zohnať nejakú rastlinu, ktorá odpudzuje pavúky a dať ju do okna? Ja mám napríklad v izbe pri okne paradajku a žiadna háveď do izby cez otvorené okno neprelezie.
No neviem co ti to odpudzuje ten hmyz, ale paradajka to nebude. Na mojich paradajkach na zahrade sa udomacnili mole a vzdy ked ich polievam dostavaju sa do paniky a len vtedy si uvedomujem kolko ich tam je. A pavuciny su natahane z jednej rastliny na druhu. Samozrejme na paradajkach...
0 0
Tara1 Tara1

Tara1 je offline (nepripojený) Tara1

Mať fóbiu z pavúkov, to je príšerné utrpenie.Zažila som toho dosť pri mojej dcérke. Zo všetkých príhod len jedna. Večer zbadala na strope pavúka, celú noc presedela na posteli a stále ho sledovala.Nebola schopná ani vstať, ani na okamih ho pustiť z očí. Nedokázala ísť do špajze napr. pre zemiaky, lebo čo keď tam bude pavúk. A všeličo iné. Pre niekoho je to možno smiešne.
0 0
Ivuchak Ivuchak

Ivuchak je offline (nepripojený) Ivuchak

Ja tiež patrím k "milovníkom" pavúkov. Máme malú chatku pri lese a sú tam také fajné čierne hrubé. Chodíme tam celé leto pravidelne každý víkend no a ja pravidelne omietam chatku od doslova hororových pavúčin. Môjmu manželovi som povedala, že tam budem spať len pod podmienkou, že ich vysťahuje odtial natrvalo.Ak niekto viete, čím natrieť, resp. vystriekať chatku, aby im nechutila,poradte.Myslím,že urobíte radosť aj manželovi
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať