Zavrieť

Porady

Odstránenie vodného kameňa.

Vie mi prosím dakto poradiť skutočne overený prostriedok ( nie tie z reklamy...) na odstranenie vodneho kamena ? Ďakujem, R.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

byb
My sme doma používali tiež ocot, ale strašne to smrdelo a dlho to trvalo.. naposledy som si omylom uvarila octový čaj, keď som čistila kanvicu

Odvtedy používame len Cheiron (dá sa kúpiť aj cez e-shop). stojí niečo cez 2€ ale dá sa používať "donekonečna" tá istá fľaša.
proste to nalejem do konvice (alebo aj do kávovaru atď) zapnem ohrev a za chvíľu je hotovo. tekutinu potom prelejem zas do povodnej flaše. a tiež to zvyknem riediť vodou. funguje výborne
Ocot pouzivam uz dlho,staci po vyvareni konvice oplachut 2-3x studenou vodou a zapach octu uz necitis. prip. nechat pootvoreny dekel.
Na co kupovat rozne drahe chem.pripravky ?
4 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ja som ocot prestala používať už dávnejšie, rovnakú službu a bez zápachu a príchute spraví aj lyžička kyseliny citrónovej
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

byb
My sme doma používali tiež ocot, ale strašne to smrdelo a dlho to trvalo.. naposledy som si omylom uvarila octový čaj, keď som čistila kanvicu

Odvtedy používame len Cheiron (dá sa kúpiť aj cez e-shop). stojí niečo cez 2€ ale dá sa používať "donekonečna" tá istá fľaša.
proste to nalejem do konvice (alebo aj do kávovaru atď) zapnem ohrev a za chvíľu je hotovo. tekutinu potom prelejem zas do povodnej flaše. a tiež to zvyknem riediť vodou. funguje výborne
A kolko stoji postovne ....odvapnovac za 2 €.....asi zas reklama
0 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

Vlani bola nadúroda jabĺk, sme narobili jablčného octu za 2 demižóny. Ako potravina nám nechutí, ale na čistenie nerezových kanvíc je vynikajúci. Nesmrdí tak ako "bežný" ocot, kanvice sa po prevarení len tak lesknú! A je zadarmo.
1 0
pinta pinta

pinta je offline (nepripojený) pinta

petmar
Vlani bola nadúroda jabĺk, sme narobili jablčného octu za 2 demižóny. Ako potravina nám nechutí, ale na čistenie nerezových kanvíc je vynikajúci. Nesmrdí tak ako "bežný" ocot, kanvice sa po prevarení len tak lesknú! A je zadarmo.
Velmi dobry napad, vyskúsam.
0 0
DomingoD DomingoD

DomingoD je offline (nepripojený) DomingoD

úplne top vec čo som používal ja na odstránenie už zaneseného wc je Bulsan, taká oranžovo zelená bandaska. už som skúšal kadečo aj z komentárov vyššie alebo toto sa zatiaľ osvedčilo najviac. inak už nejakú dobu používame doma zmäkčovač vody a to je topka. odkedy ho máme napojený na prívod do kúpeľne, tak som ešte nič nemusel čistiť, tkaže asi prevencia je najlepšia
Naposledy upravil arizona : 29.10.15 at 17:40 Dôvod: vymazanie reklamy
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


NEROB REKLAMU!!!! Bola si viackrát upozornená!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať