Zavrieť

Porady

Dovolenka - Chorvátsko

ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jess Pozri príspevok
Hlásim aktuálne počko zo Sukošanu (10km pod Zadarom). Príšerný vietor, veľké vlny, teplota mora nič moc. Dnes aj škaredé oblaky, ktoré zakrývali dosť dlho slnko, takže sme sa balili do uterákov, čo nám bola zima.

Známi (2 osoby) hľadali včera ubytovanie asi 3 hodiny. Nebolo ani v agentúre, ani domáci nič pre 2 osoby nemali. Pre viac ľudí áno. Nakoniec úplne v centre Sukošanu a nič lacné :-(
dúfam, že už len takto....
http://prognoza.hr/sedam.php?id=seda...ska&code=14428
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
aká je dobrá cena domáceho olivového oleja za liter ???
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jess Pozri príspevok
aká je dobrá cena domáceho olivového oleja za liter ???
v čom predávajú v e, alebo v kunach? ja som tuším naposledy za domáci za 1l 90 kuna, inokedy 10e za 1l,
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
u mojej tety domácej 15E/litar
1 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Kukala som tu v Konzume, tak panenský 79 kun/1 l (Oil of Croatia), potom aj za 56Kn (0,75l), a domáce tetušky tiež majú, ale ešte som nezisťovala. Len som chcela od vás vedieť orientačne, lebo nemám ani poňatia. Neviem či kúpiť z obchodu alebo od tetušiek.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
jess Pozri príspevok
Kukala som tu v Konzume, tak panenský 79 kun/1 l (Oil of Croatia), potom aj za 56Kn (0,75l), a domáce tetušky tiež majú, ale ešte som nezisťovala. Len som chcela od vás vedieť orientačne, lebo nemám ani poňatia. Neviem či kúpiť z obchodu alebo od tetušiek.
NO neviem od akých tetušiek ... ja presne viem, čo dostanem, olej je veľmi dobrý, hustý.
Ten v obchode je naisto riedený, ale aký majú tetušky, netuším.

Skús ochutnať alebo kúp malé množstvo na skúšku.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

jess Pozri príspevok
Kukala som tu v Konzume, tak panenský 79 kun/1 l (Oil of Croatia), potom aj za 56Kn (0,75l), a domáce tetušky tiež majú, ale ešte som nezisťovala. Len som chcela od vás vedieť orientačne, lebo nemám ani poňatia. Neviem či kúpiť z obchodu alebo od tetušiek.
ja som domáci bud čo naša domáca vyprodukovala....ak nemala, tak niekoho doporučila....od tetušiek som nikdy nekupovala, bála by som sa či nebude z pančovaný so slnečnicovým alebo s iným....možno nie, ale ked oni sú takí....teraz mám doma len z obchodu...ale of croatia....tiež chcem kupovať, ale kde a čo si kúpila aký?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Rozalka Pozri príspevok
u mojej tety domácej 15E/litar
to je cena z tohto roku?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Rozalka Pozri príspevok
NO neviem od akých tetušiek ... ja presne viem, čo dostanem, olej je veľmi dobrý, hustý.
Ten v obchode je naisto riedený, ale aký majú tetušky, netuším.

Skús ochutnať alebo kúp malé množstvo na skúšku.
ja som spokojná, je voňavý chutný a hustý.....3roky som inú možnosť nemala.....vždy som vláčila ja, ked som potrebovala ja domáci...nebolo toho kto by mi priniesol v jednom roku sme domov ťahali 12l
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Aké su momentálne ceny benzínu v Maďarsku a Chorvácku?Kuny ani Forinty nemám platiť budem €.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

220870 Pozri príspevok
Aké su momentálne ceny benzínu v Maďarsku a Chorvácku?Kuny ani Forinty nemám platiť budem €.
http://www.ina.hr/default.aspx?id=203
http://www.hak.hr/info/cijene-goriva/
http://bihamk.ba/spi/servisne-inform...-u-evropi.html
http://www.autoweb.hr/index.php?opti...d=36&Itemid=68
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Včera som sa vrátila z HR. Jednoznačne tankovať v Chorvátsku...včera cena 95ťky 10,64kn (na všetkých pumpách) ....všade sa dá platiť aj kartou ... aj diaľnice, aj v obchodoch a aj v tých menších obchodoch ... na menších cestarinach priamo v okienku, kde aj hotovosťou .... na Zagreb/Lučko na 2 koridoroch pre bankové platby ...tu sa nečaká (pozor !!! nie ENC koridor).
1 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
... a odporúčam návštevu NP KRKA, Skradinské vodopády.(kuk link) Autom do Skradinu, parkovné na celý deň 30Kn, pešo do prístavu (400m) a vstup do NP Krka zakúpiť priamo v prístave, v takej veľkej sklenenej budove (tur.agentúra) plat.kartou , ale dá sa aj priamo pod vodopádmi (aj eurami). Vstupenky kontrolujú, čiže neprenikne ani noha. Vstupenka do NP KRKA stojí na dospelú osobu 90Kn (cca 12,60Eur) (dieťa do 14 rokov 70Kn) . V cene je aj cesta loďou (cca 15-20minút) priamo k vodopádom. Odtiaľ prechádzka okolo vodopádov po drevených chodníčkoch. Jazierka sú plné rýb a žiab. Prechádzka je cca 2 hodinky. Prvé WC pri vstupe sa platí (20Kn), druhé uprostred vodopádu už nie . Napokon kúpanie vo vodopádoch - paráááááda. Vodička veľmi príjemná, tak ako v mori, možno aj teplejšia. FAKT SA tento výlet OPLATÍ !!! Odporúčam. Pekný zážitok.
4 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Opat ma pocasie nesklamalo,krasny koniec prazdnin nas caka v CH.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Kto isiel toho roku z Chorvatska- z vychodu cez Madarsko,-do Dalmacia, kolko stoji dialnica v eurach?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
alaya1 Pozri príspevok
Kto isiel toho roku z Chorvatska- z vychodu cez Madarsko,-do Dalmacia, kolko stoji dialnica v eurach?
Feferónska mesačná cca 5.800 Ft , prvý úsek dialnice po Sv. Helenu 41 Hrk potom do makarskej / Šestanovac /197 alebo 198 skrátka do 200 Hrk.už nepamatám mám pred 50kou
1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
pivko Pozri príspevok
Feferónska mesačná cca 5.800 Ft , prvý úsek dialnice po Sv. Helenu 41 Hrk potom do makarskej / Šestanovac /197 alebo 198 skrátka do 200 Hrk.už nepamatám mám pred 50kou
Neviem aké máš auto, moja "feferónska" mesačná 4780 ft
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

No, ale ten benzin, to je masaker.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Rozalka Pozri príspevok
Neviem aké máš auto, moja "feferónska" mesačná 4780 ft
. tuto aj s prepočtom http://www.porada.sk/t199247-chorvat...ml#post2124744 (z predminulého týždňa)
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať