pepsikova
10.01.14,19:09
...citujem:Stanislav 1975
Dnes keď budete doma o 15.45 hod a nebudete zrovna kukať niečo iné, tak si zapnite JOJ-ku, Páli Vám to, bude tam ten trapas čo som porobil ako naši futbalisti,že rozrazil som dvere na joj-ke ako velký pán, vrátnikovi som div nepohladkal plešinku, sadol som si do kresla jak majster sveta a nakoniec som odtiaľ utekal po kanáloch , ale nedá sa stále vyhravať ako pred 3 rokmi ked som tam exceloval a všetkých rozšlapal...a Stanislav 1975 si to užíval :-)

Dúfam,že to bude dneska , a nie v pondelok, lebo nejako to prehadzujú, nejde to porade ako sme tam boli, ale na 90% to bude dnes...


...Staník, nebola som doma a nevidela som-v poslednej chvíli som vnúčikovi dudku musela odniesť, lebo bez dudky-jak bez..chapeš, nyje!..
..ale nejde o to!..hlavne že si mal odvahu sa zúčastniť,ved je to hra!..ide o odvahu,a zas, no, aj celkom sprostý si neny, takže kanále asik si nevymetal!..aj toto si si iste užíval!..
pavol54
10.01.14,18:12
správy joj- moderátor že tri štvrtiny slovenskej populácie majú problém prežiť, vzápätí pokračovanie správ v Michalovciach dnešný výťažok z kerkovania ide na psí útulok niekoľko hodín stáli fronty na tento úkon, že by to neboli mládežníci z tých troch štvrtín chudobných? Nech sa na mňa nehnevajú psíčkári, ale ak mám len do svojich úst tak nehodím najprv psovi alebo mačke. záver sme celkom bohatí ak máme na kerkovanie
lujza.j
10.01.14,18:13
A že prečo je toľko psíčkárok :D :D - - dá sa to vycvičiť / nepapuľuje to / misku si po sebe vylíže / nerozhadzuje po byte slipy a ponožky / netreba ho "venčiť" v posteli :D
si sa teraz prezradil:---:D ty si psíčkar...si mal doma krásavicu:D
pavol54
10.01.14,18:15
A že prečo je toľko psíčkárok :D :D - - dá sa to vycvičiť / nepapuľuje to / misku si po sebe vylíže / nerozhadzuje po byte slipy a ponožky / netreba ho "venčiť" v posteli :D
si sa teraz prezradil:---:D ty si psíčkar...si mal doma krásavicu:D
Hovorí kamarát kamarátovi "neber si škaredú, budeš musieť byť na ňu sám"
misoft
10.01.14,18:19
Prepáč, ale nemáš pravdu, vieš koľkokrát sa mi stalo že mi odberatelia tlačili do hlavy kaleráby ako faktúru uhradili (niekedy ani po týždni nenabehla úhrada) jednoducho sa dá na účte vyselektovať platba stlačiť tlačítko tlačiareň a je po probléme.najmä vtedy keď ešte platba nemohla nabehnúť. To vieš ak je niekto spravodlivý tak sa cíti dotknutý, ale na druhej strane dcéra nie je jednorázový odberateľ tak by jej mala vedúca veriť a platby sa pokúsiť spárovať.
Pali - že bezhotovostný prevod z účtu na účet - najmä ak je zadaný - nenabehne 2 mesiace - tak to môžeš vravieť sýkorkám na drôtoch. Okrem toho - tieto problémy s tou onou sú viac-menej pravidelné - vždy mesiac po začiatku školy a na začiatku roka. Jednoducho - baba totiž asi nemá vo svojom finančníctve patričný rozhľad. Veď to by aj slepý vedel priradiť platbu, najmä ak má variabilný symbol a k tomu vyskočí vo výpise v správe aj meno, za koho je platené - a to sú už dva identifikačné znaky platby.
A ešte na okraj - pokiaľ by som to posielal poštou, nikdy by tie peniaze nedorazili. Dôvod? Na šekoch vypisuje neúplný VS (chýba 1-2 posledné číslice), no na ústrižku (ktorý zostáva platiteľovi už VS je správny. A poznáš, ako to na poštách chodí - majú síce čítačky čiarového kódu, ale som si všimol, že niekde ešte stále naťukávajú ručne - a naťukali by neúplný VS a peniaze by šli inde. A ty dokazuj, keď oni chybné poštové poukážky pošlú....

A je stanovené že bezhotovostný bankový prevod (u nás "doma") medzi bankami sa muzí uskutočniť do 24 hod. (max.).


No najväčšia trúfalosť je, ak mi nariaďuje, aby som jej poslal výpis zo svojho účtu..... veď to tiež spadá pod bankové tajomstvo....
babka - ježibabka
10.01.14,18:31
..a chcem sa poďakovať za "neužitočné" v príspevku ""kolik ti je, babičko"..aj to je prejav niečoho,o čom je ten príspevok!..
(lebo kto už dokáže dať neužitočné v kaviarni, tak to je fakt blejt!..nie "za čo", ale že vôbec!..
Pepsinka, nechaj to tak. Nie je to síce odo mňa. Do tejto témy iba niekedy zablúdim a ak aj, bodovanie nedávam. Určite to nebolo úmyselné. Mne sa dnes podarilo dať Betke v blahoželaní tiež mínusko a nejde to opraviť. Keďže som na to prišla, tak som sa jej ospravedlnila. Keby som na to neprišla, tiež by si mohla myslieť, že čo to bolo za teľa. V tejto novej Porade sa mi to stalo už viackrát. Pá :D:D
pavol54
10.01.14,18:38
Prepáč, ale nemáš pravdu, vieš koľkokrát sa mi stalo že mi odberatelia tlačili do hlavy kaleráby ako faktúru uhradili (niekedy ani po týždni nenabehla úhrada) jednoducho sa dá na účte vyselektovať platba stlačiť tlačítko tlačiareň a je po probléme.najmä vtedy keď ešte platba nemohla nabehnúť. To vieš ak je niekto spravodlivý tak sa cíti dotknutý, ale na druhej strane dcéra nie je jednorázový odberateľ tak by jej mala vedúca veriť a platby sa pokúsiť spárovať.
Pali - že bezhotovostný prevod z účtu na účet - najmä ak je zadaný - nenabehne 2 mesiace - tak to môžeš vravieť sýkorkám na drôtoch. Okrem toho - tieto problémy s tou onou sú viac-menej pravidelné - vždy mesiac po začiatku školy a na začiatku roka. Jednoducho - baba totiž asi nemá vo svojom finančníctve patričný rozhľad. Veď to by aj slepý vedel priradiť platbu, najmä ak má variabilný symbol a k tomu vyskočí vo výpise v správe aj meno, za koho je platené - a to sú už dva identifikačné znaky platby.
A ešte na okraj - pokiaľ by som to posielal poštou, nikdy by tie peniaze nedorazili. Dôvod? Na šekoch vypisuje neúplný VS (chýba 1-2 posledné číslice), no na ústrižku (ktorý zostáva platiteľovi už VS je správny. A poznáš, ako to na poštách chodí - majú síce čítačky čiarového kódu, ale som si všimol, že niekde ešte stále naťukávajú ručne - a naťukali by neúplný VS a peniaze by šli inde. A ty dokazuj, keď oni chybné poštové poukážky pošlú....

A je stanovené že bezhotovostný bankový prevod (u nás "doma") medzi bankami sa muzí uskutočniť do 24 hod. (max.).


No najväčšia trúfalosť je, ak mi nariaďuje, aby som jej poslal výpis zo svojho účtu..... veď to tiež spadá pod bankové tajomstvo....
ale veď ja sa nehádam, ja len tvrdím že potvrdenie o úhrade by mal platiaci na požiadanie predložiť(netvrdil som že kópiu mesačného výpisu) ale výpis o úhrade, iná je zase otázka šikanovanie klienta pre svoju vlastnú neschopnosť zorientovať sa . O pohybe z banky do banky minimálne jedna( VUB) nedodrží termín tá má tri dni. Ak mám na klienta podozrenie tak ak mi povie že má vub tak mu rovno poviem nech donesie doklad o úhrade. Akéže bankové tajomstvo však na tom výpise je len to čo je na mojom mesačnom. Ak ho nedonesie nech ani pre tovar neide.
Kvaka
10.01.14,18:40
......

No najväčšia trúfalosť je, ak mi nariaďuje, aby som jej poslal výpis zo svojho účtu..... veď to tiež spadá pod bankové tajomstvo....Majú v tom chaos, nielen školy. Ale v prípade potreby sa dá nastaviť jeden riadok z výpisu, ja som raz dokladovala platbu krmiva pre psa, aby mi skôr poslali, tak som zadala pohyby na účte od X do X a ostal mi tak iba jeden riadok na výpise. Ak by si mal v deň X viac pohybov na účte, vybieliš na papieri. Ale stáva sa často, že nespárujú správne platby, ale dokazovať musíš ty.
misoft
10.01.14,18:45
Majú v tom chaos, nielen školy. Ale v prípade potreby sa dá nastaviť jeden riadok z výpisu, ja som raz dokladovala platbu krmiva pre psa, aby mi skôr poslali, tak som zadala pohyby na účte od X do X a ostal mi tak iba jeden riadok na výpise. Ak by si mal v deň X viac pohybov na účte, vybieliš na papieri. Ale stáva sa často, že nespárujú správne platby, ale dokazovať musíš ty.
V niečom máš pravdu - ale ide o princíp - pokiaľ ja správne uvediem VS (ten čo je na poštovej poukážke) - trikrát v IB kontrolujem, než pošlem príkaz, napíšem aj meno (ďalší identifikátor) a i tak nie je schopná spárovať (keby len raz, ale vždy v uvedených termínoch) - čo to značí? Je to jej bordel a neschopnosť.

A za druhé - odoslanie výpisu sa nesmie nariaďovať - ak by požiadala, to by bolo iné kafé.....
Kvaka
10.01.14,18:48
No, ja som nevedela, že ti to doslova nariadila, to akože v školách namiesto žiadosti nariaďujú? Ako na vojne?
misoft
10.01.14,18:49
No, ja som nevedela, že ti to doslova nariadila, to akože v školách namiesto žiadosti nariaďujú? Ako na vojne?
Vidíš - novinka.....
pavol54
10.01.14,18:55
......

No najväčšia trúfalosť je, ak mi nariaďuje, aby som jej poslal výpis zo svojho účtu..... veď to tiež spadá pod bankové tajomstvo....Majú v tom chaos, nielen školy. Ale v prípade potreby sa dá nastaviť jeden riadok z výpisu, ja som raz dokladovala platbu krmiva pre psa, aby mi skôr poslali, tak som zadala pohyby na účte od X do X a ostal mi tak iba jeden riadok na výpise. Ak by si mal v deň X viac pohybov na účte, vybieliš na papieri. Ale stáva sa často, že nespárujú správne platby, ale dokazovať musíš ty.
no veď o tom hovorím, dokonca elektrárne mi chceli dať penále za neskorú platbu len preto že som platbu poslal z iného účtu(firemného) tiež som im poslal jednoriadkový výpis a napísal že im môže byť jedno kto zaplatí hlavne že zaplatí fa, to bolo povyku od nich. pri tom výpise nahodí sumu alebo VS a viac ti nevytlačí ale zaleží ktorá banka
misoft
10.01.14,18:59
Viete - je fuk, čo a ako - mňa štve to nariaďujem.... nemá žiadne právo mi nariaďovať, nie je to žiadna osoba s výkonnou mocou.....
pepsikova
10.01.14,19:03
správy joj- moderátor že tri štvrtiny slovenskej populácie majú problém prežiť, vzápätí pokračovanie správ v Michalovciach dnešný výťažok z kerkovania ide na psí útulok niekoľko hodín stáli fronty na tento úkon, že by to neboli mládežníci z tých troch štvrtín chudobných? Nech sa na mňa nehnevajú psíčkári, ale ak mám len do svojich úst tak nehodím najprv psovi alebo mačke. záver sme celkom bohatí ak máme na kerkovanie..

..kerka je móda..nosí sa a mladí si ju dajú urobiť aj za posledných 5€..a tu šlo o dobrý úmysel tetovačov,ktorí tú akciu vymysleli a výťažok dali na útulok..lebo chvalabohu, ešte zostal v ľuďoch taký cit, že dajú psovi, skôr ako sebe..to ale pochopí len ten, kto má psíka doma,takže nie,že ma zase budeš súdiť!..ak mám doma psíka, musí mať jedlo, aj keby som sama nemala čo jesť!..
..neporovnávaj, čo a ako dávajú v správach..toto je v ľuďoch..
pepsikova
10.01.14,19:06
...dám ešte ftip a padám odtialto..drieme sa mi..


Ťažko opitý Fero sa v autobuse zvalí na sedadlo vedľa kňaza v sutane.
Kravatu má fľakatú, na košeli stopy od rúžu a z vrecka mu trčí poloprázdna fľaška drienkovice.
Vytiahne pokrčené noviny, chvíľku si v nich s námahou číta a potom sa zrazu opýta farára:
- Pan farar, možem še daco spytac? Neznace co sposobuje artritídu?
- Nóóó..., myslím, že ju spôsobuje najmä nadmerná konzumácia alkoholu a neviazaný sexuálny život!
- No ta toto by som sebe nebul nikda pomyšlel... hundre si smutne Fero a vráti sa k čítaniu novín
- ...viete, nechcel som byť tvrdý, - dodá ospravedlňujúcim hlasom farár.
- A odkedy trpíte na artritídu?
- Heeej, ta ja ju nemam, ale tu pišu, že ju ma pápež...!
pepsikova
10.01.14,19:10
..a ešte, ak by ste sa chceli pokochať, tak páči..

Pomocí myši si obrázek + přiblížíte a - zase zmenšíte,


pohybem myši po obrázku doprava nebo doleva uvidíte detaily,


které při návštěvě pouhým okem neuvidíte. Je to naprosto úžasné!!!




Cappella Sistina

<http://www.vatican.va/various/cappelle/sistina_vr/index..html (http://www.vatican.va/various/cappelle/sistina_vr/index.html)>



San Pietro <http://www.vatican.va/various/basiliche/san_pietro/vr_tour/index-en.html>



Basilica di San Paolo fuori le Mura <http://www.vatican.va/various/basiliche/san_paolo/vr_tour/index-it.html>



Basilica di San Giovanni in Laterano
<http://www.vatican.va/various/basiliche/san_giovanni/vr_tour/Media/VR/Lateran_Nave1/index.html
pepsikova
10.01.14,19:12
..a ešte toto...ak by ste v noci nemohli spať..



http://www.megatfo.com/jeux/sapinillumine/
lujza.j
10.01.14,19:13
aj hore dole aj do strán sa dá....
pepsikova
10.01.14,19:14
..a klinec mojej prechádzky emailami na dnes..


Už jste slyšeli o lepeném mase?
Tento bílý prášek se prodává ve velkém a je to malé špinavé
tajemství masného průmyslu.
Jmenuje se masové lepidlo. To způsobí, že kousky hovězího,
jehněčího, kuřecího nebo rybího, které by normálně byly vyhozeny
drží spolu tak těsně,že to vypadá, že je to solidní kus masa.

http://www.youtube.com/watch_popup?v=hXXrB3rz-xU (http://www.youtube.com/watch_popup?v=hXXrB3rz-xU)
=



...som het!..
pavol54
10.01.14,19:15
správy joj- moderátor že tri štvrtiny slovenskej populácie majú problém prežiť, vzápätí pokračovanie správ v Michalovciach dnešný výťažok z kerkovania ide na psí útulok niekoľko hodín stáli fronty na tento úkon, že by to neboli mládežníci z tých troch štvrtín chudobných? Nech sa na mňa nehnevajú psíčkári, ale ak mám len do svojich úst tak nehodím najprv psovi alebo mačke. záver sme celkom bohatí ak máme na kerkovanie..

..kerka je móda..nosí sa a mladí si ju dajú urobiť aj za posledných 5€..a tu šlo o dobrý úmysel tetovačov,ktorí tú akciu vymysleli a výťažok dali na útulok..lebo chvalabohu, ešte zostal v ľuďoch taký cit, že dajú psovi, skôr ako sebe..to ale pochopí len ten, kto má psíka doma,takže nie,že ma zase budeš súdiť!..ak mám doma psíka, musí mať jedlo, aj keby som sama nemala čo jesť!..
..neporovnávaj, čo a ako dávajú v správach..toto je v ľuďoch..
že teraz kecáš,alebo však si nemusela malému dudku aj psík by vypil
misoft
10.01.14,19:40
..a klinec mojej prechádzky emailami na dnes..


Už jste slyšeli o lepeném mase?
Tento bílý prášek se prodává ve velkém a je to malé špinavé
tajemství masného průmyslu.
Jmenuje se masové lepidlo. To způsobí, že kousky hovězího,
jehněčího, kuřecího nebo rybího, které by normálně byly vyhozeny
drží spolu tak těsně,že to vypadá, že je to solidní kus masa.

http://www.youtube.com/watch_popup?v=hXXrB3rz-xU (http://www.youtube.com/watch_popup?v=hXXrB3rz-xU)
=



...som het!..
Žiadny zázračný prášok - obyčajný kolagén.....
kopretinka
10.01.14,20:06
..a ešte toto...ak by ste v noci nemohli spať..



http://www.megatfo.com/jeux/sapinillumine/
týýýýýýýýýýýýýýý......už len 3 mi chýbajú,ale to už fakt neviem :(
alaya1
10.01.14,21:22
Nechapem, ze ste tu takto vysadeni na nejake body na internete. To fakt tymto az takto zijete? To je uz neskutocne, az smiesne.
..

..nuž, každý sme niečím smiešny...niekto dokonca až rehotný vo svojich názoroch..a keby si lepšie čítala, zistila by si, že nejde o body, ale o to, že tu! vôbec dal..

Mala by si byt viac tolerantna, nazory ludi sa mozu odlisovat. A ked je to dane to bodovanie, tak sa asi moze pouzivat. Ci len kladne? A ako pises, ze je tioto fuk, tak to neries.
pmajap
10.01.14,21:31
pepsi, čo si to vymyslela !!!!, dopípala som sa dokonale, ale jedna vpravo je vypálená :D:D:D
kopretinka
10.01.14,21:34
pepsi, čo si to vymyslela !!!!, dopípala som sa dokonale, ale jedna vpravo je vypálená :D:D:D
mne ostali tri,nijakovsky to neviem
Rozalka
10.01.14,21:36
pepsi, čo si to vymyslela !!!!, dopípala som sa dokonale, ale jedna vpravo je vypálená :D:D:D
mne ostali tri,nijakovsky to neviem
Šikuľka
pepsikova
10.01.14,22:06
pepsi, čo si to vymyslela !!!!, dopípala som sa dokonale, ale jedna vpravo je vypálená :D:D:D
.

..jááj, musíš začať odspodu,od zdroja.
korela
11.01.14,02:19
Nechapem, ze ste tu takto vysadeni na nejake body na internete. To fakt tymto az takto zijete? To je uz neskutocne, az smiesne.
..

..nuž, každý sme niečím smiešny...niekto dokonca až rehotný vo svojich názoroch..a keby si lepšie čítala, zistila by si, že nejde o body, ale o to, že tu! vôbec dal..

Pepsi, bola som medzi pluskovanými aj ja? Ja som vtedy písala tri príspevky po sebe a už som bola unavená, je to vidno, všetky tri som dopĺňala. Keď som išla dávať bod, bola tam dvojka, po mne pribudla viditeľná trojka, za chvíľu tam bola z ničoho nič zasa dvojka. Tak som ti znova išla dať bod, a skočilo to samo na mínus. Tak som sa to snažila opraviť, nakoniec som s tým prestala zápasiť a ostala tam iba dvojka. Reku dnes ti pridám hlas.
Tak ak ti neukazuje môj hlas, tak to bolo akože "mnou". Je mi to ľúto, veď pod taký článok sa nedá ani dať mínus. Naštrbilo ti to deň.
Stále tvrdím, aká je dôležitá komunikácia medzi ľuďmi, treba si veci vysvetliť, kým nie je neskoro.
Si mi neodpovedala. Bolo to mnou, už tam máš 4, klikla som na plus, mínus zmizlo.
Asi to včera blblo. Už môžeš kľudne spať. Aj nabudúce pridaj niečo podobné. Dobre sa to čítalo.
pepsikova
11.01.14,06:12
Nechapem, ze ste tu takto vysadeni na nejake body na internete. To fakt tymto az takto zijete? To je uz neskutocne, az smiesne.
..

..nuž, každý sme niečím smiešny...niekto dokonca až rehotný vo svojich názoroch..a keby si lepšie čítala, zistila by si, že nejde o body, ale o to, že tu! vôbec dal..

Pepsi, bola som medzi pluskovanými aj ja? Ja som vtedy písala tri príspevky po sebe a už som bola unavená, je to vidno, všetky tri som dopĺňala. Keď som išla dávať bod, bola tam dvojka, po mne pribudla viditeľná trojka, za chvíľu tam bola z ničoho nič zasa dvojka. Tak som ti znova išla dať bod, a skočilo to samo na mínus. Tak som sa to snažila opraviť, nakoniec som s tým prestala zápasiť a ostala tam iba dvojka. Reku dnes ti pridám hlas.
Tak ak ti neukazuje môj hlas, tak to bolo akože "mnou". Je mi to ľúto, veď pod taký článok sa nedá ani dať mínus. Naštrbilo ti to deň.
Stále tvrdím, aká je dôležitá komunikácia medzi ľuďmi, treba si veci vysvetliť, kým nie je neskoro.
Si mi neodpovedala. Bolo to mnou, už tam máš 4, klikla som na plus, mínus zmizlo.
Asi to včera blblo. Už môžeš kľudne spať. Aj nabudúce pridaj niečo podobné. Dobre sa to čítalo...

..mojenko, netráp sa,ani neboj, nehnevám sa.."oceňovanie " v kaviarni by nemalo byť..pekný deň ti prajem...my , dvadsiatky, predsa máme iné radosti..
LukyKs
11.01.14,06:46
A že prečo je toľko psíčkárok :D :D - - dá sa to vycvičiť / nepapuľuje to / misku si po sebe vylíže / nerozhadzuje po byte slipy a ponožky / netreba ho "venčiť" v posteli :D
si sa teraz prezradil:---:D ty si psíčkar...si mal doma krásavicu:D

Tá čo mám doma sa sakra nedá vycvičiť (skor mám problém si nejaký kútik v byte uhájiť :D )
LukyKs
11.01.14,06:47
A že prečo je toľko psíčkárok :D :D - - dá sa to vycvičiť / nepapuľuje to / misku si po sebe vylíže / nerozhadzuje po byte slipy a ponožky / netreba ho "venčiť" v posteli :D
si sa teraz prezradil:---:D ty si psíčkar...si mal doma krásavicu:D
Hovorí kamarát kamarátovi "neber si škaredú, budeš musieť byť na ňu sám"

A burzoví makléri hovoria :

Lepšie je mať 1/3 v dobrej firme , ako 100% v zlej (škaredej :D )
LukyKs
11.01.14,06:51
Viete - je fuk, čo a ako - mňa štve to nariaďujem.... nemá žiadne právo mi nariaďovať, nie je to žiadna osoba s výkonnou mocou.....

veď jej daj "vyhýbavú" odpoveď (ako ten smutný policajt :D )
LukyKs
11.01.14,06:54
správy joj- moderátor že tri štvrtiny slovenskej populácie majú problém prežiť, vzápätí pokračovanie správ v Michalovciach dnešný výťažok z kerkovania ide na psí útulok niekoľko hodín stáli fronty na tento úkon, že by to neboli mládežníci z tých troch štvrtín chudobných? Nech sa na mňa nehnevajú psíčkári, ale ak mám len do svojich úst tak nehodím najprv psovi alebo mačke. záver sme celkom bohatí ak máme na kerkovanie..

..kerka je móda..nosí sa a mladí si ju dajú urobiť aj za posledných 5€..a tu šlo o dobrý úmysel tetovačov,ktorí tú akciu vymysleli a výťažok dali na útulok..lebo chvalabohu, ešte zostal v ľuďoch taký cit, že dajú psovi, skôr ako sebe..to ale pochopí len ten, kto má psíka doma,takže nie,že ma zase budeš súdiť!..ak mám doma psíka, musí mať jedlo, aj keby som sama nemala čo jesť!..
..neporovnávaj, čo a ako dávajú v správach..toto je v ľuďoch..



To si buď blbá, alebo držíš diétu (a tu iba machruješšš :D :D :D )
LukyKs
11.01.14,06:56
správy joj- moderátor že tri štvrtiny slovenskej populácie majú problém prežiť, vzápätí pokračovanie správ v Michalovciach dnešný výťažok z kerkovania ide na psí útulok niekoľko hodín stáli fronty na tento úkon, že by to neboli mládežníci z tých troch štvrtín chudobných? Nech sa na mňa nehnevajú psíčkári, ale ak mám len do svojich úst tak nehodím najprv psovi alebo mačke. záver sme celkom bohatí ak máme na kerkovanie..

..kerka je móda..nosí sa a mladí si ju dajú urobiť aj za posledných 5€..a tu šlo o dobrý úmysel tetovačov,ktorí tú akciu vymysleli a výťažok dali na útulok..lebo chvalabohu, ešte zostal v ľuďoch taký cit, že dajú psovi, skôr ako sebe..to ale pochopí len ten, kto má psíka doma,takže nie,že ma zase budeš súdiť!..ak mám doma psíka, musí mať jedlo, aj keby som sama nemala čo jesť!..
..neporovnávaj, čo a ako dávajú v správach..toto je v ľuďoch..

Už ta vydým :)ako trháš vnúčatovy od huby:--- (kedhohaddovleče) a dávaš psovi :D
LukyKs
11.01.14,07:01
..a klinec mojej prechádzky emailami na dnes..


Už jste slyšeli o lepeném mase?
Tento bílý prášek se prodává ve velkém a je to malé špinavé
tajemství masného průmyslu.
Jmenuje se masové lepidlo. To způsobí, že kousky hovězího,
jehněčího, kuřecího nebo rybího, které by normálně byly vyhozeny
drží spolu tak těsně,že to vypadá, že je to solidní kus masa.

(http://www.youtube.com/watch_popup?v=hXXrB3rz-xU)http://www.youtube.com/watch_popup?v=hXXrB3rz-xU
=



...som het!..

Pred 2 rokmi som pozeral v teskovi

že údené stehno
pozerám, šak ja si zo zabíjačky nepamatám tolko kusuv¨f rovnomerného stehnového massa

a to tam bula urkite táto hnusná massa
LukyKs
11.01.14,07:06
..a ešte toto...ak by ste v noci nemohli spať..



http://www.megatfo.com/jeux/sapinillumine/

To máš vlaňajšie (spred roka) :D :D :D
Tweety
11.01.14,07:50
No, ak nie kvôli nemu, tak už len kvôli vedomostiam sa to oplatí pozerať. Mám rada vedomostné súťaže, toto je len taká slabšia úroveň ale aj to niekomu postačí.

..súťaž je ok... aj on v pohode, ale žeby som z neho bola na prášky ako z chlapa tak NIE SOM :D


To sa Ti terazky hovorí, keď už nemáš 18 ani 20.:---..

..no, ved 22 tiež nie je staroba!..:)...aj ked si pamatáme čiernobielu telku..:)
Nemyslela som to tak, skôr na (ne) skúsenosti tých žabiek. Tiež sme v tom veku veľmi nerozmýšľali nad inými prioritami.
kopretinka
11.01.14,07:55
tak toto je už vrchol.........dotyčný vymaže zadanie otázky,arizona to vráti,a on má toľko drzosti,že to znova vymaže:eek:by som ho vyšmarila takou rýchlosťou,že ani uprdnúť by si nestačil!!!:mad:
http://www.porada.sk/t231732-nebytovy-priestor.html
lujza.j
11.01.14,09:29
tak toto je už vrchol.........dotyčný vymaže zadanie otázky,arizona to vráti,a on má toľko drzosti,že to znova vymaže:eek:by som ho vyšmarila takou rýchlosťou,že ani uprdnúť by si nestačil!!!:mad:
http://www.porada.sk/t231732-nebytovy-priestor.html
treba tu novo-prihlásených kopírovať a hotovo....
kopretinka
11.01.14,09:57
vždy na to zabudnem
Katy a R
11.01.14,10:06
a prečo silou mocou chcete kopírovať príspevky ... veď keď to niekto chce vymazať, je to hádam na ňom! Veď toto tu nie je ŠTB ??
A keď je nikto taký súkromník, že nechce aby sa z odpovede na jeho otázku poučili iní ... tak sa treba druhý-krát naňho vybodnúť. Nie sme tu od toho, aby sme prikazovali, čo kto môže a čo nie. Etiketu máme - keď chcem poradím, keď nechcem ....
kopretinka
11.01.14,10:12
a prečo silou mocou chcete kopírovať príspevky ... veď keď to niekto chce vymazať, je to hádam na ňom! Veď toto tu nie je ŠTB ??
A keď je nikto taký súkromník, že nechce aby sa z odpovede na jeho otázku poučili iní ... tak sa treba druhý-krát naňho vybodnúť. Nie sme tu od toho, aby sme prikazovali, čo kto môže a čo nie. Etiketu máme - keď chcem poradím, keď nechcem ....
pretože potom tie odpovede nemajú zmysel.........a mohlo by to pomôcť aj iným........čo do toho pletieš štb?! toto tu je VEREJNÉ fórum,a keď niekto nechce,aby jeho otázku čítali iní,tak nech si ZAPLATÍ radu od niekoho iného, a súkromne a nech sa nepýta na verejnom fóre
Katy a R
11.01.14,10:19
práve preto, že je to tu verejné - tak s tým nič nenarobíš. Je tu možnosť vymazať príspevok? je ! Tak ak budem chcieť, tak ho aj vymažem (či sa ti to páči, alebo nie).
A už je tu myslím priveľa príspevkov, v ktorých sa iba rozoberá, čo kto maže, komu dal čierny bod a podobné zbytočnosti ... podľa mňa by sme si mali poradiť a nie sa hrať na žalobaby (a skúsiť sa naučiť nereagovať na všetky blbosti - aj keď je to niekedy ťažké;))
kopretinka
11.01.14,10:23
ok,tak nech si každý vymaže otázku potom,ako dostane odpoveď...........mne je už všetko jedno
lujza.j
11.01.14,10:40
nepamätám, že by sa témy mazali - dali mazať v starej porade..
Tweety
11.01.14,11:17
A možno aj dali ale nikomu z nás to ani nenapadlo:)
Katy a R
11.01.14,11:21
veruže sa dali - aj sa mazali ... ale nikto z toho nerobil problém, tak sme o tom ani tak nevedeli. :)

inak - dneska svieti konečne slniečko, tak si nerobme vrásky ! :):):) (potešilo!)
kukučka
11.01.14,12:19
ojojój a koľko, tie pri vylučovaní a o potratoch celé...
kvietoček, naozaj ťa to tak trápi, nedokážeš to obísť myknutím pleca?
buchač
11.01.14,12:26
nepamätám, že by sa témy mazali - dali mazať v starej porade..
Traja sa zišli ...
Alebo jeden s troma nickmi sa zrealizoval ...
Urvali neužitočné .

Výsledok rovnaký - vyklikali tému do nenávratna , alebo ju moderátor oživil .
kopretinka
11.01.14,12:27
nepamätám, že by sa témy mazali - dali mazať v starej porade..
Traja sa zišli ...
Alebo jeden s troma nickmi sa zrealizoval ...
Urvali neužitočné .

Výsledok rovnaký - vyklikali tému do nenávratna , alebo ju moderátor oživil .
ale stále si si mohol prečítať pôvodnú otázku,o to ide....
kopretinka
11.01.14,12:28
ojojój a koľko, tie pri vylučovaní a o potratoch celé...
kvietoček, naozaj ťa to tak trápi, nedokážeš to obísť myknutím pleca?

už som vyššie odpovedala
alaya1
11.01.14,12:33
Na pripomienku o mazani otazok odpovedal uz aj Richard, ak tu moznost nechal, zjavne mu to neprekaza. Mne osobne tiez nie. Inak, mnohi zmazi koli tomu, ze miesto konstruktivnej odpovede sa im dostalo inych prispevkov. Specifikovat nemusim.
kukučka
11.01.14,12:38
no ali ty si tiež za neužitočné mater poriadne odrovnala, nevidno tam tvoje ospravedlnenie
kukučka
11.01.14,12:40
Odkedy je anonymné nedávam a dokonca sa mi nedalo, netuším, či mám opravené.
Ale nemali by sa + a - sčítavať.
alaya1
11.01.14,12:44
no ali ty si tiež za neužitočné mater poriadne odrovnala, nevidno tam tvoje ospravedlnenie
Ja? Co som urobila? Nerozumiem.
kukučka
11.01.14,12:48
napadla za neužitočné, ktoré nevieš od koho je, ona ti ho nedala
/mater, čo si nevevedela rady so synom, nechce sa mi to hľadať/
misoft
11.01.14,12:51
@ Katy a R:
Niekto nepochopil podstatu Porady! Je tu preto, aby sme si radili. Ty však splietaš niečo o ŠTB, o verejnom... a pod.
Nie sme ŠTB! Keby sme boli, to by sme začali hneď pátrať po tom, kto otázku položil, začali ho preverovať. Ale nerobíme to!
My sa tu snažíme na danú otázku dať odpoveď (niekedy dobrú, niekedy zlú - ale čo už narobíš). A tie otázky a odpovede môžu pomôcť iným, ktorí budú mať podobný problém v budúcnosti.

A že je to verejné? Veď to je podstata. Ak už niečo napíšeš, vidia to všetci - je to podobné ako v živote: ak niečo z huby vypustíš, už sa to späť vziať nedá.....
A ak niekto vymaže raz položenú otázku, dáva tým najavo len jedno - je sebec, ktorý chce len svoj prospech, očakáva, že mu všetci poradia a on sa odvďačí tým, že rady dostane, zmaže a na ostatných, ktorí pomoc potrebujú, sa pekne zvysoka (sorry) VYSERIE!

A od tohto roka takýchto budem volať verejne a otvorene (nech mi je Porada milostivá) - VYDRBANEC (a to je ešte prijateľné, inak viem aj inak pomenovať....).

Takže: erik malek je prvý VYDRBANEC!
kopretinka
11.01.14,12:53
odpoveď pre Kvaku,keďže jej nemôžem napísať správu,ani odkaz do profilu:ja som tam tie podľa teba urážlivé komenty napísala až potom,ako to vymazal,takže to nevymazal kvôli mojim komentom.Zaujímavé,že chobot to tam napísal tiež a to ti urážlivé nepríde?
Predpokladám,že bude kvaka obratom informovaná :D
alaya1
11.01.14,12:53
Jaj, uz rozumiem. Ale nenapadla, ja som sa tomu smiala, ze som napisala konkretnu radu a tam bolo, ze je to komentar. Mne je to naozaj suma fuk. Boli stare dobre casy, ked som za minutu dostala aj 10 neuzitocnych :) Inak, ako vies, ze ona nedala, ta mater, ty si dala :).:) :)
kukučka
11.01.14,12:56
A teraz zase ja? Nie...tvoje vyjadrenie nemá logiku.
alaya1
11.01.14,12:59
A teraz zase ja? Nie...tvoje vyjadrenie nemá logiku.
Ako pre koho :).
Myslim, ze ty by si so mnou nemala mat ziaden problem, Uzitocnych som ti nasackovala habadej za to, co sa mi pacilo.
A vyjadrila som len svoj nazor, ze o jednom -nesuhlasim- pisat celu stranu v teme je celkom dost.
buchač
11.01.14,13:03
A teraz zase ja? Nie...tvoje vyjadrenie nemá logiku.
Ako pre koho :).
Myslim, ze ty by si so mnou nemala mat ziaden problem, Uzitocnych som ti nasackovala habadej za to, co sa mi pacilo.
A vyjadrila som len svoj nazor, ze o jednom -nesuhlasim- pisat celu stranu v teme je celkom dost.

BINGO !!!
lujza.j
11.01.14,13:07
alaya1
vždy vieš písať ako ti to je jedno ked dostaneš neužitošné, alebo nesúhlas ...ale kolko o tom vieš píííísať:cool::D
alaya1
11.01.14,13:09
Lujza, to myslis vazne? Napisala som jednu vetu v komente. Poskytla som odbornu radu.
kukučka
11.01.14,13:17
Tu nejde o mňa, ale o tú mater, mala si tam aspoň 20 !!! príspevkov. Písala si, že nebudeš radiť, lebo nepoznáš názor druhej strany a nakoniec si sa ešte aj do korely pustila za jej radu a dokonca si to otočila na reklamu.
kopretinka
11.01.14,13:19
Tu nejde o mňa, ale o tú mater, mala si tam aspoň 20 !!! príspevkov. Písala si, že nebudeš radiť, lebo nepoznáš názor druhej strany a nakoniec si sa ešte aj do korely pustila za jej radu a dokonca si to otočila na reklamu.
alaja to otočila na reklamu?? :eek: veď to korela tam dala tú vymývačku mozgov
alaya1
11.01.14,13:24
:). Koretinka, nechaj tak, stuchla som do osieho hniezda. Tu sa neoplati napisat nazor na prispevky niektorych nickov. Reakcie su vzdy rovnake, od rovnakych nickov.
misoft
11.01.14,13:25
alaja to otočila na reklamu?? :eek: veď to korela tam dala tú vymývačku mozgov
...ozaj .... koľko stojí taká vymývačka mozgov? :D Vedel by som o jednom potenciálnom adeptovi na jej použitie (je hranatého tvaru - adept......)
lujza.j
11.01.14,13:25
Lujza, to myslis vazne? Napisala som jednu vetu v komente. Poskytla som odbornu radu.
neviem o akú vetu ide...myslela som to všeobecne...aj dávnejšie...
lujza.j
11.01.14,13:27
alaja to otočila na reklamu?? :eek: veď to korela tam dala tú vymývačku mozgov
...ozaj .... koľko stojí taká vymývačka mozgov? :D Vedel by som o jednom potenciálnom adeptovi na jej použitie (je hranatého tvaru - adept......)

určite iba jeden:D
alaya1
11.01.14,13:27
alaja to otočila na reklamu?? :eek: veď to korela tam dala tú vymývačku mozgov
...ozaj .... koľko stojí taká vymývačka mozgov? :D Vedel by som o jednom potenciálnom adeptovi na jej použitie (je hranatého tvaru - adept......)

S tymto si daj pokoj. mam aj teraz par- "vyliecenych" v svojej starostlivosti.

Lujza- mas pravdu, srdim sa koli tomu sustavne, aj v minulosti, aj dnes. Ani nespavam :) :)
Rozalka
11.01.14,13:31
..a ešte toto...ak by ste v noci nemohli spať..
http://www.megatfo.com/jeux/sapinillumine/

Dobrá zábavka!
kopretinka
11.01.14,13:34
..a ešte toto...ak by ste v noci nemohli spať..
http://www.megatfo.com/jeux/sapinillumine/

Dobrá zábavka!
no teda,dobrá si
Rozalka
11.01.14,14:36
..a ešte toto...ak by ste v noci nemohli spať..
http://www.megatfo.com/jeux/sapinillumine/

Dobrá zábavka!
no teda,dobrá si
ďakujem, takéto logické hry mám rada .... a trochu mi to pripomenulo "europipe", keď sme si zahrali na vodára a bolo treba pospájať vodovodné trubky, kým nepustili vodu ....
kopretinka
11.01.14,14:40
ja som to chcela spraviť podľa tej tvojej fotky ale nejde to,vybabrali so mnou,vždy je to iné :D
Rozalka
11.01.14,14:41
ja som to chcela spraviť podľa tej tvojej fotky ale nejde to,vybabrali so mnou,vždy je to iné :D
pošlem ďalšiu fotku?
kopretinka
11.01.14,14:43
ja som to chcela spraviť podľa tej tvojej fotky ale nejde to,vybabrali so mnou,vždy je to iné :D
pošlem ďalšiu fotku?
nes..štvi ..:D
Rozalka
11.01.14,14:45
nes..štvi ..:D
Páči sa .... aj 2;)
alaya1
11.01.14,14:49
http://www.cas.sk/clanok/269963/ples-v-opere-uz-dnes-vecer-v-znameni-jari-a-slnka.html
Opat sa odprezentuju. "celebrity"- herecky a spol. Milenky zbohatlikov, snad aj par vyznamnych osobnosti, snad celebrit.
buchač
11.01.14,14:51
http://www.cas.sk/clanok/269963/ples-v-opere-uz-dnes-vecer-v-znameni-jari-a-slnka.html
Opat sa odprezentuju. "celebrity"- herecky a spol. Milenky zbohatlikov, snad aj par vyznamnych osobnosti, snad celebrit.

Myslíš zlatokopky ???....alebo mám použiť iný výraz ???
lujza.j
11.01.14,14:55
http://www.cas.sk/clanok/269963/ples-v-opere-uz-dnes-vecer-v-znameni-jari-a-slnka.html
Opat sa odprezentuju. "celebrity"- herecky a spol. Milenky zbohatlikov, snad aj par vyznamnych osobnosti, snad celebrit.

Myslíš zlatokopky ???....alebo mám použiť iný výraz ???
normálne sú to prominentné prostitjiutky!:D
kopretinka
11.01.14,14:57
nes..štvi ..:D
Páči sa .... aj 2;)
sakriš,že jakýýý čas.....ja som to podstatne dlhšie skladala...
Valcake
11.01.14,14:58
Rozálka,waw , klobúk dolu!!! http://www.celysvet.cz/skin/smile/s8725.gif (http://www.celysvet.cz/smile-kod?c=8725)Tiež som sa s tým popasovala, ale nikdy sa mi to nepodarilo takto dokončiť...zatiaľ :---
misoft
11.01.14,15:04
Bisťu - Rozálka má teda šmrnc - skladá (zapája) jak na bežiacom páse........ :D:D:D
kopretinka
11.01.14,15:13
Bisťu - Rozálka má teda šmrnc - skladá (zapája) jak na bežiacom páse........ :D:D:D
mne furt ostane nejaký kúsok trubky a žiarovka,ktorú nemám kam pripojiť :D
lujza.j
11.01.14,15:14
pmajap
11.01.14,15:17
Rozálka...asi elektrikárka :) ide jej to. Trochu ma zarazil ten ples v opere, veď iba nedávno bol a rok je fuč, strašne to uteká.
pmajap
11.01.14,15:19
misoft
11.01.14,15:24
No práve - ništ...... :D
lujza.j
11.01.14,15:26
no bude v tom niečo magické:D...jej predchádzajúci muž:eek:...ona je kočka...
Mila123
11.01.14,15:27
http://www.topky.sk/cl/10/1374432/Radicovej-ex-sa-ozenil--Zobral-si-Ficovu-poslankynu-Obrimcakovu-
:eek:.... hmm...
nooooo......
chlapcovi sa zadarilo, nechcel premiérku, stačí mu poslankyňa.....
podľa môjho názoru nenaplnia manželstvo, ale keď jej to nevadí......
kopretinka
11.01.14,15:34
...jej predchádzajúci muž:eek:......
jak vyzeral?
lujza.j
11.01.14,15:37
...jej predchádzajúci muž:eek:......
jak vyzeral?

http://www.slovakregion.sk/files/images/MUDr._Peter_Obrimcak.jpg
misoft
11.01.14,15:38
nooooo......
chlapcovi sa zadarilo, nechcel premiérku, stačí mu poslankyňa.....
podľa môjho názoru nenaplnia manželstvo, ale keď jej to nevadí..........a on zase bude viditeľný...... inak by zapadol prachom......
kopretinka
11.01.14,15:40
...jej predchádzajúci muž:eek:......
jak vyzeral?

http://www.slovakregion.sk/files/images/MUDr._Peter_Obrimcak.jpg
ježiš,som sa zľakla:eek:
lujza.j
11.01.14,15:42
...jej predchádzajúci muž:eek:......
jak vyzeral?

http://www.slovakregion.sk/files/images/MUDr._Peter_Obrimcak.jpg
ježiš,som sa zľakla:eek:
no bolo ti to treba:D...ved hovorím, že :eek:
lujza.j
11.01.14,15:45
hladala som na nete jej foto ...raz bola vyfotená na dovolenke v plavkách.....aj som to našla normálne je to odseknuté iba nohy sú tam:eek: a druhá foto od pása hore a ked nato klikneš tak len kus hlavy...normálne zosekané...aby nebolo nič vidieť a že kto to je
pmajap
11.01.14,15:56
Peggynka
11.01.14,15:57
hladala som na nete jej foto ...raz bola vyfotená na dovolenke v plavkách.....aj som to našla normálne je to odseknuté iba nohy sú tam:eek: a druhá foto od pása hore a ked nato klikneš tak len kus hlavy...normálne zosekané...aby nebolo nič vidieť a že kto to je
http://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=poslanci/poslanec&PoslanecID=813&CisObdobia=5
Peggynka
11.01.14,16:01
...jej predchádzajúci muž:eek:......
jak vyzeral?

http://www.slovakregion.sk/files/images/MUDr._Peter_Obrimcak.jpg
ježiš,som sa zľakla:eek:
no bolo ti to treba:D...ved hovorím, že :eek:
Primátor a dochtor:http://www.osobnosti.sk/index.php?os=zivotopis&ID=5440
alaya1
11.01.14,16:01
http://www.topky.sk/cl/10/1374432/Radicovej-ex-sa-ozenil--Zobral-si-Ficovu-poslankynu-Obrimcakovu-
:eek:.... hmm...


pekný komentár :D
blbec (http://www.topky.sk/cl/10/1374432/Radicovej-ex-sa-ozenil--Zobral-si-Ficovu-poslankynu-Obrimcakovu-#) • an hour ago (http://www.topky.sk/cl/10/1374432/Radicovej-ex-sa-ozenil--Zobral-si-Ficovu-poslankynu-Obrimcakovu-#comment-1196335476)
oni spolu chodili? teda chodila ona, on sa pri nej iba viezol
sorry, ale prišlo mi to smiešne






http://www.topky.sk/cl/10/1374432/Radicovej-ex-sa-ozenil--Zobral-si-Ficovu-poslankynu-Obrimcakovu-
:eek:.... hmm...
nooooo......
chlapcovi sa zadarilo, nechcel premiérku, stačí mu poslankyňa.....
podľa môjho názoru nenaplnia manželstvo, ale keď jej to nevadí......


Dost smutne, nikto nevie, co sa mu moze prihodit.
kopretinka
11.01.14,16:09
hladala som na nete jej foto ...raz bola vyfotená na dovolenke v plavkách.....aj som to našla normálne je to odseknuté iba nohy sú tam:eek: a druhá foto od pása hore a ked nato klikneš tak len kus hlavy...normálne zosekané...aby nebolo nič vidieť a že kto to je
nááááááá,tu ju máš aj na živo....
https://www.youtube.com/watch?v=1-l8qBR19pI#t=53
lujza.j
11.01.14,16:16
http://www.topky.sk/cl/10/1374432/Radicovej-ex-sa-ozenil--Zobral-si-Ficovu-poslankynu-Obrimcakovu-
:eek:.... hmm...


pekný komentár :D
blbec (http://www.topky.sk/cl/10/1374432/Radicovej-ex-sa-ozenil--Zobral-si-Ficovu-poslankynu-Obrimcakovu-#) • an hour ago (http://www.topky.sk/cl/10/1374432/Radicovej-ex-sa-ozenil--Zobral-si-Ficovu-poslankynu-Obrimcakovu-#comment-1196335476)





oni spolu chodili? teda chodila ona, on sa pri nej iba viezol
sorry, ale prišlo mi to smiešne




tento ešte aj pravdivý....
lmms Zizou - Gill • an hour ago
Radičová ho vtedy potrebovala na kampaň
pmajap
11.01.14,16:24
[
Dost smutne, nikto nevie, co sa mu moze prihodit.

alaya1 , že je imobilný to je ten najmenší problém, ako športovec je mimoriadny, ale to ostatné čo robí človeka človekom, to mi na ňom vadí. iba nerozumiem prečo ženy ako Radičová boli ochotné vzdať sa vlastnej dôstojnosti pre náklonnosť tohto muža, stále mám v pamäti ako mu sedela na kolenách v minimini sukni s obrovským dekoltom, bolo to lacné a zúfalé.
alaya1
11.01.14,16:25
[
Dost smutne, nikto nevie, co sa mu moze prihodit.

alaya1 , že je imobilný to je ten najmenší problém, ako športovec je mimoriadny, ale to ostatné čo robí človeka človekom, to mi na ňom vadí. iba nerozumiem prečo ženy ako Radičová boli ochotné vzdať sa vlastnej dôstojnosti pre náklonnosť tohto muža, stále mám v pamäti ako mu sedela na kolenách v minimini sukni s obrovským dekoltom, bolo to lacné a zúfalé.

Reagovala som prave na ten koment o imobilnosti. nepoznam toho cloveka, tak neviem, aky je.
lujza.j
11.01.14,17:43
Madisonské mosty..čt1...22.40h
Kvaka
11.01.14,17:47
Dnes som tu mala vnučku, mladí boli vo fitku, bola ako anjelik, krásne sme sa hrali. Skalky od mora sú asi tou najlepšou hračkou. Dajú sa "variť", dá sa z nich stavať cesta, garáž, no super zábava.
pepsikova
11.01.14,18:30
Dnes 08:54
LukyKs (http://www.porada.sk/member.php?u=290091) LukyKs



..kerka je móda..nosí sa a mladí si ju dajú urobiť aj za posledných 5€..a tu šlo o dobrý úmysel tetovačov,ktorí tú akciu vymysleli a výťažok dali na útulok..lebo chvalabohu, ešte zostal v ľuďoch taký cit, že dajú psovi, skôr ako sebe..to ale pochopí len ten, kto má psíka doma,takže nie,že ma zase budeš súdiť!..ak mám doma psíka, musí mať jedlo, aj keby som sama nemala čo jesť!..
..neporovnávaj, čo a ako dávajú v správach..toto je v ľuďoch..

To si buď blbá, alebo držíš diétu (a tu iba machruješšš http://www.porada.sk/images/smilies/biggrin.gif http://www.porada.sk/images/smilies/biggrin.gif http://www.porada.sk/images/smilies/biggrin.gif )



..................................................

Dnes 08:56
LukyKs (http://www.porada.sk/member.php?u=290091) LukyKs
Už ta vydým http://www.porada.sk/images/smilies/smile.gifako trháš vnúčatovy od hubyhttp://www.porada.sk/images/smilies/tongue.gif (kedhohaddovleče) a dávaš psovi

...Lukyno, ty ma nepoznáš!..pes je prvý u mňa doma,teda dostane do misky vždy skôr, ako ja a je jedno, či ja mám, alebo nemám čo jesť!..lebo ja som človek a mám rozum a zodpovednosť za to, čo mám doma,teda aj za zviera,lebo ono sa samo o seba nepostará-ale to ty nepochopíš!..

..a teraz, ked mám vnúčika, je vnúčik prvoradý a neveril by si, ako si sám "odtrhne" od pusinky a strčí havovi!..ale to tiež nepoznáš, to treba mať doma a zažiť to!..

..(viem, ako si to myslel, ale len na ukážku, aby si si zase nemyslel)
kopretinka
11.01.14,19:00
hurááááááááááááá :D
kukučka
11.01.14,19:31
Kamil, nevyrývaj, je nás tu málo :--- :D
korela
12.01.14,13:42
buchač, vidím na úvodnej stránke, že pribudol od teba nový príspevok v téme o zube. Ak si reagoval na mňa, jednak ma to vôbec nezaujíma a tiež, že si nenechám od teba pokaziť víkend a môžeš si nechať potvrdiť aj adminmi, že do tej témy som už viac nevkročila. Aj po roku. Ja si svoje zdravie vážim.
Ja sa do tvojich včeličiek a koltov nestarám, lebo im nerozumiem.
Kto nevie čítať odpovede, nech ich radšej obíde v záujme svojho zdravia.

Rada vstupujem do každého priestoru venovanému ľuďom s predpokladom, že sa v tom priestore bude vystupovať slušne a kultivovane a nie ako v maštali.
Vyhovárať sa na iný národ, čo má zaužívané, je posledný stupeň argumentácie. Každý národ si vytvára sám svoju kultúru. A voly sú predsa dobytok.
Ty vole, ty dobytku, áno oni to majú zaužívané, našťastie my nie.

význam[editovat]
(vulgárně) člověk se špatnými hygienickými návyky
Ten dobytek by se měl občas umýt!
(vulgárně) člověk s hrubým, neomaleným jednáním
Ty dobytku, jak to jezdíš?!

synonyma[editovat]
špindíra, prase, zvíře
nevychovanec, hulvát, hovado, trotl

Musí každý uznať, že je to poriadna "zhovadilosť" z ich strany.
pmajap
12.01.14,14:39
misoft
12.01.14,14:51
http://slovak.ruvr.ru/2014_01_12/Pamela-Andersonova-sa-vydala/
To ťa pobavilo? Potešilo? Rozčúlilo?
Lebo tie ich sobáše, rozvody ..... to sú len divadielka pre verejnosť (česť výnimkám vo svete hviezd, ktoré toto nerobia). Teda u takýchto "osobností" nič nové pod slnkom.
pmajap
12.01.14,15:15
:)..iba som si povedala aha ďalšia túto sobotu, jedna poslankyňa sexu a druhá SNR
misoft
12.01.14,15:20
:)..iba som si povedala aha ďalšia túto sobotu, jedna poslankyňa sexu a druhá SNR
:D:D:D - tiež dobré.....
kopretinka
12.01.14,15:48
no už nič lepšie nemohli vymyslieť..........zas predvolebný ťah
http://peniaze.pravda.sk/spotrebitel/clanok/304877-kupeny-tovar-budu-moct-ludia-bezdovodne-vracat/
buchač
12.01.14,15:56
no už nič lepšie nemohli vymyslieť..........zas predvolebný ťah
http://peniaze.pravda.sk/spotrebitel/clanok/304877-kupeny-tovar-budu-moct-ludia-bezdovodne-vracat/

...čítni debatu ....;)

http://debata.pravda.sk/debata/304877-kupeny-tovar-budu-moct-ludia-bezdovodne-vracat/

Malá vzorka :

bulgar
1824030 dnes
10:23
Modelova situacia: Das si vyrobit postel na mieru, rozmer lozka 202 x 183 cm. Das si vyrobit u ineho matrac na mieru, tazky to atyp. A prides ho vratit. Kde ho ten vyrobca preda? To uz nehovorim o tom, ze si donho 6dni slintal v spanku a sulozil si na nom...
kopretinka
12.01.14,15:58
???

ja som debatu čítala........
alaya1
12.01.14,15:59
no už nič lepšie nemohli vymyslieť..........zas predvolebný ťah
http://peniaze.pravda.sk/spotrebitel/clanok/304877-kupeny-tovar-budu-moct-ludia-bezdovodne-vracat/
v Amerike to funguje roky,aj u nas, v niektorych predajniach napr. do 2 mesiacovaj vratia peniaze.
kopretinka
12.01.14,16:01
no už nič lepšie nemohli vymyslieť..........zas predvolebný ťah
http://peniaze.pravda.sk/spotrebitel/clanok/304877-kupeny-tovar-budu-moct-ludia-bezdovodne-vracat/
v Amerike to funguje roky,aj u nas, v niektorych predajniach napr. do 2 mesiacovaj vratia peniaze.
ukáž mi tú predajňu
o amerike viem,to sem neťahaj,ja sa bavím o Slovensku
alaya1
12.01.14,16:03
napr. u nas v KIK.Bud ti vymenia, alebo vratia peniaze.
buchač
12.01.14,16:04
no už nič lepšie nemohli vymyslieť..........zas predvolebný ťah
http://peniaze.pravda.sk/spotrebitel/clanok/304877-kupeny-tovar-budu-moct-ludia-bezdovodne-vracat/
v Amerike to funguje roky,aj u nas, v niektorych predajniach napr. do 2 mesiacovaj vratia peniaze.

alaya
Ako sú v tej debate komenty od tých , čo v obchode robia , tak ver , že slováčisko tieto bonusy nebude využívať , ale zneužívať ....
Ver mi , že viem o čom vravím ...od manželky som sa toho napočúval za tie roky dosť ...aj bútľavú vrbu by z toho porazilo ...
alaya1
12.01.14,16:06
no už nič lepšie nemohli vymyslieť..........zas predvolebný ťah
http://peniaze.pravda.sk/spotrebitel/clanok/304877-kupeny-tovar-budu-moct-ludia-bezdovodne-vracat/
v Amerike to funguje roky,aj u nas, v niektorych predajniach napr. do 2 mesiacovaj vratia peniaze.

alaya
Ako sú v tej debate komenty od tých , čo v obchode robia , tak ver , že slováčisko tieto bonusy nebude využívať , ale zneužívať ....
Ver mi , že viem o čom vravím ...od manželky som sa toho napočúval za tie roky dosť ...aj bútľavú vrbu by z toho porazilo ...

obchodnici mi nie su cudzi :). jasne, ze to budu zneuzivat, to je jasne.ved som z hrusky nespadla.ale v tom Kiku, som ludi, co vracali tovar ani nevidela. Chodim tam casto.
kopretinka
12.01.14,16:15
napr. u nas v KIK.Bud ti vymenia, alebo vratia peniaze.
PO 2 MESIACOCH???ZA POUŹíVANÝ TOVAR???
alaya1
12.01.14,16:16
do 2 meaiacov.s blockom.
kopretinka
12.01.14,16:18
do 2 meaiacov.s blockom.
http://www.kik-textilien.sk/sk/vymena?awstats=teaser&name=home_page_teaser2&position=home_page_teaser2&kw=02
kik je handráreň,ten tovar ani nemôže 2 mesiace vydržať
alaya1
12.01.14,16:20
No, kupujem tam sviecky, baliace papiere, kupila som si aj denka a pod. Maju tak aj ine, veci, okrem satstva a napr. u nas v meste zeny, ktore su korpulentne, inde nic na seba nedostanu, len tam. Ale argunet si dala ukazkovy :)
kopretinka
12.01.14,16:21
Modelova situacia: Das si vyrobit postel na mieru, rozmer lozka 202 x 183 cm. Das si vyrobit u ineho matrac na mieru, tazky to atyp. A prides ho vratit. Kde ho ten vyrobca preda? To uz nehovorim o tom, ze si donho 6dni slintal v spanku a sulozil si na nom...
to je sprostosť,tovar vyrobený na objednávku sa nedá vrátiť.
kopretinka
12.01.14,16:22
No, kupujem tam sviecky, baliace papiere, kupila som si aj denka a pod. Maju tak aj ine, veci, okrem satstva a napr. u nas v meste zeny, ktore su korpulentne, inde nic na seba nedostanu, len tam. Ale argunet si dala ukazkovy :)
ja som to tam dala preto,že ty si tvrdila 2 mesiace.....oni iba 1 a to je sakra rozdiel
alaya1
12.01.14,16:27
Pozri sa, ja tam, chodim osobne, casto,povedali mi predavacky a nie raz, ze do 8 tyzdnov, co su 2 mesiace, tak nevidim dovod, preco by som tu pisala blbosti, ale natahovat sa mi nechce. tak si maj podla svojho. OK? Bola si niekedy v tom obchode vobec?
kopretinka
12.01.14,16:33
bola.......handry by som si tam nikdy nekúpila..........
alaya1
12.01.14,16:34
bola.......handry by som si tam nikdy nekúpila..........
mas na vyber.
kopretinka
12.01.14,16:35
LukyKs
12.01.14,17:02
Dnes 08:54
LukyKs (http://www.porada.sk/member.php?u=290091) LukyKs
[QUOTE="pepsikova"]

..kerka je móda..nosí sa a mladí si ju dajú urobiť aj za posledných 5€..a tu šlo o dobrý úmysel tetovačov,ktorí tú akciu vymysleli a výťažok dali na útulok..lebo chvalabohu, ešte zostal v ľuďoch taký cit, že dajú psovi, skôr ako sebe..to ale pochopí len ten, kto má psíka doma,takže nie,že ma zase budeš súdiť!..ak mám doma psíka, musí mať jedlo, aj keby som sama nemala čo jesť!..
..neporovnávaj, čo a ako dávajú v správach..toto je v ľuďoch..



To si buď blbá, alebo držíš diétu (a tu iba machruješšš http://www.porada.sk/images/smilies/biggrin.gif http://www.porada.sk/images/smilies/biggrin.gif http://www.porada.sk/images/smilies/biggrin.gif )



..................................................

Dnes 08:56
[URL="http://www.porada.sk/member.php?u=290091"]




Už ta vydým http://www.porada.sk/images/smilies/smile.gifako trháš vnúčatovy od hubyhttp://www.porada.sk/images/smilies/tongue.gif (kedhohaddovleče) a dávaš psovi


...Lukyno, ty ma nepoznáš!..pes je prvý u mňa doma,teda dostane do misky vždy skôr, ako ja a je jedno, či ja mám, alebo nemám čo jesť!..lebo ja som človek a mám rozum a zodpovednosť za to, čo mám doma,teda aj za zviera,lebo ono sa samo o seba nepostará-ale to ty nepochopíš!..

..a teraz, ked mám vnúčika, je vnúčik prvoradý a neveril by si, ako si sám "odtrhne" od pusinky a strčí havovi!..ale to tiež nepoznáš, to treba mať doma a zažiť to!..

..(viem, ako si to myslel, ale len na ukážku, aby si si zase nemyslel)



vydýšššššššššššš :D



PS

A už sa nauč cituvat , alebo špéciupravuvat :D :D
LukyKs
12.01.14,17:09
Kamil, nevyrývaj, je nás tu málo :--- :D

Pepsi ma rozumela :D
alaya1
13.01.14,14:09
a je to tu :)
kopretinka
13.01.14,16:10
taiko
14.01.14,09:55
taiko
14.01.14,10:16
pavol54
14.01.14,18:11
Vraj prepad zlatníctva na obchodnej bol akt do ktorého dohnalo útočníka zúfalstvo. výklad jedného diskutujúceho magora Keby som bol,v zúfalej situácii neviem kde by som zohnal a najmä za čo vhodnú medveďobijku. ako sa niektorí uvažovači dokážu prejaviť so svojim totálnym hrabaním v mozgovej hmote.
lujza.j
14.01.14,18:33
Palino museli to nejako nazvať:Dsom sa len pousmiala......obchodná je jedna odporná ulica...
korela
14.01.14,23:45
no už nič lepšie nemohli vymyslieť..........zas predvolebný ťah
http://peniaze.pravda.sk/spotrebitel/clanok/304877-kupeny-tovar-budu-moct-ludia-bezdovodne-vracat/
v Amerike to funguje roky,aj u nas, v niektorych predajniach napr. do 2 mesiacovaj vratia peniaze.
ukáž mi tú predajňu
o amerike viem,to sem neťahaj,ja sa bavím o Slovensku


3. Môžem zakúpený tovar vrátiť?
V IKEA ponúkame špeciálnu službu – možnosť vrátiť tovar do 90 dní bez udania dôvodu (pre členov IKEA FAMILY je táto lehota dokonca predĺžená na 120 dní). Podrobnejšie informácie nájdete buď v katalógu IKEA alebo priamo v obchodnom dome. Dôležité je, aby ste si odložili doklad o nákupe tovaru a aby bol tovar v pôvodnom balení. Nepoužitý a nemontovaný tovar vezmeme naspäť a vrátime vám peniaze. Výnimku tvorí len metrový textil, použitú posteľnú bielizeň, vankúše, paplóny, matrace (okrem matracov SULTAN), textil zo sortimentu IKEA FAMILY, pracovné dosky na mieru PERSONLIG, živé kvety, žiarovky, žiarivky, elektrické batérie, zľavnený tovar a darčekové karty.
http://www.ikea.com/sk/sk/customerservices/faq#faqAnswers3-5
taiko
15.01.14,07:19
"Stále častěji se ozývají hlasy požadující implementaci prvků přímé demokracie do existujícího systému. Snahy o „napřímení“ české demokracie jsou dnes více než legitimní a odůvodněné. Už to není jen přání mít kvalitnější politický systém, nýbrž projev pudu sebezáchovy přesvědčených demokratů, kteří vidí, jak se jim demokracie ztrácí pod rukama. Jak se z vlivu občanů na věci veřejné stává opět vzdálená chiméra."

"V podmínkách dlouholetého útlaku se pak jako účinná strategie přežití osvědčuje manifestovaná oddanost moci, se současnou neúctou k ní. Stavem vědomí je potom schizofrenie, rozpor mezi tím, co se veřejně říká, a tím, co se skutečně dělá. Pro jednotlivce to může být výhodná strategie, ale pro demokratický stát, o nějž nám jde, to představuje vážné nebezpečí"

Cely clanok http://www.blisty.cz/art/71748.html#sthash.fwjgfwVz.dpuf Velmi dobry clanok, a taky pravdivy
Mila123
15.01.14,09:19
alaya1
15.01.14,09:21
Nepotesilo ma -opatovne stretnutie s negativnym vyzarovanim.
BXLmiami
15.01.14,11:40
Nezabudnite o 2 týždne nahlásiť kde máte deti.Nech Vám nevezmú prídavky :-)).
pavol54
15.01.14,12:25
Nezabudnite o 2 týždne nahlásiť kde máte deti.Nech Vám nevezmú prídavky :-)).
ako to mám vedieť kde všade mám deti? :):D
buchač
15.01.14,12:26
Nezabudnite o 2 týždne nahlásiť kde máte deti.Nech Vám nevezmú prídavky :-)).
ako to mám vedieť kde všade mám deti? :):D
Ja viem ....
Moje sú v robote . :D :D :D
lujza.j
15.01.14,12:29
Hen na Pala...alfa samec:D
pavol54
15.01.14,12:52
Hen na Pala...alfa samec:D
Keď som ako mladý nastúpil do zamestnania tak som mal celý kŕdeľ báb, jednej bolo asi pár dni zle a ja že "no čo pani vari nie ste v tom?" Ona na to "Jedna vydatá žena nikdy nevie kedy k tomu príde, a poriadny chlap nikdy nevie s ktorou"
pes ktorý šteká nehryzie
chlap musí byť tučný lebo poriadnemu kancovi aj oči sadlom zarastú, ak je chudý tak poriadny kohút nikdy nestučnie
tak čo si má chudák chlapec z toho vybrať čo je správne:)
pmajap
15.01.14,13:56
Keď som ako mladý nastúpil do zamestnania tak som mal celý kŕdeľ báb, jednej bolo asi pár dni zle a ja že "no čo pani vari nie ste v tom?" Ona na to "Jedna vydatá žena nikdy nevie kedy k tomu príde, a poriadny chlap nikdy nevie s ktorou"
pes ktorý šteká nehryzie
chlap musí byť tučný lebo poriadnemu kancovi aj oči sadlom zarastú, ak je chudý tak poriadny kohút nikdy nestučnie
tak čo si má chudák chlapec z toho vybrať čo je správne:)

No síce si mal kŕdeľ žien, ale kohút bol iný, ty si len konštatoval
..... si síce bez vlasov, ale tučný asi nie, žeby teraz kohút ?

a furt ťa jedna téma irituje, aj mňa, žeby sme boli na tom narovnako v rovine teórií a spomienok.... no vyznaj sa:D :D :D
pavol54
15.01.14,14:20
Keď som ako mladý nastúpil do zamestnania tak som mal celý kŕdeľ báb, jednej bolo asi pár dni zle a ja že "no čo pani vari nie ste v tom?" Ona na to "Jedna vydatá žena nikdy nevie kedy k tomu príde, a poriadny chlap nikdy nevie s ktorou"
pes ktorý šteká nehryzie
chlap musí byť tučný lebo poriadnemu kancovi aj oči sadlom zarastú, ak je chudý tak poriadny kohút nikdy nestučnie
tak čo si má chudák chlapec z toho vybrať čo je správne:)

No síce si mal kŕdeľ žien, ale kohút bol iný, ty si len konštatoval
..... si síce bez vlasov, ale tučný asi nie, žeby teraz kohút ?

a furt ťa jedna téma irituje, aj mňa, žeby sme boli na tom narovnako v rovine teórií a spomienok.... no vyznaj sa:D :D :D
však sme zdraví nie? Niagarské vodopády: Príde moderátor a pýta sa Američana na teraz myslí - na krásne rekreačné stredisko bary, herne. pýtajú sa Rusa - ja tu vidím krásnu veľkú hydroelektráreň, pýtajú sa Slováka - na čo myslíte pri pohľade na tú krásu .- "na j. sex" Tu? ako môžete na sex myslieť na takom nádhernom mieste: - Ja naň myslím stále! To vieš som Slovák pomôžem si? Len ešte ten pravý túto zimu nebol chodníky sú nie sú šmykľavé takže som sa ešte nikde nezj... :) Ten kŕdel báb čo som mal v zamestnaní nebol pre mňa, prvé čo mi nadriadený povedal "Máte tam aj dvadsať ročné takže nie že si s nimi niečo začnete, lebo ich potom neovládnete. Lebo si budú namýšľať že keď sú staršie od vás ešte niečo tak to by bola pohroma"
pmajap
15.01.14,14:30
však sme zdraví nie? Niagarské vodopády: Príde moderátor a pýta sa Američana na teraz myslí - na krásne rekreačné stredisko bary, herne. pýtajú sa Rusa - ja tu vidím krásnu veľkú hydroelektráreň, pýtajú sa Slováka - na čo myslíte pri pohľade na tú krásu .- "na j. sex" Tu? ako môžete na sex myslieť na takom nádhernom mieste: - Ja naň myslím stále! To vieš som Slovák pomôžem si? Len ešte ten pravý túto zimu nebol chodníky sú nie sú šmykľavé takže som sa ešte nikde nezj... :)

Sneh je iba jedna z možných variácií "pošmyknutia sa", čo takto psíčkárky, pošmyknúť sa dá viackrát....aj, aj :)
buchač
15.01.14,14:57
a furt ťa jedna téma irituje, aj mňa, žeby sme boli na tom narovnako v rovine teórií a spomienok.... no vyznaj sa:D :D :D

...naviažem inak .
Vraví sa ..." ži a nechaj žiť " .
No v prenesenom význame by sa dalo použiť ..." ži a užívaj - pokiaľ sa dá " ...
pavol54
15.01.14,14:58
však sme zdraví nie? Niagarské vodopády: Príde moderátor a pýta sa Američana na teraz myslí - na krásne rekreačné stredisko bary, herne. pýtajú sa Rusa - ja tu vidím krásnu veľkú hydroelektráreň, pýtajú sa Slováka - na čo myslíte pri pohľade na tú krásu .- "na j. sex" Tu? ako môžete na sex myslieť na takom nádhernom mieste: - Ja naň myslím stále! To vieš som Slovák pomôžem si? Len ešte ten pravý túto zimu nebol chodníky sú nie sú šmykľavé takže som sa ešte nikde nezj... :)

Sneh je iba jedna z možných variácií "pošmyknutia sa", čo takto psíčkárky, pošmyknúť sa dá viackrát....aj, aj :)
Pošmyknúť sa môžu len tí čo ešte nemajú osemnásť, u starších je to úmyselný čin a že vraj na čo stále nemyslím a ty čo?
pmajap
15.01.14,15:35
Pošmyknúť sa môžu len tí čo ešte nemajú osemnásť, u starších je to úmyselný čin a že vraj na čo stále nemyslím a ty čo?



...naviažem inak .
Vraví sa ..." ži a nechaj žiť " .
No v prenesenom význame by sa dalo použiť ..." ži a užívaj - pokiaľ sa dá " ...

..ja vás za úmyselný čin trestať nebudem, na to sú iné špecialistky, len aby ste si kvádro nenatľkli.... ale vy už veľa vody nenamútite, ešte tak v téme čo ma potešilo a čo... :D
misoft
15.01.14,16:09
Nezabudnite o 2 týždne nahlásiť kde máte deti.Nech Vám nevezmú prídavky :-)).
Podám návrh do parlamentu:
každé novonarodené dieťa dostane čip s GPS lokalizátorom a úradníčky budú on-line vidieť, kde sa nachádza.
(Blbý nápad - viem - ale tieto nové zákony, ktoré sa "vytvárajú", len k tomu smerujú - mať neustálu kontrolu ľudí....).
pavol54
15.01.14,18:00
Nezabudnite o 2 týždne nahlásiť kde máte deti.Nech Vám nevezmú prídavky :-)).
Podám návrh do parlamentu:
každé novonarodené dieťa dostane čip s GPS lokalizátorom a úradníčky budú on-line vidieť, kde sa nachádza.
(Blbý nápad - viem - ale tieto nové zákony, ktoré sa "vytvárajú", len k tomu smerujú - mať neustálu kontrolu ľudí....).
okrem iného napríklad aj malú luciu, skús uzákoniť všímavosť susedov, každý nový zákon je len reakcia na iné nedostatky
LukyKs
15.01.14,18:03
Nezabudnite o 2 týždne nahlásiť kde máte deti.Nech Vám nevezmú prídavky :-)).
Podám návrh do parlamentu:
každé novonarodené dieťa dostane čip s GPS lokalizátorom a úradníčky budú on-line vidieť, kde sa nachádza.
(Blbý nápad - viem - ale tieto nové zákony, ktoré sa "vytvárajú", len k tomu smerujú - mať neustálu kontrolu ľudí....).
Veľký brat sa poteší
veľký brat urobí :D :D
pmajap
16.01.14,06:42
kopretinka
16.01.14,07:56
Vážený zákazník,

Nedávno sme váš účet, a domnievate sa, že vaša
Amazon účet môže byť prístup neoprávnené
treťou stranou. Chrániť bezpečnosť vášho účtu je našou
Hlavným záujmom. Preto, ako preventívne opatrenie, máme
dočasne obmedzený prístup k citlivým funkciami účtu.

Ak chcete obnoviť prístup k účtu, je potrebné, aby ste potvrdili svoj
identity, k tomu potrebujeme, aby ste na nižšie uvedený odkaz a
pristúpiť k potvrdeniu informácie:

http://www.amazon.com/hub/index.action?template=signin

Ďakujeme za vašu trpezlivosť, keď sme spoločne pracovať na ochrane vášho účtu.

:eek::eek::eek::eek:
v živote som tam nebola,nie žeby som tam ešte bola aj zaregistrovaná.....
taiko
16.01.14,08:01
Vážený zákazník,

Nedávno sme váš účet, a domnievate sa, že vaša
Amazon účet môže byť prístup neoprávnené
treťou stranou. Chrániť bezpečnosť vášho účtu je našou
Hlavným záujmom. Preto, ako preventívne opatrenie, máme
dočasne obmedzený prístup k citlivým funkciami účtu.

Ak chcete obnoviť prístup k účtu, je potrebné, aby ste potvrdili svoj
identity, k tomu potrebujeme, aby ste na nižšie uvedený odkaz a
pristúpiť k potvrdeniu informácie:

http://www.amazon.com/hub/index.action?template=signin

Ďakujeme za vašu trpezlivosť, keď sme spoločne pracovať na ochrane vášho účtu.

:eek::eek::eek::eek:
v živote som tam nebola,nie žeby som tam ešte bola aj zaregistrovaná.....
pozor to moze byt scam. Si si ista ze to z Amazonu prislo? Ak si nukdy na Amazone nebola ani sa tam neregistrovala, tak by som na takyto email neodpovedal a nerobil nic o co ma ziadaju
taiko
16.01.14,09:46
jeeezis marja, chudaci obchodnici ak toto prejde. V principe som za takyto zakon, V NL je moznost vratenia tovaru bezna vec, ale Slovensko na takyto zakon este nie je zrele
http://ekonomika.sme.sk/c/7068325/navrh-martvona-a-brixiho-zo-smeru-by-z-obchodov-spravil-pozicovne.html
kopretinka
16.01.14,09:49
pozor to moze byt scam. Si si ista ze to z Amazonu prislo? Ak si nukdy na Amazone nebola ani sa tam neregistrovala, tak by som na takyto email neodpovedal a nerobil nic o co ma ziadaju[/QUOTE]
jasné,že som tam nebola,išlo hneď do koša
kopretinka
16.01.14,09:53
jeeezis marja, chudaci obchodnici ak toto prejde. V principe som za takyto zakon, V NL je moznost vratenia tovaru bezna vec, ale Slovensko na takyto zakon este nie je zrele
http://ekonomika.sme.sk/c/7068325/navrh-martvona-a-brixiho-zo-smeru-by-z-obchodov-spravil-pozicovne.html

Keby Smer návrh zákona schválil, podľa Konštiaka je nevykonateľný. Súhlasí aj advokát Pala. Ako príklad uvádza povinnosť, aby obchodníci na možnosť odstúpenia od zmluvy zákazníkov upozorňovali.

„Pravdepodobne pri každom nákupe tovaru či služieb, napríklad v potravinách alebo v kozmetickom štúdiu by bolo vhodné podpísať aj poučenie spotrebiteľa o možnosti odstúpiť od zmluvy,“ vraví Pala.
:D no fasa,pri každom nákupe 1mlieka a 10 rožkov budem podpisovať poučenie...........
misoft
16.01.14,13:36
Naši "superborci" opäť preukazujú výšku svojho IQ. Tresnú zase zákon, ktorý (podľa ich myslenia) má pomôcť občanom, no vôbec nemyslia, že zároveň môžu uškodiť občanom, ktorí sú aj obchodníci, podnikatelia. A keď to zistia, budú opäť "hrdinovia", ktorí zachraňujú a vymyslia novelu, ktorá (vraj) toto diskriminovanie odstráni (ako ako s čipovaním chlpáčov).
Tu už nemám dojem, že sa snažia o niečo pozitívne - oni si z nás vyslovene robia srandu!
taiko
16.01.14,13:42
Naši "superborci" opäť preukazujú výšku svojho IQ. Tresnú zase zákon, ktorý (podľa ich myslenia) má pomôcť občanom, no vôbec nemyslia, že zároveň môžu uškodiť občanom, ktorí sú aj obchodníci, podnikatelia. A keď to zistia, budú opäť "hrdinovia", ktorí zachraňujú a vymyslia novelu, ktorá (vraj) toto diskriminovanie odstráni (ako ako s čipovaním chlpáčov).
Tu už nemám dojem, že sa snažia o niečo pozitívne - oni si z nás vyslovene robia srandu!
ja sa obavam ,ze to nie je sranda, len oni inac nevedia.
misoft
16.01.14,13:49
ja sa obavam ,ze to nie je sranda, len oni inac nevedia.
...veď to - nevedia, lebo ich IQ je dosť pod úrovňou a tak si robia srandu (z nás).....
misoft
16.01.14,16:00
Prišlo moja fazuľka z intráku (zajtra kontrola u lekára) - a opäť s platením za stravu - baba zase nevedela nájsť. Vraj mám platiť šekom a nie cez internet banking. No šeky sú zle vytlačené (chýbajú tam číslice). Takže v pondelok si to idem s babou vybaviť ústne. A zavolám k tomu i riaditeľa zariadenia. A budem trvať, aby baba konečne vyletela.....
Tweety
16.01.14,16:06
A baba jedna zodpovedná nevie prečítať položku z BV?
taiko
16.01.14,16:20
ja sa obavam ,ze to nie je sranda, len oni inac nevedia.
...veď to - nevedia, lebo ich IQ je dosť pod úrovňou a tak si robia srandu (z nás).....
no len oni si myslia, ze to myslia vazne, to je ta tragedia :D
misoft
16.01.14,16:21
A baba jedna zodpovedná nevie prečítať položku z BV?
Asi nie - odkazuje, že vraj "každý normálny človek platí šekom cez poštu" - veď je 100 rokov za opicami....
taiko
16.01.14,16:24
A baba jedna zodpovedná nevie prečítať položku z BV?
Asi nie - odkazuje, že vraj "každý normálny človek platí šekom cez poštu" - veď je 100 rokov za opicami....
ze kazdy normalny clovek whuaaaaaa. By som jej sekom teda vypoved dorucil, keby som bol jej veduci :)
kopretinka
16.01.14,16:36
Ak by som platil šekom cez poštu, pre chybný VS by tie peniaze šli za niekoho iného:
zabudol si vyzmizíkovať priezvisko :---
misoft
16.01.14,16:37
Pokiaľ by som to poštou posielal - tie peniaze by šli za niekoho iného, pre neúplný VS. V čiarovom kóde dole totiž VS nie je zaznačený:
kopretinka
16.01.14,16:38
Pokiaľ by som to poštou posielal - tie peniaze by šli za niekoho iného, pre neúplný VS. V čiarovom kóde dole totiž VS nie je zaznačený:
jááááááááááááá som to videla :D
buchač
16.01.14,16:38
Pokiaľ by som to poštou posielal - tie peniaze by šli za niekoho iného, pre neúplný VS. V čiarovom kóde dole totiž VS nie je zaznačený:

...čaja nech pozdraví Dana Špilára .....:D :D :D
misoft
16.01.14,16:41
Ak by som platil šekom cez poštu, pre chybný VS by tie peniaze šli za niekoho iného:
zabudol si vyzmizíkovať priezvisko :---
Už som - cheche - chybička se vloudila.....
evuš
16.01.14,17:14
Ak by som platil šekom cez poštu, pre chybný VS by tie peniaze šli za niekoho iného:
zabudol si vyzmizíkovať priezvisko :---
Už som - cheche - chybička se vloudila.....


..no, to je v keli....uz nas maju vsetkych.. :-) :-)
lujza.j
16.01.14,19:28
nepotešilo...kuriér-kurviér:mad:mi sku...vil...prekvapko pre moje decko....to že tí magori volajú že "už je tu" ...a doma nikto to je normál, ale tento z pošty rovno zvonil:eek::mad:...decko doma..komunikácia cez domový zvonec.....decko mi volá, že niečo došlo "ty si si objednávala niečo z Vysokých Tatier" ja že áno ....teraz som nevedela ako to je zabalené a pod.,nakoniec že pre nu dárek k meninám...tak som jej ho už dnes dala na miesto 8.2..vrrrr:mad:
Tweety
16.01.14,19:30
Šak si ho nemusela otvárať, nie?
lujza.j
16.01.14,19:39
Šak si ho nemusela otvárať, nie?
ona ma už brúsila...tak som podlahla:)a dala jej ho....tak sa teší už v predstihu :)
kopretinka
16.01.14,19:41
nepotešilo...kuriér-kurviér:mad:mi sku...vil...prekvapko pre moje decko....to že tí magori volajú že "už je tu" ...a doma nikto to je normál, ale tento z pošty rovno zvonil:eek::mad:...decko doma..komunikácia cez domový zvonec.....decko mi volá, že niečo došlo "ty si si objednávala niečo z Vysokých Tatier" ja že áno ....teraz som nevedela ako to je zabalené a pod.,nakoniec že pre nu dárek k meninám...tak som jej ho už dnes dala na miesto 8.2..vrrrr:mad:
šak si sa mala tváriť,že niečo na mydlenie......ozaj,a čo z Vysokých Tatier?
Mila123
16.01.14,20:05
nepotešilo...kuriér-kurviér:mad:mi sku...vil...prekvapko pre moje decko....to že tí magori volajú že "už je tu" ...a doma nikto to je normál, ale tento z pošty rovno zvonil:eek::mad:...decko doma..komunikácia cez domový zvonec.....decko mi volá, že niečo došlo "ty si si objednávala niečo z Vysokých Tatier" ja že áno ....teraz som nevedela ako to je zabalené a pod.,nakoniec že pre nu dárek k meninám...tak som jej ho už dnes dala na miesto 8.2..vrrrr:mad:
šak si sa mala tváriť,že niečo na mydlenie......ozaj,a čo z Vysokých Tatier?
sneh určite to nebude.....ten aj tu chýba, pretože sem- tam niečo pocukruje......to ale nestačí.....:D
evuš
17.01.14,05:45
Luji, nevadí...hlavné je, že decko sa teší ! ;):)
LukyKs
17.01.14,06:26
Vážený zákazník,

Nedávno sme váš účet, a domnievate sa, že vaša
Amazon účet môže byť prístup neoprávnené
treťou stranou. Chrániť bezpečnosť vášho účtu je našou
Hlavným záujmom. Preto, ako preventívne opatrenie, máme
dočasne obmedzený prístup k citlivým funkciami účtu.

Ak chcete obnoviť prístup k účtu, je potrebné, aby ste potvrdili svoj
identity, k tomu potrebujeme, aby ste na nižšie uvedený odkaz a
pristúpiť k potvrdeniu informácie:

http://www.amazon.com/hub/index.action?template=signin

Ďakujeme za vašu trpezlivosť, keď sme spoločne pracovať na ochrane vášho účtu.

:eek::eek::eek::eek:
v živote som tam nebola,nie žeby som tam ešte bola aj zaregistrovaná.....

A netešíš sa že okrem Kazisveta má ešte niekto iný záujem o tvoj účet ?
LukyKs
17.01.14,06:29
Naši "superborci" opäť preukazujú výšku svojho IQ. Tresnú zase zákon, ktorý (podľa ich myslenia) má pomôcť občanom, no vôbec nemyslia, že zároveň môžu uškodiť občanom, ktorí sú aj obchodníci, podnikatelia. A keď to zistia, budú opäť "hrdinovia", ktorí zachraňujú a vymyslia novelu, ktorá (vraj) toto diskriminovanie odstráni (ako ako s čipovaním chlpáčov).
Tu už nemám dojem, že sa snažia o niečo pozitívne - oni si z nás vyslovene robia srandu!

Klapec.
Očuj.
Vyslovene sranda (ak nie priam pokus o nasra.ie ľudí ) bolo :

ZVÝŠENIE prídavkov na dieťa o cca 54 centov !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LukyKs
17.01.14,06:32
Šak si ho nemusela otvárať, nie?

Náááááááááá a ako skontroluje, či to prišlo v poriadku.

Šak nemá každý doma roentgen :D :D
lujza.j
17.01.14,07:10
nepotešilo...kuriér-kurviér:mad:mi sku...vil...prekvapko pre moje decko....to že tí magori volajú že "už je tu" ...a doma nikto to je normál, ale tento z pošty rovno zvonil:eek::mad:...decko doma..komunikácia cez domový zvonec.....decko mi volá, že niečo došlo "ty si si objednávala niečo z Vysokých Tatier" ja že áno ....teraz som nevedela ako to je zabalené a pod.,nakoniec že pre nu dárek k meninám...tak som jej ho už dnes dala na miesto 8.2..vrrrr:mad:
šak si sa mala tváriť,že niečo na mydlenie......ozaj,a čo z Vysokých Tatier?
Nakupny kosik:DTam som ho nasla najlacnejsi za 40e...lacnejsi ako na ich De stranke...
Tweety
17.01.14,07:12
Lujzi nákupný košík si jej kupila? Ten kovový s kolieskami vari?
Tweety
17.01.14,07:13
Ja mám taký skladací čierny, krásny od nemenovanej firmy, bol grátis za nákup kozmetiky.
lujza.j
17.01.14,07:20
Lujzi nákupný košík si jej kupila? Ten kovový s kolieskami vari?
http://www.bagabaga.sk/nakupne-kosiky/c-1548/?gclid=CIO2kJjihLwCFcud3god8jYAyw
Tutu zn.len inu farbu...ale ona ani nie na nakupy,ale tak co sa jej do kabelky...pitie,teglik s jedlom...do auta...uz mame take,ale to boli take zadara z dmky...ale v De zeny s tym chodia nakupovat...ma to aj dobru nosnost..len cena
evuš
17.01.14,07:23
Luji, fajný darček, páči sa mi...
taiko
17.01.14,07:23
nepotešilo...kuriér-kurviér:mad:mi sku...vil...prekvapko pre moje decko....to že tí magori volajú že "už je tu" ...a doma nikto to je normál, ale tento z pošty rovno zvonil:eek::mad:...decko doma..komunikácia cez domový zvonec.....decko mi volá, že niečo došlo "ty si si objednávala niečo z Vysokých Tatier" ja že áno ....teraz som nevedela ako to je zabalené a pod.,nakoniec že pre nu dárek k meninám...tak som jej ho už dnes dala na miesto 8.2..vrrrr:mad:
šak si sa mala tváriť,že niečo na mydlenie......ozaj,a čo z Vysokých Tatier?
Nakupny kosik:DTam som ho nasla najlacnejsi za 40e...lacnejsi ako na ich De stranke...
To si jej co chcela naznacit? :D
Tweety
17.01.14,07:24
Lujzi presne taký mám, len je celý čierny, dá sa zložiť ako kabelka. Super vec, nemusíš ani v obchode brať košík. Sú drahé tak samostane na kúpu, mala som teda šťastie, že ho mám grátis. Konštrukcia ľahká ako pierko. Ten môj má ešte takú látku so šnurovačkou,, aby sa mohol zakryť obsah košíka.
lujza.j
17.01.14,07:33
Ja som mala tri z dm...ale to je nic proti tomuto:) ona jasala ked ich videla v De...ale palky 50-60e...chlap sa vcera rehotal ze uz je 2% nemka:D..len tu sa tomu ludia smeju ked chodila s tym kosikom...
lujza.j
17.01.14,07:36
Tai...nic som jej nechcela naznacit:) staci mi ked kupi v sk lidli 6 kartonov vody a ja tam nemusim ani pachnut:)
evuš
17.01.14,07:38
Luji, 6 kartónov vody sa do toho košíka nezmestí, či ? :eek:
lujza.j
17.01.14,07:42
Evuš viem:) ja som len tai....vysvetlila ze kupov kosa som jej nenaznacovala ze ma chodit nakupovat..staci ked pitivo kupi...
korela
17.01.14,11:57
Toto je výborná téma. Ja chodím nakupovať s vozíčkom na kolieskach niekoľko rokov. Už iba pri myšlienke sa motať so sobotným nákupom ovocia a zeleniny po trhu s tou ťažkou váhou sa mi zakrúti hlava. Okrem toho mám zaužívané nákupy na týždeň. Ak k tomu pridám minerálky, poriadna váha. Vždy ho mám plný. Do busu nie je s ním problém nastúpiť, ak je príliš ťažký, poprosím nejakého mladíka, naložíme ako kočík. Obchody nemám blízo bývania.
Ženy sa tomuto spôsobu prenášania nákupov bránia. Moja priateľka , 50-tnička, že ani za svet, že sa nebude strápňovať. Keď vidím ženy vláčiť nákupy dnes ešte klasicky, nechápem.
Mama v 50-tke išla do Piešťan, bolel ju v tom čase lakeť, lekár jej vzal pred jej očami kabelku a položil ju na váhu. 6 kg. Vtedy sa nosili tzv. kožené lekárske kufríky. Boli praktické, a keďže boli uspôsobené na objem, tak sa logicky objem využíval. Záver: zakázal jej ju nosiť a dal jej obstreky okolo lakťa.

Niekedy nakúpim viac ako sa zmestí do vozíčka, tak chodievam domov s taxi. Teraz je už s ich službami lepšie, ako zaviedlo min. jazdné, nefrflú, že krátky úsek.
korela
17.01.14,12:00
Inak už som sama pokukávala po lujzinom košíku, vytvorí sa systém, aj v kufri auta. Naše ženy sú zbytočne predpojaté. Zdravie si treba chrániť.
Dobrý darček. Zapamätám.
korela
17.01.14,12:22
Inak, využíva niekto online nákupy z Tesca? Ja som najradšej nakupovala síce v Bille. Ale prispôsobila som sa situácii.
Tieto Tesco nákupy sú fantastická vec. Ešte nikdy za rok mi nepriniesli nič, čo by som im na mieste musela vrátiť. Už vôbec nechodím do Tesca osobne, nakoľko tovar z predajne a donášky sa nedá porovnať.
V donáške je prvotriedny tovar, zelenina nepotlačená, paprika čerstvá, nezvädnutá, bez vrypov, a tak je to aj s ostatnými druhmi z tohto artiklu. Perfektné broskyne, jablká, hrozno, hrušky. Prvotriedne. Proste všetko, v obchode nemám šancu také kúpiť.
Ostatné výrobky tiež.
Okrem toho donáška ma vyjde menej ako s taxi s min. jazdným.
Okrem toho, sú tam vždy akcie v každom sortimente, tak si vyberám tovar v akcii. Ešte aj ušetrím, v letáku nie sú všetky tovary v akcii.
Takže tým si vykompenzujem dopravu, čo sa ceny týka a nákup bez námahy až domov. Ak je v zľave minerálka (kupujem iba magnéziu), tak beriem aj tri balenia, vydržia po ďalšiu akciu.
Vrelo odporúčam, tu som im urobila zámerne reklamu, pretože rok stačil na ich vyhodnotenie.
Táto služba tu na trhu chýbala, majú oveľa širší sortiment ako iné potravinové donášky a ceny sú ako v ich kamennom obchode. Iné donášky sú predražené a viem, že nie každý tovar majú z veľkoskladov, dokúpia cestou k zákazníkovi rovnako v Tescu.
http://tlacovespravy.sme.sk/ts/2903/tesco-potraviny-domov-ulahci-nakupy-uz-14-miliona-slovakom/
lujza.j
17.01.14,12:23
lujza.j
17.01.14,12:28
Inak už som sama pokukávala po lujzinom košíku, vytvorí sa systém, aj v kufri auta. Naše ženy sú zbytočne predpojaté. Zdravie si treba chrániť.
Dobrý darček. Zapamätám.
Mojej mame sa pred rokmi od tejto znacky kupila tasku s kolieskami...este ju zo sakla nevybalila:( a pritom jej šik ziadna pre starenu...
lujza.j
17.01.14,12:33
Baba co jej chodim upratovat nakupuje takto cez tesco...je spokojna...dedina za ba za mojou mč...zelenina ,ovocie bez chybicky.....usetri cas straveny v obchode....a domov v kolone...
evuš
17.01.14,12:55
kopretinka
17.01.14,13:42
Lujzi nákupný košík si jej kupila? Ten kovový s kolieskami vari?
http://www.bagabaga.sk/nakupne-kosiky/c-1548/?gclid=CIO2kJjihLwCFcud3god8jYAyw
Tutu zn.len inu farbu...ale ona ani nie na nakupy,ale tak co sa jej do kabelky...pitie,teglik s jedlom...do auta...uz mame take,ale to boli take zadara z dmky...ale v De zeny s tym chodia nakupovat...ma to aj dobru nosnost..len cena
:eek::eek::eek: koľkooooooooooo? 40evry???????? si sa s koňom zrazila??? šak to u nás dávali zadarmo pri kúpe kozmetiky ................
kopretinka
17.01.14,13:45
evuš
17.01.14,17:18
Teší ma...síce sb tento víkend nepríde :(, ale budem s deťmi a ideme k svokre pozrieť ju, i jej loptoša /nového hafkáča/ Buddyho...čo vyvádza s tým chuďatkom :D:D nie chudák hafo, ale chúďa svokra :D dnes, keď sme spolu volali, vyťukával labkou čísla...to bude teda herec :D:D...
Teším sa.....moc....
lujza.j
17.01.14,17:52
Lujzi nákupný košík si jej kupila? Ten kovový s kolieskami vari?
http://www.bagabaga.sk/nakupne-kosiky/c-1548/?gclid=CIO2kJjihLwCFcud3god8jYAyw
Tutu zn.len inu farbu...ale ona ani nie na nakupy,ale tak co sa jej do kabelky...pitie,teglik s jedlom...do auta...uz mame take,ale to boli take zadara z dmky...ale v De zeny s tym chodia nakupovat...ma to aj dobru nosnost..len cena
:eek::eek::eek: koľkooooooooooo? 40evry???????? si sa s koňom zrazila??? šak to u nás dávali zadarmo pri kúpe kozmetiky ................
také šity som mala tri:)z dmky
Tweety
17.01.14,17:55
Lujzi nákupný košík si jej kupila? Ten kovový s kolieskami vari?
http://www.bagabaga.sk/nakupne-kosiky/c-1548/?gclid=CIO2kJjihLwCFcud3god8jYAyw
Tutu zn.len inu farbu...ale ona ani nie na nakupy,ale tak co sa jej do kabelky...pitie,teglik s jedlom...do auta...uz mame take,ale to boli take zadara z dmky...ale v De zeny s tym chodia nakupovat...ma to aj dobru nosnost..len cena
:eek::eek::eek: koľkooooooooooo? 40evry???????? si sa s koňom zrazila??? šak to u nás dávali zadarmo pri kúpe kozmetiky ................
také šity som mala tri:)z dmky
Nemám ho z dm.
evuš
17.01.14,17:55
Lujzi nákupný košík si jej kupila? Ten kovový s kolieskami vari?
http://www.bagabaga.sk/nakupne-kosiky/c-1548/?gclid=CIO2kJjihLwCFcud3god8jYAyw
Tutu zn.len inu farbu...ale ona ani nie na nakupy,ale tak co sa jej do kabelky...pitie,teglik s jedlom...do auta...uz mame take,ale to boli take zadara z dmky...ale v De zeny s tym chodia nakupovat...ma to aj dobru nosnost..len cena
:eek::eek::eek: koľkooooooooooo? 40evry???????? si sa s koňom zrazila??? šak to u nás dávali zadarmo pri kúpe kozmetiky ................
také šity som mala tri:)z dmky

Luji, keď zbohatnem, kúpim si taký tiež...
lujza.j
17.01.14,18:03
Lujzi nákupný košík si jej kupila? Ten kovový s kolieskami vari?
http://www.bagabaga.sk/nakupne-kosiky/c-1548/?gclid=CIO2kJjihLwCFcud3god8jYAyw
Tutu zn.len inu farbu...ale ona ani nie na nakupy,ale tak co sa jej do kabelky...pitie,teglik s jedlom...do auta...uz mame take,ale to boli take zadara z dmky...ale v De zeny s tym chodia nakupovat...ma to aj dobru nosnost..len cena
:eek::eek::eek: koľkooooooooooo? 40evry???????? si sa s koňom zrazila??? šak to u nás dávali zadarmo pri kúpe kozmetiky ................
také šity som mala tri:)z dmky

Luji, keď zbohatnem, kúpim si taký tiež...
vieš vyzerá to že som struhnutá...že za košík tolko...moje decko už veci do roboty nachystané:).....ja rada kupujem ako darčeky veci...ktoré obdarovaný chce a nie že to potrebuje.....:)
misoft
17.01.14,18:11
Dnes som sa opäť tresol po vačku - moja fazuľka dostala nový noťásik (4,5 kila) s Win8 - bisťu, musel som sa "učiť", ako v tých osmičkách sa dostať tak, kam potrebujem - zabiehal som ich a potom inštaloval programy, ktoré do školy potrebuje.

Asi po cca 4 hodinách sa už ako-tak vysomárim i v tom stojacom nekonečne...... :D
lujza.j
17.01.14,18:13
jej určite si ju potešil...ale aj ty si sa vyšantil však:)
kukučka
17.01.14,18:14
dnes, keď sme spolu volali, vyťukával labkou čísla...to bude teda herec :D:D...Teším sa.....moc....
My s tebou...a čo ty? Už máš kandidáta?
kukučka
17.01.14,18:17
slávny film SeXmisia na Cinema, práve ich rozmrazili :D
misoft
17.01.14,18:20
slávny film SeXmisia na Cinema, práve ich rozmrazili :D
Už? A už si aj zapálil cigaretku? :D
vulxy
17.01.14,18:21
Dnes som sa opäť tresol po vačku - moja fazuľka dostala nový noťásik (4,5 kila) s Win8 - bisťu, musel som sa "učiť", ako v tých osmičkách sa dostať tak, kam potrebujem - zabiehal som ich a potom inštaloval programy, ktoré do školy potrebuje.

Asi po cca 4 hodinách sa už ako-tak vysomárim i v tom stojacom nekonečne...... :D
dnesne pocitace aj soft su jednoduche ale ked ja som si kupoval Didaktik Gama:) to boly starosti,tyzden som okupoval magič aj TV :)
buchač
17.01.14,18:24
slávny film SeXmisia na Cinema, práve ich rozmrazili :D

Strašný film ...a to sa veľmô slušne vyjadrujem ....:---
misoft
17.01.14,18:27
dnesne pocitace aj soft su jednoduche ale ked ja som si kupoval Didaktik Gama:) to boly starosti,tyzden som okupoval magič aj TV :)
Mne nešlo po chuti to ich Metro - ale potom som nejako prišiel na to, ako s tým pracovať, tak to šlo.
A Didaktik Gama - ja som začínal so ZX Spectrum. "Manuál" len v angličtine - takže slovníkový preklad, korepetícia, usporiadanie vetných skladieb, prepis do veľkého zošita a preklad bol na svete (dokonca taký, že si ho požičiavali i Didakťáci....). Neskôr pribudla ihličková tlačiareň (tlačenie s kopirákom), prepis písaného v textovom programe a vytlačenie a mal som dokonalú knihu i s obrázkami....
kukučka
17.01.14,18:27
akcia LIDL 4-obnitka Singer za 139 €, keď kupovala moja princezná, dala za Brother cca 17 000 Sk
misoft
17.01.14,18:28
slávny film SeXmisia na Cinema, práve ich rozmrazili :D

Strašný film ...a to sa veľmô slušne vyjadrujem ....:---
Juraj - na samom konci bude najlepšie - chlap, ktorý ženským velí a ovláda ich - Jej Veličenstvo......:D
kopretinka
17.01.14,18:32
slávny film SeXmisia na Cinema, práve ich rozmrazili :D

Strašný film ...a to sa veľmô slušne vyjadrujem ....:---
nooooooooo,pred 35 rokmi sa nám zdal dobrý :D
misoft
17.01.14,18:40
E-e-e nie 35 - len 30 - ale dalo sa na tom aj zarehliť :D.
evuš
17.01.14,18:42
dnes, keď sme spolu volali, vyťukával labkou čísla...to bude teda herec :D:D...Teším sa.....moc....
My s tebou...a čo ty? Už máš kandidáta?

..vypadám ako blbec..ale ja tým psím očiskám nikdy neviem odolať...;). No, uvidím, či svokra zvláda toho lapaja, či ho nebudem musieť vziať ku nám na prevýchovu..svokra má už vyšší vek, nadváhu atď...:cool: ale z hlasu som cítila, že ho ľúbi :D:---
lujza.j
17.01.14,18:49
Luji, keď zbohatnem, kúpim si taký tiež...
evuš kukni aké majú všelijaké lúbezné:)
http://www.reisenthel.design-3000.com/en/Shopping/
kopretinka
17.01.14,18:50
E-e-e nie 35 - len 30 - ale dalo sa na tom aj zarehliť :D.
táááááák pri 30 rokoch 5 rokov hore dolu nejako nezaváži........kto by si to pamätal :D
misoft
17.01.14,18:51
Ja teda nie - ale ujo to našiel na fdb.cz
Tweety
18.01.14,09:12
kopretinka
18.01.14,09:18
http://www.topky.sk/cl/100157/1375105/Opity-bezdomovec-sokoval-Prahu--Ledva-rozprava--no-klavir-ovlada-ako-maly-boh-
mňa teda neohúril,toto zahrá každý absolvent ľudovej školy a možno aj lepšie.......
Peggynka
18.01.14,09:37
Lujzi nákupný košík si jej kupila? Ten kovový s kolieskami vari?
http://www.bagabaga.sk/nakupne-kosiky/c-1548/?gclid=CIO2kJjihLwCFcud3god8jYAyw
Tutu zn.len inu farbu...ale ona ani nie na nakupy,ale tak co sa jej do kabelky...pitie,teglik s jedlom...do auta...uz mame take,ale to boli take zadara z dmky...ale v De zeny s tym chodia nakupovat...ma to aj dobru nosnost..len cena
Aj si ma s tou cenou vydesila,ja som dostala od dcéry (do auta),tak som hľadala,čo to stálo:
http://www.fortel-katalog.cz/nakupni-kosik-skladaci-zeleny.htm
lujza.j
18.01.14,09:47
Lujzi nákupný košík si jej kupila? Ten kovový s kolieskami vari?
http://www.bagabaga.sk/nakupne-kosiky/c-1548/?gclid=CIO2kJjihLwCFcud3god8jYAyw
Tutu zn.len inu farbu...ale ona ani nie na nakupy,ale tak co sa jej do kabelky...pitie,teglik s jedlom...do auta...uz mame take,ale to boli take zadara z dmky...ale v De zeny s tym chodia nakupovat...ma to aj dobru nosnost..len cena
Aj si ma s tou cenou vydesila,ja som dostala od dcéry (do auta),tak som hľadala,čo to stálo:
http://www.fortel-katalog.cz/nakupni-kosik-skladaci-zeleny.htm
rozdiel je určite v značke a vo farebnom prevedení...:)ja som išla konkrétne po tej značke ak je pravda čo píšu... na ich stránke tak...

robustný hliníkový rám
Skladacia mäkká gumová rukoväť
tuhé dno
1 vrecko na zips vo vnútri
možno zložiť v prípade potreby
Objem 25 liter
Kapacita max 25 kg



http://www.reisenthel.design-3000.com/out/pictures/generated/product/1/160_160_85/carrybag-bavaria-special_1.jpg
bavorská edícia sa mi velice páči:)
kopretinka
18.01.14,10:09
no je fakt,že tie od Lujzy sú velice pekné.......ale ten istý účel splní aj lacnejšia
a je tam aj na výber farba
http://www.fortel-katalog.cz/search/?srch=n%C3%A1kupn%C3%AD+ko%C5%A1%C3%ADk+skl%C3%A1d ac%C3%AD
ten popis je na dve veci....

44 x 27 cm, výška 23 cm.
Nákupní košík je velkým pomocníkem při každodenních nákupech, kde nahrazuje klasické igelitové tašky. Díky snadnému skládání je praktickým pomocníkem do každé domácnosti. Uvnitř je jedna síťovaná kapsička.
kopretinka
18.01.14,10:31
http://www.youtube.com/watch?v=Sv3xVOs7_No
:eek: bohovské.....na konci sú aj nejaké nevydarené zábery
evaj63
18.01.14,14:08
Luji, keď zbohatnem, kúpim si taký tiež...
evuš kukni aké majú všelijaké lúbezné:)
http://www.reisenthel.design-3000.com/en/Shopping/


Taký košíš, len v čiernom prevedení používam každý deň na nákupy už asi 3 roky. Stál 5 eur z Lid-a, a už zažil všeličo.
Stanislav 1975
18.01.14,14:35
Akože nech sa nikto na mna nehnevá, ale nieje hyenizmus, "kopnúť " si do 25 rokov mrtveho človeka? Človeka ktorý bol podla mňa najlepším českým hercom v historii? Novinári ste kurvyská obyčajné...



http://casprezeny.azet.sk/clanok/105881/sokujuca-pravda-o-mensikovom-59-zdravi-preco-dostal-zvieraciu-kazajku.html
misoft
18.01.14,14:56
Akože nech sa nikto na mna nehnevá, ale nieje hyenizmus, "kopnúť " si do 25 rokov mrtveho človeka? Človeka ktorý bol podla mňa najlepším českým hercom v historii? Novinári ste kurvyská obyčajné...



http://casprezeny.azet.sk/clanok/105881/sokujuca-pravda-o-mensikovom-59-zdravi-preco-dostal-zvieraciu-kazajku.html
Stano - ale nadávaš na zlom mieste - pochybujem, že sú tu novinári. Adresuj to niekde inde......
Stanislav 1975
18.01.14,15:05
Akože nech sa nikto na mna nehnevá, ale nieje hyenizmus, "kopnúť " si do 25 rokov mrtveho človeka? Človeka ktorý bol podla mňa najlepším českým hercom v historii? Novinári ste kurvyská obyčajné...



http://casprezeny.azet.sk/clanok/105881/sokujuca-pravda-o-mensikovom-59-zdravi-preco-dostal-zvieraciu-kazajku.html
Stano - ale nadávaš na zlom mieste - pochybujem, že sú tu novinári. Adresuj to niekde inde......
Misoftík, ja viem že tu niesú novinári, a o to tu ani nešlo- išlo tu o to u mňa uvoľniť depresívny stav z toho... :-)))
6 rokov som tu bojoval aj za tvoje Košice :-)
http://www.youtube.com/watch?v=G9bTaaftaGU
korela
18.01.14,15:21
Lujzi nákupný košík si jej kupila? Ten kovový s kolieskami vari?
http://www.bagabaga.sk/nakupne-kosiky/c-1548/?gclid=CIO2kJjihLwCFcud3god8jYAyw
Tutu zn.len inu farbu...ale ona ani nie na nakupy,ale tak co sa jej do kabelky...pitie,teglik s jedlom...do auta...uz mame take,ale to boli take zadara z dmky...ale v De zeny s tym chodia nakupovat...ma to aj dobru nosnost..len cena
Aj si ma s tou cenou vydesila,ja som dostala od dcéry (do auta),tak som hľadala,čo to stálo:
http://www.fortel-katalog.cz/nakupni-kosik-skladaci-zeleny.htm
rozdiel je určite v značke a vo farebnom prevedení...:)ja som išla konkrétne po tej značke ak je pravda čo píšu... na ich stránke tak...

robustný hliníkový rám
Skladacia mäkká gumová rukoväť
tuhé dno
1 vrecko na zips vo vnútri
možno zložiť v prípade potreby
Objem 25 liter
Kapacita max 25 kg



http://www.reisenthel.design-3000.com/out/pictures/generated/product/1/160_160_85/carrybag-bavaria-special_1.jpg
bavorská edícia sa mi velice páči:)
My staršie sa aj dokážeme "obísť" , ale u mňa má lujzin košík najkrajší dizajn, vrátane konštrukcie, je to imidžovka a viem si predstaviť jej nadšenú dcéru. Nejde vždy iba o účel.
korela
18.01.14,15:21
Keďže mám viac času ako moje deti, o ich čase - to ani nie je čas, tak snorím po nete, a dokážem im nakúpiť také vynikajúce veci. že by sa museli inak ušľapať po kamenných obchodoch. Strata času. Uštrené peniaze, kvalitné značky, strih, ktorý im vyhovuje, a hlavne kvalitné materiály.
Máme to v rodine, mama bola vo váhach aj s mojím bratom, jej otec pracoval u Tiberghiena - Francúz (textilná továreň, vyrábala látky, zamestnanci mali nárok na zľavy, takže iba tie najkvalitnejšie látky, prvé si ušila sama v 15-tich ako išla na výmenný jazykový nemecký pobyt do Čiech z čistej vlny.)
Takže mama mala úžasný vkus, nikdy nekúpila handru nikomu z nás, radšej kvalitu ako kvantitu. A stojí to zato.
A ja mám z toho dobrý pocit, ktorý ma napĺňa. Keď budú stáť finančne úplne na svojich nohách podľa ich predstáv, už nebudem tak potrebná v tejto činnosti.
pavol54
18.01.14,17:38
Čo ma dnes rozčúlilo? Že do denníka Pravda píšu osoby ktoré sú jazykovo vybavené na úrovni piatej triedy pomocnej školy. Príspevok "Mníška nevedela že je nehotná, a ďeťa ...." ďalej nepokračujem
pmajap
18.01.14,18:45
..aspoň som si prečítala aj Pravdu :D
korela
18.01.14,21:54
Čo ma dnes rozčúlilo? Že do denníka Pravda píšu osoby ktoré sú jazykovo vybavené na úrovni piatej triedy pomocnej školy. Príspevok "Mníška nevedela že je nehotná, a ďeťa ...." ďalej nepokračujem
Ja mám TV programy nastavené na Pravde.
http://programy.pravda.sk/tvDetail.aspx?id=2004447&from=ct2&when=201401192000
ČT2 (zajtra, 19.1. 20:00):
Oběť nejvyšší
Popis:
"Před čtyřiceti lety - 16. ledna 1969 - se na pražském Václavském náměstí polil benzinem a zapálil jednadvacetiletý student Filosofické fakulty UK Jan Palach. Chtěl tímto způsobem protestovat proti důsledkům sovětské okupace Československa v srpnu předešlého roku, apelovat na ostatní, aby nepropadali
..."atď.

Neviem, či tam majú brigádnikov, ale aj napr. tento text by mal preložený do slovenčiny a nie skopírovaný z českého materiálu.
Viac ma však pobaví, ak sa uvádza nejaký film a preberá sa materiál z maďarčiny. V osobách a obsadeniach sa potom vyskytne ešte originál role v maďarčine, alebo sa uvedie maďarský plagát na film.
Mne to osobne neprekáža, pre mňa je to buď malichernosť alebo provokácia. Nad druhým mávnem rukou.
Ide predovšetkým o dodržiavanie jazykového zákona.
V redakciách boli vždy jazykové redaktorky, korektorky, k dispozícii mali aj 30 kníh, okrem slovenských aj z iných slovanských jazykov, pretože niekedy je veľmi ťažké nájsť pôvod slova a jeho správny zmysel.
Dnes bežné spravodajstvo, lifestyly, a internetové portály sú z drvivej väčšiny bez korektorov, kolegovia ak nemajú istotu, tak si navzájom kontrolujú texty. Pre istotu.
Či sa šetrí na správnom mieste?
Mne najviac prekážajú bohemizmy, lebo sa skôr vpijú do slovenčiny, je tam iné skloňovanie.
A hlavne rúra je po česky trouba, čiže Slováci bežne pečú pre istotu stále v trúbach. Aj na obrazovke našej najprofesionálnejšej STV.
korela
18.01.14,22:10
A ešte špeciálne pre buchača, po tom ako dnes exeloval v téme o psoch.
http://stevennagy.blog.sme.sk/c/127000/Stvornohy-liecitel.html
Rada som čítala články tohto blogera, mal zvláštny výber tém, také anjelské a otimistické, ľudské.
Odmlčal sa po smrti manželky, emigranti v Austrálii, bezdetný pár. Aj príspevky v diskusiách mal vždy solídne.
Nepozná ho niekto z vás náhodou, čo s ním je?
korela
18.01.14,22:18
korela
18.01.14,22:24
http://www.topky.sk/cl/100157/1375105/Opity-bezdomovec-sokoval-Prahu--Ledva-rozprava--no-klavir-ovlada-ako-maly-boh-
mňa teda neohúril,toto zahrá každý absolvent ľudovej školy a možno aj lepšie.......
Vieš hrať na klavíri? No ...
http://stevennagy.blog.sme.sk/c/92565/Sonata-pre-osamelu.html
korela
18.01.14,23:24
Našli ste sa niekto v tom magične detstva?
http://www.boredpanda.com/animal-children-photography-elena-shumilova/
pmajap, nechodí každý do vtipných obr. o zvieratkách, tak som si dovolila pripnúť ešte raz.
korela
18.01.14,23:26
Už som skončila môj dnešný monológ. Dobrú noc a krásnu nedeľu všetkým.
buchač
19.01.14,07:39
A ešte špeciálne pre buchača, po tom ako dnes exeloval v téme o psoch.
http://stevennagy.blog.sme.sk/c/127000/Stvornohy-liecitel.html
Rada som čítala články tohto blogistu, mal zvláštny výber tém, také anjelské a otimistické, ľudské.
Odmlčal sa po smrti manželky, emigranti v Austrálii, bezdetný pár. Aj príspevky v diskusiách mal vždy solídne.
Nepozná ho niekto z vás náhodou, čo s ním je?

Solídne alebo sa dá povedať , že aj " solídne " ....
Záleží od uhla pohľadu ...
Príspevky nehodnotím , viď ten uhol pohľadu .
Každý máme nejaké tie svoje skúsenosti , akurát chlapec písal vo všeobecnej rovine .

Štefan Veľký mal / má tie možnosti , ktoré moja ( naša ) generácia veľmi nemá ...myslím to cestovanie okolo sveta , po svete ...
No nemá tie zážitky a skúsenosti , ktoré máme zasa my .
Dalo by sa písať a písať ...ja ale nemienim zverejňovať na nete tie moje zážitky ...

Mimochodom , odmlčal sa až o dva roky
piatok 21. marca 2008 06:00
http://stevennagy.blog.sme.skc/139383/Zbohom.html
utorok 9. marca 2010 05:50
http://stevennagy.blog.sme.sk/

...a exeloval ???
http://img.janforman.com/th/1456137594545963955865977895810nvnsd.jpg (http://img.janforman.com/1456137594545963955865977895810nvnsd.jpg)