Zavrieť

Porady

Dovolenka - Chorvátsko

ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

MajaNováčka
ja sa chystám sem: http://www.zlavomat.sk/zlava/112961-...e-s-polpenziou
makarska je taká istota, je tam pekne, máš tam čo pozerať a žiaden prehnaný ruch...a samozrejme ma zlákala super cena
"pani" si myslí, že sme tu všetci osprosteli, aby sme jej túto capinu uverili.....by sa mala ísť liečiť pri tomto tvrdení.....jasné, že reklama jak vyšitá!!
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Isiel toho roku niekto do Dalmacie z vychodu? Vraj stupli dialnicke poplatky.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya1
Isiel toho roku niekto do Dalmacie z vychodu? Vraj stupli dialnicke poplatky.
Polatky na HR dialnici?...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

hej, pisala to jedna majitelka CK, no neviem, o kolko od nas.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pozri tu....http://www.hac.hr/hr/cestarina/cjenik/
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dik za link, ja sa do toho nevyznam, Ukazem to muzovi, my schadzame v Sibeniku z dialnice, tak nech si pocita.Madarsko kupujeme mesacnu, teraz je cca 5000 f.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.hak.hr/info/cestarine
1 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Alaya1 .... a nestačí 10-dňová ? či idete na dlhšie ?

ideme o týždeň....rozmýšľame Šibenik, Primošten .. až do Makarskej sa nám moc nechce ..je to ešte 100km .... nemáte nejaký tip, kde sú pekné kamienkové pláže, málo ľudí, kľud, ale aj přimeřene do mesta na prechádzku ? 4 osoby 2+2
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

jess
Alaya1 .... a nestačí 10-dňová ? či idete na dlhšie ?

ideme o týždeň....rozmýšľame Šibenik, Primošten .. až do Makarskej sa nám moc nechce ..je to ešte 100km .... nemáte nejaký tip, kde sú pekné kamienkové pláže, málo ľudí, kľud, ale aj přimeřene do mesta na prechádzku ? 4 osoby 2+2
10 dnova nestaci, chodime na 15 dni. My ideme ku Trogiru.
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
alaya1
jess
Alaya1 .... a nestačí 10-dňová ? či idete na dlhšie ?

ideme o týždeň....rozmýšľame Šibenik, Primošten .. až do Makarskej sa nám moc nechce ..je to ešte 100km .... nemáte nejaký tip, kde sú pekné kamienkové pláže, málo ľudí, kľud, ale aj přimeřene do mesta na prechádzku ? 4 osoby 2+2
10 dnova nestaci, chodime na 15 dni. My ideme ku Trogiru.
Že by Čiovo?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

A prečo nie? Nie každý má dvadsať a nie každý túži na dovolenke po diskotékach a hluku. My sme tam boli spokojní. Trogir je nádherné mesto a navyše je blízko letisko. Už minule si sa vysmieval, mám pre teba len jednu otázku: ty nestarneš?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Chorvátsko je všehochuť.....mňa tento týždeň pobavil kolega rok výroby 1990....budúci rok ta beriem na Pag-Zrcé...bol tam necelý týždeň...fotky rozmazané, výpadky pamäte.......litrové drinky od 16-25e....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

kukučka
A prečo nie? Nie každý má dvadsať a nie každý túži na dovolenke po diskotékach a hluku. My sme tam boli spokojní. Trogir je nádherné mesto a navyše je blízko letisko. Už minule si sa vysmieval, mám pre teba len jednu otázku: ty nestarneš?

Ja to beriem tak, ze kto nema co povedat, nic nepovie. Tak je to jeho pripad. Rypnut a zmiznut.Kazdy chodi tam, kde sa mu chce. Niekto sa rad tlaci hlava na hlave v Tucepi, niekto chodi do Azie a kazdy tam, kde sa citi dobre. Ja sa citim dobre tam, vo svojom apartmane.Vystriedam syna s priatelkou, ktori maju 25 rokov a stravili tam mesiac. No, co - starnu aj oni-).
0 0
Ikapo Ikapo

Ikapo je offline (nepripojený) Ikapo

Idem prvykrat autom do Chorvatska, niekde sa zverejnilo, ze z Kosic pri prechode centrom Budapesti je nejaka velka obchadzka smerom na dialnicu na Balaton.Isiel niekto z Kosic tento rok cez centrum Budapesti? Ako to mam obist. Google mapa ukazuje stale povodnu cestu, jazyk neviem a urcite tam chybaju na cudzincov, na pokuty nemam peniazky.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ikapo
Idem prvykrat autom do Chorvatska, niekde sa zverejnilo, ze z Kosic pri prechode centrom Budapesti je nejaka velka obchadzka smerom na dialnicu na Balaton.Isiel niekto z Kosic tento rok cez centrum Budapesti? Ako to mam obist. Google mapa ukazuje stale povodnu cestu, jazyk neviem a urcite tam chybaju na cudzincov, na pokuty nemam peniazky.
Štvrtok som sa vrátil z Budapešti , choď cez centrum , normálne po Rakoczy ut. akurát pred mostom pri Váci utca sa rozdeluju pruhy a na moste spájajú tak že žiadny problem. to je cesta tam , naspať choď radšej po M0 lebo cesta cez Budapešť opačným smerom cez centrum cca 1:15 hod. Iba ak by si išiel cez noc tak No problémTak že trasa , KE - BUD smer centrum , potom cez nadjazd /výjazd v pravo/ odbočiť v ľavo na Hungária krtr. na Tokoly ut. neodbočovať/ feferóni túto ulicu pri kelety Pu robia už asi 10rokov/ , tak že v pravo na ďalśej t.j. Kerepesi ut. potom po Rakoczi , cez most a už len egyenesen . Šťastnú cestu
Naposledy upravil pivko : 18.08.13 at 13:16
1 0
Ikapo Ikapo

Ikapo je offline (nepripojený) Ikapo

Dik, no problem je v tom, ze GPS mi ukazuje stale staru cestu a moj kamos bol minuly rok v Ch. cez Pest centrum a pri Keleti pu stavaju metro.Nevedel to. Isiel cez GPS, no, znacky nekukal a presiel 2krat zakaz vjazdu. Chceli od neho 200 eur, on sa nejako dohovoril, bez potvrdenia za 50. takze sa obavam, ze zaplatim pokutu, ked nebudem vediet, ako prejst tu obchadzku k mostu. Nikdy som cez take velke mesto nesiel.Tak, ked si tam teraz bol, je tam ta obchadzka este v centre, okolo tej Keleti pu smerom na Erz. hid?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
lujza.j
Chorvátsko je všehochuť.....mňa tento týždeň pobavil kolega rok výroby 1990....budúci rok ta beriem na Pag-Zrcé...bol tam necelý týždeň...fotky rozmazané, výpadky pamäte.......litrové drinky od 16-25e....
Tú v modrých plavkách by som si dal.nemaš t.č.???
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ikapo
Dik, no problem je v tom, ze GPS mi ukazuje stale staru cestu a moj kamos bol minuly rok v Ch. cez Pest centrum a pri Keleti pu stavaju metro.Nevedel to. Isiel cez GPS, no, znacky nekukal a presiel 2krat zakaz vjazdu. Chceli od neho 200 eur, on sa nejako dohovoril, bez potvrdenia za 50. takze sa obavam, ze zaplatim pokutu, ked nebudem vediet, ako prejst tu obchadzku k mostu. Nikdy som cez take velke mesto nesiel.Tak, ked si tam teraz bol, je tam ta obchadzka este v centre, okolo tej Keleti pu smerom na Erz. hid?
Však ti to píšem že okolo Keleti nie po Tokoly ale po Kerepesi.a no problem. Na M0 zabudni ,naviac cca 50km , kukni mapu.A neni tam obchádzka pred mostom len v strede kopu tak sa pruhy rozdeluju od seba a na moste spoja.
Naposledy upravil pivko : 18.08.13 at 13:30
0 0
Ikapo Ikapo

Ikapo je offline (nepripojený) Ikapo

Dik, co je to A0 ? Vyzeram, ako debil, ale dovolenkujem lietadlom, teraz vyslo na auto a mam dost stres z toho mesta, inak cesta vyzera v pohode. Je divne, ze navigacia ukazuje stale staru cestu. Neviem prave, co tam robia, lebo kamos isiel minuly rok v noci a pozeral stale navigaciu, tak na znacky sa vybodol. Len prileteli policajti s hukackou, zastavili ho a ze presiel 2 x zakaz vjazdu, ze stavaju tam metro. Preto sa pytam.Bolo to niekde pri Keleti.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ikapo
Dik, co je to A0 ? Vyzeram, ako debil, ale dovolenkujem lietadlom, teraz vyslo na auto a mam dost stres z toho mesta, inak cesta vyzera v pohode. Je divne, ze navigacia ukazuje stale staru cestu.
pardón M0 tak že M nula obchvat Budapešti. A je v Rakúsku sorry.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať