Zavrieť

Porady

Žilina 27.apríla!!!

muž
Kedže sa ukazuje, že aj v Žiline a okolí je nás nemálo, ktorí by sme sa radi stretli, tak prichádzam s návrhom prveého ZRAZU

KDE: Žilina, CABA RED (bývalý Korzár - Vlčince - pekne prerobený podnik, výborná možnosť parkovania)
KEDY: 27. apríla - síce stred týždňa ale aspoň sa nemusíme nikde tlačiť a prekrikovať
ČAS: od 16:00
KTO: samozrejme žilinčania a vítaní budú aj všetci záujemcovia z okolia


Záujem o stretko bol deklarovaný, tak už očakávam len pripomienky k termínu a mená záujemcov :p

Tak meníme začiatok na 16:00

Čo sa týka lokalizácie - CabaRed je na línii: športová hala - Dom techniky - plaváreň - Carrefour - internáty VŠ (hneď za internátmi ale na opačnej strane cesty je parkovisko a do podniku treba vybehnúť po schodoch)
Naposledy upravil Shaman : 20.04.05 at 09:56
Usporiadat
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Shaman
Kedže sa ukazuje, že aj v Žiline a okolí je nás nemálo, ktorí by sme sa radi stretli, tak prichádzam s návrhom prveého ZRAZU

KDE: Žilina, CABA RED (bývalý Korzár - Vlčince - pekne prerobený podnik, výborná možnosť parkovania)
KEDY: 27. apríla - síce stred týždňa ale aspoň sa nemusíme nikde tlačiť a prekrikovať
ČAS: od 18:00, prípadne podľa potreby aj skôr
KTO: samozrejme žilinčania a vítaní budú aj všetci záujemcovia z okolia


Záujem o stretko bol deklarovaný, tak už očakávam len pripomienky k termínu a mená záujemcov :p
Súhlasím, bude po DPH, ale prečo nie v strede mesta? Uvedomuješ si, že prídu aj z okolia, a nie všetci sa vyznajú v Žiline? Dajme si stretko trebárs v SLOVANE, je blízko stanice, pekné prostredie, príjemná obsluha. A nešlo by to trošku skôr? Prečo až tak večer? Veď existujú aj dovolenky!
Vlasta
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Shaman Shaman

Shaman je offline (nepripojený) Shaman

muž
Neboj, každý to nájde. Však cudzinec vie skôr kde je Carrefour, Kaufland či Nay ako Masaryčka :p
A pri Slovane býva problém s parkovaním no pred CabaRedom je vlastné neplatené parkovisko.

Čo sa týka času, je to otvorené. Ja tam môžem byť aj o tretej
0 0
fasia fasia

fasia je offline (nepripojený) fasia

Ak sa bude dať, dofrčím.. ale nezáväzne zatiaľ...
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Ja som z DK, rada by som sa pridala, ale mam hned 2 problemy:
1. miesto - vobec neviem kde to je
2. čas - neslo by to skor? tak o 15.00
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
Super. Ja som za. Ale dnes som bola v novo otvorenom podniku na Marianskom námestí: Voqage Voqage. Fakt super podnik na bratislavský spôsob.
Ale proti tým Vlčincom nič nemám. Už sa teším, strašne moc. Konečne sa stretnem aj s Miškou
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Tiež som za a veľmi sa teším. Mne je jedno či v meste, alebo na Vlčincoch.
0 0
misurka misurka

misurka je offline (nepripojený) misurka

Prídem tiež a kdekoľvek, možno by bolo lepšie presunúť stretnutie na trošku skôr. Čo tak 16.00 hod? Ajacik, dúfam, že sa to konečne podari, pa
ajacik
Super. Ja som za. Ale dnes som bola v novo otvorenom podniku na Marianskom námestí: Voqage Voqage. Fakt super podnik na bratislavský spôsob.
Ale proti tým Vlčincom nič nemám. Už sa teším, strašne moc. Konečne sa stretnem aj s Miškou
0 0
Janna Janna

Janna je offline (nepripojený) Janna

Ja by som tiež prišla.
Včera som bola takytak vo Vogage Vogage, len bolo celkom plno, ale ináč fajne.
A ten Cabared je tiež super, mne je jedno, ja bývam na Vlkoch tak to mám vpodstate za rohom, ale prišla by som aj do mesta.
j.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

Ja to mam cez kopec casovo sa prisposobim. A co je fajn, tak ak nebude volne miesto na parkovisku pred cabared, tak hned vedla je velke parkovisko pred Nay

A ake bude spoznavacie znamenie? (nieze si prisadnem k inej skupinke.. )
0 0
stanca stanca

stanca je offline (nepripojený) stanca

Ja sa taktiež pridávam a prispôsobím sa, čo sa týka miesta, len mne by to vyhovovalo až po 16.00.
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
Práve som dostala nápad. Ak teda súhlasíme s tým Cabared, tak si to určite musíme zarezervovať. Ved sa tam navalíme a čo potom.
Takže treba nad tým vážne pouvažovať v priebehu dnešného a zajtrajšieho dna a dať to dohromady. Aby sme nemuseli sedieť niekomu na kolienkách .
A poznávacie znamenie? každý si vytlačí logo Porady a príde s vlajočkou. ja viem, je to blbosť. Myslím, že najlepšie by bolo sa stretnúť pred vchodom.
0 0
Shaman Shaman

Shaman je offline (nepripojený) Shaman

muž
ajacik, nemyslím, že by to tam bolo treba rezervovať. Hlavne nie uprostred týždňa na 16. hodinu

A ak nás aj bude viac, tak budeme sedieť jedine napravo alebo vzadu - tam je taká oddelená časť - možno ideálna pre nás

A pred vchodom netreba postávať, spoznáme sa i dnu - nie je tam až taká tma.
Naposledy upravil Shaman : 20.04.05 at 10:25
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
Ako myslíš. LEbo ja som dnu po novom ešte nebola. ale už sa strašne teším :p.
ale ak nebudem mať kde sedieť, tak si ti sadnem na kolienka
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

No ak mi to vyjde, rada vás všetkých spoznám. Ale pravdu povediac, ja som síce zo Žiliny, ale nechodím nikde, takže nepoznám ani CABA RED. Kto mi to vysvetlí, kde to je ?
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
ja ti to rada vysvetlím. Na Vlčincoch je OD NAY. Oproti cez cestu je také staršie "nákupné centrum". Vlastne je tam aj novo postavený OPEL. No a na poschodí je ten podnik. Ked tam budeš, nedá sa to prehliadnuť, lebo to vidieť aj z cesty. Ked pojdeš od Kauflandu smerom na vlčince, tak po ľavej strane pred križovatkou.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Dúfam, že to nájdem, lebo ja mám problém poznať krčmy! No a Vlčince, to je pre mňa labyrint! A keď nenájdem, tak si kávu urobím doma a budem smokliť!

Vlasta
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Daska
Ja som z DK, rada by som sa pridala, ale mam hned 2 problemy:
1. miesto - vobec neviem kde to je
2. čas - neslo by to skor? tak o 15.00
Daska, ja to tiež nepoznám, aj keď bývam na Vlčincoch, ale nie je problém to nájsť. Ak by si mala ozaj chuť, môžeme sa dohovoriť a u nás môžeš aj kľudne prespať. (Myslím to vážne).
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

ajacik
ja ti to rada vysvetlím. Na Vlčincoch je OD NAY. Oproti cez cestu je také staršie "nákupné centrum". Vlastne je tam aj novo postavený OPEL. No a na poschodí je ten podnik. Ked tam budeš, nedá sa to prehliadnuť, lebo to vidieť aj z cesty. Ked pojdeš od Kauflandu smerom na vlčince, tak po ľavej strane pred križovatkou.
Jasné, viem kde je obchodné centrum. Takže to asi ľahko nájdem. Ďakujem.
Rada prídem.
Ahojky.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

Tak pre tych neznalych .. Treba sa dostat ako uz niekto napisal k novopostavenej firme OPEL - to sa neda prehliadnut - maj nove parkovisko. Ked pojdete od carrefour-u, kaufland-u, baumax-u tak je to na lavej strane. A ten podnik je veliky a je tam aj veliky napis. Auta nechate pred oplom a treba vyjst do tej budovy na prve poschodie.. urcite setci trafite.

ja len dufam, ze mi do toho nic neskoci. rada by som vas vsetkych spoznala.
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

A čo ostatní? Myslím, že zo Žiliny je aj tonkat, luba3, aspoň, čo si pamätám z nejakých príspevkov. Nie, že si nás prídete potajomky obzrieť, a keď sa vám nebudeme pozdávať - tak nás ani nebudete chcieť poznať. A ani Považská Bystrica nie je ďaleko!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať