Zavrieť

Porady

Dovolenka - Chorvátsko

ahojte..chcem sa spytat, ktoré z týchto oblastí Chorvátska by ste doporucovali pre mladý pár? Nie sme velmi diskotékychtiví, skôr nám ide o oddych, a spoznávanie krajiny, mozno nejaké pamiatky (trošku),a tiež nie o velmi preplnené pláze, no radi by sme pekné ubytko. Ide o tieto oblasti:
Ostrov Pag, Biograd na Moru, Ostrov Krk, Vodice a Primošten. Ktorá sa Vám najviac pozdáva?
Usporiadat
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pivko Pozri príspevok
kľudne plať kartou, len dávaj pozor aby si sa postavil do toho radu kde sa dá , lebo niektoré berú len cash.
môj muž vlani minul v chorvátsku všetky kuny, aby nezostali (aj za somarinky suveníry) a že cestarinu zaplatí bankovou kartou
čo čert nechcel, nefungoval im terminál, kuny neboli a ujo tak, že eurá, a zasa mu vydal kuny že eurá a centy nevydáva, nemôže
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Boli ste niekto v Marusici?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
alaya1 Pozri príspevok
Boli ste niekto v Marusici?
ak pri Omiši: Moja kolegyna si nevie vynachváliť, ale treba stráááááášne veľa chodiť po schodoch.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Rozalka Pozri príspevok
ak pri Omiši: Moja kolegyna si nevie vynachváliť, ale treba stráááááášne veľa chodiť po schodoch.
Tak vyzera, ze ich je tam dost, ale urcite nie su polmetrove.Ak tam bol niekto osobne, prosila by som konkretny nazor.
0 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

Skús si popozerať fotky k apartmánom v Marušiči, ako aj panoramu dedinky na tejto stránke, či tam nemajú aj tvoj apartmán :
http://www.vavra-cz.com/panorama-apartmany-marusici.htm

Cez túto agentúru sme boli 2x v dedinke Staniči pri Omiši , čo je neďaleko - minulý rok sme boli prvý dom pri pláži, ale na pláž sme mali okolo 100 schodov - dalo sa to zvládnuť bez problémov, ak nemá človek pohybové problémy, prípadne nemá veľmi malé deti. More bolo v tejto lokalite úžasné - čistučké a teplé.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

GABAZ Pozri príspevok
Skús si popozerať fotky k apartmánom v Marušiči, ako aj panoramu dedinky na tejto stránke, či tam nemajú aj tvoj apartmán :
http://www.vavra-cz.com/panorama-apartmany-marusici.htm

Cez túto agentúru sme boli 2x v dedinke Staniči pri Omiši , čo je neďaleko - minulý rok sme boli prvý dom pri pláži, ale na pláž sme mali okolo 100 schodov - dalo sa to zvládnuť bez problémov, ak nemá človek pohybové problémy, prípadne nemá veľmi malé deti. More bolo v tejto lokalite úžasné - čistučké a teplé.

Dakujem za link. popozeram.Ten ap., dom je mimo cesty a 40 m od plaze- sukromnej. Vyhladavame pokoj a klud, cim menej ludi. To je pre nas relax dovolenky pri mori, preto chodime aj koncom augusta.Uchvatilo ma tam prave to more, ktore tam je. Preplnene ulice mam pocas celeho roka.
0 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

My sme boli v tomto apartmáne. Aj mne sa tých 100 schodov zdalo veľa, ale nebol to problém. Výhľad z apartmánu bol naozaj krásny a dole pri pláži sme mali tieň pod borovicami, mólo na skákanie.

http://www.chorvatsko.apartmany.net/chorvatsko-apartmany-omis-stanici-ivka.htm


Pre pivka - dediny pri Omiši sú tým známe, že je tam kľud, za ruchom treba ísť do Omišu. A čo sa týka magistrály - v Staniči naozaj nebol hluk z magistrály ked sme tam boli. Mali sme apartmány hneď pri mori.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

GABAZ Pozri príspevok
My sme boli v tomto apartmáne. Aj mne sa tých 100 schodov zdalo veľa, ale nebol to problém. Výhľad z apartmánu bol naozaj krásny a dole pri pláži sme mali tieň pod borovicami, mólo na skákanie.

http://www.chorvatsko.apartmany.net/chorvatsko-apartmany-omis-stanici-ivka.htm


Pre pivka - dediny pri Omiši sú tým známe, že je tam kľud, za ruchom treba ísť do Omišu. A čo sa týka magistrály - v Staniči naozaj nebol hluk z magistrály ked sme tam boli. Mali sme apartmány hneď pri mori.
Gabika- nasla som si tento ap. dom. Velmi sa nam zapacil, ma vsetko, co potrebujeme.
http://www.villadanica.com/
0 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

Z vlastnej čerstvej skúsenosti - Omiš-Nemira
-čisté krásne more, na pláži hladké drobné skalky, veľa plávania, lebo sa veľmi nedá brodiť (ako v Taliansku-tam sme veľa postávali v plytkej vode), vo vode sú aj váčšie kamene, šnorchlovanie
-nádherný panoramatický výhľad z apartmánu, z balkona na more
-výškový rozdiel k moru po schodoch a chodníčku denne prekonaný min. 2x hore-dole
-po príchode máme aj s manželkou pekne znížený krvný tlak aj pulz oproti predch. obdobiu, teda srdiečko si pochutnalo
Takže aj tie schody ťa prinútia urobiť niečo pre svoje telo, človek je tvor lenivý a dobrovoľne by som to nerobil.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

My sme v Staniči boli až nad cestou, tých schodov a briežkov bolo viac, odmenou mi bol breďopiťovský úsmev Zorana, ktorý predáva zeleninu. Bolo výborne, no myslím si, že na tej malej pláži bude hlava na hlave. Je to raj Čechov.
Odviezli sme sa tam Eurobusom zo Spišskej Novej Vsi, ktorý ide po pobreží od Zadaru až na Makarsku, naspäť bol poloprázdny, každý sedel sám. Druhý chodí z Trenčína.
Pre tých, čo nemajú, alebo nechcú ísť autom vrelo odporúčam.
1 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

Koncom augusta tam nebolo plno - boli sme tam v roku 2009 a 2011.
1 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

alaya1 Pozri príspevok
Gabika- nasla som si tento ap. dom. Velmi sa nam zapacil, ma vsetko, co potrebujeme.
http://www.villadanica.com/
Pre istotu sa opýtaj na parkovanie. V Staniči niektorí musia parkovať ďalej od domu, sú tam veľmi úzke a strmé prístupové cesty. Ale apartmán je naozaj krásny.
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Gabika- To je len moj momentalny napad, velmi sa mi zapacilo more a prostredie, kamarat nas ale stale vola na Ciovo, uz pre nas ma ubytko, tak uvidime, kde skoncime. Hlavne, nech je tam malo ludi a pokoj.

parkovanie je hzned za domom a maju sukromnu plaz. Hlavne maju WIFI, co by som dcerku uz bez toho asi tam nedostala.

tato fotka ma dostala uplne.


0 0
Nataliaaa Nataliaaa

Nataliaaa je offline (nepripojený) Nataliaaa

Do Chorvátska už vôbec neoplatí chodť...je to tam strašne predražené a zaplnené slovákmi. Minulý rok sme išli až do Čiernej Hory a nevieme si to vynachváliť. Bolo tam krásne, je tam čo pozerať, síce je to ďaleko ale je tam nádherne a stojí to zato. Chodili sme každý deň na obedy do reštiky a obedové menu stálo 2,50 eura ale také menu, že do prasknutia sme sa najedli. Je to tam omnoho lacnejšie. Z Čiernej Hory sa chodí aj do Albánska a je to tieťž pekný zážitok. Určite sa tam vrátime aj keď nie tento rok tak v budúcnosti.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tak teda v Albansku som bola, ako fakultak z Korfu- ked sa ti toto tam pacilo, tak verim, ze sa ti pacilo aj v Ciernej Hore
1 0
Nataliaaa Nataliaaa

Nataliaaa je offline (nepripojený) Nataliaaa

Tak keď sme mali takú možnosť tam ísť, tak sme išli. Ja som dlhé roky chodila každý rok do chorvátska, vždy na iné miesto len už nebolo kďe tak sme išli dole do Čiernej Hory veď čo aj tam je Jadranské more.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Nataliaaa Pozri príspevok
Do Chorvátska už vôbec neoplatí chodť...je to tam strašne predražené a zaplnené slovákmi. Minulý rok sme išli až do Čiernej Hory a nevieme si to vynachváliť. Bolo tam krásne, je tam čo pozerať, síce je to ďaleko ale je tam nádherne a stojí to zato. Chodili sme každý deň na obedy do reštiky a obedové menu stálo 2,50 eura ale také menu, že do prasknutia sme sa najedli. Je to tam omnoho lacnejšie. Z Čiernej Hory sa chodí aj do Albánska a je to tieťž pekný zážitok. Určite sa tam vrátime aj keď nie tento rok tak v budúcnosti.
Uź len taká maličkosť . Mali sme špinavé more si zabudla.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať