srska
28.12.13,10:59
pali, vojdeš do avionu (vchod pošta) a ide ťa vyrútiť. gumené rohože šmerdzia jak fras odkedy je avion otvorený:D. slabšia povaha še doriga hneď na vstupe:D. vnútri tiež puch
To je ten poblíž incheby? zopár krát som v ňom bol ale odtiaľ (ako z každého) musí vyjsť človek chorý. keby ma niekto drbol vrecom pilín po hlave(asi som citlivý na ten smog) tak je to lepšie. ale zase keď sa musí tak sa musí, ale len tak sa prechádzať , ladiť formu nazeraním do butikov a pod., by ma nebavilo. to už menej toho elmag smogu absorbujem v obývačke.nie, pri ikei
lujza.j
28.12.13,10:00
avion je pri ikea...BA-Trnávka...hento je aupárk...fúj
srska
28.12.13,10:02
nebol som tam dva roky
lujza.j
28.12.13,10:15
nebol som tam dva roky
ja som tam...chvilu iba do desigualu chodila + nejaký obchod vedla tuším čaje tam mali...ale to bolo minulý rok tuším....ale iba s deckom ona tam vedela šikovno zaparkovať
evuš
28.12.13,10:27
Ufff, vy sa v Blave vyznáte...Ja tam idem s sb raz do roka a dôjdem zničená ako by som šoférovala na Sibír.... A tie super, hyper a centrá blé, ja som na cucky z nákupov... Max. potraviny a voňavky :D
pavol54
28.12.13,10:39
Ufff, vy sa v Blave vyznáte...Ja tam idem s sb raz do roka a dôjdem zničená ako by som šoférovala na Sibír.... A tie super, hyper a centrá blé, ja som na cucky z nákupov... Max. potraviny a voňavky :D
Najmä včera aké to bolo parádne prázdne už som si myslel že budú točiť o severnej Kórei
lujza.j
28.12.13,10:41
ja keby som roky nejazdila v aute ako spolujazdec a poznala by som iba mhd trasy...tak to by bol úplný konec...neznášam tu jazdiť...ked sa dá všade teda do každej trasy zaradím obchvat....jazdiť po meste a cez mesto:eek: ludia jazdia ako .ebnutí doslova a do písmena!každý sa tlačí myšičkuje:eek:si asi potrebuje dokazovať ego, ale kompenzuje si malý penis!agresívnou jazdou....žiadna tolerancia ohľaduplnosť žiadna disciplína .....
pavol54
28.12.13,10:41
avion je pri ikea...BA-Trnávka...hento je aupárk...fúj
máš pravdu, však A bordel ako A bordel.
pavol54
28.12.13,10:45
ja keby som roky nejazdila v aute ako spolujazdec a poznala by som iba mhd trasy...tak to by bol úplný konec...neznášam tu jazdiť...ked sa dá všade teda do každej trasy zaradím obchvat....jazdiť po meste a cez mesto:eek: ludia jazdia ako .ebnutí doslova a do písmena!každý sa tlačí myšičkuje:eek:si asi potrebuje dokazovať ego, ale kompenzuje si malý penis!agresívnou jazdou....žiadna tolerancia ohľaduplnosť žiadna disciplína .....
Kde je doba keď som na Trenčianskej odstavil Áviu a aj na pol dňa som zmizol v Blave ale to bolo dovtedy kým tam stála stará mliekáreň.
lujza.j
28.12.13,10:51
Palino, ale lepšie to už nebude...ludí a aut pribúda....cesty sú stále tie isté....jediné čo bolo akože na vylepšenie situácie je dvojprúd smer rovinka -ba...inak si nepomíňam....všetci majú plnú hubu riešenia situácia....a to aj ostane!že sme v sračkách a ešte do väčších smerujeme....:(
pavol54
28.12.13,10:56
Palino, ale lepšie to už nebude...ludí a aut pribúda....cesty sú stále tie isté....jediné čo bolo akože na vylepšenie situácie je dvojprúd smer rovinka -ba...inak si nepomíňam....všetci majú plnú hubu riešenia situácia....a to aj ostane!že sme v sračkách a ešte do väčších smerujeme....:(
Keby nebola hlavný architekt žena, tak by som povedal nakopať ho do gúľ. Ja som staval a musel som na svojom pozemku vytvoriť určitý počet státí, súčasťou všetkých nových projektov by malo byť parkovanie v objekte nie na ulici.
lujza.j
28.12.13,11:03
no vieš tu keby bol každý zodpovedný zato čo podpíše schváli....tak by to bolo asi iné:cool:...nepoznám petržalku, ale nebude to asi jeden prípad...ale že niekde postavili dom medzi dva už stojace...kde musela byť na 100% narušená statika susediacich....statik podpísal..dom stojí...
srska
28.12.13,11:34
ch.n. praje všetko dobré v novom roku :-)

https://www.youtube.com/watch?v=T-D1KVIuvjA
buchač
28.12.13,11:42
ja keby som roky nejazdila v aute ako spolujazdec a poznala by som iba mhd trasy...tak to by bol úplný konec...neznášam tu jazdiť...ked sa dá všade teda do každej trasy zaradím obchvat....jazdiť po meste a cez mesto:eek: ludia jazdia ako .ebnutí doslova a do písmena!každý sa tlačí myšičkuje:eek:si asi potrebuje dokazovať ego, ale kompenzuje si malý penis!agresívnou jazdou....žiadna tolerancia ohľaduplnosť žiadna disciplína .....

Luik ...a ako nazveš tú kompenzáciu u héééérečky , ktorá idúc na tereňáku za jazdy telefonuje a poprípade popíja kaveju ...???
Žeby to bol opak malého penisu ???
Takzvaná veľká pochva !!!!
evuš
28.12.13,11:44
ja keby som roky nejazdila v aute ako spolujazdec a poznala by som iba mhd trasy...tak to by bol úplný konec...neznášam tu jazdiť...ked sa dá všade teda do každej trasy zaradím obchvat....jazdiť po meste a cez mesto:eek: ludia jazdia ako .ebnutí doslova a do písmena!každý sa tlačí myšičkuje:eek:si asi potrebuje dokazovať ego, ale kompenzuje si malý penis!agresívnou jazdou....žiadna tolerancia ohľaduplnosť žiadna disciplína .....

:D:D Luji, podľa tých nervákov za volantom u vás v BA musia mať mikropenisy alebo došli o guľky ;):eek::D
evuš
28.12.13,11:45
Buch, máš pravdu ako Luji...
buchač
28.12.13,11:49
Buch, máš pravdu ako Luji...
...ja mám VŽDY pravdu .....respektíve - teda občas sa aj opak zadarí :D :D :D
pavol54
28.12.13,11:58
ja keby som roky nejazdila v aute ako spolujazdec a poznala by som iba mhd trasy...tak to by bol úplný konec...neznášam tu jazdiť...ked sa dá všade teda do každej trasy zaradím obchvat....jazdiť po meste a cez mesto:eek: ludia jazdia ako .ebnutí doslova a do písmena!každý sa tlačí myšičkuje:eek:si asi potrebuje dokazovať ego, ale kompenzuje si malý penis!agresívnou jazdou....žiadna tolerancia ohľaduplnosť žiadna disciplína .....

Luik ...a ako nazveš tú kompenzáciu u héééérečky , ktorá idúc na tereňáku za jazdy telefonuje a poprípade popíja kaveju ...???
Žeby to bol opak malého penisu ???
Takzvaná veľká pochva !!!!
tou kavejou zapíjala tabletku"PO" tak jej nezáviď vieš aký to musí byť stres keď ju nevypije včas? alebo mala upravené auto "na koníčka":D
korela
28.12.13,12:10
Poradím pre mimobratislavských ako cestovať v MHD, sama to využívam, pretože pre mňa je napr. Petržalka neznáme územie. Mám tam iba zo 3 orientačné body.

Zoznam má pre MHD stránku IMHD a je tam tzv. plánovač cesty, treba zadať východziu pozíciu a cieľ cesty a nájde najrýchlejšiu dostupnú trasu, takže do mobilu a nestratíte sa a nemusí sa nikto pýtať cudzích náhodných ľudí ako v stredoveku.

http://imhd.zoznam.sk/ba/planovac-cesty-vyhladanie-spojenia.html?z1x=N%C3%A1m.+Franza+Liszta&z1k=2312&z2x=%C5%A0af%C3%A1rikovo+n%C3%A1m.&z2k=3053&odpr=0&datum=28.12.2013+&cas=13%3A43&mnp=2&np=1&ptyp=0&rch=1&dpre=true&dprt=true&dpra=true&dprv=true

Navolila som Nám. Franza Lizsta (náhodou sama viem až 2 dni, že má tento názov, hrala som sa s google mapami, predtým stačilo zadať Hlavná stanica, o čo to bolo jednoduchšie, však? ...)
korela
28.12.13,12:19
lujza.j
28.12.13,12:24
moje decko síce nemá tereniak...ako ona tomu hovorí "ešte do nej nik neinvestoval":D...ale ona za jazdy:eek:....robí si oboma rukami cop....kolenom volantuje....čo ti poviem hovädo jedno:D
babenky-vagíny:Dv tereniakoch....tie asi malý mozog...ak vôbec nejaký majú....si kompenzujú....
misoft
28.12.13,12:34
Keďže sa tu rozoberajú oné v tých oných - pridám aj ja. čo som nedávno videl - blond babenka v BMW tereniaku za jazdy si maľovala papuľku, zároveň pri uchu telefón (nechápem, ako dokázala sa machliť a rapotať zároveň), odbočovala k OC (samo bez smerovky) - skoro zrámovala iné auto.
Parkovanie poplatné jej štýlu - zabrala rovno štyri miesta a keď vystúpila, tak som si myslel, že mám halucinácie - štekle vysoké cca 15cm.
Tak táto určite mala v gebuli len výpary z mozgu.....
lujza.j
28.12.13,12:38
majú povolanie: dcérka,prominentná oná.....manželka....
misoft
28.12.13,12:53
majú povolanie: dcérka,prominentná oná.....manželka....
Ja ich volám po slovensky - 3,14če vy*r*ané.....
pavol54
28.12.13,13:00
Poradím pre mimobratislavských ako cestovať v MHD, sama to využívam, pretože pre mňa je napr. Petržalka neznáme územie. Mám tam iba zo 3 orientačné body.

Zoznam má pre MHD stránku IMHD a je tam tzv. plánovač cesty, treba zadať východziu pozíciu a cieľ cesty a nájde najrýchlejšiu dostupnú trasu, takže do mobilu a nestratíte sa a nemusí sa nikto pýtať cudzích náhodných ľudí ako v stredoveku.
Napr vystúpim na hlavnej stanici chcem sa doviesť napríklad na Klincovu a čo mi povie (že som debil a mám sa voziť autom )

http://imhd.zoznam.sk/ba/planovac-cesty-vyhladanie-spojenia.html?z1x=N%C3%A1m.+Franza+Liszta&z1k=2312&z2x=%C5%A0af%C3%A1rikovo+n%C3%A1m.&z2k=3053&odpr=0&datum=28.12.2013+&cas=13%3A43&mnp=2&np=1&ptyp=0&rch=1&dpre=true&dprt=true&dpra=true&dprv=true

Navolila som Nám. Franza Lizsta (náhodou sama viem až 2 dni, že má tento názov, hrala som sa s google mapami, predtým stačilo zadať Hlavná stanica, o čo to bolo jednoduchšie, však? ...)
No veď o tom hovorím, musíš vedieť ulice s trasou mhd, tebe ako cudzej osobe nestačí vedieť že ako sa dopraviť z bodu A do bodu B. No taká parta angličanov ako pobiehala na tom slávnom námestí od poriadku k poriadku a dohadovali sa veď tí Bratislavčania z turistov aj žijú nielen tí dlhokrkí ich chodia vyjedať a brať im prácu a parkovacie miesta.
lujza.j
28.12.13,13:06
majú povolanie: dcérka,prominentná oná.....manželka....
Ja ich volám po slovensky - 3,14če vy*r*ané.....
len s takouto nemáš ako v nasratosti za volantom neverbálne komunikovať....:Dnemám po ruke znak renoltu:D
pavol54
28.12.13,13:15
majú povolanie: dcérka,prominentná oná.....manželka....
Ja ich volám po slovensky - 3,14če vy*r*ané.....
používaj synonymum dne sa hovorí "varholíkova jedna" žiadne 3,14ča ani pojem fajčenie sa nepoužíva ale "umývanie zubov", alebo keď chceš o niekom povedať že je debil tak povieš a napíšeš že je ynteligent .
Rozalka
28.12.13,14:51
Podobné šoférky nazývame PVT (3,14ča v tereňáku)
takto sa opýtam: čo je to mhd? ;) :D
keď som sa posledne viezla v mhd, zamrmlala som, že si nabudúce musím prečítať ponaučenie "sellák v meste" - hľadala som čosi, kam sa strkajú lístky a prepichujú, je to tak, že predposledne som sa v mhd viezla ešte v časoch, keď také strojčeky na stĺpoch boli namontované.
Keď som synáčikovi vysvetľovala, ako sa prepraví k istým známym na Šulekovu, použila som spojenie "trolej 14 tam má konečnú" (aspoň za mojej mladosti to tak bolo), pozeral na mňa :eek::confused: ... mamííííí, troleje majú čísla nad 100.
Nuž čo, som taká pamätníčka.
pavol54
28.12.13,15:01
Podobné šoférky nazývame PVT (3,14ča v tereňáku)
takto sa opýtam: čo je to mhd? ;) :D
keď som sa posledne viezla v mhd, zamrmlala som, že si nabudúce musím prečítať ponaučenie "sellák v meste" - hľadala som čosi, kam sa strkajú lístky a prepichujú, je to tak, že predposledne som sa v mhd viezla ešte v časoch, keď také strojčeky na stĺpoch boli namontované.
Keď som synáčikovi vysvetľovala, ako sa prepraví k istým známym na Šulekovu, použila som spojenie "trolej 14 tam má konečnú" (aspoň za mojej mladosti to tak bolo), pozeral na mňa :eek::confused: ... mamííííí, troleje majú čísla nad 100.
Nuž čo, som taká pamätníčka.
selláčka aj rohlíky by si mala nosiť aby ťa šalina(vBrne električka) nepohrýzla. Tak sme si hovorili v Brne keď sme nesprávne nastúpili a doviezli s inam ako sme chceli "Keby som ja sedlák mal sebou rohlík a ponúkol šaline tak ma nepohryzie a dovezie kam som chcel"
lujza.j
28.12.13,15:10
šalina, tak hovoril električke moj tata...dobre!...robil v DPMB asi "1000" rokov...:D
lujza.j
28.12.13,15:11
Podobné šoférky nazývame PVT (3,14ča v tereňáku)
takto sa opýtam: čo je to mhd? ;) :D
keď som sa posledne viezla v mhd, zamrmlala som, že si nabudúce musím prečítať ponaučenie "sellák v meste" - hľadala som čosi, kam sa strkajú lístky a prepichujú, je to tak, že predposledne som sa v mhd viezla ešte v časoch, keď také strojčeky na stĺpoch boli namontované.
Keď som synáčikovi vysvetľovala, ako sa prepraví k istým známym na Šulekovu, použila som spojenie "trolej 14 tam má konečnú" (aspoň za mojej mladosti to tak bolo), pozeral na mňa :eek::confused: ... mamííííí, troleje majú čísla nad 100.
Nuž čo, som taká pamätníčka.
čilek 208 na šulečku:D
srska
28.12.13,16:02
v ke še dakedy volali "bričky" a predplatné lístky bričenky. teraz neznam
buchač
28.12.13,16:14
v ke še dakedy volali "bričky" a predplatné lístky bričenky. teraz neznam

Používa sa aj výraz " brika " ...

Teraz ???...a vieš , že neviem ???...aj keď zadarmiko mám MHD...ale aj tak behám autom .
lujza.j
28.12.13,18:36
Prečo sa vôbec namáhať sťahovaním okienka a gestikulovať tak zúrivo, že takmer vypadnete z auta?:Dcelá ja
http://podkapotou.zoznam.sk/cl/1000611/1373036/Prsty-a-gesta-uz-na--komunikaciu--za-volantom-netreba--Povedzte-to-emotikonom-
Peggynka
28.12.13,18:57
Prečo sa vôbec namáhať sťahovaním okienka a gestikulovať tak zúrivo, že takmer vypadnete z auta?:Dcelá ja
http://podkapotou.zoznam.sk/cl/1000611/1373036/Prsty-a-gesta-uz-na--komunikaciu--za-volantom-netreba--Povedzte-to-emotikonom-
Hehe,neviem či by som si trúfla pustiť tam ten prst,nejaký frajer by mi hneď vošiel do kufra;tu to majú (srandička za 60 €):
http://astronik.pl/swiatlo/582-drivemotion-emotikony-do-samochodow.html
kopretinka
28.12.13,19:03
no to sú nápady :D
lujza.j
28.12.13,20:13
ja som minule nič neukazovala-naozaj...a mala som taliana v kufri :(
inak teraz v zime praktické.....nebola by mi zima na ruku:D
kopretinka
28.12.13,20:55
mala som taliana v kufri :(

:eek: zabaleného v koberci,či len tak? :D
lujza.j
28.12.13,20:59
mala som taliana v kufri :(

:eek: zabaleného v koberci,či len tak? :D
len tak...napasoval to do mňa ked som stála v kolone a posunul ma ako bonus do pani predo mnou :mad:
kopretinka
28.12.13,21:15
mala som taliana v kufri :(

:eek: zabaleného v koberci,či len tak? :D
len tak...napasoval to do mňa ked som stála v kolone a posunul ma ako bonus do pani predo mnou :mad:
http://www.galantaonline.sk/upload/thumb-img4a06d82c01e9c.jpg
:D
evuš
28.12.13,21:18
Na prd tento rok, vsak Luji ? :cool: ale bude lepsie, nemboj...:)
pavol54
28.12.13,21:50
Na prd tento rok, vsak Luji ? :cool: ale bude lepsie, nemboj...:)
Cigáň sa na straníckej schôdzi pýta " Súdruh predseda a kedy bude lepšie? predseda odpovedá cigáň lepšie už bolo.
lujza.j
28.12.13,21:53
Palino, Evuš to myslela tak inak:)
evuš
28.12.13,22:24
Ano...inak... ;)
Dobru noc Vam tu, idem hajat....:)
hubatá
29.12.13,06:53
Jasné, kvákate do polnoci a ja si potom nemám s kým dať kávu! Dúfam že spíte každý zvlášť............
srska
29.12.13,06:57
Jasné, kvákate do polnoci a ja si potom nemám s kým dať kávu! Dúfam že spíte každý zvlášť............
kávu som mal o piatej. daj si se mnu klbásu :-))
buchač
29.12.13,06:59
ja keby som roky nejazdila v aute ako spolujazdec a poznala by som iba mhd trasy...tak to by bol úplný konec...neznášam tu jazdiť...ked sa dá všade teda do každej trasy zaradím obchvat....jazdiť po meste a cez mesto:eek: ludia jazdia ako .ebnutí doslova a do písmena!každý sa tlačí myšičkuje:eek:si asi potrebuje dokazovať ego, ale kompenzuje si malý penis!agresívnou jazdou....žiadna tolerancia ohľaduplnosť žiadna disciplína .....

;):rolleyes::---:D

http://www.youtube.com/watch?v=GhMcNSwfxJo
hubatá
29.12.13,06:59
No po sviatkoch nemám na klbásu chuť, urobila som si dobre iným spôsobom: chleba som obalila vo vajci, lebo chleba mi veľa zostalo.....
srska
29.12.13,07:01
No po sviatkoch nemám na klbásu chuť, urobila som si dobre iným spôsobom: chleba som obalila vo vajci, lebo chleba mi veľa zostalo.....
toto ľúbim tiež ale dnes eé
korela
29.12.13,09:36
spanok sa vrátil do diskusie, ja som už druhýkrát zmazala svoje príspevky, pre istotu,
spanok (Dnes 11:13) to myslíte za Dzurinda je Šaman alebo BOH ????? ubožiaku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bettylou
29.12.13,10:10
nempotešilo, som našla na dlažbe kolo pece naprskanú striebrenku. Neviete, čím by to šlo dole? riedidlom nie..
misoft
29.12.13,10:58
No po sviatkoch nemám na klbásu chuť, urobila som si dobre iným spôsobom: chleba som obalila vo vajci, lebo chleba mi veľa zostalo.....
:D:D:D - bolo u nás včera..... zaprášilo sa ...... potomok to do seba priam sácal ....
misoft
29.12.13,10:59
spanok sa vrátil do diskusie, ja som už druhýkrát zmazala svoje príspevky, pre istotu,
spanok (Dnes 11:13) to myslíte za Dzurinda je Šaman alebo BOH ????? ubožiaku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
....sa asi prebral zo spánku.......
lujza.j
29.12.13,11:24
Grizvoldovci idú:Dmoji oblúbení...
vulxy
29.12.13,13:44
nempotešilo, som našla na dlažbe kolo pece naprskanú striebrenku. Neviete, čím by to šlo dole? riedidlom nie..
sekac a kladivo :)
alaya1
29.12.13,14:05
Grizvoldovci idú:Dmoji oblúbení...

Grizvoldovci idú:Dmoji oblúbení...

Sme tiez "podarena" rodinka, ale na nich z daleka nemame :)
peterkos2
29.12.13,15:39
nempotešilo, som našla na dlažbe kolo pece naprskanú striebrenku. Neviete, čím by to šlo dole? riedidlom nie..
Prečo nie riedidlom?Tým by to šlo.Najlepšie C6000
pavol54
29.12.13,15:47
nempotešilo, som našla na dlažbe kolo pece naprskanú striebrenku. Neviete, čím by to šlo dole? riedidlom nie..
skús odstraňovač starých náterov
lujza.j
29.12.13,15:54
ide mesiac do splnu či čo je dnes:cool:alebo plné črevá tlacia:rolleyes:
kopretinka
29.12.13,16:04
sú svátky,ľudia majú voľno.....tak sa nudia a drbe im
pavol54
29.12.13,16:24
ide mesiac do splnu či čo je dnes:cool:alebo plné črevá tlacia:rolleyes:
naopak ubúda nov bude 1.1
srska
29.12.13,16:26
lujza.j
29.12.13,16:35
lístky na koncert, tričko, kniha či čo:D
lujza.j
29.12.13,16:36
ide mesiac do splnu či čo je dnes:cool:alebo plné črevá tlacia:rolleyes:
naopak ubúda nov bude 1.1
ty astrológ :D
srska
29.12.13,16:37
lístky na koncert, tričko, kniha či čo:D
kniha (http://www.knihysevcik.cz/index.php?nid=10341&lid=CZ&oid=2386613&tabpage=15&taboffset=0&ts=2&epc=1C0003) - všetko okolo lz
korela
29.12.13,17:12
Ja veľmi zle znášam spln, keď je v mojom znamení. Ostatné mi neprekážajú.
A menej spím. A nov rešpektujem.
Štedrý večer som trávila mimo domu, to som tu spomenula, tak som môjho malého škrka vzala so sebou, pretože tu v okolí už tri dni nacvičovali ohňostroj. Bola som u detí, žiadny problém.
V noci nás zobudil fest vytrvalým štekotom, čo sa doma stáva občas, nakoniec som skonštatovala, že mu môže prekážať iba mesiac. A fakt, ako sme zastreli, bol pokoj. Mesiac bol v polke , ale tak intenzívne svietil do okien a dlho, že mu to asi prekážalo, Nepoznal to.
Proste cudzie teleso.
korela
29.12.13,17:14
Pavol, a riadiš sa pri výsadbe lunárnym kalendárom? Alebo niekto tu z vás v záhrade. Ja sa snažím iba upravovať dreviny počas novu.
korela
29.12.13,17:18
ide mesiac do splnu či čo je dnes:cool:alebo plné črevá tlacia:rolleyes:
naopak ubúda nov bude 1.1
To pekne vyšlo na prvého, treba myslieť a priať si v tento deň iba všetko pozitívne. Žiadne chmáry po mysli. Dôležitý deň.
pavol54
29.12.13,18:02
Pavol, a riadiš sa pri výsadbe lunárnym kalendárom? Alebo niekto tu z vás v záhrade. Ja sa snažím iba upravovať dreviny počas novu.
no funguje to, len niektorí autori to už tlačia do absurdností mám knižku "V znamení luny" len už mi došli kalendáre, ale s drevinami som sa nezaoberal, skôr som sa zameral len termíny výsevu, je to ale aj vidieť ak sa držíš kalendára. bolo o o tom ničo aj v oblasti záhrada
pavol54
29.12.13,18:03
ide mesiac do splnu či čo je dnes:cool:alebo plné črevá tlacia:rolleyes:
naopak ubúda nov bude 1.1
ty astrológ :D
nie len si ťuknem na "magazín luna.sk"
misoft
29.12.13,22:52
srska
29.12.13,23:09
kniha (http://www.knihysevcik.cz/index.php?nid=10341&lid=CZ&oid=2386613&tabpage=15&taboffset=0&ts=2&epc=1C0003) - všetko okolo lz
Kua - sa máš......na hlt som prečítal 3 kapitoly. dobre napísané - neautorizovaný životopis lz
korela
29.12.13,23:31
Mňa neteší, že už skoro týždeň nie a nie sa dostať z nádchy, kašľania, svalovej slabosti... Nepomáhajú čajíčky, medík, ani pirule (ako hovorievala moja kysucká babička), ani dlhé spanie...

Takáto nascípaná http://www.celysvet.cz/skin/smile/s3465.gif som nebola už najmenej desať rokov.
a skusila si aj :
1 pl nastruhaneho zazvoru
1-2 struciky pretlaceneho cesnaku
2pl citronovej stavy

zaliat horucou vodou a po ciastocnom vychladnuti pridat 1 pl medu
To ako vážne 1 PL ďumbiera?
A inak, neviete niekto,aké množstvo organizmus zvládne do jedného čaju?
srska
30.12.13,01:39
Mňa neteší, že už skoro týždeň nie a nie sa dostať z nádchy, kašľania, svalovej slabosti... Nepomáhajú čajíčky, medík, ani pirule (ako hovorievala moja kysucká babička), ani dlhé spanie...

Takáto nascípaná http://www.celysvet.cz/skin/smile/s3465.gif som nebola už najmenej desať rokov.
a skusila si aj :
1 pl nastruhaneho zazvoru
1-2 struciky pretlaceneho cesnaku
2pl citronovej stavy

zaliat horucou vodou a po ciastocnom vychladnuti pridat 1 pl medu
To ako vážne 1 PL ďumbiera?
A inak, neviete niekto,aké množstvo organizmus zvládne do jedného čaju?
to sú všetko .....
zeber 4-5 cibule, hoď do 2 litrov vody, prevar ich a tú hnedú odporne páchnucu vodu potom pi horúcu s medom. ver tomu, že pomôže
taiko
30.12.13,07:44
Mňa neteší, že už skoro týždeň nie a nie sa dostať z nádchy, kašľania, svalovej slabosti... Nepomáhajú čajíčky, medík, ani pirule (ako hovorievala moja kysucká babička), ani dlhé spanie...

Takáto nascípaná http://www.celysvet.cz/skin/smile/s3465.gif som nebola už najmenej desať rokov.
a skusila si aj :
1 pl nastruhaneho zazvoru
1-2 struciky pretlaceneho cesnaku
2pl citronovej stavy

zaliat horucou vodou a po ciastocnom vychladnuti pridat 1 pl medu
To ako vážne 1 PL ďumbiera?
A inak, neviete niekto,aké množstvo organizmus zvládne do jedného čaju?
hej veru hej, 1 pl aj viac ked znesies. Akurat aj ja teraz popijam a veru sa vysledky dostavuju :D
lujza.j
30.12.13,08:09
kniha (http://www.knihysevcik.cz/index.php?nid=10341&lid=CZ&oid=2386613&tabpage=15&taboffset=0&ts=2&epc=1C0003) - všetko okolo lz
Kua - sa máš......na hlt som prečítal 3 kapitoly. dobre napísané - neautorizovaný životopis lz
ty ho nedráždi...už má slzy na krajíčku:D
lujza.j
30.12.13,08:12
To ako vážne 1 PL ďumbiera?
A inak, neviete niekto,aké množstvo organizmus zvládne do jedného čaju?
tiež by ma to zaujímalo....tiež nemá mieru...čaj štipľavý jak šľak...
lujza.j
30.12.13,08:13
hej veru hej, 1 pl aj viac ked znesies. Akurat aj ja teraz popijam a veru sa vysledky dostavuju :D
kolko vody do tej medecíny...
taiko
30.12.13,08:22
hej veru hej, 1 pl aj viac ked znesies. Akurat aj ja teraz popijam a veru sa vysledky dostavuju :D
kolko vody do tej medecíny...
no ja si to zarabam do pivoveho pohara, odhadujem tak 3-3,5 dcl. Stiplave to veru je, ale vsak o to ide. :D
Ked das medu tak sa to da. Inac som to este vylepsil salviou. No hotovy elixir. Mal som nejakeho ancikrista v hrdle, nemohol som prehltat a trosku ma dusilo a po 3 poharoch vypitych vecer, uz som skoro fit. Este mam trosku nadchu. keby som pil rano aj vecer, tak uz je ancikrist hrdlovy davno vykynozeny :D
A veru zazvoru davam viac ako 1 PL, vzdy si taky kus odvalim ako moj palec :D
korela
30.12.13,08:53
Nie som chorá, iba mám na neho pár dní veľkú chuť, aj ho pijem, teda iba sám ďumbier, ale pýtala som sa kvôli vnútornostiam, či nemôže niečo zareagovať, žlčník, prepáliť žalúdok a pod. Ja si dávam menej vody , tak do 3 dl. Ale dobrý recept nielen na hrdlo.
Aj recept od sršku je dobrý, to nám radievala alergologička, ale "vyrástlo" sa z alergie. Nasadili sa " živočíšne bacily". Zabralo.
peterkos2
30.12.13,09:00
Keď bývali väčšie zimy minulý rok a robili sme vonku,varil som si do termosky zázvorový čaj-do litra vody cca 2PL nastrúhaného zázvoru,štyri klinčeky a keď bola tuhá zima dal som na špicu noža-takého vačšého:D-pomleté čili z vlastnej záhrady.To bola iná trhavina.Kolega koštol a skoro ho zadusilo.
Ale zohrálo:D:D
kukučka
30.12.13,09:28
Ja mám tých kníh LUNA viac, poslednú o záhradníčení, dcére do cudziny kupujeme každý rok kalendár krásnej pani aj s knižočkou, tá ostáva mne. Najčastejšie však kliknem na Magazin Luna (http://www.magazinluna.sk/default.aspx?p=lunarcalendarpage) - mám ho na lište. V kostke všetko, kliknite. :)

Pali, keď nájdem kalendár, priložím.
lujza.j
30.12.13,09:33
a nepokakal si sa z toho?
lujza.j
30.12.13,09:36
ja pijem zázvorový tiež iba tak...kupila som si v lidli taký sklenený 1l čajník kde z deklu dnu visí na paličke sitko na sypaný čaj...aby som ich pomíňala lebo plné dozy ich mám:)
Mila123
30.12.13,09:39
peterkos2
30.12.13,10:07
a nepokakal si sa z toho?
To akože ja?:)
lujza.j
30.12.13,10:40
a nepokakal si sa z toho?
To akože ja?:)
ano:)
lujza.j
30.12.13,10:43
držím palce, pre mňa je sympaťák :D .........

http://sportky.topky.sk/c/117741/nazivo-tlacova-konferencia-lekarov-je-skoro-hovorit-o-sanciach-na-prezitie
škoda, že hazarduje ešte aj na svahu...teda mimo...
peterkos2
30.12.13,10:48
a nepokakal si sa z toho?
To akože ja?:)
ano:)
Nepokakal.
Mávam pravidelnú stolicu ráno o 06:20. Zobúdzam sa 06:30:D:D
pavol54
30.12.13,11:00
Ja mám tých kníh LUNA viac, poslednú o záhradníčení, dcére do cudziny kupujeme každý rok kalendár krásnej pani aj s knižočkou, tá ostáva mne. Najčastejšie však kliknem na Magazin Luna (http://www.magazinluna.sk/default.aspx?p=lunarcalendarpage) - mám ho na lište. V kostke všetko, kliknite. :)

Pali, keď nájdem kalendár, priložím.
ja ho mám tiež ale odkedy spoplatnili tak ho neotváram, len si nájdem na pravom boku niečo o mesiaci, v tej knižke V znamení luny to bol taký dobrý formát A5 a len mesiac a ako sú dni znamení zverokruhu. a čo som chcel som si z toho vybral boli aj také čo rozpitvávali až do strihania vlasov(ale kedy si mám lebeňu prachovkou utierať nenapíšu) a podobných extrémov. takže ak niečo nájdeš budem vďačný
lujza.j
30.12.13,11:03
a nepokakal si sa z toho?
To akože ja?:)
ano:)
Nepokakal.
Mávam pravidelnú stolicu ráno o 06:20. Zobúdzam sa 06:30:D:D
fúha až takto podrobne....len teraz neviem či sa sťažuješ, alebo machruješ:D
peterkos2
30.12.13,11:14
a nepokakal si sa z toho?
To akože ja?:)
ano:)
Nepokakal.
Mávam pravidelnú stolicu ráno o 06:20. Zobúdzam sa 06:30:D:D
fúha až takto podrobne....len teraz neviem či sa sťažuješ, alebo machruješ:D
Len srandujem:D
lujza.j
30.12.13,11:15
ved ja viém:)
promont maja
30.12.13,11:28
peterkos2
30.12.13,11:56
Dnes ma potešilo toto.Poznáte tento hrad?Momentálne je v rekonštrukcii -ináč celkom im to ide
lujza.j
30.12.13,11:59
nie?daj..
peterkos2
30.12.13,12:01
Čachtický
lujza.j
30.12.13,12:04
Čachtický
bola som tam ako decko z pionierskeho tábora na výlete..
buchač
30.12.13,12:05
nie?daj..
Dig šun more ....

Šak Čachtice ...bóóóse...
lujza.j
30.12.13,12:08
bože dobreé:---som si myslela, ale nechcela som byť za dokonalú-najmúdrejšiu:D
kopretinka
30.12.13,13:06
dnes v lekárni-ricínový olej 20,slovom DVADSAŤ gramov za 80 centov!!!:eek::eek::eek::eek::eek: je toto normálne?!?! :mad::mad::mad:
buchač
30.12.13,13:12
dnes v lekárni-ricínový olej 20,slovom DVADSAŤ gramov za 80 centov!!!:eek::eek::eek::eek::eek: je toto normálne?!?! :mad::mad::mad:
...a nie je jedno , že aká cena ???
Ak sa z neho kvalitne " prebehneš " ??? :--- :D
srska
30.12.13,13:18
a nepokakal si sa z toho?
To akože ja?:)
ano:)
Nepokakal.
Mávam pravidelnú stolicu ráno o 06:20. Zobúdzam sa 06:30:D:D
tých 06:30 je am alebo pm? bo ak pm, tak ti vôbec neni čo závidieť
lujza.j
30.12.13,13:22
neviem za koľko by predali u mňa,ale u nás to podla okoliek čo pri opýtaní sa naň robili ani nepredávajú...ked budeš mať cestu do mojej dediny...skús lekáreň v starej ružinovskej poliklinike kde je aj pohotovostná lekáreň....tam som sa raz pýtala...len že cez pohotovostný predaj mi neodlejú....že mám prísť normálne....
kopretinka
30.12.13,13:32
neviem za koľko by predali u mňa,ale u nás to podla okoliek čo pri opýtaní sa naň robili ani nepredávajú...ked budeš mať cestu do mojej dediny...skús lekáreň v starej ružinovskej poliklinike kde je aj pohotovostná lekáreň....tam som sa raz pýtala...len že cez pohotovostný predaj mi neodlejú....že mám prísť normálne....
no to by ma fest draho vyšiel ten olej :D kuknem ešte inde,šak u nás sú tri lekárne......
kopretinka
30.12.13,13:53
kopretinka
30.12.13,13:54
dnes v lekárni-ricínový olej 20,slovom DVADSAŤ gramov za 80 centov!!!:eek::eek::eek::eek::eek: je toto normálne?!?! :mad::mad::mad:
...a nie je jedno , že aká cena ???
Ak sa z neho kvalitne " prebehneš " ??? :--- :D
ja to nepotrebujem na také účely a samozrejme nie je jedno,aká je cena
vulxy
30.12.13,15:16
dnes v lekárni-ricínový olej 20,slovom DVADSAŤ gramov za 80 centov!!!:eek::eek::eek::eek::eek: je toto normálne?!?! :mad::mad::mad:
dnes v krčme-pivo 10-ka,slovom DESIATKA za 1€ 20 centov!!!:eek::eek::eek::eek::eek: je toto normálne?!?! :mad::mad::mad:
misoft
30.12.13,15:59
kniha (http://www.knihysevcik.cz/index.php?nid=10341&lid=CZ&oid=2386613&tabpage=15&taboffset=0&ts=2&epc=1C0003) - všetko okolo lz
Kua - sa máš......na hlt som prečítal 3 kapitoly. dobre napísané - neautorizovaný životopis lz
ty ho nedráždi...už má slzy na krajíčku:D
Myslíš? Rád by som si prečítal, ale kde nič nie je, ani čert neberie.....
lujza.j
30.12.13,16:10
tak si požičkajte:)
Tweety
30.12.13,16:14
http://www.sme.sk/c/7045531/top-videa-sme-alkohol-v-parlamente-aj-vasnivy-harabin.html http://i.sme.sk/cdata/1/70/7045531/img-r457-r507-st.ir3-_t300.jpg
Peggynka
30.12.13,17:03
dnes v lekárni-ricínový olej 20,slovom DVADSAŤ gramov za 80 centov!!!:eek::eek::eek::eek::eek: je toto normálne?!?! :mad::mad::mad:
Ja beriem tu:
http://www.pgchem.sk/sk/ponuka/332/ricinovy-olej--1-l
lujza.j
30.12.13,17:26
dnes v lekárni-ricínový olej 20,slovom DVADSAŤ gramov za 80 centov!!!:eek::eek::eek::eek::eek: je toto normálne?!?! :mad::mad::mad:
Ja beriem tu:
http://www.pgchem.sk/sk/ponuka/332/ricinovy-olej--1-l
nechapem ako môžu mať SK stránky poštovné vyššie ako ked z ČR objednávam...
kopretinka
30.12.13,17:29
dnes v lekárni-ricínový olej 20,slovom DVADSAŤ gramov za 80 centov!!!:eek::eek::eek::eek::eek: je toto normálne?!?! :mad::mad::mad:
Ja beriem tu:
http://www.pgchem.sk/sk/ponuka/332/ricinovy-olej--1-l
nechapem ako môžu mať SK stránky poštovné vyššie ako ked z ČR objednávam...
a kto má tak?
ja nechápem,keď v pgchem stojí liter 6 euro,ako môžu pýtať v lekárni hentakú sumu.....minule som kupovala v inej 100g za cca 2 eurá,aj tak je to nehorázna suma....
lujza.j
30.12.13,17:35
no pre mňa ked obj. z mydlového ...cez uloženku.cz
kopretinka
30.12.13,17:42
no pre mňa ked obj. z mydlového ...cez uloženku.cz
ha,uloženku neporovnávaj.........to každý nemá.....mňa by cesta k uloženke stála toľko ako poštovné...plus kopa času.....u nás to je pri kaufl....len nie každý šop to má.
http://www.intime.sk/sk/Balikomat-24-7.html
lujza.j
30.12.13,17:45
viem ved preto som napísala, že pre mňa...nechápem prečo neponúknu od sumy xy zadara...samozrejme, že nejakú normálnu sumu....
kopretinka
30.12.13,17:46
ponúknu.....nad 5000.....českých
lujza.j
30.12.13,17:50
ponúknu.....nad 5000.....českých
tak dík...:(
lujza.j
30.12.13,18:47
korela
30.12.13,22:44
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
http://udalosti.noviny.sk/z-domova/26-12-2013/korejcania-rozdavali-darceky-v-osadach.html
https://www.facebook.com/MartinaMolcanovaTVJOJ/posts/634325773291276
Na FB komentáre,,,,
ale prečo majú k nim taký prístup? Žeby na základe ich kultúry?
Inak je pravda, že dobrom sa dáva príklad, a pocit z dobrého pocitu je silnejší, ako zo zlého, si myslím ja.
Nemali skôr tie darčeky dostať deti zamestnancov? Aké majú u nich platy? Ak ako v Nemecku, tak potom O.K.
Neviem si to vyložiť.
korela
30.12.13,23:00
Ja mám tých kníh LUNA viac, poslednú o záhradníčení, dcére do cudziny kupujeme každý rok kalendár krásnej pani aj s knižočkou, tá ostáva mne. Najčastejšie však kliknem na Magazin Luna (http://www.magazinluna.sk/default.aspx?p=lunarcalendarpage) - mám ho na lište. V kostke všetko, kliknite. :)

Pali, keď nájdem kalendár, priložím.
ja ho mám tiež ale odkedy spoplatnili tak ho neotváram, len si nájdem na pravom boku niečo o mesiaci, v tej knižke V znamení luny to bol taký dobrý formát A5 a len mesiac a ako sú dni znamení zverokruhu. a čo som chcel som si z toho vybral boli aj také čo rozpitvávali až do strihania vlasov(ale kedy si mám lebeňu prachovkou utierať nenapíšu) a podobných extrémov. takže ak niečo nájdeš budem vďačný
Tento rok som sa rozhodla už zaregistrovať, mám pocit, že je cena nižšia
http://www.magazinluna.sk/default.aspx?p=lunarcalendarsolutionspage
Niekedy je vhodné za menšiu cenu získať viac klientov, ako pár za príliš vysokú. Finančný efekt ten istý. A ešte urobia dobrý skutok pre ľudstvo.
korela
30.12.13,23:09
Keď bývali väčšie zimy minulý rok a robili sme vonku,varil som si do termosky zázvorový čaj-do litra vody cca 2PL nastrúhaného zázvoru,štyri klinčeky a keď bola tuhá zima dal som na špicu noža-takého vačšého:D-pomleté čili z vlastnej záhrady.To bola iná trhavina.Kolega koštol a skoro ho zadusilo.
Ale zohrálo:D:D
To je dobrá zmes aj na červíka. A lacnejšia ako alkohol. Pridávate niekto klinčeky do ryže pravidelne ako naše mamy aj s cibuľkou? Kedysi matky pravidelne raz týždenne potierali deťom chodidlá cesnakom a prechádzali aj po celej chrbtici. Moja nie.
pavol54
31.12.13,05:38
Ja mám tých kníh LUNA viac, poslednú o záhradníčení, dcére do cudziny kupujeme každý rok kalendár krásnej pani aj s knižočkou, tá ostáva mne. Najčastejšie však kliknem na Magazin Luna (http://www.magazinluna.sk/default.aspx?p=lunarcalendarpage) - mám ho na lište. V kostke všetko, kliknite. :)

Pali, keď nájdem kalendár, priložím.
ja ho mám tiež ale odkedy spoplatnili tak ho neotváram, len si nájdem na pravom boku niečo o mesiaci, v tej knižke V znamení luny to bol taký dobrý formát A5 a len mesiac a ako sú dni znamení zverokruhu. a čo som chcel som si z toho vybral boli aj také čo rozpitvávali až do strihania vlasov(ale kedy si mám lebeňu prachovkou utierať nenapíšu) a podobných extrémov. takže ak niečo nájdeš budem vďačný
Tento rok som sa rozhodla už zaregistrovať, mám pocit, že je cena nižšia
http://www.magazinluna.sk/default.aspx?p=lunarcalendarsolutionspage
Niekedy je vhodné za menšiu cenu získať viac klientov, ako pár za príliš vysokú. Finančný efekt ten istý. A ešte urobia dobrý skutok pre ľudstvo.
tiež mám taký pocit že mali v minulosti oveľa vyššiu pálku
Peggynka
31.12.13,05:38
]
To je dobrá zmes aj na červíka. A lacnejšia ako alkohol. Pridávate niekto klinčeky do ryže pravidelne ako naše mamy aj s cibuľkou? Kedysi matky pravidelne raz týždenne potierali deťom chodidlá cesnakom a prechádzali aj po celej chrbtici. Moja nie.[/QUOTE]
Ja dávam.A pridala som aj používanie kurkumy (môjmu mužovi sa nepáčila tá farba,ale zvykol si):
https://www.google.sk/?gws_rd=cr&ei=xWXCUqDuB6X04QS0hIDoAQ#q=kurkuma+ako+liek
pavol54
31.12.13,05:43
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
http://udalosti.noviny.sk/z-domova/26-12-2013/korejcania-rozdavali-darceky-v-osadach.html
https://www.facebook.com/MartinaMolcanovaTVJOJ/posts/634325773291276
Na FB komentáre,,,,
ale prečo majú k nim taký prístup? Žeby na základe ich kultúry?
Inak je pravda, že dobrom sa dáva príklad, a pocit z dobrého pocitu je silnejší, ako zo zlého, si myslím ja. P.S. Oni nerobia nič len tak
Nemali skôr tie darčeky dostať deti zamestnancov? Aké majú u nich platy? Ak ako v Nemecku, tak potom O.K.
Neviem si to vyložiť.
Propaganda
keby prišiel s darčekmi biely gádžo tak by sa im málilo, keď prišli títo medzi nich tak sa to berie inak, asi ako keď prišla biela tvár medzi indiánov s bižutériou, im sa možno podarí pripraviť si novú lacnú montážnu silu a ešte dostanú od štátu veľký balík za podporu zamestnania
avalik
31.12.13,16:06
No a tu nič? Nikto nenalieva, neponúka? :---

Tak sa ponúknite ... :D
korela
31.12.13,16:36
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
http://udalosti.noviny.sk/z-domova/26-12-2013/korejcania-rozdavali-darceky-v-osadach.html
https://www.facebook.com/MartinaMolcanovaTVJOJ/posts/634325773291276
Na FB komentáre,,,,
ale prečo majú k nim taký prístup? Žeby na základe ich kultúry?
Inak je pravda, že dobrom sa dáva príklad, a pocit z dobrého pocitu je silnejší, ako zo zlého, si myslím ja. P.S. Oni nerobia nič len tak
Nemali skôr tie darčeky dostať deti zamestnancov? Aké majú u nich platy? Ak ako v Nemecku, tak potom O.K.
Neviem si to vyložiť.
Propaganda
keby prišiel s darčekmi biely gádžo tak by sa im málilo, keď prišli títo medzi nich tak sa to berie inak, asi ako keď prišla biela tvár medzi indiánov s bižutériou, im sa možno podarí pripraviť si novú lacnú montážnu silu a ešte dostanú od štátu veľký balík za podporu zamestnania
Takto si to poňal? Možné to je.
No neviem . Keď sa Japonci po 89 rozhodovali kam umiestniť automobilku v tomto regióne, už si značku nepamätám, uvažovali nad Maďarskom, vzali na trojmesačnú stáž k sebe budúcich zamestnancov a hovorili, že z nich dostali oproti vlastným max 2/3 výkon. Uvažovali aj nad nami. Preto tu boli a otvorili problém. Stojí nejaká automobilka nakoniec v Maďarsku?
pavol54
31.12.13,16:43
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
http://udalosti.noviny.sk/z-domova/26-12-2013/korejcania-rozdavali-darceky-v-osadach.html
https://www.facebook.com/MartinaMolcanovaTVJOJ/posts/634325773291276
Na FB komentáre,,,,
ale prečo majú k nim taký prístup? Žeby na základe ich kultúry?
Inak je pravda, že dobrom sa dáva príklad, a pocit z dobrého pocitu je silnejší, ako zo zlého, si myslím ja. P.S. Oni nerobia nič len tak
Nemali skôr tie darčeky dostať deti zamestnancov? Aké majú u nich platy? Ak ako v Nemecku, tak potom O.K.
Neviem si to vyložiť.
Propaganda
keby prišiel s darčekmi biely gádžo tak by sa im málilo, keď prišli títo medzi nich tak sa to berie inak, asi ako keď prišla biela tvár medzi indiánov s bižutériou, im sa možno podarí pripraviť si novú lacnú montážnu silu a ešte dostanú od štátu veľký balík za podporu zamestnania
Takto si to poňal? Možné to je.
No neviem . Keď sa Japonci po 89 rozhodovali kam umiestniť automobilku v tomto regióne, už si značku nepamätám, uvažovali nad Maďarskom, vzali na trojmesačnú stáž k sebe budúcich zamestnancov a hovorili, že z nich dostali oproti vlastným max 2/3 výkon. Uvažovali aj nad nami. Preto tu boli a otvorili problém. Stojí nejaká automobilka nakoniec v Maďarsku?
suzuki
pavol54
31.12.13,16:44
No a tu nič? Nikto nenalieva, neponúka? :---

Tak sa ponúknite ... :D
už so sa zľakol čo to je nakódované
avalik
31.12.13,16:46
No a tu nič? Nikto nenalieva, neponúka? :---

Tak sa ponúknite ... :D
už so sa zľakol čo to je nakódované

no nejako pretahovanie ... obrazkov ... nefunguje, musela som to zmenit na prilohu ;)
korela
31.12.13,16:49
Prajem vám všetkým, aby sa vám stoly prehýbali pod dobrotami a mali poriadne, poriadne veselý večer aj noc.http://www.teichtal.de/images/party9_big.jpg (http://www.teichtal.de/partyservice.html)
lujza.j
31.12.13,16:58
suzuki
ale ved tá tam je už "1000" rokov či mýlim sa?
misoft
31.12.13,17:12
Tisíc nie - len cca 22.
http://en.wikipedia.org/wiki/Magyar_Suzuki
A pred 21 rokmi odtiaľ začali autíčka vyliezať.
lujza.j
31.12.13,17:24
ved preto som ""dala:)...viem, že swift sa tam roky vyrábal....nedávny boom predaja nastal asi až zmenili dizajnéra...
jozka56
31.12.13,21:28
Trochu Vam vbehnem medzi auticka, ale chcem Vam popriat veseleho Silvestra a krasny a pohodovy rok 2014...:)
misoft
31.12.13,21:30
Jožka ďakujeme.
Len tak - bokom - rozhliadla si sa, keď si medzi autíčka vbehla?
jozka56
31.12.13,21:43
Mozno som sa aj poriadne nerozhliadla misoftik, ale akosi som stratila orientaciu v porade, nevadi zeee?
jozka56
31.12.13,21:44
a ako sa tu mavate, u mna casu velmi malo........
kukučka
31.12.13,21:58
dnes ma potešilo vinšovanie aj pusa od krásneho mladého muža :) :D
lujza.j
31.12.13,23:37
kukkuč...pre boha od tohoto:eek:
kukučka
31.12.13,23:48
foto toho môjho nemám, ale že práve ty naletíš :D :D :D
lujza.j
31.12.13,23:49
ma nestraš:Dhentoho neznášam...max v jednom filme...podivuhodný príbeh...
lujza.j
31.12.13,23:51
ako naschvál...ked išlo do tuhého skype skapal:(
korela
31.12.13,23:59
kukučka, čo dodať, keď sa ty tešíš, aj my sa tešíme :)
korela
01.01.14,00:00
mňa iba na diaľku :-(
korela
01.01.14,00:15
Deti išli na hrad, že tam bude ohňostroj, tento rok bol však z lode v strede Dunaja. V tom tam padla hmla, bolo po zážitku, ale zasa ľudia mali na hrade svoju muníciu, lebo neboli žiadne prehliadky, tak sa cítili ako na bojovom poli.
A pes ako sa bál poobede, tak si večer zvykol pri hlasnejšej domácej zvukovej clone, žiadna triaška, aj zaspal, občas uši zdvihol, ale nevstal. Takže Silvestra sme oslávili, aj keď ho v rodine nemáme.
Ja bilancujem rok až pri svojich narodeninách. Vtedy pre mňa začína nový rok.
lujza.j
01.01.14,00:23
moj pripučený na mne...chvost zatiahnutý, oči a nufák "hovorili"chytkaj ma...bojím sa:(už je klud...už je u decka v posteli...
hmla na Silva, je už po x-tý krát...
misoft
01.01.14,01:28
Kua - je po "oslavách" - mládež sa bavila.

Sumarizujem (už teraz):
Synátorov kamoš to nezvládol - výsledok: 1 rozbitá záchodová misa (jeho stabilita - toho kamoša - bola cca 30%) = 100€ + dovoz + robota, predtým spustil Šabľový tanec - výsledok - na chodbe mám insitné umenie typu "grc na stenu" = 20-30 € na farbu + robota. A to nepočítam tých pár rozbitých pohárov.
"Dobrá" bilancia hneď "zrána" :mad:.

Verdikt:
nabudúce sa doma žiadne oslavy konať NEBUDÚ - ešte chcem bývať ako človek.
kopretinka
01.01.14,06:34
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
http://udalosti.noviny.sk/z-domova/26-12-2013/korejcania-rozdavali-darceky-v-osadach.html
https://www.facebook.com/MartinaMolcanovaTVJOJ/posts/634325773291276
Na FB komentáre,,,,
ale prečo majú k nim taký prístup? Žeby na základe ich kultúry?
Inak je pravda, že dobrom sa dáva príklad, a pocit z dobrého pocitu je silnejší, ako zo zlého, si myslím ja. P.S. Oni nerobia nič len tak
Nemali skôr tie darčeky dostať deti zamestnancov? Aké majú u nich platy? Ak ako v Nemecku, tak potom O.K.
Neviem si to vyložiť.
Propaganda
keby prišiel s darčekmi biely gádžo tak by sa im málilo, keď prišli títo medzi nich tak sa to berie inak, asi ako keď prišla biela tvár medzi indiánov s bižutériou, im sa možno podarí pripraviť si novú lacnú montážnu silu a ešte dostanú od štátu veľký balík za podporu zamestnania
blázniš?? cigáň nepojde nikdy makať.Oni nepotrebujú nové sily,slovákov,čo tam makajú za 300evry poprepúšťali....
kopretinka
01.01.14,06:37
moj pripučený na mne...chvost zatiahnutý, oči a nufák "hovorili"chytkaj ma...bojím sa:(už je klud...už je u decka v posteli...
hmla na Silva, je už po x-tý krát...
a ten náš doteraz nemal problém,nebál sa,ale včera som išla večer od našich,domáci pyrotechnici už v plnom švungu...cesta,čo nám trvá 20min,teraz sme ju zvládli za 5....ťahal,že sa skoro uškrtil...doma je v pohode,zalezie si do košíka alebo do postele....
Peggynka
01.01.14,07:10
moj pripučený na mne...chvost zatiahnutý, oči a nufák "hovorili"chytkaj ma...bojím sa:(už je klud...už je u decka v posteli...
hmla na Silva, je už po x-tý krát...
Môj najhorší Silvester; s delobuchmi sa besneli už od 17:00 a moje fenky sa išli zblázniť.Nespala som celú noc.Myslím na tých psíkov,ktorých majitelia nechajú vonku a ešte uviazaných pri búde,hrôza.Moje teraz dospávajú...
pavol54
01.01.14,09:03
moj pripučený na mne...chvost zatiahnutý, oči a nufák "hovorili"chytkaj ma...bojím sa:(už je klud...už je u decka v posteli...
hmla na Silva, je už po x-tý krát...
Môj najhorší Silvester; s delobuchmi sa besneli už od 17:00 a moje fenky sa išli zblázniť.Nespala som celú noc.Myslím na tých psíkov,ktorých majitelia nechajú vonku a ešte uviazaných pri búde,hrôza.Moje teraz dospávajú...
mala si ísť do čínskej reštaurácie na večeru a nechať svoje bobiky postrážiť personálu. Mohla si si dnes pospať :eek:
kopretinka
01.01.14,09:05
mala si ísť do čínskej reštaurácie na večeru a nechať svoje bobiky postrážiť personálu. Mohla si si dnes pospať :eek:
:eek::eek::eek:

:mad::mad::mad::mad:
misoft
01.01.14,09:07
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
http://udalosti.noviny.sk/z-domova/26-12-2013/korejcania-rozdavali-darceky-v-osadach.html
https://www.facebook.com/MartinaMolcanovaTVJOJ/posts/634325773291276
Na FB komentáre,,,,
ale prečo majú k nim taký prístup? Žeby na základe ich kultúry?
Inak je pravda, že dobrom sa dáva príklad, a pocit z dobrého pocitu je silnejší, ako zo zlého, si myslím ja.
Nemali skôr tie darčeky dostať deti zamestnancov? Aké majú u nich platy? Ak ako v Nemecku, tak potom O.K.
Neviem si to vyložiť.
Vieš, všetko to, čo robili, má svoj účel.

Zamestnanci sú pre nich výrobný prostriedok, ktorý im má prinášať zisk. Preto pre ich deti nie sú potrebné žiadne darčeky!

Platy majú také, aké si môžu dovoliť na Slovensku (a tie sú omnoho nižšie ako v DE) - podľa nich je to OK.

Žiadne na základe kultúry - je to vypočítavosť. Až budú niečo potrebovať od našich najvyšších, tak len im "podstrčia" to, že ako rozdávali darčeky najchudobnejším (a to na 100% mocipánov presvedčí o ich "dobrých" úmysloch) - lenže potom naberú ďalšie výrobné sily za slovenské platy a zisky porastúúúúúúúú.....

Nič nevykladaj - iba ak karty :D
pavol54
01.01.14,09:15
moj pripučený na mne...chvost zatiahnutý, oči a nufák "hovorili"chytkaj ma...bojím sa:(už je klud...už je u decka v posteli...
hmla na Silva, je už po x-tý krát...
Môj najhorší Silvester; s delobuchmi sa besneli už od 17:00 a moje fenky sa išli zblázniť.Nespala som celú noc.Myslím na tých psíkov,ktorých majitelia nechajú vonku a ešte uviazaných pri búde,hrôza.Moje teraz dospávajú...
mala si ísť do čínskej reštaurácie na večeru a nechať svoje bobiky postrážiť personálu. Mohla si si dnes pospať :eek:
Bol krátky šot pod názvom "dobre si rozmyslite komu dáte svojho miláčika do opatery" tam ukážka ako panička prišla do čínskej reštiky a podala psa so slovami " postrážte mi môjho bobika " výsledok šéfkuchár prišiel s prikrytým tanierom so slovami "vaša bobika" Taký môj oneskorený silvester :)
pmajap
01.01.14,09:23
Kua - je po "oslavách" - mládež sa bavila.

Sumarizujem (už teraz):
Synátorov kamoš to nezvládol - výsledok: 1 rozbitá záchodová misa (jeho stabilita - toho kamoša - bola cca 30%) = 100€ + dovoz + robota, predtým spustil Šabľový tanec - výsledok - na chodbe mám insitné umenie typu "grc na stenu" = 20-30 € na farbu + robota. A to nepočítam tých pár rozbitých pohárov.
"Dobrá" bilancia hneď "zrána" :mad:.

Verdikt:
nabudúce sa doma žiadne oslavy konať NEBUDÚ - ešte chcem bývať ako človek.

Misoft vďaka, silvester mi začal keď som dočítala tvoj nočný príspevok. Keď si človek myslí, že ten jeho bol na h...o,.... no mohlo byť aj horšie.:D Prepáč ako chodím tak sa rehocem a spomínam.
misoft
01.01.14,09:28
Kua - je po "oslavách" - mládež sa bavila.

Sumarizujem (už teraz):
Synátorov kamoš to nezvládol - výsledok: 1 rozbitá záchodová misa (jeho stabilita - toho kamoša - bola cca 30%) = 100€ + dovoz + robota, predtým spustil Šabľový tanec - výsledok - na chodbe mám insitné umenie typu "grc na stenu" = 20-30 € na farbu + robota. A to nepočítam tých pár rozbitých pohárov.
"Dobrá" bilancia hneď "zrána" :mad:.

Verdikt:
nabudúce sa doma žiadne oslavy konať NEBUDÚ - ešte chcem bývať ako človek.

Misoft vďaka, silvester mi začal keď som dočítala tvoj nočný príspevok. Keď si človek myslí, že ten jeho bol na h...o,.... no mohlo byť aj horšie.:D Prepáč ako chodím tak sa rehocem a spomínam.
Šak sa rehoc - mne to nepomôže, tebe sa nálada zlepší - to máš ako darček do Nového roka :D:D:D (viacej nedostaneš).

Kua - chalanisko, keď videlo, čo spôsobilo, tak sa vyparilo ako dym....... cca 30 minút predtým, ako som to v noci napísal (a ani neviem, ako sa domov dotackal - a ani ma to nezaujíma - šak vonku teplo :D)
pmajap
01.01.14,09:40
Šak sa rehoc - mne to nepomôže, tebe sa nálada zlepší - to máš ako darček do Nového roka :D:D:D (viacej nedostaneš).

Kua - chalanisko, keď videlo, čo spôsobilo, tak sa vyparilo ako dym....... cca 30 minút predtým, ako som to v noci napísal (a ani neviem, ako sa domov dotackal - a ani ma to nezaujíma - šak vonku teplo :D)

Mama bola ľaváčka, posledný ľavý hák som fasla v 21.. z ľuftu, zatvorila kohúta, lebo sliepky mordoval a zabudla, keď našla len ostrohy a perie, bola som na blízku a bolo.
Mladý isto celú noc rozmýšľal, ako zarobí na škody.. na chladnom vzduchu :D:D
pavol54
01.01.14,09:41
Kua - je po "oslavách" - mládež sa bavila.

Sumarizujem (už teraz):
Synátorov kamoš to nezvládol - výsledok: 1 rozbitá záchodová misa (jeho stabilita - toho kamoša - bola cca 30%) = 100€ + dovoz + robota, predtým spustil Šabľový tanec - výsledok - na chodbe mám insitné umenie typu "grc na stenu" = 20-30 € na farbu + robota. A to nepočítam tých pár rozbitých pohárov.
"Dobrá" bilancia hneď "zrána" :mad:.

Verdikt:
nabudúce sa doma žiadne oslavy konať NEBUDÚ - ešte chcem bývať ako človek.

Misoft vďaka, silvester mi začal keď som dočítala tvoj nočný príspevok. Keď si človek myslí, že ten jeho bol na h...o,.... no mohlo byť aj horšie.:D Prepáč ako chodím tak sa rehocem a spomínam.
Šak sa rehoc - mne to nepomôže, tebe sa nálada zlepší - to máš ako darček do Nového roka :D:D:D (viacej nedostaneš).

Kua - chalanisko, keď videlo, čo spôsobilo, tak sa vyparilo ako dym....... cca 30 minút predtým, ako som to v noci napísal (a ani neviem, ako sa domov dotackal - a ani ma to nezaujíma - šak vonku teplo :D)
Niekedy treba kontrolovať správanie aj vyše tridsať ročných detí a včas vymeniť fľašku s alkoholom za fľašku s cumlíkom. No poučenie do budúcnosti. dúfam že nepili domácu slivovicu lebo ten šerm ponechá dlho aromatické stopy
misoft
01.01.14,09:42
Ľem vodka - naščesce!
kopretinka
01.01.14,09:48
No a tu nič? Nikto nenalieva, neponúka? :---

Tak sa ponúknite ... :D
už tretí deň diéta....občas mi káva neurobí dobre na žalúdok....a včera ráno ma z roboty odviezla sanitka na pohotovosť :( po ceste do práce mi prišlo zle,len som zaťala zuby a z posledných síl tam došla,aby som sa nevysypala niekde na chodníku...nikto by ma neratoval...
Peggynka
01.01.14,09:56
moj pripučený na mne...chvost zatiahnutý, oči a nufák "hovorili"chytkaj ma...bojím sa:(už je klud...už je u decka v posteli...
hmla na Silva, je už po x-tý krát...
Môj najhorší Silvester; s delobuchmi sa besneli už od 17:00 a moje fenky sa išli zblázniť.Nespala som celú noc.Myslím na tých psíkov,ktorých majitelia nechajú vonku a ešte uviazaných pri búde,hrôza.Moje teraz dospávajú...
mala si ísť do čínskej reštaurácie na večeru a nechať svoje bobiky postrážiť personálu. Mohla si si dnes pospať :eek:
Bezcitný...Na koho by som potom preniesla moju lásku,há? Poznám tento "vtip".
Peggynka
01.01.14,10:03
Ľem vodka - naščesce!
Aj piť treba vedieť...Mala som takého klienta.Pollitrovku stoličnej zvládol sám,ale pred každým pohárikom plátok maďarskej salámy(bez chleba).Po desiatom poldecáku zahlásil: norma splnená a nepil už.Frajer to bol,ani to nebolo na ňom vidieť.Najväčší problém je vedieť svoju normu,chichi.
misoft
01.01.14,10:08
:D - chalan asi nemal kalibrovaný plaváčik - nezaplo to.....
buchač
01.01.14,10:13
Kua - je po "oslavách" - mládež sa bavila.

Sumarizujem (už teraz):
Synátorov kamoš to nezvládol - výsledok: 1 rozbitá záchodová misa (jeho stabilita - toho kamoša - bola cca 30%) = 100€ + dovoz + robota, predtým spustil Šabľový tanec - výsledok - na chodbe mám insitné umenie typu "grc na stenu" = 20-30 € na farbu + robota. A to nepočítam tých pár rozbitých pohárov.
"Dobrá" bilancia hneď "zrána" :mad:.

Verdikt:
nabudúce sa doma žiadne oslavy konať NEBUDÚ - ešte chcem bývať ako človek.

Misoft vďaka, silvester mi začal keď som dočítala tvoj nočný príspevok. Keď si človek myslí, že ten jeho bol na h...o,.... no mohlo byť aj horšie.:D Prepáč ako chodím tak sa rehocem a spomínam.
Šak sa rehoc - mne to nepomôže, tebe sa nálada zlepší - to máš ako darček do Nového roka :D:D:D (viacej nedostaneš).

Kua - chalanisko, keď videlo, čo spôsobilo, tak sa vyparilo ako dym....... cca 30 minút predtým, ako som to v noci napísal (a ani neviem, ako sa domov dotackal - a ani ma to nezaujíma - šak vonku teplo :D)

Bratu , ja by som inak bilancoval .
Kámoš - nekámoš , dostal by to k náhrade synátor ....
Zvyšok by bol už na kamarátskych vzťahoch ...
pavol54
01.01.14,11:07
:D - chalan asi nemal kalibrovaný plaváčik - nezaplo to.....
Ak to na východe funguje ako pred troma desiatkami rokov tak sa ani nediv.
1. na uvítanie
2. na uvítanie do druhej nohy
3. na pertu
4. na pertu odveta
to na úvod a potom si treba držať klobúk LEBO , ty už nechceš ty ši neni kamarát?, ty mňa chceš nasrati,...?
5. až 15. perpetum: "vypi bo naľato, naľej bo vypito"
16. až n. do "kávej na poprávku"
n+1 až n+x. "kapurková"
tak sa nediv
srska
01.01.14,11:50
no brizolitové zateplenie zvnútra nič moc.
Peggynka
01.01.14,12:06
:D - chalan asi nemal kalibrovaný plaváčik - nezaplo to.....
Ak to na východe funguje ako pred troma desiatkami rokov tak sa ani nediv.
1. na uvítanie
2. na uvítanie do druhej nohy
3. na pertu
4. na pertu odveta
to na úvod a potom si treba držať klobúk LEBO , ty už nechceš ty ši neni kamarát?, ty mňa chceš nasrati,...?
5. až 15. perpetum: "vypi bo naľato, naľej bo vypito"
16. až n. do "kávej na poprávku"
n+1 až n+x. "kapurková"
tak sa nediv
Treba tréning...
lujza.j
01.01.14,12:23
No a tu nič? Nikto nenalieva, neponúka? :---

Tak sa ponúknite ... :D
už tretí deň diéta....občas mi káva neurobí dobre na žalúdok....a včera ráno ma z roboty odviezla sanitka na pohotovosť :( po ceste do práce mi prišlo zle,len som zaťala zuby a z posledných síl tam došla,aby som sa nevysypala niekde na chodníku...nikto by ma neratoval...
fúha..už si OK?akú dávaš?
lujza.j
01.01.14,12:24
neviem si predstaviť, že by u nás bol nejaký opiáš....dokonca moje decko dávnejšie povedalo, že nikdy by doma žúrku nerobila...ešte že tak...:)
pmajap
01.01.14,12:57
Misoft si s tým poradí a mladý, zatiahol ručnú, raz to muselo prísť:rolleyes:
lujza.j
01.01.14,13:18
Mila123
01.01.14,13:31
nesklamali:D zase nejaké tie paprče....fuč
http://www.topky.sk/cl/10/1373385/Ani-Silvester-2013-sa-na-Slovensku-nezaobisiel-bez-zraneni--Amputacie-i-popaleniny
aj moja malá neter prispela do novoročnej štatistiky......
nešťastná náhoda pri bowlingu, už je po operácií, zajtra ju prepustia z nemocnice.....
buchač
01.01.14,13:34
nesklamali:D zase nejaké tie paprče....fuč
http://www.topky.sk/cl/10/1373385/Ani-Silvester-2013-sa-na-Slovensku-nezaobisiel-bez-zraneni--Amputacie-i-popaleniny

Blbí lidi - taky lidi .........a chlast @ pyrotechnika = čistý koniec ...
pavol54
01.01.14,13:42
nesklamali:D zase nejaké tie paprče....fuč
http://www.topky.sk/cl/10/1373385/Ani-Silvester-2013-sa-na-Slovensku-nezaobisiel-bez-zraneni--Amputacie-i-popaleniny
Každý chlap má 12 pohlavných orgánov, niektorí už len deväť alebo menej. Vraj v Novákoch majú dosť nebezpečných granátov. prečo tam nejdú pracovať debili. Pri delaborácii by niektorí možno rozhadzovali od šťastia rukami nohami aj 20 m od seba
lujza.j
01.01.14,13:49
počujte chlapi..nemrznúcu do chladiča kúpim bárzgde?
pavol54
01.01.14,14:08
počujte chlapi..nemrznúcu do chladiča kúpim bárzgde?
Niekedy aj vo víne, ale vážne na pumpe ale musíš vedieť na akej báze ju máš, niektoré nie sú miešateľné, ale však ešte nemrzne
korela
01.01.14,14:29
moj pripučený na mne...chvost zatiahnutý, oči a nufák "hovorili"chytkaj ma...bojím sa:(už je klud...už je u decka v posteli...
hmla na Silva, je už po x-tý krát...
Môj najhorší Silvester; s delobuchmi sa besneli už od 17:00 a moje fenky sa išli zblázniť.Nespala som celú noc.Myslím na tých psíkov,ktorých majitelia nechajú vonku a ešte uviazaných pri búde,hrôza.Moje teraz dospávajú...
mala si ísť do čínskej reštaurácie na večeru a nechať svoje bobiky postrážiť personálu. Mohla si si dnes pospať :eek:
Bezcitný...Na koho by som potom preniesla moju lásku,há? Poznám tento "vtip".

Koľko morbídností dnes, čo sa stalo?
Pridám k téme čínskej reštaurácie, zo včerajšej STV: Ktorý pes šteká? Nedovarený.
korela
01.01.14,14:33
A mladí nech blbnú keď to patrí k veku, bolo by horšie, keby s nimi mlátila puberta do smrti.
pavol54
01.01.14,14:45
moj pripučený na mne...chvost zatiahnutý, oči a nufák "hovorili"chytkaj ma...bojím sa:(už je klud...už je u decka v posteli...
hmla na Silva, je už po x-tý krát...
Môj najhorší Silvester; s delobuchmi sa besneli už od 17:00 a moje fenky sa išli zblázniť.Nespala som celú noc.Myslím na tých psíkov,ktorých majitelia nechajú vonku a ešte uviazaných pri búde,hrôza.Moje teraz dospávajú...
mala si ísť do čínskej reštaurácie na večeru a nechať svoje bobiky postrážiť personálu. Mohla si si dnes pospať :eek:
Bezcitný...Na koho by som potom preniesla moju lásku,há? Poznám tento "vtip".

Koľko morbídností dnes, čo sa stalo?
Pridám k téme čínskej reštaurácie, zo včerajšej STV: Ktorý pes šteká? Nedovarený.
niekto ťa nemá rád za vtipnú (viac alebo menej) narážku švacnúť neužitočné to úplne mimo
misoft
01.01.14,14:57
:D - chalan asi nemal kalibrovaný plaváčik - nezaplo to.....
Ak to na východe funguje ako pred troma desiatkami rokov tak sa ani nediv.
1. na uvítanie
2. na uvítanie do druhej nohy
3. na pertu
4. na pertu odveta
to na úvod a potom si treba držať klobúk LEBO , ty už nechceš ty ši neni kamarát?, ty mňa chceš nasrati,...?
5. až 15. perpetum: "vypi bo naľato, naľej bo vypito"
16. až n. do "kávej na poprávku"
n+1 až n+x. "kapurková"
tak sa nediv
No on nedošiel ani po bod 5 :D - furt len tu štyrku opakoval . :):)
hubatá
01.01.14,15:14
Nuž ... včera som videla mladého v tričku, potetované ruky a k bicepsom túlil 3 fľaše: metaxa, gin a vajcový koňak. Ešte aj o polnoci ma mátal ten vajcový koňak veď z toho musí byť strašne hnusná stena - nevymaľovateľná ......!!!!
pavol54
01.01.14,15:38
:D - chalan asi nemal kalibrovaný plaváčik - nezaplo to.....
Ak to na východe funguje ako pred troma desiatkami rokov tak sa ani nediv.
1. na uvítanie
2. na uvítanie do druhej nohy
3. na pertu
4. na pertu odveta
to na úvod a potom si treba držať klobúk LEBO , ty už nechceš ty ši neni kamarát?, ty mňa chceš nasrati,...?
5. až 15. perpetum: "vypi bo naľato, naľej bo vypito"
16. až n. do "kávej na poprávku"
n+1 až n+x. "kapurková"
tak sa nediv
No on nedošiel ani po bod 5 :D - furt len tu štyrku opakoval . :):)
to si potom tykal už aj so stoličkou a psa máte? Inak taká perta môže byť nebezpečná, raz si takto jeden starší na zábave do mňa že furt však že potykajme si (poté čo mi to navrhli všetky staršie kolegyne, som bol taký ocmukaný) som sa v poslednej chvíli stačil obrátiť, ale takú brežnevovskú mi založil na líce že myslel že obrizolitujem všetko okolo keby sa trafil. Odvtedy mám rezervovaný postoj k povelu "na pertu"
misoft
01.01.14,15:39
Psa nemáme, stoličky mu nadávali......:D
korela
01.01.14,15:53
moj pripučený na mne...chvost zatiahnutý, oči a nufák "hovorili"chytkaj ma...bojím sa:(už je klud...už je u decka v posteli...
hmla na Silva, je už po x-tý krát...
Môj najhorší Silvester; s delobuchmi sa besneli už od 17:00 a moje fenky sa išli zblázniť.Nespala som celú noc.Myslím na tých psíkov,ktorých majitelia nechajú vonku a ešte uviazaných pri búde,hrôza.Moje teraz dospávajú...
mala si ísť do čínskej reštaurácie na večeru a nechať svoje bobiky postrážiť personálu. Mohla si si dnes pospať :eek:
Bezcitný...Na koho by som potom preniesla moju lásku,há? Poznám tento "vtip".

Koľko morbídností dnes, čo sa stalo?
Pridám k téme čínskej reštaurácie, zo včerajšej STV: Ktorý pes šteká? Nedovarený.
niekto ťa nemá rád za vtipnú (viac alebo menej) narážku švacnúť neužitočné to úplne mimo





moj pripučený na mne...chvost zatiahnutý, oči a nufák "hovorili"chytkaj ma...bojím sa:(už je klud...už je u decka v posteli...
hmla na Silva, je už po x-tý krát...
Môj najhorší Silvester; s delobuchmi sa besneli už od 17:00 a moje fenky sa išli zblázniť.Nespala som celú noc.Myslím na tých psíkov,ktorých majitelia nechajú vonku a ešte uviazaných pri búde,hrôza.Moje teraz dospávajú...
mala si ísť do čínskej reštaurácie na večeru a nechať svoje bobiky postrážiť personálu. Mohla si si dnes pospať :eek:
Bezcitný...Na koho by som potom preniesla moju lásku,há? Poznám tento "vtip".

Koľko morbídností dnes, čo sa stalo?
Pridám k téme čínskej reštaurácie, zo včerajšej STV: Ktorý pes šteká? Nedovarený.
Ďakujem, ale je to prkotina, dnes je nov a ten je pre mňa posvätný, nepripúšťam si nič, v tento deň.Nakoniec ten vtip padol včera v Múdry schybí (mám vžitý starý názov relácie, už si nepamätám, ktorý z hostí ho hovoril).
Po 89, keď naše obchodné, vládne a neviem aké delegácie začali navštevovať Čínu, tak sa účastníci popriznávali, ako radšej týždeň nejedli z obavy nič mäsité.
Ja som tam nebola, píšem ako mi spomínali.
A mamina susedka, ktorá žila pracovne v Číne s manželom min. rok tvrdila, že tam nevidela žiadneho vtáka. Si to vysvetľovala po svojom.
Moje dieťa bolo pred pár rokmi mesiac úplne na juhu IT, jediné živé voľno žijúce zviera bola jašterica. Vtáky tiež žiadne. Ktovie prečo?
korela
01.01.14,16:13
Inak ten pobyt vyhralo v súťaži, to bola naša jediná rodinná výhra počas doterajšieho života.
A robili s nimi fakultatívne výlety jednak po kraji (kedysi kolonizovali Gréci - Magnia Grecia), a tiež po celej Sicílii. Zbytok IT odborne spoznávalo cez inú oblasť (nie práca ani partner) celé okrem Apúlie a Sardínie.
pmajap
01.01.14,20:55
Peggynka
02.01.14,07:05
neviem si predstaviť, že by u nás bol nejaký opiáš....dokonca moje decko dávnejšie povedalo, že nikdy by doma žúrku nerobila...ešte že tak...:)
No na druhej strane,máš ich pod kontrolou.Ja som svojich cvičila,že nech by boli kdekoľvek,nech mi zavolajú,prídem po nich.A veru som aj raz letela,lebo mi volal,že im odišiel posledný autobus a pôjdu s kamarátom peši (10km po frekventovanej hlavnej ceste v noci a pritrúbení).Radšej sa obetujem,ako by mi mali zazvoniť policajti na dvere.Na tej ceste skončilo svoju púť so železnou pravidelnosťou mnoho takýchto.
BXLmiami
02.01.14,07:21
Kua - je po "oslavách" - mládež sa bavila.

Sumarizujem (už teraz):
Synátorov kamoš to nezvládol - výsledok: 1 rozbitá záchodová misa (jeho stabilita - toho kamoša - bola cca 30%) = 100€ + dovoz + robota, predtým spustil Šabľový tanec - výsledok - na chodbe mám insitné umenie typu "grc na stenu" = 20-30 € na farbu + robota. A to nepočítam tých pár rozbitých pohárov.
"Dobrá" bilancia hneď "zrána" :mad:.

Verdikt:
nabudúce sa doma žiadne oslavy konať NEBUDÚ - ešte chcem bývať ako človek.
Je ti jasné čo má nasledovať.Synáčik sa už vyspal z opice,takže to dobrovoľne sám,prípadne s kamošom celé uprace,natrie a zacaluje.
BXLmiami
02.01.14,07:30
Nuž ... včera som videla mladého v tričku, potetované ruky a k bicepsom túlil 3 fľaše: metaxa, gin a vajcový koňak. Ešte aj o polnoci ma mátal ten vajcový koňak veď z toho musí byť strašne hnusná stena - nevymaľovateľná ......!!!!
Celý po našej generácii.Výchova sa nám darí :-))
Tweety
02.01.14,16:46
misoft
02.01.14,16:52
No pohroma doma odvrátená :D - trón novonainštalovaný - stál (našťastie) 70€ + doprava taxíkom 2€. Výmena prebehla v priebehu 20 minút.
Synátor si to odskákal - musel vzadu napojiť harmoniku (a istotne si domyslíte aká bola :D) a to poležiačky s hlavou pichnutou za trónom :D.

Ale tých 70€ bude musieť synátor vymáhať od toho "šermiara" ......

Umelecké dielo zatiaľ len tak vyčistené - až bude teplejšie - pretrie sa.
misoft
02.01.14,16:56
Vyhodené peniaze daňových poplatníkov alebo ani nie?
http://www.topky.sk/cl/10/1373531/Vsetci-dospeli-dostali-od-statu-na-internete-elektronicku-schranku--Pozrite-sa--na-co-ma-sluzit-
Zatiaľ môžu používať len tí, ktorí majú 18 a viac rokov a OP s čipom - a tých veľa nebude (zatiaľ).....
pmajap
03.01.14,12:07
Tweety
03.01.14,13:32
pavol54
03.01.14,14:10
Fú, tak toto chce silný žalúdok, aj na zviera je to veľA:.http://www.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/kruty-kim-svojho-vplyvneho-stryka-dal-zaziva-zozrat-vyhladovanym-psom.html
vieš o tom že ruskí komunisti odchytávali malé deti aby mohli na orgiách piť ich krv? Toto som počul od jedného dospeláka ako prvák, potom som sa bál každej otvorenej brány keď som išiel zo školy z poobedňajšieho vyučovania. Odvtedy nie som náchylný uveriť každej zaručenej správe.
hubatá
03.01.14,20:40
Boooože, píšte radšej o sexe........
pmajap
03.01.14,21:07
Boooože, píšte radšej o sexe........
...konečne zdravý vietor:D
Mila123
03.01.14,21:33
som prekvapená, že dnes naša klebetná modro-žltá TV nedokáže odvysielať TN......
pre istotu dali x-tú reprízu Susedov......
korela
03.01.14,23:32
som prekvapená, že dnes naša klebetná modro-žltá TV nedokáže odvysielať TN......
pre istotu dali x-tú reprízu Susedov......
Áno. http://aktualne.atlas.sk/zlyhanie-v-markize-divaci-sa-v-piatok-televiznych-novin-nedockali/slovensko/spolocnost/
Z FB -"Tak ako rýchlo dokáže negatívne správy šíriť televízia, tak rýchlo sa dajú šíriť aj negatívne správy o televízii Alebo rýchlejšie?"
korela
03.01.14,23:33
hubatá
04.01.14,08:03
Príspevok a príplatok pri narodení dieťaťa spájajú do jednej dávky preto, aby sa to o rok mohlo volať len príspevok a o dva roky uzákonia, že sa príspevok zrušuje. Raz mi jeden starý pamák povedal že čím viac zložiek platu, tým je plat menší. Vždy na niektorú zložku platu v mesiaci nevznikne nárok. A tak je to aj s príspevkom a príplatkom pri narodení dieťaťa. Raz nebude nárok na príspevok lebo........ (dosaď si čo uznáš za vhodné) a druhý raz nebude nárok na príplatok lebo ..... (tiež dosaď si čo uznáš za vhodné). V globále sa ušetria milióniky pre ....... (dosaď si čo uznáš za vhodné)!
hubatá
04.01.14,08:06
Keď mi notbook vyhodí sem-tam tabuľku "processor total erorr" mám ho už dať do kontajnera alebo sa mi toho processora oplatí dávať ešte majstrom opraviť?
lujza.j
04.01.14,08:12
som prekvapená, že dnes naša klebetná modro-žltá TV nedokáže odvysielať TN......
pre istotu dali x-tú reprízu Susedov......
Áno. http://aktualne.atlas.sk/zlyhanie-v-markize-divaci-sa-v-piatok-televiznych-novin-nedockali/slovensko/spolocnost/
Z FB -"Tak ako rýchlo dokáže negatívne správy šíriť televízia, tak rýchlo sa dajú šíriť aj negatívne správy o televízii Alebo rýchlejšie?"
myslím si, že sa tam dobre porafali nejakí klúčoví -nenahraditeľní jedinci dupkali nožičkami a bolo...ale zistím ked nezabudnem....
hubatá
04.01.14,08:22
lujza.j - prosím ťa nezabudni, ja chcem vedieť kto s kým, prečo a za koľko .........
lujza.j
04.01.14,08:31
lujza.j - prosím ťa nezabudni, ja chcem vedieť kto s kým, prečo a za koľko .........
:Dnerob si prdel...ja to chcem vedieť z čistej "zákernosti", že čo dokonalým prihodilo:D verím, že konkurencia pustí infošky....ale mne sa zdá už niečo také bolo...vtedy tuším povedali že nemali elektriku či...marí sa mi...že by tekéto niečo nemalo záložný zdroj :cool: :rolleyes:
misoft
04.01.14,08:37
Keď mi notbook vyhodí sem-tam tabuľku "processor total erorr" mám ho už dať do kontajnera alebo sa mi toho processora oplatí dávať ešte majstrom opraviť?
Hubík - toto si zle zaradila - mala si do Počítače.
Ale: skúsiť ho prečistiť - možno sa prehrieva a preto hlási chyby. Procesor by chyby hlásiť takýmto spôsobom nemal - jedine, ak má horúčku (sobotňajšej noci :D). V akomkoľvek servise ti za malý poplatok ho prečistia od špiny.
misoft
04.01.14,08:40
myslím si, že sa tam dobre porafali nejakí klúčoví -nenahraditeľní jedinci dupkali nožičkami a bolo...ale zistím ked nezabudnem....
Vraví sa: i ten stroj je len človek :D - takže sa môže "unaviť".
Môj názor je však takýto: zaonačili to "technickými problémami" - v skutočnosti to asi bolo malé bu-bu-bu smerom k vedeniu telky.
buchač
04.01.14,08:45
lujza.j - prosím ťa nezabudni, ja chcem vedieť kto s kým, prečo a za koľko .........
:Dnerob si prdel...ja to chcem vedieť z čistej "zákernosti", že čo dokonalým prihodilo:D verím, že konkurencia pustí infošky....ale mne sa zdá už niečo také bolo...vtedy tuším povedali že nemali elektriku či...marí sa mi...že by tekéto niečo nemalo záložný zdroj :cool: :rolleyes:

Keby nemali elektriku , tak by predsa Susedov nevysielali ...

Toto je ale predsa niečo iné :

Dôvodom je závažné zlyhanie techniky

„Z technických dôvodov sme nemohli odvysielať Televízne noviny, problémy sa objavili podvečer. Nebudeme to bližšie komentovať,“ potvrdila hovorkyňa Markízy Tatiana Tóthová.

Ten technický dôvod by bol vcelku aj zaujímavý ...
Uvidíme , koho odpália - odpálili...
misoft
04.01.14,10:30
Kua .... akurát dorazil "šermiar" :D. A vyplatil 50€ (vraj viac nemá - čert to ber...) a že pomôže pri obnove maľovky a aj uprace potom.
korela
04.01.14,11:51
myslím si, že sa tam dobre porafali nejakí klúčoví -nenahraditeľní jedinci dupkali nožičkami a bolo...ale zistím ked nezabudnem....
Vraví sa: i ten stroj je len človek :D - takže sa môže "unaviť".
Môj názor je však takýto: zaonačili to "technickými problémami" - v skutočnosti to asi bolo malé bu-bu-bu smerom k vedeniu telky.
Myslím si, že teraz sú tam unavení všetci.
lujza.j
04.01.14,11:56
lujza.j - prosím ťa nezabudni, ja chcem vedieť kto s kým, prečo a za koľko .........
:Dnerob si prdel...ja to chcem vedieť z čistej "zákernosti", že čo dokonalým prihodilo:D verím, že konkurencia pustí infošky....ale mne sa zdá už niečo také bolo...vtedy tuším povedali že nemali elektriku či...marí sa mi...že by tekéto niečo nemalo záložný zdroj :cool: :rolleyes:

Keby nemali elektriku , tak by predsa Susedov nevysielali ...

Toto je ale predsa niečo iné :

Dôvodom je závažné zlyhanie techniky

„Z technických dôvodov sme nemohli odvysielať Televízne noviny, problémy sa objavili podvečer. Nebudeme to bližšie komentovať,“ potvrdila hovorkyňa Markízy Tatiana Tóthová.

Ten technický dôvod by bol vcelku aj zaujímavý ...
Uvidíme , koho odpália - odpálili...
ja si pamätám, že už niečo mali...vysielanie TN je asi inakši tech. zariadenie ako pustiť x-tý krát z nosiča aj z "garáže"neé?
pavol54
04.01.14,11:59
Keď mi notbook vyhodí sem-tam tabuľku "processor total erorr" mám ho už dať do kontajnera alebo sa mi toho processora oplatí dávať ešte majstrom opraviť?
Hubík - toto si zle zaradila - mala si do Počítače.
Ale: skúsiť ho prečistiť - možno sa prehrieva a preto hlási chyby. Procesor by chyby hlásiť takýmto spôsobom nemal - jedine, ak má horúčku (sobotňajšej noci :D). V akomkoľvek servise ti za malý poplatok ho prečistia od špiny.
v jednej reklame používala notebook na krájanie uhoriek, takže škoda vyhadzovať využití až až, ak uchopíš do dvoch rúk tak aj platfusákov môžeš vyrábať:)
pavol54
04.01.14,12:04
lujza.j - prosím ťa nezabudni, ja chcem vedieť kto s kým, prečo a za koľko .........
:Dnerob si prdel...ja to chcem vedieť z čistej "zákernosti", že čo dokonalým prihodilo:D verím, že konkurencia pustí infošky....ale mne sa zdá už niečo také bolo...vtedy tuším povedali že nemali elektriku či...marí sa mi...že by tekéto niečo nemalo záložný zdroj :cool: :rolleyes:

Keby nemali elektriku , tak by predsa Susedov nevysielali ...

Toto je ale predsa niečo iné :

Dôvodom je závažné zlyhanie techniky

„Z technických dôvodov sme nemohli odvysielať Televízne noviny, problémy sa objavili podvečer. Nebudeme to bližšie komentovať,“ potvrdila hovorkyňa Markízy Tatiana Tóthová.

Ten technický dôvod by bol vcelku aj zaujímavý ...
Uvidíme , koho odpália - odpálili...

alebo víťaza nemohli v maskérni rýchlo upraviť však možno silnejšie lakťe vystriedali silnejšie iné končatiny:)
lujza.j
04.01.14,12:07
se poprali:D:D
pavol54
04.01.14,12:17
se poprali:D:D
vari som víťaz v hádaní ?
lujza.j
04.01.14,12:21
Pali ešte neviém...:D
pepsikova
04.01.14,14:41
pmajap
04.01.14,15:15
a druhý tichý úžas z 9 ročnej Holanďanky
http://youtu.be/VBMfgLvRZJs
pepsikova
04.01.14,15:37
..a našlaktrafenie!..žeby vianočný darček-a už pod stromom!..

Útulok Tuláčik Brezno.


Útulok Tuláčik Brezno (https://www.facebook.com/pages/%C3%9Atulok-Tul%C3%A1%C4%8Dik-Brezno/135045953273).
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/p240x240/1531590_10152184937778274_1881638522_n.jpg
(https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152184937778274&set=a.135057448273.131989.135045953273&type=1)

ZDIEĽAME SÚRNE - Nemá niekto záujem o šteniatko? Švagor ho našiel v lese uviazaného o strom, pravdepodobne jeden z vianočných darčekov. Momentálne je na mestskej polícii v Hnúšti, ale len do 10.1.2014, ak sa ho niekto neujme bude utratený. Dúfam, že sa nájde nejaká dobra duša, ktorá mu poskytne domov. Ak máte záujem viete si vyzdvihnúť v Hnúšti na mestskej polícii. Ďakujem



(prepáčte, že som dala sem,ale toto "dnes ma nasr*alo!..)
hubatá
04.01.14,18:16
... uviazaný o strom ..... ako toto niekto dokáže, hlavne že bol na polnočnej na Štedrý deň!
alaya1
04.01.14,18:40
... uviazaný o strom ..... ako toto niekto dokáže, hlavne že bol na polnočnej na Štedrý deň!

Hubata, co dristas, ty vies, kto ho uviazal? nemusis takto prejavovat svoju antipatiu.
Pohar
05.01.14,03:37
potešilo 5. 35 hod - a mám odbehané 4 km :) ešte 12 km na orbitreku
pepsikova
05.01.14,05:19
... uviazaný o strom ..... ako toto niekto dokáže, hlavne že bol na polnočnej na Štedrý deň!

Hubata, co dristas, ty vies, kto ho uviazal? nemusis takto prejavovat svoju antipatiu...

..a to buď rada, že som sem nedala, ako to mňa nasralo!..tak neliap!..
alaya1
05.01.14,07:36
... uviazaný o strom ..... ako toto niekto dokáže, hlavne že bol na polnočnej na Štedrý deň!

Hubata, co dristas, ty vies, kto ho uviazal? nemusis takto prejavovat svoju antipatiu...

..a to buď rada, že som sem nedala, ako to mňa nasralo!..tak neliap!..

To akoze odkial viete, ze ten clovek, co to spravil isiel hned na polnocnu omsu????nepaci sa mi, ako Hubata tu hned zaselektovala toho odluda Mozno to bol nejaky zazobanec, co do kostola ani nohu nevlozi, alebo bezdomovec. A ked ta to tak nastvalo, mala si stena hned prichylit. tymto, ze to tu komentujes, psovi nepomozes
P.S. preto, ze vy nie ste veriaci ludia, nemyslim si, ze je nutne hned dedukovat a podla jedneho cloveka posudzovat ludi, ze zle pachaju ti, ktori idu potom na sv.omsu.
pavol54
05.01.14,08:12
... uviazaný o strom ..... ako toto niekto dokáže, hlavne že bol na polnočnej na Štedrý deň!
bol, bola, bolo, nebol, nebola, nebolo, možno bol, možno bola, možno bolo, videla som ho, videla som ju, (ísť do kotola) ešte niekoľko variácii k inkriminovanému slovesu pridaj
pmajap
05.01.14,08:27
Aká zaujímavá Bratislava, konečne iný pohľad:)
http://youtu.be/JfNxMw1QWbg
buchač
05.01.14,08:30
... uviazaný o strom ..... ako toto niekto dokáže, hlavne že bol na polnočnej na Štedrý deň!
bol, bola, bolo, nebol, nebola, nebolo, možno bol, možno bola, možno bolo, videla som ho, videla som ju, (ísť do kotola) ešte niekoľko variácii k inkriminovanému slovesu pridaj
Ja pridám , Pali , iba také jedno ...dosť staré , ale aj pravdivé ...

Pes ( hlavne ) je v poslednej dobe povýšený nad človeka ...

Zvyšok je síce pravdivý ( tie praktiky sa ani mne nepáčia ) , ale všetko je o ľuďoch a je jedno , či ide o " chovateľa " alebo kupujúceho ...

P.S.:
...a ozaj , zaujímavé je , že určité skupiny chceli tie bojové plemená zakázať ( prísne sledovať ) , no ide skôr o to , že pohodené sú poväčšinou tie malé potvory ...
lujza.j
05.01.14,08:47
pavol54
05.01.14,09:05
... uviazaný o strom ..... ako toto niekto dokáže, hlavne že bol na polnočnej na Štedrý deň!
bol, bola, bolo, nebol, nebola, nebolo, možno bol, možno bola, možno bolo, videla som ho, videla som ju, (ísť do kotola) ešte niekoľko variácii k inkriminovanému slovesu pridaj
Ja pridám , Pali , iba také jedno ...dosť staré , ale aj pravdivé ...

Pes ( hlavne ) je v poslednej dobe povýšený nad človeka ...

Zvyšok je síce pravdivý ( tie praktiky sa ani mne nepáčia ) , ale všetko je o ľuďoch a je jedno , či ide o " chovateľa " alebo kupujúceho ...

P.S.:
...a ozaj , zaujímavé je , že určité skupiny chceli tie bojové plemená zakázať ( prísne sledovať ) , no ide skôr o to , že pohodené sú poväčšinou tie malé potvory ...
Na výške nám na jednej hodine politických vied povedal(asi SPP či PE) profesor, že západ je tak prehnitý, že zviera čo nič nerobí má svoje hotely, nemocnice, televízory na zábavu ale aj cintoríny a má väčšiu cenu ako človek ktorý spáva na ventilačkách pod kartónom lebo nemá prácu, tak som si povedal "toto si už poriadne prehnal, ale veď platený komunista" po rokoch som zistil že má pravdu. Osobne som proti týraniu ako ľudí tak aj domácich zvierat. a divíš sa že sú pohodené malé potvory? Koľkí rodičia kúpia svojmu plačúcemu decku malého pitbula a koľkí niečo z malých rás?
lujza.j
05.01.14,20:48
Stanislav 1975
05.01.14,21:30
LOVE YOU ATALANTA BERGAMSCA + GENOA 1893+ SSC NAPOLI- FUCK OFF FIORENTINA...
buchač
05.01.14,22:08
... uviazaný o strom ..... ako toto niekto dokáže, hlavne že bol na polnočnej na Štedrý deň!
bol, bola, bolo, nebol, nebola, nebolo, možno bol, možno bola, možno bolo, videla som ho, videla som ju, (ísť do kotola) ešte niekoľko variácii k inkriminovanému slovesu pridaj

Pridám ešte jedno ...

Detský domov nie je domov.
Domov je mama a oco.

http://www.adopcia.sk/


....či sa mýlim ???

JA teda určite a rozhodne NIE !!!
Pohar
06.01.14,05:18
ráno 4 km odbehnuté, ešte orbitrek 12 km :D
buchač
06.01.14,05:49
ráno 4 km odbehnuté, ešte orbitrek 12 km :D

No Boooože .....
Niekto dostal Orbitrek ako darček pod stromček na Vianoce za firemné peniaze a teraz tu ide frajera robiť ....:rolleyes:
Pohar
06.01.14,06:26
ráno 4 km odbehnuté, ešte orbitrek 12 km :D

No Boooože .....
Niekto dostal Orbitrek ako darček pod stromček na Vianoce za firemné peniaze a teraz tu ide frajera robiť ....:rolleyes:
nie nie....orbitrek je doma už 2 roky :D ale ked budeš dobrý uvidíš zlaté prasiatko :D a daj si aj ty 16 km....a budeš kludnejší:D
buchač
06.01.14,06:31
ráno 4 km odbehnuté, ešte orbitrek 12 km :D

No Boooože .....
Niekto dostal Orbitrek ako darček pod stromček na Vianoce za firemné peniaze a teraz tu ide frajera robiť ....:rolleyes:
nie nie....orbitrek je doma už 2 roky :D ale ked budeš dobrý uvidíš zlaté prasiatko :D a daj si aj ty 16 km....a budeš kludnejší:D
Pche ....kľudný som ...
No určite nie chorý na hlavu , aby som si ničil zdravie behom ...

Povedz manželovi , nech si zabehá ...a aj nech ten orbitrek trochu poničí ...
Pohar
06.01.14,06:36
ráno 4 km odbehnuté, ešte orbitrek 12 km :D

No Boooože .....
Niekto dostal Orbitrek ako darček pod stromček na Vianoce za firemné peniaze a teraz tu ide frajera robiť ....:rolleyes:
nie nie....orbitrek je doma už 2 roky :D ale ked budeš dobrý uvidíš zlaté prasiatko :D a daj si aj ty 16 km....a budeš kludnejší:D
Pche ....kľudný som ...
No určite nie chorý na hlavu , aby som si ničil zdravie behom ...

Povedz manželovi , nech si zabehá ...a aj nech ten orbitrek trochu poničí ...
a prečo manželovi? šak on cvičí už roky! myslíš cukrovku? tú dostal kvoli inému dôvodu! a ničiť zdravie behom? chorý na hlavu? no to asi áno....keď to tvrdíš, nepoznám človeka ktorý by si ničil zdravie behom :D:D:D:D:D:D ja už ráno o 5,45 mám tenisky a behám po vale....to je choré???????? možno v tvojej hlave!
pmajap
06.01.14,07:29
Angláni píšu, že dnes pozor, dnes je najdepresívnejší deň v roku. a ako to čítam asi kúsok pravdy na tom je;)
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2534162/Dont-expect-tomorrow-January-6-officially-depressing-day-year.html
buchač
06.01.14,07:32
ráno 4 km odbehnuté, ešte orbitrek 12 km :D

No Boooože .....
Niekto dostal Orbitrek ako darček pod stromček na Vianoce za firemné peniaze a teraz tu ide frajera robiť ....:rolleyes:
nie nie....orbitrek je doma už 2 roky :D ale ked budeš dobrý uvidíš zlaté prasiatko :D a daj si aj ty 16 km....a budeš kludnejší:D
Pche ....kľudný som ...
No určite nie chorý na hlavu , aby som si ničil zdravie behom ...

Povedz manželovi , nech si zabehá ...a aj nech ten orbitrek trochu poničí ...
a prečo manželovi? šak on cvičí už roky! myslíš cukrovku? tú dostal kvoli inému dôvodu! a ničiť zdravie behom? chorý na hlavu? no to asi áno....keď to tvrdíš, nepoznám človeka ktorý by si ničil zdravie behom :D:D:D:D:D:D ja už ráno o 5,45 mám tenisky a behám po vale....to je choré???????? možno v tvojej hlave!

Prečítaj si ešte raz po sebe ,čo za sprostosti si napísala ...:rolleyes:
Pche .....:cool:
kopretinka
06.01.14,07:42
http://www.topky.sk/cl/10/1373760/Tento-liek-prestanu-vyrabat--Rizika-su-vacsie-ako-prinos
môj otec to bral niekoľko rokov,a keď bol raz u lekárky-nie u svojej,tá mala dovolenku,ale u zastupujúcej,tá sa mu pozerala do zdravotného záznamu a hovorí:vy toto beriete? už toľké roky?to je neúčinné,to môžete jesť aj lentilky.........
Pohar
06.01.14,07:43
ráno 4 km odbehnuté, ešte orbitrek 12 km :D

No Boooože .....
Niekto dostal Orbitrek ako darček pod stromček na Vianoce za firemné peniaze a teraz tu ide frajera robiť ....:rolleyes:
nie nie....orbitrek je doma už 2 roky :D ale ked budeš dobrý uvidíš zlaté prasiatko :D a daj si aj ty 16 km....a budeš kludnejší:D
Pche ....kľudný som ...
No určite nie chorý na hlavu , aby som si ničil zdravie behom ...

Povedz manželovi , nech si zabehá ...a aj nech ten orbitrek trochu poničí ...
a prečo manželovi? šak on cvičí už roky! myslíš cukrovku? tú dostal kvoli inému dôvodu! a ničiť zdravie behom? chorý na hlavu? no to asi áno....keď to tvrdíš, nepoznám človeka ktorý by si ničil zdravie behom :D:D:D:D:D:D ja už ráno o 5,45 mám tenisky a behám po vale....to je choré???????? možno v tvojej hlave!

Prečítaj si ešte raz po sebe ,čo za sprostosti si napísala ...:rolleyes:
Pche .....:cool:
pche prečítaj si ešte raz čo vlastne píšeš....činely stále nepomáhajú? do prkna,čo ti poradím?
kopretinka
06.01.14,07:45
nič neraď,nikto si radu nepýtal
buchač
06.01.14,07:47
nič neraď,nikto si radu nepýtal
BINGO !!!!
pavol54
06.01.14,08:08
Angláni píšu, že dnes pozor, dnes je najdepresívnejší deň v roku. a ako to čítam asi kúsok pravdy na tom je;)
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2534162/Dont-expect-tomorrow-January-6-officially-depressing-day-year.html
NEVER anglánom dnes nemôže byť deň viac depresívny ako ten včerajší, dnes svieti slnko
buchač
06.01.14,08:10
Angláni píšu, že dnes pozor, dnes je najdepresívnejší deň v roku. a ako to čítam asi kúsok pravdy na tom je;)
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2534162/Dont-expect-tomorrow-January-6-officially-depressing-day-year.html
NEVER anglánom dnes nemôže byť deň viac depresívny ako ten včerajší, dnes svieti slnko

Viď biorytmus pre každého ....;):rolleyes:

http://www.marie.cz/
kopretinka
06.01.14,08:16
Angláni píšu, že dnes pozor, dnes je najdepresívnejší deň v roku. a ako to čítam asi kúsok pravdy na tom je;)
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2534162/Dont-expect-tomorrow-January-6-officially-depressing-day-year.html
NEVER anglánom dnes nemôže byť deň viac depresívny ako ten včerajší, dnes svieti slnko

Viď biorytmus pre každého ....;):rolleyes:

http://www.marie.cz/
Jáchyme,hoď ho do stroje! :D :D
lujza.j
06.01.14,08:19
fúha....som si hodila:D
misoft
06.01.14,09:35
Jáchyme,hoď ho do stroje! :D :D

Slezte z toho lustru, Donalde, vidím vás...... :D:D:D