Zavrieť

Porady

Dovolenka - Chorvátsko

ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Usporiadat
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

My sme boli na ostrove Rab v Lopare. Pre rodinku s detmi super. Aj ked ich povestna Rajska plaz sa mi vobec nepacila, my sme vsak boli pri malej plazi co bola fajn a este sme nasli vzdialenejsie plaze a tie boli super. Len plavci by mali trosk problem lebo je tam dlho predlho plytka voda
1 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

Keď chcete byt blízko Splitu, skús hľadať lokality Stobreč, prípadne Podstrana. My chodievame do tichej dedinky pod Omiš a keď chceme ruch, zajdeme autom do Omišu alebo do Splitu. Pred rokom sme boli na ostrove Čiovo, za ruchom sme chodievali do Trogiru a do Splitu sme zašli loďou, bol to príjemný výlet. Na mojom profile je pár fotiek z Čiova aj Splitu.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Gabika, to ked ste boli na Ciove v juni, bolo na Kave vela ludi? ja sa chystam tojto roku aj v juni a na prelome augusta a septembra, lebo by som v juini chcela prejst Trogir, ked sme boli na Ciove my, tak tam bolo vela ludi a hopruco, nechcelo sa mi chodit po uliciach.
Podla foto ste mali dost aj zamracene, my ani mracika.
0 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

Áno, mali sme dosť zlé počasie a na pláži Slatinska Kava bolo naozaj pár ľudí, ale voda bola napriek horšiemu počasiu celkom teplá. V Trogire bolo aj pred sezónou dosť ľudí - keď je horšie počasie, ľudia chodia po výletoch. Aj napriek zlému počasiu sme si dovolenku užili - ale odchádzali sme s tým, že vyhliadky počasia boli dosť zlé, tak sme s tým rátali.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Na Kave som nebola, poviem ti, nechcelo sa mi z plaze dvihnut zadok. Trogir si pozriet chcem, preto ten jun na cca 7.8 dni, aj Split, so psom sa vlacit v horucave nie je dobre a druhu dovolenku by sme si dali az 2 tyzdene koncom augusta, v nasom apertmaniku, skola zaina az 4.9. tusim, tak mame cas sa vratit.
1 0
pochemi pochemi

pochemi je offline (nepripojený) pochemi

mám rada bezkonfliktných ľudí ...viac
Prosím Vás ak by mi niekto mohol dať naozaj dobrý nápad na dovolenku s deťmi...budem povďačná / cca 10 ľudí /
Chorvátsko-súkromie- vhodné s deťmi-blízko pri mori. ďakujem
0 0
Zužu Zužu

Zužu je offline (nepripojený) Zužu

Ja by som poradila Pirovac cca 50 km po Zadarom, cca 14 km piesková pláž na Murteri, blízko sú Vodice a Šibenik. V pirovaci sme bývali dá sa povedať na pláži cca 10 m. Pláž - kamienky.
0 0
driver100 driver100

driver100 je offline (nepripojený) driver100

muž
V Pirovaci som bol 2x ale vždy len s manž.So 4 roč.vnukmi by som tam nešiel,lebo je tam hlboká voda od kraja.Teraz idem 3x do Zatonu.To je ideál pre malé deti.100m od brehu je 90cm.Večer veľa atrakcií,asi najviac v HR.
Všetko,čo som mal blízko vody je už obsadené,musel som meniť naplánovaný termín,ale podarilo sa.Musím dodať,že bez detí vnúčikov by som tam nešiel ani zadarmo. Tam je 1,8 m vody 400m od brehu.50 m od brehu bolo po kolená a 30°C.
1 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

pochemi Pozri príspevok
Prosím Vás ak by mi niekto mohol dať naozaj dobrý nápad na dovolenku s deťmi...budem povďačná / cca 10 ľudí /
Chorvátsko-súkromie- vhodné s deťmi-blízko pri mori. ďakujem
Lopar na ostrove Rab. Tiez je tam velmi dlho plytka voda a vsetky plaze su pieskove. A okrem plaze blizko pri apartmanoch je tam viac mensich plazi na ktore sa oplati ist aj autom. Nepacila sa mi ich Rajska plaz- urcite nie je ako na fotkach so zltym pieskom.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ostrov Ciovo, Dalmacia.....
0 0
doktor23 doktor23

doktor23 je offline (nepripojený) doktor23

právnik - nesporová agenda (nezastupujem na súde, nie som advokát) ...viac
pochemi Pozri príspevok
Prosím Vás ak by mi niekto mohol dať naozaj dobrý nápad na dovolenku s deťmi...budem povďačná / cca 10 ľudí /
Chorvátsko-súkromie- vhodné s deťmi-blízko pri mori. ďakujem
pridám sa, Zaton, mám link na veľmi slušné súkromie .... bol som 2x s deťmi, spokojnosť

http://www.zatonsun.com/

lepšie je písať v angličtine .....
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
S deťmi určite Zaton /holiday resort /a nie Čiovo-tam by deti umreli od nudy./ a dospelí tiež/
http://zaton.hr/
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

pivko Pozri príspevok
S deťmi určite Zaton /holiday resort /a nie Čiovo-tam by deti umreli od nudy./ a dospelí tiež/
http://zaton.hr/
Nepovedala by som slovo, keby ste kritizovali nieco, co ste videli na vlastne oci, uz ma to naozaj nebavi, je to trocha uz trapne.

Kazdy ma ine poziadavky a ma na vyber, nemyslite?
Inak, ak chcu taky ruch, ze sa nemaju ani kde otocit, tak si prejdu most a su v Trogire, kde je tak rusny zivit, ako malo kde.

Prikladam fotky hotela Marco Polo- bola som tam, je to pekny hotel, pekna hotelova plaz, vhodna aj pre najmensie deti a je tam dost miesta, nie je tam hlava na hlave.

Zapadna strana ostrova je kludna, vychodna strana je plna barov, atrakcii,pulzujuceho zivota, plazi typu Makarska riviera.
Naposledy upravil alaya1 : 19.01.12 at 18:47
1.jpg  
3.jpg  
4.jpg  
1/1
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Deti potrebuju detské ihriská , kolotoče , bazény a šmýkalky more im určite nestačí . Tak že Zaton , Makarska.
0 0
pochemi pochemi

pochemi je offline (nepripojený) pochemi

mám rada bezkonfliktných ľudí ...viac
Ďakujem Vám všetkým za radu....idem popozerať
0 0
driver100 driver100

driver100 je offline (nepripojený) driver100

muž
Včera tu Aťka otvorila a hneď zamkla tému "Casamundo" Chorvátsko.Nechcem otvárať niečo podobné,tak to napíšem sem.Do app. zásadne bez CK.Zvlášť,ak človek napíše,že má málo peňazí.Pivko má pravdu.Ja som bol v HR +-20x a okrem 3x hotel všetko súkromne aj na blind,ale väčšinou vybavené app.už z domu.A ide hlavne o cenu.Keď som odchádzal z Omiš-Duče,ešte som sa zdržal a hovoril s rodinou,čo prišla do "nášho" app.Platili 92€ za noc a ja súkromne pred nimi 58€ na prelome júl-aug,tiež 2 dospelí+2deti.
Mám svoje obľúbené miesto,kúsok pod Tučepi,tak som teraz išiel na CASAMUNDO,keď sa Aťka pýtala a div sa svete je tam app.kam ja idem tento rok v septembri.Cena na týždeň je o 125€ vyššia.Ja už mám zaplatenú zálohu v tom istom dátume,počet osôb/2/ ten istý, apartmán poznám z fotiek,presne tá istá izba na týždeň.Klíma v cene,WiFi.Aj keby dali zľavu,je ten rozdiel veľký.Môžem napísať aj meno majiteľa,ale nechcem.
Naposledy upravil driver100 : 26.01.12 at 16:48
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ja mám teraz v Tučepoch , 70m2 , pre 5 ľudí/chodíme tam 2+1 -nebudem sa tlačiť/ , klíma , wifi , LCD , terasa obrovská , pogled na more CK / Ja pred sezónou 90/50 sezóna 160/100 , majiteľ menovec , info len pre kamošovss
Naposledy upravil pivko : 26.01.12 at 18:32
0 0
1ivanka 1ivanka

1ivanka je offline (nepripojený) 1ivanka

ahojte,trochu som preluskala tieto stranky, no neviem sa pohnut dalej. ci ist autom alebo cez cestovku. je jasne, ze autom je to lacnejsie, ale vzhladom k tomu, ze soferujem len ja, sa dost obavam tej cesty. za dalsie, nechcem ist do apartmanu a varit si. rada by som si oddychla a bola "obsluzena". viete mi poradit nejaky hotelik, prip cestovku, cez ktoru sa oplati ist? nie sme diskotekychtiva dvojica, radsej cez den kludnu plaz, vecer sa prejst do mesta do kaviarnicky a pozret centrum "so zivotom".
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ísť autom alebo cestovkou - všetko má svoje plus aj mínus

musíš šoférovať, jasné , že tá cesta tam zaťažuje, je to dlho
ale na druhej strane sme ocenili, že máme auto poruke, keď sme si zmysleli, že ideme niekam
neboli sme odkázaní na to, že nám niekto iný organizuje program
2 0
1ivanka 1ivanka

1ivanka je offline (nepripojený) 1ivanka

hej, to mas pravdu. preto by som rada, keby niekto poradil, nejake miesto, kde sa da aj oddychnut aj ist sa prejst. ja som taky lenoch, cize k moru na oddychovku na plaz
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať