Zavrieť

Porady

účtovanie stravných lístkov

Je toto správne účtovanie?

Predkontácia cez ID - stravné lístky pre zamestnancov
1.
zamestnávateľ 527/213
zamestnanec 331/213

na jeden interny doklad to môžem dať,áno?

2.
nemusím to prehnať cez 335?
takto
527/213
335/213

331/213


ďakujem
Usporiadat
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Paula Pozri príspevok
Ja spravidla koncom roka (november, december) zadotujem SL takmer celým zostatkom SF . Naši zamestnanci o iné čerpanie nemajú záujem a pred sviatkami ich to aj poteší.
... áno, ale sú aj iné dôvody odlišnosti výšky príspevku, napr. spomeniem len

- v jednom mesiaci (v prvom) sa zabudol poskytnúť príspevok (napr. výmena účtovníčok) - prečo by si musel celý rok postupovať bez príspevku, resp. v druhom mesiaci nedal poskytnúť príspevok za dva mesiace ?

- alebo sa zmení počet zamestnancov - môže to mať tiež vplyv na výšku nielen tvorby SR, ale i príspevku...

... tiež "operatívne" sa prispôsobujem zmeneným podmienkam, nečakám na nasledujúce účtovné obdobie... pokiaľ zamestnávateľ hradí plnú cenu stravného lístku, tak nevidím dôvod nedočerpaním SF zvyšovať jeho ZD a daň z príjmov zato, že je ústretový ku svojim zamestnancom...
2 0
Asztalosová Asztalosová

Asztalosová je offline (nepripojený) Asztalosová

Pestovanie uhoriek
Dobrý deň.
1. Ja účtujem stravné lístky takto, neviem či to je správne:
331/333 zamestnanec 45% toto účtujem k poslednemu dňu v mesiaci
527/213 zametnávateľ 55% toto účtujem ak mám lístky
333/213 výdaj strav.líst.zamestnancom, toto účtujem ak mám lístky
Nevadí ak nepoužívam účet 335? Lístky dávam pozadu.
zo SF neprispievame.

2. Mám lístky v hodnote 2,85 eur a vystačia mi oktober, november. Nekupovala som a ani som nevymenila na 3,00 eurové lístky.
Ak počítam 2,85, tak 45% je 1,28 eur. Zoberiem 21 dni x 1,28=26,88 eur za listky
Ak počítam 3,00, tak 45% je 1,35 eur. Zoberiem 21 dni x 1,35=28,35 eur za listky
rozdiel 28,35 - 26,88 = 1,47 eur. Tento rozdiel by som mohla doplatiť zamestnancom zo SF a bolo by dodržané, že dostali lístky v hodnote 3,00 eur?
Bolo by to účtované 472/331.
Ďakujem za odpoveď.
0 0
Asztalosová Asztalosová

Asztalosová je offline (nepripojený) Asztalosová

Pestovanie uhoriek
Poradte niekto.
0 0
Adiks Adiks

Adiks je offline (nepripojený) Adiks

účtovník
1. Nemôžeš použiť účet 333, ale musíš použiť účet 335, nakoľko tento účet sa používa na vyjadrenie účtovného prípadu z pohľadu zamestnávateľa a zamestnávateľ má pohľadávku voči zamestnancom za stravné lístky.
2. § 152 ods.4 Zákonníka práce hovorí, že cenou jedla v tebou opisovanom prípade sa rozumie hodnota stravovacej poukážky, ktorá musí predstavovať najmenej 75% stravného poskytovaného pri pracovnej ceste v trvaní 5 až 12 hodín. Z toho vyplýva, že stravovaciu poukážku v takejto hodnote musíš zamestnancovi fyzicky vydať.
2 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Asztalosová Pozri príspevok
... Lístky dávam pozadu.zo SF neprispievame....
... ja len doplním - ani zvýraznené nie je košer...
0 0
zdeniatqo zdeniatqo

zdeniatqo je offline (nepripojený) zdeniatqo

Ahojte poradaci a poradacky

mam na vas otazocku.... mozem vyrovnat stav stravnych listkov dodatocne? teda v uctovnictve boli vyuctovane k vyplate.... ale realne sme ich nemali nakupene este.... mozem teda chybajucich 20 stravnych listkov vyrovnat aj dodatocne o mesiac?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

zdeniatqo Pozri príspevok
Ahojte poradaci a poradacky

mam na vas otazocku.... mozem vyrovnat stav stravnych listkov dodatocne? teda v uctovnictve boli vyuctovane k vyplate.... ale realne sme ich nemali nakupene este.... mozem teda chybajucich 20 stravnych listkov vyrovnat aj dodatocne o mesiac?
Upresni ako to vlastne je. Ako boli vyúčtované k výplate, čo to znamená, stiahli ste zamestnancom hodnotu SL, ktoré nedostali alebo ako?
0 0
zdeniatqo zdeniatqo

zdeniatqo je offline (nepripojený) zdeniatqo

ano presne tak. peniazky za stravne listky sa zamestnancom stiahli, ale fyzicky sme mali vydat 40 stravnych listkov, ale realny zostatok listkov bol napr. 10.... tak ci tych 30 mozem nakupit neskor, s tym ze im ich dodatocne vydame. Je to v poriadku takto? alebo im musim spravit nejaku penaznu nahradu?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

zdeniatqo Pozri príspevok
ano presne tak. peniazky za stravne listky sa zamestnancom stiahli, ale fyzicky sme mali vydat 40 stravnych listkov, ale realny zostatok listkov bol napr. 10.... tak ci tych 30 mozem nakupit neskor, s tym ze im ich dodatocne vydame. Je to v poriadku takto? alebo im musim spravit nejaku penaznu nahradu?
Nemali ste žiaden dôvod na zrážku za stravenky, ktoré zamestnanci nedostali. Peniažky preto treba vrátiť. Zrážku je možné urobiť až vtedy, keď zamestnanec stravenky aj prevezme.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

zdeniatqo Pozri príspevok
ano presne tak. peniazky za stravne listky sa zamestnancom stiahli, ale fyzicky sme mali vydat 40 stravnych listkov, ale realny zostatok listkov bol napr. 10.... tak ci tych 30 mozem nakupit neskor, s tym ze im ich dodatocne vydame. Je to v poriadku takto? alebo im musim spravit nejaku penaznu nahradu?
A na čí pokyn sa stiahli? Na základe koho, čoho? A zamestnanci na to nič? Tolerujú také spôsoby?
0 0
zdeniatqo zdeniatqo

zdeniatqo je offline (nepripojený) zdeniatqo

Tweety Pozri príspevok
A na čí pokyn sa stiahli? Na základe koho, čoho? A zamestnanci na to nič? Tolerujú také spôsoby?
joj sak nestresujte. Vsetko je so suhlasom zamestnancov. Je to taka rodinna firma. Len vlastne nevieme ci to takto mozeme vyrovnat.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

zdeniatqo Pozri príspevok
joj sak nestresujte. Vsetko je so suhlasom zamestnancov. Je to taka rodinna firma. Len vlastne nevieme ci to takto mozeme vyrovnat.


Naozaj máte písomný súhlas zamestnancov k zrážke zo mzdy aj za SL, ktoré im načas neboli poskytnuté? A potom v stravovacom zariadení po obede povedia personálu "Prinesiem vám SL, až mi ho rodinný zamestnávateľ láskavo dá" .
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

zdeniatqo Pozri príspevok
joj sak nestresujte. Vsetko je so suhlasom zamestnancov. Je to taka rodinna firma. Len vlastne nevieme ci to takto mozeme vyrovnat.
Rodinná, nerodinná firma, toto nie je v súlade so zákonom.
0 0
maartin maartin

maartin je offline (nepripojený) maartin

Ahojte,
len sa chcem opytat ci s novelou zakona o dani z prijmu sa od 1.1.2013 nieco meni aj v zhladom k uctovaniu SL. Narazam na ich zdanenie, stale plati sadzba 19%?

Dakujem krasne!
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

maartin Pozri príspevok
Ahojte,
len sa chcem opytat ci s novelou zakona o dani z prijmu sa od 1.1.2013 nieco meni aj v zhladom k uctovaniu SL. Narazam na ich zdanenie, stale plati sadzba 19%?

Dakujem krasne!
Aké zdanenie SL?
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

Dobrý deň,
poraďte aký je predpis odvodu DPH pri predaji SL zamestnancom?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

A prečo by mal byť? SL si nakupovala s dph?
0 0
kn-alka kn-alka

kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

Jarka jméno mé :)
Stravné lístky sú oslobodené od DPH, pozri si poriadne faktúru!!
0 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

Vidí sa mi, že existuje povinnosť odvodu DPH z 55% hodnoty SL. Len to nemôžem nájsť.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Iwett Pozri príspevok
Vidí sa mi, že existuje povinnosť odvodu DPH z 55% hodnoty SL. Len to nemôžem nájsť.
A kde sa ti to vidí? Lebo dph odvádzaš len pri závodnom stravovaní, len vtedy, keď si ich nakúpila s daňou. A SL napr. Tickety sú vlastne ceniny, nie sú teda predmetom dph, resp. sú oslobodené.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať