buchač
16.06.22,18:47
Mám na mysli hlavne dôchodcov, ktorí boli odmeňovaní v práci podľa tabuľkových platov. Tie platili pre celú republiku.
Porovnávala som ceny v reštauráciách, evidentne na východe boli nižšie, to bolo asi pred dvomi rokmi.
V reťazcoch bude cena rovnaká. Ale veľmi odlišné je hlavne nájomné, MHD a pod, info od Košičana. Že mohol zostať aj doma, žiadne fin. prilepšenie nedosiahol.
Ešte pre istotu dodám, že išlo o sociológa, tak asi vedel, čo hovorí.
Zasa ťa poopravím ?

- Tabuľkovú platy neplatili pre celú republiku rovnako...minimálne Praha sa od tých iných odlišovala.
- Ceny v reštikách neporovnávaj...nie je reštika ako reštika.
By som rád vidieť, že ktoré si porovnávala s Blavou.
- Cena v reťazcoch je síce rovnaká, ale čo z toho, ak sa dôchodca na východe musí terigať autobusom do najbližšieho mesta, kde je nejaký oný reťazec, takých 40-50 kilákov.
Ozaj...a podotknem, že ceny sú síce rovnaké, ale platy už veru nie...
- MHD a čo ešte podobné ??? Na kerú mariu sa ťahal dotyčný do Blavy ? Nemal dobrý flek doma ? Veď jasné, že si nepolepšil...cestovné, náklady na ubytko, strava, nervy, iné výdavky sa dajú ľahko spočítať.
- Sociológ ? Takže ty tvrdíš, že ak je sociológ, tak vie, čo hovorí ?
Ja tvrdím, že nie jeden obyčajný robotník vie, čo hovorí...a nie nejaký sociológ.
Takých zbytočných je plná republika a každý by sa tlačil len do Blavy...podľa českého príslovia...že " nedělat ale vydělat ".
korela
16.06.22,20:33
"Ozaj...a podotknem, že ceny sú síce rovnaké, ale platy už veru nie..." Veď preto píšem o dôchodcoch, čo pracovali prevažnú časť pred výpočtom dôchodkov za socíka, kedy boli tabuľkové platy, a v nich sa nerobili rozdiely podľa krajov a okresov.
Hlavne obyčajné donášky som porovnávala.
Ak niekto pracuje v priesk. agentúre často spomínanej v médiách a zostavuje otázky, tak je vysoký predpoklad, že je veľmi dobre informovaný a zorientovaný.
buchač
17.06.22,03:21
"Ozaj...a podotknem, že ceny sú síce rovnaké, ale platy už veru nie..." Veď preto píšem o dôchodcoch, čo pracovali prevažnú časť pred výpočtom dôchodkov za socíka, kedy boli tabuľkové platy, a v nich sa nerobili rozdiely podľa krajov a okresov.
Hlavne obyčajné donášky som porovnávala.
Ak niekto pracuje v priesk. agentúre často spomínanej v médiách a zostavuje otázky, tak je vysoký predpoklad, že je veľmi dobre informovaný a zorientovaný.
Čítaš, len čo sa ti hodí ???
Ty porovnávaš donášky ? Tak to je dobré psycho...

Keď vravím, že sa robili rozdiely (aj za socíka), tak sa robili !
Veď si žila v Prahe, tak o čom teraz točíš ?
Podobná situácia je aj teraz...akurát Prahu nahradila Blava, čo je ešte horšie, nakoľko blaváci sú proste blaváci.

Jáááj....že prieskumná agentúra ?
Teraz sa mám už úplne poserondiať ? Ty si na tie tituly a spoločenský rebríček neskutočne zaťažená. Dnešná doba je plná takýchto " odborníkov "...akurát skutek utek.
Často spomínaná v médiách ? Akože FOKUS alebo AKO...??? Často spomínané sú práve tie najhoršie, ktoré najviac manipulujú a potom to aj tak vyzerá.
Otázky nie je problém zostaviť...na to nepotrebuješ byť, oné, že sociológom.

Aj šéfka strediska pre ľudské práva Porubänová je sociologička...a keď ju vidím alebo počujem, okamžite prepnem tv...drísta jedna radosť.
Sociologička, ktorú médiá často oslovujú a je známa z obrazovky, mala tiež v minulosti problémy pre kopírovanie cudzích myšlienok.
https://dennikn.sk/2300920/vedec-po-rokoch-upozornil-ako-sociologicka-a-sefka-strediska-pre-ludske-prava-porubanova-vykradla-jeho-pracu/
BXLmiami
17.06.22,05:30
Všetko musí prejsť našim schvalovaním tak ako Sputnik :-DD.No a my to musíme kúpiť tu,to čo prešlo schválením.
Spomínaš si, ako sa nakupovalo zo zahraničia za socíka? Kto to mal pod palcom ?
Žeby TIRáci?
pavol54
17.06.22,07:27
Všetko musí prejsť našim schvalovaním tak ako Sputnik :-DD.No a my to musíme kúpiť tu,to čo prešlo schválením.
Spomínaš si, ako sa nakupovalo zo zahraničia za socíka? Kto to mal pod palcom ?
Žeby TIRáci?
a dôchodcovia díleri. Takto som kúpil v roku 1977 kalkulačku s funkciami privileg za 3000 Kčs na tú dobu delo, oproti logaritmickému pravítku super pokrok. dedko chodil pred školou po parku a ponúkal, vraj to dostávali kamionisti ako bonus na čerpačke.
misoft
17.06.22,09:25
..........
Ak niekto pracuje v priesk. agentúre často spomínanej v médiách a zostavuje otázky, tak je vysoký predpoklad, že je veľmi dobre informovaný a zorientovaný.
Tak na toto sa NEDÁ spoliehať! Oni totiž tí "agentúrnici" si to "overia v okruju 50 km od svojho sídla, do iných končín horko-ťažko nájdu cestu (potrebujú navigáciu) - takže ich štatistiky a prieskumy stoja za fajku močky! A často ani pätu nevytiahnu, to skôr stiahnu "údaje" odniekiaľ" z internetu (a to aj často staré 2-3-5 rokov a len ich "upravia". Takže - žiadna informovanosť a orientácia - apropó - i ten Štatistický úrad je podobného razenia (v archíve majú tabuliek do aleluja a z toho vychádzajú...).
korela
17.06.22,10:39
..........
Ak niekto pracuje v priesk. agentúre často spomínanej v médiách a zostavuje otázky, tak je vysoký predpoklad, že je veľmi dobre informovaný a zorientovaný.
Tak na toto sa NEDÁ spoliehať! Oni totiž tí "agentúrnici" si to "overia v okruju 50 km od svojho sídla, do iných končín horko-ťažko nájdu cestu (potrebujú navigáciu) - takže ich štatistiky a prieskumy stoja za fajku močky! A často ani pätu nevytiahnu, to skôr stiahnu "údaje" odniekiaľ" z internetu (a to aj často staré 2-3-5 rokov a len ich "upravia". Takže - žiadna informovanosť a orientácia - apropó - i ten Štatistický úrad je podobného razenia (v archíve majú tabuliek do aleluja a z toho vychádzajú...).
Mňa vždy pobaví, keď vidím v mnohých bežných živnostiach prieskumy. By ma zaujímali, či ich nejako využívajú.
Ale k veci. Zaťal si dobre vedľa. Nemá zmysel ďalej rozvádzať. A porovnávať ešte aj so štatistikou. Skús čo si napísal povedať napr. Baránekovi. Vieš, kam by ťa slušne poslal.
korela
17.06.22,10:42
Všetko musí prejsť našim schvalovaním tak ako Sputnik :-DD.No a my to musíme kúpiť tu,to čo prešlo schválením.
Spomínaš si, ako sa nakupovalo zo zahraničia za socíka? Kto to mal pod palcom ?
Žeby TIRáci?
Myslela som si, že hovoríš o liekoch a zdravotníckej technike.
Áno, TIRáci ju mohli voziť, to máš pravdu., nejako sa to muselo prepraviť.
korela
17.06.22,10:46
Všetko musí prejsť našim schvalovaním tak ako Sputnik :-DD.No a my to musíme kúpiť tu,to čo prešlo schválením.
Spomínaš si, ako sa nakupovalo zo zahraničia za socíka? Kto to mal pod palcom ?
Žeby TIRáci?
a dôchodcovia díleri. Takto som kúpil v roku 1977 kalkulačku s funkciami privileg za 3000 Kčs na tú dobu delo, oproti logaritmickému pravítku super pokrok. dedko chodil pred školou po parku a ponúkal, vraj to dostávali kamionisti ako bonus na čerpačke.
Tak dajte niečo ešte ku šmeline. To by sme sa podozvedali veci. Pod lampou najväčšia tma. Ktovie ako im v dôchodku fungovali ešte zvierače či srdcia.
misoft
17.06.22,11:56
Ale k veci. Zaťal si dobre vedľa. Nemá zmysel ďalej rozvádzať. A porovnávať ešte aj so štatistikou. Skús čo si napísal povedať napr. Baránekovi. Vieš, kam by ťa slušne poslal.
Baránek? Kto je to ten Baránek? A možno ja by som ho poslal.....
buchač
17.06.22,13:30
kopretinka
17.06.22,17:08
buchač
19.06.22,05:23
Nemecko osekáva spotrebu plynu, do hry sa vráti aj uhlie
Cieľom je motivovať priemyselných odberateľov k úsporám plynu. Menej plynu sa tiež bude využívať na výrobu elektriny. Na výrobu elektriny sa budú viac používať uhoľné elektrárne.
https://ekonomika.pravda.sk/energetika/clanok/630937-nemecko-osekava-spotrebu-plynu-do-hry-sa-vrati-aj-uhlie/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_bleskove_spravy

Na paráááádu....môžeme znovu otvoriť aj naše bane, ktoré sa museli zavrieť...lebo európsky legislatívny balíček „Čistá energia pre všetkých Európanov“..

Debilizmus EU posrancov nemá hraníc.
bjuty smis
19.06.22,07:48
naše bane sa nemuseli zavrieť
naše bane zatvárame preto, lebo sú vysoko stratové
za " naše " bane - ak si teda jeden z tých, čo si delí v alobale zabalené - platíme my všetci 100 milionov ročne v zvláštných poplatkoch za elektrickú energiu
naše bane a spalovanie nekvalitného uhlia spôsobujú o 20 % vyšší výskyt rakoviny v regione ako je priemer na Slovensku.....
buchač
19.06.22,08:09
" Hraničnými priechodmi prešlo v sobotu (18. 6.) na Slovensko 3 828 ľudí z Ukrajiny. Z toho bolo 772 mužov, 2 334 žien a 722 detí. O dočasné útočisko požiadalo sedem žiadateľov. Na výstupe zo Slovenska na Ukrajinu prešlo hraničnými priechodmi 3 636 osôb."

...a toto sa deje každý deň...čísla sa menia len minimálne.
Je viac menej isté, že o čo tu v konečnom dôsledku ide.
pavol54
19.06.22,08:28
naše bane sa nemuseli zavrieť
naše bane zatvárame preto, lebo sú vysoko stratové
za " naše " bane - ak si teda jeden z tých, čo si delí v alobale zabalené - platíme my všetci 100 milionov ročne v zvláštných poplatkoch za elektrickú energiu
naše bane a spalovanie nekvalitného uhlia spôsobujú o 20 % vyšší výskyt rakoviny v regione ako je priemer na Slovensku.....
tie alobalové poplatky sú už premlčané?
alebo sa nenájde kajúcnik ktorý si spomenie ako ich dával v bližšie nešpecifikovanom čase, na bližšie nešpecifikovanom mieste, v bližšie nešpecifikovanej nominálnej hodnote ficovi?
ten vyšší výskyt rakoviny si myslel Šaľu?
buchač
20.06.22,04:51
Otvorím " Pravdu " a zíram jak puk na prázdnu bránu.
Fasa znôška blbostí...
Čo nájdem na SMEčku a u DebilovN ?

Každodenná dávka oblbovania a neobjektívnych, účelne prispôsobených informácií.
Mária27
20.06.22,13:02
mari2x
21.06.22,05:03
Možno "vojak z POVALOVANIA " nebude veriť, ale tých dnešných 9 neužitočných mi nejako zvlášť nevadí - preto ani nedám jeho meno.
Aj tak to iba svedčí o jeho nízkom charaktere.
bjuty smis
21.06.22,05:35
naše bane sa nemuseli zavrieť
naše bane zatvárame preto, lebo sú vysoko stratové
za " naše " bane - ak si teda jeden z tých, čo si delí v alobale zabalené - platíme my všetci 100 milionov ročne v zvláštných poplatkoch za elektrickú energiu
naše bane a spalovanie nekvalitného uhlia spôsobujú o 20 % vyšší výskyt rakoviny v regione ako je priemer na Slovensku.....
tie alobalové poplatky sú už premlčané?
alebo sa nenájde kajúcnik ktorý si spomenie ako ich dával v bližšie nešpecifikovanom čase, na bližšie nešpecifikovanom mieste, v bližšie nešpecifikovanej nominálnej hodnote ficovi?
ten vyšší výskyt rakoviny si myslel Šaľu?


prečo ficovi ?
máš nejaké bližšie info ?

a šaľu ? čo tá má s hornonitrianskými baňami....hm
Nandrolon
21.06.22,06:06
Pobavilo, čo už tí ľudia nevymyslia.
Toto by sa mohlo kľudne predávať ako samovražedný nástroj.
https://www.voltride.sk/sk/elektricke-kolobezky/dualtron-storm-ltd
:-)))))))))))))))
buchač
21.06.22,08:06
Možno " elektrikár MAĎAR " nebude veriť, ale jeho neužitočné mám asi tak u prdele ako hodnotenie od podliaka, alebo múdrosti Chobota...
Meno alebo nick nedávam...všetky by sa to do jedného príspevku ani nezmestili.
Všetko svedčí o ich " vysokom " haraktere ...
BXLmiami
21.06.22,08:39
Nová európska kultúra...
https://mobile.twitter.com/200_zoka/status/1537763589460721665
Nááhodou,toto by sa celkom zišlo aj u nás.
Nandrolon
21.06.22,08:50
Hneď by som kohosi omotal :-))))))))))))))))
buchač
21.06.22,09:13
Teraz som postrehol na obedňajších správach " horúcu a veľmi dôležitú "
informáciu, že Chorvátsko zastropovalo ceny PHM...venovali sa téme skoro 5 minút.

...a mňa vystieralo o smiechu, že ako mudrovali, kde natankovať lacnejšie o pár éčky..
Kuwa...ak niekto vysolí za dovolenku statočnú sumu a ide autom na dovču, tak bude pozerať na smiešne drobné ???
pavol54
21.06.22,09:55
Nová európska kultúra...
https://mobile.twitter.com/200_zoka/status/1537763589460721665
Nááhodou,toto by sa celkom zišlo aj u nás.
keď si spomeniem aké boli problémy z toho že sa malí chlapci za okradnutie babky museli na policajnej stanici fackať, alebo koľko ochrancov bolo kvôli zásahu v Moldave.
buchač
21.06.22,14:55
Kto z účtovníkov sa prihlási ako prvý ? :D :D :D :D :D
buchač
21.06.22,18:46
Po páde socializmu si IKEA našla svoje miesto na Gagarinovej ulici. „Ľudia neboli zvyknutí na obchodný dom, v ktorom si môžu tovar ohmatať, vyskúšať, sadnúť si alebo ľahnúť na gauč či matrac. Bolo to pre nich niečo nové. Báli sa a my sme ich niekedy museli posmeliť do toho, aby si ho vyskúšali,“ opísal na oslavách 30 výročia spoločnosti IKEA jej bývalý riaditeľ Vladimír Ďurčat.
https://ekonomika.pravda.sk/krajina/clanok/631243-ludia-sa-bali-ohmatat-nabytok-tvrdi-exriaditel-spolocnosti-ikea-svedsky-nabytkarsky-gigant-ma-u-nas-trzby-takmer-miliardu/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_9clanok_box

Kuwa...ten ale drísta...
Bol som v Ikei len raz...prvý a aj posledný krát.
lujza.j
21.06.22,18:57
Aha.. takže nás po 89...striasli z baobabu.......pre koho tieto žvásty.....
Mila123
21.06.22,19:28
Nová európska kultúra...
https://mobile.twitter.com/200_zoka/status/1537763589460721665
Nááhodou,toto by sa celkom zišlo aj u nás.
keď si spomeniem aké boli problémy z toho že sa malí chlapci za okradnutie babky museli na policajnej stanici fackať, alebo koľko ochrancov bolo kvôli zásahu v Moldave.
Pali, to bolo vtedy keď sa skutok nestal????
lujza.j
21.06.22,19:31
"Nemecký minister hospodárstva Robert Habeck označil v utorok obmedzenie dodávok ruského zemného plynu za hospodársky útok na Nemecko"..... ďalší "talent":D
pavol54
21.06.22,19:45
Nová európska kultúra...
https://mobile.twitter.com/200_zoka/status/1537763589460721665
Nááhodou,toto by sa celkom zišlo aj u nás.
keď si spomeniem aké boli problémy z toho že sa malí chlapci za okradnutie babky museli na policajnej stanici fackať, alebo koľko ochrancov bolo kvôli zásahu v Moldave.
Pali, to bolo vtedy keď sa skutok nestal????
ešte predtým
kopretinka
22.06.22,05:25
Aha.. takže nás po 89...striasli z baobabu.......pre koho tieto žvásty.....
Luiiii,neny každý z Bratislavy :rolleyes:
keď som pracovala v Ba,ešte pred revolúciou,som si tam pripadala ako v inom svete,a to nie som z lazov....:D
buchač
22.06.22,06:24
Prvá slovenská pumpa sa musela zatvoriť, pretože jej došiel benzín. Ministerstvo o ničom nevie
https://refresher.sk/116953-Prva-slovenska-pumpa-sa-musela-zatvorit-pretoze-jej-dosiel-benzin-Ministerstvo-o-nicom-nevie

Hmmmm.....hodil by sa k tejto realite nejaký " smiešny a vtipný obrážťok "...
Každého, čo by tam chcel natankovať, by určite potešil.
Nandrolon
22.06.22,06:45
Nejaký Pukanec sa nasral a to tam od zlosti zatvoril :-)))))))))))))))
pavol54
22.06.22,07:40
Aha.. takže nás po 89...striasli z baobabu.......pre koho tieto žvásty.....
Luiiii,neny každý z Bratislavy :rolleyes:
keď som pracovala v Ba,ešte pred revolúciou,som si tam pripadala ako v inom svete,a to nie som z lazov....:D
neurážaj lazy, mali sme tatramatku 245, manželka hovorí deti už plienky nepotrebujú a ja tú divokú kozu tatranskú nechcem(skákala ako kamzík) zožeň riadnu, išli sme na služobku zastavili sme sa v jednej dedine pri Zvolene na sváču a vedľa domáce potreby, ešte že som cestovnú vkladnú knižku, skočil som na poštu a romo kombi už bola v uaze na sedadle pre psa
babka - ježibabka
22.06.22,07:55
Bylinkový sirup. Robila som matový aj medovkový. Potom som ďalšie farebne vylepšila pridaním slezu maurského. Až po naliatí do pohára som zistila, že nemám veľké šrbovacie viečko.
kopretinka
22.06.22,09:22
Aha.. takže nás po 89...striasli z baobabu.......pre koho tieto žvásty.....
Luiiii,neny každý z Bratislavy :rolleyes:
keď som pracovala v Ba,ešte pred revolúciou,som si tam pripadala ako v inom svete,a to nie som z lazov....:D
neurážaj lazy, mali sme tatramatku 245, manželka hovorí deti už plienky nepotrebujú a ja tú divokú kozu tatranskú nechcem(skákala ako kamzík) zožeň riadnu, išli sme na služobku zastavili sme sa v jednej dedine pri Zvolene na sváču a vedľa domáce potreby, ešte že som cestovnú vkladnú knižku, skočil som na poštu a romo kombi už bola v uaze na sedadle pre psa
neurážaj sa :D ty bývaš na lazoch? :eek:
z automatickej by som nikdy nešla naspäť na hento romo,mala som a stačilo :D:D
naši kúpili automatiku hneď,ako sa objavila.
pavol54
22.06.22,09:29
Aha.. takže nás po 89...striasli z baobabu.......pre koho tieto žvásty.....
Luiiii,neny každý z Bratislavy :rolleyes:
keď som pracovala v Ba,ešte pred revolúciou,som si tam pripadala ako v inom svete,a to nie som z lazov....:D
neurážaj lazy, mali sme tatramatku 245, manželka hovorí deti už plienky nepotrebujú a ja tú divokú kozu tatranskú nechcem(skákala ako kamzík) zožeň riadnu, išli sme na služobku zastavili sme sa v jednej dedine pri Zvolene na sváču a vedľa domáce potreby, ešte že som cestovnú vkladnú knižku, skočil som na poštu a romo kombi už bola v uaze na sedadle pre psa
neurážaj sa :D ty bývaš na lazoch? :eek:
z automatickej by som nikdy nešla naspäť na hento romo,mala som a stačilo :D:D
naši kúpili automatiku hneď,ako sa objavila.
ja sa neurážam a neviem či vieš aké boli tie prvšie, najmä tie zvrchu plnené (rok 1982) Vlado Muller o nich spieva "po schodoch...."
kopretinka
22.06.22,09:31
ja sa neurážam a neviem či vieš aké boli tie prvšie, najmä tie zvrchu plnené (rok 1982) Vlado Muller o nich spieva "po schodoch...."
no skákali :D
Katy a R
22.06.22,09:39
ja sa neurážam a neviem či vieš aké boli tie prvšie, najmä tie zvrchu plnené (rok 1982) Vlado Muller o nich spieva "po schodoch...."
Náhodou - ja som mala tatramatku z roku 1978 - vydržala 23 rokov !!!- a to sa zo začiatku "vyvárali" denne plienky. Kde sú tie časy !?
Odvtedy už niekoľko pračiek vymenených (raz aj Romo - to už by som nechcela;))
Mila123
22.06.22,09:48
.
pavol54
22.06.22,09:56
ja sa neurážam a neviem či vieš aké boli tie prvšie, najmä tie zvrchu plnené (rok 1982) Vlado Muller o nich spieva "po schodoch...."
Náhodou - ja som mala tatramatku z roku 1978 - vydržala 23 rokov !!!- a to sa zo začiatku "vyvárali" denne plienky. Kde sú tie časy !?
Odvtedy už niekoľko pračiek vymenených (raz aj Romo - to už by som nechcela;))
Pôvodne som mal námietku že aj na lazoch bolo dostať široký sortiment nielen v centrách, ako príklad som uviedol pračku, ktorá sa nedala zohnať v meste a na dedine vedľa lazov sa našla, takže pôvod debaty bol o tom, nie o tom či je dobrá hoci aj rumpľa na pranie.
pavol54
22.06.22,10:01
.
je to tragédia, asi to bola diaľková lekárka zo skalickej VŠ, má isté miesto na patológii. raz som bol u zubára mal som umŕtvený zub, z ktorého spadla korunka po 25 rokoch, rozbolel ma vedľajší zub a doktor mi vytrhol mŕtvy koreň, o dva dni som bol u neho a naposledy, ešte že som mal pôvodne asi 28 zubov.
kopretinka
22.06.22,11:19
strašné......ten pacient si môže akurát tak hodiť mašľu:mee:
Ani milión odškodné mu nenahradí to,čo stratil..................
ja by som sa asi zbláznila.....a utešujem sa ,že ešte sťastie,že nemám dia,lebo to už by som bola asi slepá....aj keď neviem dňa ani hodiny,kedy mi môže rupnúť sietnica
pavol54
22.06.22,12:02
Bylinkový sirup. Robila som matový aj medovkový. Potom som ďalšie farebne vylepšila pridaním slezu maurského. Až po naliatí do pohára som zistila, že nemám veľké šrbovacie viečko.
pošlem ti TO 100 na výmenu?
Nandrolon
22.06.22,14:34
Potešilo, že fašisti z SaS zase dostali výprask a vyplakávajú po kaviarňach.
:-))))))))))))
kopretinka
22.06.22,15:58
takže zavinil to pomocný personál,ktorý prelepil nesprávne oko.....lenže....na zodpovednosť budú brať lekárku,mala to skontrolovať.... :-/
https://tvnoviny.sk/domace/clanok/190035-lekarka-ktora-vyoperovala-zle-oko-chce-prevziat-zodpovednost-vyucovala-aj-na-univerzite-ta-je-z-pripadu-zhrozena
kopretinka
22.06.22,16:01
bjuty smis
22.06.22,16:23
a " obražťok " k tomu nedostatku benzínu nebude.?...
nech sa strápnite dokonale......
Nandrolon
22.06.22,16:58
V PL ani v ČR som nič také nezaregistroval, a tunajšie sračkové palivá rád prenechám miestnym borcom.
:-))))))))))))
babka - ježibabka
22.06.22,17:33
Bylinkový sirup. Robila som matový aj medovkový. Potom som ďalšie farebne vylepšila pridaním slezu maurského. Až po naliatí do pohára som zistila, že nemám veľké šrbovacie viečko.
pošlem ti TO 100 na výmenu?
Ak myslíš viečka, to bolo iba prechodné núdzové riešenie pohár. Než budem robiť ovocný, prinesú 5 l demižóniky. Aspoň dúfam, že nezabudnú. Doniesli zatiaľ už jednu 5 l bandasku .
korela
22.06.22,18:56
Prečo sa vždy musí niečo stat, aby sa vypracovala dôsledná predoperačná a foto dokumentácia? Nestačilo koleno. Podla posobísk može íst najskôr iba o jednu lekárku, ktorá má za sebou bohatú prax.
Aktuálne z lôžkovej časti - jedna zo sestier, keďže má problém s určovaním pravej a ľavej strany pri ošetrovaní očí na lôžku, tak si vytvorila mnemotechnickú pomocku podla toho, ako ležal či leží pacient vzhľadom k oknu. A keďže bol už presúvaný z izby do izby, a v nich sú postele oproti sebe, tak má zafixovanú polohu pri prijatí. Našťastie sa pýta pacientov, kontroluje sa sama nahlas.
Toto žiadnemu lekárovi nemôže napadnúť, že sa niekto taký na oddelení vyskytuje. A kolko je párových orgánov.
korela
22.06.22,19:07
.
Ide o operáciu spred roka a veľmi mi prekáža, ako tú správu ludom podávajú. Medzitým diagnostikovala, liečila, konzultovala a robila zákroky množstvu pacientov.
korela
22.06.22,19:14
Aha.. takže nás po 89...striasli z baobabu.......pre koho tieto žvásty.....
Luiiii,neny každý z Bratislavy :rolleyes:
keď som pracovala v Ba,ešte pred revolúciou,som si tam pripadala ako v inom svete,a to nie som z lazov....:D
neurážaj lazy, mali sme tatramatku 245, manželka hovorí deti už plienky nepotrebujú a ja tú divokú kozu tatranskú nechcem(skákala ako kamzík) zožeň riadnu, išli sme na služobku zastavili sme sa v jednej dedine pri Zvolene na sváču a vedľa domáce potreby, ešte že som cestovnú vkladnú knižku, skočil som na poštu a romo kombi už bola v uaze na sedadle pre psa
Keby len na lazoch, v centre mesta boli rady na zahraničné zn, u Tučeka v obchode. Tuček = periféria.
korela
22.06.22,19:21
Z našich lazov pochádza známa osoba, ktorá sa stretáva s prvými dámami sveta. Mala problém zíst autobusom dolu do mesta.
Dnes krásne bývanie.
kopretinka
22.06.22,19:45
.
Ide o operáciu spred roka a veľmi mi prekáža, ako tú správu ludom podávajú. Medzitým diagnostikovala, liečila, konzultovala a robila zákroky množstvu pacientov.
lebo sa to tutlalo a dnes to vyšlo na povrch...a keď už bola vo všetkých novinách,tak sa radšej zdekovala....by som chcela vedieť,čo spravili s tým pomocným personálom,čo nerozozná ľavú od pravej.....To akože doteraz to neriešili?
Darina1234
22.06.22,19:56
.
Ide o operáciu spred roka a veľmi mi prekáža, ako tú správu ludom podávajú. Medzitým diagnostikovala, liečila, konzultovala a robila zákroky množstvu pacientov.

Naozaj nechápem ako môže niekto takto okomentovať takúto strašnú vec čo sa stala , tým myslím Teba, to je ta prvé a za druhé teraz vidíš čo dokážu média
korela
22.06.22,21:27
.
Ide o operáciu spred roka a veľmi mi prekáža, ako tú správu ludom podávajú. Medzitým diagnostikovala, liečila, konzultovala a robila zákroky množstvu pacientov.

Naozaj nechápem ako môže niekto takto okomentovať takúto strašnú vec čo sa stala , tým myslím Teba, to je ta prvé a za druhé teraz vidíš čo dokážu média
Ja viem velmi dobre, čo dokážu médiá už dávno.
Neviem, ako si vnímala môj text, detto ostatní, reagovala som na hnusne podanú upútavku na správy. Správy nepozerám Po prvé, ako by sa to stalo iba dnes, lekárka pritom pracovala podnes, a dnes mala v rodine prebehnúť operácia oka. Žiadny sivý zákal alebo iná "rutinná" operácia. V tomto prípade ma môžeš cez obrazovku aj opľuť, ak ti to pomôže. Netušíš, čo prežívam.
Nandrolon
23.06.22,03:30
Prečo to najviac "vzrušuje" najväčších zástancov očkovania?

Veď v duchu teórie % nežiadúcioch účinkov si treba povedať, že "no a čo". Jednému zničila život, ale možno tisíce, ktorých osobne operovala, zachránila.
1000:1 je podľa mňa pomer, kedy táto lekárka bola pre spoločnosť jednoznačným prínosom /výhody prevažujú nad nevýhodami/ a tá ju mala za to aj odmeniť a nie trestať a rozmazávať v médiách.

Či zrazu tu ide niekto tvrdiť, že nikdy nemala liečiť, operovať, prednášať?
buchač
23.06.22,04:42
.
Ide o operáciu spred roka a veľmi mi prekáža, ako tú správu ludom podávajú. Medzitým diagnostikovala, liečila, konzultovala a robila zákroky množstvu pacientov.

Naozaj nechápem ako môže niekto takto okomentovať takúto strašnú vec čo sa stala , tým myslím Teba, to je ta prvé a za druhé teraz vidíš čo dokážu média
Ja viem velmi dobre, čo dokážu médiá už dávno.
Neviem, ako si vnímala môj text, detto ostatní, reagovala som na hnusne podanú upútavku na správy. Správy nepozerám Po prvé, ako by sa to stalo iba dnes, lekárka pritom pracovala podnes, a dnes mala v rodine prebehnúť operácia oka. Žiadny sivý zákal alebo iná "rutinná" operácia. V tomto prípade ma môžeš cez obrazovku aj opľuť, ak ti to pomôže. Netušíš, čo prežívam.
Súhlas s Darinou...komentuješ niečo a to takým spôsobom, že tomu by ani Kristus Pán neporozumel...a to nemyslím iba príspevky ohľadom dobabranej operácie, ty takto reaguješ bežne.

Ku tej operácii snáď len poznámka, otázka.
To kde bol pacient, keď ho pripravovali na operáciu ? Neprítomný duchom alebo až tak vystresovaný, že si nevšimol situáciu, keď mu prelepovali ZDRAVÉ oko ? Určite ešte nebol ani len nakvapkaný (prípadne uspaný).

NO povedz nám...som (sme) zvedavý...ČO také prežívaš ?
Čo ale ty prežívaš je úplne vedľajšie...otázka stojí inak...čo prežíva ten, čo ide pod nôž.
mari2x
23.06.22,07:02
romo kombi už bola v uaze na sedadle pre psa




auto extra špeciál
Darina1234
23.06.22,09:22
Prečo to najviac "vzrušuje" najväčších zástancov očkovania?

Veď v duchu teórie % nežiadúcioch účinkov si treba povedať, že "no a čo". Jednému zničila život, ale možno tisíce, ktorých osobne operovala, zachránila.
1000:1 je podľa mňa pomer, kedy táto lekárka bola pre spoločnosť jednoznačným prínosom /výhody prevažujú nad nevýhodami/ a tá ju mala za to aj odmeniť a nie trestať a rozmazávať v médiách.

Či zrazu tu ide niekto tvrdiť, že nikdy nemala liečiť, operovať, prednášať?
Máš jedno oko či dve? Vyskúšaj si zakryť zrak na pár dni, potom možno pochopíš, že čo sa tomu človeku stalo nie vlastným pričinenim
Nandrolon
23.06.22,09:36
Prečo to najviac "vzrušuje" najväčších zástancov očkovania?

Veď v duchu teórie % nežiadúcioch účinkov si treba povedať, že "no a čo". Jednému zničila život, ale možno tisíce, ktorých osobne operovala, zachránila.
1000:1 je podľa mňa pomer, kedy táto lekárka bola pre spoločnosť jednoznačným prínosom /výhody prevažujú nad nevýhodami/ a tá ju mala za to aj odmeniť a nie trestať a rozmazávať v médiách.

Či zrazu tu ide niekto tvrdiť, že nikdy nemala liečiť, operovať, prednášať?
Máš jedno oko či dve? Vyskúšaj si zakryť zrak na pár dni, potom možno pochopíš, že čo sa tomu človeku stalo nie vlastným pričinenim
Dokážem si to presne rovnako predstaviť ako ty a iní, ktorí máme 2 relatívne zdravé oči.
Príspevok som písal s iróniou, áno, mal som asi použiť 500 smajlíkov ako inokedy.
Ale tu ide skôr o dvojaký meter. Samozrejme, že sa to nemalo stať, ale musíš aj ty a aj ostatní uznať, že pre spoločnosť stále prevyšujú jej výhody nad nevýhodami.
To je to, prečo je štatistika "sviňa", lebo nikto by nechcel byť ten negatívny štatistický prípad.
pavol54
23.06.22,09:46
Prečo to najviac "vzrušuje" najväčších zástancov očkovania?

Veď v duchu teórie % nežiadúcioch účinkov si treba povedať, že "no a čo". Jednému zničila život, ale možno tisíce, ktorých osobne operovala, zachránila.
1000:1 je podľa mňa pomer, kedy táto lekárka bola pre spoločnosť jednoznačným prínosom /výhody prevažujú nad nevýhodami/ a tá ju mala za to aj odmeniť a nie trestať a rozmazávať v médiách.

Či zrazu tu ide niekto tvrdiť, že nikdy nemala liečiť, operovať, prednášať?
Máš jedno oko či dve? Vyskúšaj si zakryť zrak na pár dni, potom možno pochopíš, že čo sa tomu človeku stalo nie vlastným pričinenim
Dokážem si to presne rovnako predstaviť ako ty a iní, ktorí máme 2 relatívne zdravé oči.
Príspevok som písal s iróniou, áno, mal som asi použiť 500 smajlíkov ako inokedy.
Ale tu ide skôr o dvojaký meter. Samozrejme, že sa to nemalo stať, ale musíš aj ty a aj ostatní uznať, že pre spoločnosť stále prevyšujú jej výhody nad nevýhodami.
To je to, prečo je štatistika "sviňa", lebo nikto by nechcel byť ten negatívny štatistický prípad.
Inak moja prvá reakcia bola poplatná súčasnému stavu vzdelania, ale keď si spomeniem na lajdáckosť niektorých aj mojich bývalých podriadených, hraničiacou až s úmyslom narafičiť niečo na nadriadeného. Stal sa aj prípad že sa dávkovala nesprávna krv a bol prieser, Takže možno aj lekárka sa spoľahla na na serióznosť svojich podriadených. Preto sa hovorí dvakrát meraj, raz strihaj(operuj)
buchač
23.06.22,12:33
História dopravy v skratke
misoft
24.06.22,04:34
S veľkou "slávou" ohlásili prihlasovanie do Slovensko.sk prihlasovanie cez mobil.... Ale ono to nie všade funguje. A dôvod?
Tu hľa: https://zive.aktuality.sk/clanok/buJcJFh/vedenie-statneho-it-slovensko-v-mobile-je-este-len-pilot-vyzvali-sme-ministerstva-aby-poskytovali-sluzby-cakame-aj-tlak-verejnosti/
Je to ešte len "pilotný" pokus - teda nie je to v plnej prevádzke.
Ale bábkoherečka to ohlasovala ako hotovú vec. Amatérizmus tejto smiešnej vlády!
kopretinka
24.06.22,06:13
S veľkou "slávou" ohlásili prihlasovanie do Slovensko.sk prihlasovanie cez mobil.... Ale ono to nie všade funguje. A dôvod?
Tu hľa: https://zive.aktuality.sk/clanok/buJcJFh/vedenie-statneho-it-slovensko-v-mobile-je-este-len-pilot-vyzvali-sme-ministerstva-aby-poskytovali-sluzby-cakame-aj-tlak-verejnosti/
Je to ešte len "pilotný" pokus - teda nie je to v plnej prevádzke.
Ale bábkoherečka to ohlasovala ako hotovú vec. Amatérizmus tejto smiešnej vlády!
že nepotrebuješ k tomu čítačku :D prd makový,zaregistrovať sa dá iba s čítačkou. A že pripomenie mi to pamätné dni no to fakt potrebujem:rolleyes:
Hurá vivat remišovááááááá
kopretinka
24.06.22,06:15
bacha,zase nejaký podvod,tvári sa to ako z finančnej správy,ale ak by to bola pravda,tak by to mal riešiť zamestnávateľ,a nie zamestnanec
veronikasad
24.06.22,06:26
Jasné,že podvod. Česi na to upozorňujú už dávnejšie, nejaký chytrak preložil do slovenčiny. Pojem poplatnik sa na SK nepoužíva, FS by takýto mail neposlala...
Neklikat na prílohu!!!
buchač
24.06.22,07:23
Nemecko varuje, že kroky Ruska na zníženie dodávok zemného plynu do Európy môžu vyvolať kolaps na energetických trhoch, čo je paralela s krachom americkej banky Lehman Brothers, ktorý odštartoval globálnu finančnú krízu.
Najväčšia európska ekonomika čelí bezprecedentnej perspektíve, že nebude mať dosť energie pre podniky a spotrebiteľov. Ruský prezident Vladimir Putin celé mesiace postupne znižoval dodávky plynu v zjavnej odvete za sankcie uvalené na Moskvu pre jej inváziu na Ukrajinu. Situácia sa minulý týždeň vystupňovala po strmom znížení dodávok cez hlavný plynovod do Nemecka Nord Stream 1, čo ohrozilo vytváranie zásob na zimu.
https://ekonomika.pravda.sk/krajina/clanok/631528-zazijeme-druhy-efekt-lehman-brothers-nemecko-varuje-pred-kolapsom-na-trhu-s-plynom/

Tak teraz ako to je ???
Západ sa chcel odstrihnúť od ruského plynu alebo rus zatvára kohútiky ?
Jáááj...západ sa chcel pomaly odpájať...aby neutrpel za žiadnych okolností.
Ale keď im (čiže aj Slovensku) uzavrel prívod, tak to už neštimuje.

Lenže ono je to tvrdá realita.

Rusko se pravděpodobně chystá rozhodnou válku o Ukrajinu až přes letošní zimu. Rusko pravděpodobně nejpozději v říjnu 2022 zastaví dodávky plynu do EU, a odřízne Ukrajinu od dodávek elektřiny z elektráren na obsazeném území. Evropanům a Ukrajincům tak Rusko uchystá varovný zážitek opakování leningradské zimy 1941/42, a bude se je snažit přimět ke kapitulaci.
Ruská válečná strategie se tak zřejmě vrací k mistrovství maršála Kutuzova – které formuloval slovy – “A donutím je žrát koně!”. Kutuzov se vždy mistrně vyhýbal velkým bitvám, vedl malou opotřebovávací válku, a v ní nepřítele vyhladověl a nechal umrznout. Současná válka na Ukrajině je malou poziční opotřebovávací válkou, ve které Rusko ničí Ukrajinskou armádu palebnou převahou, ve které ničí raketami kritickou ukrajinskou infrastrukturu, a ve které zřejmě čeká, až nastanou příhodné zimní podmínky, aby donutilo Evropany, aby donutili Ukrajince je kapitulaci, a nebo, aby je přestali podporovat, jinak zažijí Leningrad 1941.

Klíčovým prvkem ruské strategie bude plyn!
EU spotřebuje ročně celkem 375 miliard bcm plynu. V topné sezóně (říjen-březen) se v EU spotřebuje o 110 miliard bcm plynu více než v letní sezóně. Letní spotřeba EU je 133 miliard bcm plynu a zimní spotřeba EU je 242 bcm. Aby se rozdíl mezi zimní a letní spotřebou vykompenzoval, musí se v létě uložit 55 miliard bcm plynu do zásobníků, a v zimě se musí 55 miliard zase ze zásobníků vyčerpat! Celá přečerpávací operace je závislá na pravidelných dodávkách ruského plynu do EU. Rusko dodává do EU ročně 150 miliard bcm plynu! (40% vší spotřeby) Díky mechanismu přečerpávání se 40 miliard ruského plynu spotřebuje v létě a 110 miliard v zimě. Pokud Rusko nejpozději 1. října 2022 zastaví dodávky plynu do Evropy, bude v Evropě chybět skoro 25% zimní spotřeby plynu.
K 19. červnu 2022 měla EU naskladněno jen celkem 57,2 miliard bcm plynu. Toto množství představuje pouze zvýšenou zimní spotřebu plynu v EU, a nemůže v žádném nahradit možný výpadek pravidelných dodávek 62 miliard bcm ruského plynu v době od října do března. Rusko od minulého týdne omezilo dodávky plynu do EU, takže nyní není takřka možné už žádný další plyn v EU na zimu uskladňovat!

Pokud dojde k naplnění tohoto scénáře, připravte se, že přes zimu 2022/23 bude mít Evropa k dispozici pouze tolik plynu, jako jindy spotřebovávala přes letní období. Celou situaci si tak můžete představit, jako:

Buď teplo v domácnostech a chleba v obchodech. Nebo výroba v továrnách a zaměstnanost!


Ale buďme vysmiaty jak lečo...hlavne naši politici, veď nič sa nedeje.
No nič...asi ešte prikúpim nejaký ten kubík dreva...
bjuty smis
24.06.22,07:58
ked konšpiračný web, tak český....
a korelu za to kritizovať...

ešte by "trebalo " zanadávať na normálne denníky...
Nandrolon
24.06.22,08:32
Čím skôr bude Ukrajina vyhladená, tým skôr sa bude normalizovať Európska ekonomika. V zime nech európske krajiny radšej na Ukrajinu posielajú plné plynové fľaše, Ukrajina ich bude vtedy viac potrebovať ako zbrane.
:-))))))))))))))))))))))))))))))))
buchač
24.06.22,08:54
ked konšpiračný web, tak český....
a korelu za to kritizovať...

ešte by "trebalo " zanadávať na normálne denníky...
Odpoviem ti po dlhšej dobe.

Zvyknem vravievať :
- bez lístka sa ani vietor nepohne
- ak by na každej konšpirácii bolo čo i len 50% pravdy, tak je to na uváženie
- už nie jeden hoax a či konšpirácia sa ukázala ako tvrdá reality....napríklad poniektoré správy z Ukrajiny alebo ohľadom Covidu.


Korelu kritizujem za tie české linky kvôli tomu, že ona na 99% uvádza české zdroje...pomaly a s nadsádzkou by sa dalo uvažovať aj o tom, že ona ide aj podľa predpovede počasia pre Čechy...

Daj mi screen nejakého môjho príspevku, kde som použil výraz " trebalo " ... ak nie, tak len táraš.
Ak si si nevšimol, tak nadávam na všetky denníky....lebo ani jeden už nie je normálny.
Ale ak myslíš na SMEčku alebo DebilovN, tak oni neboli nikdy normál...
pavol54
24.06.22,09:06
Čím skôr bude Ukrajina vyhladená, tým skôr sa bude normalizovať Európska ekonomika. V zime nech európske krajiny radšej na Ukrajinu posielajú plné plynové fľaše, Ukrajina ich bude vtedy viac potrebovať ako zbrane.
:-))))))))))))))))))))))))))))))))
Nejde o Ukrajinu a vôbec o Ukrajincov, oni sú len pracovným nástrojom na vedenie vojny proti Rusku (taká súkromná armáda USA)
Nandrolon
24.06.22,09:17
Čím skôr bude Ukrajina vyhladená, tým skôr sa bude normalizovať Európska ekonomika. V zime nech európske krajiny radšej na Ukrajinu posielajú plné plynové fľaše, Ukrajina ich bude vtedy viac potrebovať ako zbrane.
:-))))))))))))))))))))))))))))))))
Nejde o Ukrajinu a vôbec o Ukrajincov, oni sú len pracovným nástrojom na vedenie vojny proti Rusku (taká súkromná armáda USA)
Však preto vravím, že kto chce mier, cesta je iba jedna. Zobrať USA ich nástroj vojny.
Nandrolon
24.06.22,09:59
kopretinka
24.06.22,11:28
buchač
24.06.22,13:44
...
anet
24.06.22,14:38
korela
24.06.22,15:49
Deti moje osprostené!
kopretinka
24.06.22,16:46
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D smejem sa len na tom nadpise a jeho rečiach o očkovaní,ako nás to spasilo ,ostatné je do plaču
https://magazin1.sk/procko-celoplosne-testovanie-bola-genialna-vec-len-slovaci-nie-su-zodpovedni-zachranila-nas-vakcina/
korela
24.06.22,16:52
"Prosím, dajte nám šancu"
Koľko politikov vyslovilo túto myšlienku po 89?
pavol54
24.06.22,17:16
"Predstavujes si to jako Hurvinek valku" :D A mozno modernesjie, ako PC hru.
https://magazin1.sk/mlady-slovak-vydrzal-na-ukrajine-bojovat-den-zistil-som-ze-to-nie-je-pre-mna/?fbclid=IwAR1PI1DlCezCK3HlVKiG-GlLD5u37SgTbNHmjphKGloCafJKS513yorjSQk
možno zistil po výbuchu delostreleckého granátu že krv je HH(hnedá hustá) Ak vojak bojuje vo vlastnej armáde, tak naňho platia ženevské konvencie. Ak ide niekto niekam dobrovoľne zabíjať a je jedno či na druhú ulicu alebo do iného štátu je jednoducho VRAH
misoft
24.06.22,20:11
bacha,zase nejaký podvod,tvári sa to ako z finančnej správy,ale ak by to bola pravda,tak by to mal riešiť zamestnávateľ,a nie zamestnanec
Upozorňovali na to už 21.6.
https://zive.aktuality.sk/clanok/4gzZmGE/pozor-na-nebezpecne-e-maily-akoby-od-daniarov-na-prilohu-ani-neklikajte/
kopretinka
25.06.22,08:09
bacha,zase nejaký podvod,tvári sa to ako z finančnej správy,ale ak by to bola pravda,tak by to mal riešiť zamestnávateľ,a nie zamestnanec
Upozorňovali na to už 21.6.
https://zive.aktuality.sk/clanok/4gzZmGE/pozor-na-nebezpecne-e-maily-akoby-od-daniarov-na-prilohu-ani-neklikajte/
každý nečíta všetko na nete.....viem to už skôr,ako som to sem dala.....
anet
25.06.22,11:47
Nandrolon
25.06.22,12:15
:D u nemcurov tiez veselo https://www.topky.sk/cl/11/2334577/Na-kupalisku-sa-strhla-masova-bitka--Krvavu-dramu-spustila-nevinna-hra-s-vodnymi-pistolami?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=topky&fbclid=IwAR3stvlHSwD0UFLZBjjBN59syGOwoTZKCOyUykQug 4NSZF7_QamHQE3ViNY
Pred XX rokmi tam bol maly Istanbul, teraz ...
Ále čoby.
Veď to len raketoví inžinieri mali pokojný teambuilding.
:-)))))))))))))))))))))))))
pavol54
25.06.22,12:37
:D u nemcurov tiez veselo https://www.topky.sk/cl/11/2334577/Na-kupalisku-sa-strhla-masova-bitka--Krvavu-dramu-spustila-nevinna-hra-s-vodnymi-pistolami?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=topky&fbclid=IwAR3stvlHSwD0UFLZBjjBN59syGOwoTZKCOyUykQug 4NSZF7_QamHQE3ViNY
Pred XX rokmi tam bol maly Istanbul, teraz ...
Ále čoby.
Veď to len raketoví inžinieri mali pokojný teambuilding.
:-)))))))))))))))))))))))))
pekne, pekne, ešte sa medzi nich mali zamiešať dírer a naše parlamentné devuchy v plavkách dúhovej kombinácie a bolo by vymaľované
Nandrolon
25.06.22,13:13
:D u nemcurov tiez veselo https://www.topky.sk/cl/11/2334577/Na-kupalisku-sa-strhla-masova-bitka--Krvavu-dramu-spustila-nevinna-hra-s-vodnymi-pistolami?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=topky&fbclid=IwAR3stvlHSwD0UFLZBjjBN59syGOwoTZKCOyUykQug 4NSZF7_QamHQE3ViNY
Pred XX rokmi tam bol maly Istanbul, teraz ...
Ále čoby.
Veď to len raketoví inžinieri mali pokojný teambuilding.
:-)))))))))))))))))))))))))
pekne, pekne, ešte sa medzi nich mali zamiešať dírer a naše parlamentné devuchy v plavkách dúhovej kombinácie a bolo by vymaľované
Dírera by tam možno aj dajaký černoch obohatil a konečne by nebol aspoň 10 min. z 24h nasratý :-))))))))))))))))))))))))))))))
pavol54
25.06.22,13:52
:D u nemcurov tiez veselo https://www.topky.sk/cl/11/2334577/Na-kupalisku-sa-strhla-masova-bitka--Krvavu-dramu-spustila-nevinna-hra-s-vodnymi-pistolami?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=topky&fbclid=IwAR3stvlHSwD0UFLZBjjBN59syGOwoTZKCOyUykQug 4NSZF7_QamHQE3ViNY
Pred XX rokmi tam bol maly Istanbul, teraz ...
Ále čoby.
Veď to len raketoví inžinieri mali pokojný teambuilding.
:-)))))))))))))))))))))))))
pekne, pekne, ešte sa medzi nich mali zamiešať dírer a naše parlamentné devuchy v plavkách dúhovej kombinácie a bolo by vymaľované
Dírera by tam možno aj dajaký černoch obohatil a konečne by nebol aspoň 10 min. z 24h nasratý :-))))))))))))))))))))))))))))))
vyjde černoch z vody bez plaviek a má ho do pol stehien, všetci pozerajú " čo čumíte v studenej vode sa každému zmenší"
pavol54
25.06.22,15:10
Takže češi v rámci zabijáckeho praporu na Ukrajine rabovali. zdroj Pravda.
neviem že by nebolo niečo dostať kúpiť v Čechách možno aj nejaký záchod alebo mikrovlnku a povedia na Rusov. len aby tam neboli aj tie znásilnenia
bjuty smis
25.06.22,17:04
Takže češi v rámci zabijáckeho praporu na Ukrajine rabovali. zdroj Pravda.
neviem že by nebolo niečo dostať kúpiť v Čechách možno aj nejaký záchod alebo mikrovlnku a povedia na Rusov. len aby tam neboli aj tie znásilnenia
čo ty si za koko..a korunovaného...
pavol54
25.06.22,17:20
Takže češi v rámci zabijáckeho praporu na Ukrajine rabovali. zdroj Pravda.
neviem že by nebolo niečo dostať kúpiť v Čechách možno aj nejaký záchod alebo mikrovlnku a povedia na Rusov. len aby tam neboli aj tie znásilnenia
čo ty si za koko..a korunovaného...
sa pozri inde a nadávaj vieš komu ZDROJ PRAVDA 25.06
pavol54
26.06.22,03:30
Práve som pozrel kto najlepšie radí jeden z najlepších radcov je "BANN", další radili k veci príspevku čo ma však poriadne "potešilo" bjuty smis za svoj príspevok o 20.04 je vyhodnotený ako JEDEN Z NAJLEPŠÍCH RADCOV PORADY teda "jdu blejt"
bjuty smis
26.06.22,04:56
tak sa nad sebou zamysli, ty exot bolševický....
bjuty smis
26.06.22,05:19
ked konšpiračný web, tak český....
a korelu za to kritizovať...

ešte by "trebalo " zanadávať na normálne denníky...
Odpoviem ti po dlhšej dobe.

Zvyknem vravievať :
- bez lístka sa ani vietor nepohne
- ak by na každej konšpirácii bolo čo i len 50% pravdy, tak je to na uváženie
- už nie jeden hoax a či konšpirácia sa ukázala ako tvrdá reality....napríklad poniektoré správy z Ukrajiny alebo ohľadom Covidu.


Korelu kritizujem za tie české linky kvôli tomu, že ona na 99% uvádza české zdroje...pomaly a s nadsádzkou by sa dalo uvažovať aj o tom, že ona ide aj podľa predpovede počasia pre Čechy...

Daj mi screen nejakého môjho príspevku, kde som použil výraz " trebalo " ... ak nie, tak len táraš.
Ak si si nevšimol, tak nadávam na všetky denníky....lebo ani jeden už nie je normálny.
Ale ak myslíš na SMEčku alebo DebilovN, tak oni neboli nikdy normál...
-neviem po akej dlhšej dobe ty mne odpovedáš, nič som sa ťa nepýtal..kľudne si ma dlhšie dobu nevšímaj.....

-na konšpiračných teoriách je často aj 99 % pravdy, nie len 50...

-neviem, či máš o tom info, keďže ty seriózne média neuznávaš a nie si ochotný zaplatiť si 10 centov na deň, ale ako tu machruješ máš svoje zdroje .....tak len poznamenám---úplne základné pravidlo trolla a dezoláta je spochybňovať seriózne médiá a hladať skutočnú pravdu v " alternatívnych"... a v tom sa dostávaš na čelo rebríčka...


-kde som povedal, že "" trebalo ty používaš netuším...môžeš mi to tu skopírovať ??
pavol54
26.06.22,05:33
tak sa nad sebou zamysli, ty exot bolševický....
nadávaj svojim potomkom Podľa teba ja aj ČERNÁK super trieda Zabíjal a pre peniaze
buchač
26.06.22,05:35
...
...
veronikasad
26.06.22,05:46
Bjuty, nože daj, ktoré sú na SK seriózne médiá?
bjuty smis
26.06.22,05:58
Bjuty, nože daj, ktoré sú na SK seriózne médiá?
tie čo tu najviac spochybňuje...
sme, aktuality, dennik n, pravda, postoj.....
bjuty smis
26.06.22,06:01
tak sa nad sebou zamysli, ty exot bolševický....
nadávaj svojim potomkom Podľa teba ja aj ČERNÁK super trieda Zabíjal a pre peniaze
to som nemyslel ak nadávku, prepáč, ak si to tak pochopil....
len som ťa zaškatuľkoval podľa tvojích príspevkov....
kopretinka
26.06.22,06:45
Takže češi v rámci zabijáckeho praporu na Ukrajine rabovali. zdroj Pravda.
neviem že by nebolo niečo dostať kúpiť v Čechách možno aj nejaký záchod alebo mikrovlnku a povedia na Rusov. len aby tam neboli aj tie znásilnenia
čo ty si za koko..a korunovaného...
sa pozri inde a nadávaj vieš komu ZDROJ PRAVDA 25.06
prečo sem nedáš link???
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-v-kyjeve-vyslychali-dva-ceske-bojovniky-rabovali-a-kradli-tvrdi-jejich-prapor-197327

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-verze-ceskych-bojovniku-ktere-vini-z-rabovani-na-ukrajine-usili-to-na-nas-197368

https://www.24hod.sk/rabovali-ceski-dobrovolnici-na-ukrajine-vojaci-nasli-u-nich-sperky-ci-detske-ozdoby-cl774178.html

by som chcela vidieť,kde by vo vyplienenej oblasti našli to zlato .
pavol54
26.06.22,07:20
Takže češi v rámci zabijáckeho praporu na Ukrajine rabovali. zdroj Pravda.
neviem že by nebolo niečo dostať kúpiť v Čechách možno aj nejaký záchod alebo mikrovlnku a povedia na Rusov. len aby tam neboli aj tie znásilnenia
čo ty si za koko..a korunovaného...
sa pozri inde a nadávaj vieš komu ZDROJ PRAVDA 25.06
prečo sem nedáš link???
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-v-kyjeve-vyslychali-dva-ceske-bojovniky-rabovali-a-kradli-tvrdi-jejich-prapor-197327

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-verze-ceskych-bojovniku-ktere-vini-z-rabovani-na-ukrajine-usili-to-na-nas-197368

https://www.24hod.sk/rabovali-ceski-dobrovolnici-na-ukrajine-vojaci-nasli-u-nich-sperky-ci-detske-ozdoby-cl774178.html

by som chcela vidieť,kde by vo vyplienenej oblasti našli to zlato .
Ukrajinská polícia ich nepotrestala, no bodaj by, to by museli zavrieť celý prapor. "Brali sme si rovnako všetci ako ostatní z praporu" cit. seznam spravy.cz
Nandrolon
26.06.22,07:40
Bjuty, nože daj, ktoré sú na SK seriózne médiá?
Asi myslel HovníkN, ktorý má predplatený.
Nandrolon
26.06.22,07:42
Takže češi v rámci zabijáckeho praporu na Ukrajine rabovali. zdroj Pravda.
neviem že by nebolo niečo dostať kúpiť v Čechách možno aj nejaký záchod alebo mikrovlnku a povedia na Rusov. len aby tam neboli aj tie znásilnenia
čo ty si za koko..a korunovaného...
sa pozri inde a nadávaj vieš komu ZDROJ PRAVDA 25.06
prečo sem nedáš link???
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-v-kyjeve-vyslychali-dva-ceske-bojovniky-rabovali-a-kradli-tvrdi-jejich-prapor-197327

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-verze-ceskych-bojovniku-ktere-vini-z-rabovani-na-ukrajine-usili-to-na-nas-197368

https://www.24hod.sk/rabovali-ceski-dobrovolnici-na-ukrajine-vojaci-nasli-u-nich-sperky-ci-detske-ozdoby-cl774178.html

by som chcela vidieť,kde by vo vyplienenej oblasti našli to zlato .
Kde? Všade, len treba mať šťastie a hľadať. Neexistuje v SR domácnosť, kde nie je nič zo zlata.
kopretinka
26.06.22,08:05
Kde? Všade, len treba mať šťastie a hľadať. Neexistuje v SR domácnosť, kde nie je nič zo zlata.
jasné,a tie domácnosti sú vo vojnovej zóne a boli zbombardované a už tade prešlo xy vojakov a v tých domácnostiach už nie je absolútne nič,len ruiny a ty tam nájdeš zlato ......
pavol54
26.06.22,08:12
Takže češi v rámci zabijáckeho praporu na Ukrajine rabovali. zdroj Pravda.
neviem že by nebolo niečo dostať kúpiť v Čechách možno aj nejaký záchod alebo mikrovlnku a povedia na Rusov. len aby tam neboli aj tie znásilnenia
čo ty si za koko..a korunovaného...
sa pozri inde a nadávaj vieš komu ZDROJ PRAVDA 25.06
prečo sem nedáš link???
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-v-kyjeve-vyslychali-dva-ceske-bojovniky-rabovali-a-kradli-tvrdi-jejich-prapor-197327

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-verze-ceskych-bojovniku-ktere-vini-z-rabovani-na-ukrajine-usili-to-na-nas-197368

https://www.24hod.sk/rabovali-ceski-dobrovolnici-na-ukrajine-vojaci-nasli-u-nich-sperky-ci-detske-ozdoby-cl774178.html

by som chcela vidieť,kde by vo vyplienenej oblasti našli to zlato .
Kde? Všade, len treba mať šťastie a hľadať. Neexistuje v SR domácnosť, kde nie je nič zo zlata.
Ja mám svoje zlato na krku, je voľne zameniteľné za mosadz plnenú olovom, alebo ho darujem.
kopretinka
26.06.22,08:13
Ukrajinská polícia ich nepotrestala, no bodaj by, to by museli zavrieť celý prapor. "Brali sme si rovnako všetci ako ostatní z praporu" cit. seznam spravy.cz
Nedostali žiadnu výstroj,ale dostali príkaz zobrať si,čo potrebujú.
Prečo nezavreli celý prápor,ale odbavili sa na dobrovolníkoch z cudzej krajiny? Lebo boli len dvaja a ich bolo vela,takže hodili vinu na nich?
Polícia netrestá.
Prepustili ich,lebo nemali dôkazy.
Prečo nemali dôkazy?Kde je to pol kila zlata?
pavol54
26.06.22,08:14
Kde? Všade, len treba mať šťastie a hľadať. Neexistuje v SR domácnosť, kde nie je nič zo zlata.
jasné,a tie domácnosti sú vo vojnovej zóne a boli zbombardované a už tade prešlo xy vojakov a v tých domácnostiach už nie je absolútne nič,len ruiny a ty tam nájdeš zlato ......
v prvom rade je ukryté pod odevmi vlastníkov
kopretinka
26.06.22,08:17
Kde? Všade, len treba mať šťastie a hľadať. Neexistuje v SR domácnosť, kde nie je nič zo zlata.
jasné,a tie domácnosti sú vo vojnovej zóne a boli zbombardované a už tade prešlo xy vojakov a v tých domácnostiach už nie je absolútne nič,len ruiny a ty tam nájdeš zlato ......
v prvom rade je ukryté pod odevmi vlastníkov
tak keď ho majú vlastníci,tak ako ho mohli nájsť vojaci.
pavol54
26.06.22,08:19
Ukrajinská polícia ich nepotrestala, no bodaj by, to by museli zavrieť celý prapor. "Brali sme si rovnako všetci ako ostatní z praporu" cit. seznam spravy.cz
Nedostali žiadnu výstroj,ale dostali príkaz zobrať si,čo potrebujú.
Prečo nezavreli celý prápor,ale odbavili sa na dobrovolníkoch z cudzej krajiny? Lebo boli len dvaja a ich bolo vela,takže hodili vinu na nich?
Polícia netrestá.
Prepustili ich,lebo nemali dôkazy.
Prečo nemali dôkazy?Kde je to pol kila zlata?
jeden známy bol za socíku colník bol veľmi humánny, nechával polovinu nájdenej tvrdej meny tým, u ktorých ju našiel keď išli na rekreáciu do jugošky
pavol54
26.06.22,08:21
Kde? Všade, len treba mať šťastie a hľadať. Neexistuje v SR domácnosť, kde nie je nič zo zlata.
jasné,a tie domácnosti sú vo vojnovej zóne a boli zbombardované a už tade prešlo xy vojakov a v tých domácnostiach už nie je absolútne nič,len ruiny a ty tam nájdeš zlato ......
v prvom rade je ukryté pod odevmi vlastníkov
tak keď ho majú vlastníci,tak ako ho mohli nájsť vojaci.
Keď budeš pozerať na dierku v železnej rúrke plnenú mosadzou daruješ aj spodné prádlo
buchač
26.06.22,08:24
Ukrajinská polícia ich nepotrestala, no bodaj by, to by museli zavrieť celý prapor. "Brali sme si rovnako všetci ako ostatní z praporu" cit. seznam spravy.cz
Nedostali žiadnu výstroj,ale dostali príkaz zobrať si,čo potrebujú.
Prečo nezavreli celý prápor,ale odbavili sa na dobrovolníkoch z cudzej krajiny? Lebo boli len dvaja a ich bolo vela,takže hodili vinu na nich?
Polícia netrestá.
Prepustili ich,lebo nemali dôkazy.
Prečo nemali dôkazy?Kde je to pol kila zlata?
KRADLI všetci !!!...chápeš to ???
Čiže nie iba rusi, ale aj ukrajinci.

České zlaté ručičky ale mali toho málo, tak okradli aj spolubojovníkov...citujem z tvojho linku :

" Z informací, které reportéři nashromáždili, vyplývá, že je prapor viní z rozkrádání majetku civilistů v Irpini. A také z toho, že kradli věci svých spolubojovníků.
Měli s sebou dokonce i ukradené věci chlapců z našeho praporu, se kterými tam bojovali "

...apropó....nedostali príkaz zobrať si, čo potrebujú. Citácia :

" Zeptali jsme se, co teda můžeme. Řekli nám: Co si najdete, co vám budete vyhovovat, to si můžete vzít. Zvlášť na první bázi, než jsme se přesunuli dál, bylo spousta věcí, co tam zanechali ostatní (bojovníci, pozn. red.), co šli už dál. "
kopretinka
26.06.22,08:40
prečo ich teda polícia prepustila? prečo u nich polícia nič nenašla? kde je to pol kila zlata???

ja si počkám na oficiálne vyjadrenie.
buchač
26.06.22,08:58
prečo ich teda polícia prepustila? prečo u nich polícia nič nenašla? kde je to pol kila zlata???

ja si počkám na oficiálne vyjadrenie.

Právnička dobrovoľníckeho práporu Karpatská Sič Olena Rozvadovská pre iROZHLAS povedala, že vojaci našli u dobrovoľníkov Filipa a Daniela dámske šperky a detské ozdoby, dovedna pol kilogramu striebra a zlata.

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/631739-ceski-dobrovolnici-pocas-vojny-rabovali-v-kyjeve-hrozi-im-dozivotie/
pavol54
26.06.22,09:07
prečo ich teda polícia prepustila? prečo u nich polícia nič nenašla? kde je to pol kila zlata???

ja si počkám na oficiálne vyjadrenie.
ukrajinská polícia ich prepustila, asi to bude tak ako som napísal o colníkovi.
Vždy sa bude v takýchto situáciách kradnúť, cigáňov vyzliekli a prilepili o stĺp.
V Handlovej vyhorel panelák prečo myslíš že v civilizovanom štáte tam sedí polícia? Aby tam nenabehli lapkovia.
Moji príbuzní zažili povodeň 1965, toľko čo odniesli v rukách si z domu zobrali, vieš koľko tam zachytili vykrádačov po poklese vody ?
misoft
26.06.22,10:42
Kde? Všade, len treba mať šťastie a hľadať. Neexistuje v SR domácnosť, kde nie je nič zo zlata.
Napr. zlatá žila, zlaté zuby, zlatá manželka, zlaté deti......:---:---:---
buchač
26.06.22,11:20
Práčka: model jeseň - zima 2022 pre západné krajiny....:D :D :D :D :D
https://www.facebook.com/100001747446628/videos/1051598838827197
Nandrolon
26.06.22,11:57
Kde? Všade, len treba mať šťastie a hľadať. Neexistuje v SR domácnosť, kde nie je nič zo zlata.
jasné,a tie domácnosti sú vo vojnovej zóne a boli zbombardované a už tade prešlo xy vojakov a v tých domácnostiach už nie je absolútne nič,len ruiny a ty tam nájdeš zlato ......
Evidentne si tam už osobne bola....
Ináč doporučujem pozrieť film Volyň.
pavol54
26.06.22,12:15
Kde? Všade, len treba mať šťastie a hľadať. Neexistuje v SR domácnosť, kde nie je nič zo zlata.
Napr. zlatá žila, zlaté zuby, zlatá manželka, zlaté deti......:---:---:---
začína aj zlatá mreža
kopretinka
26.06.22,12:46
prečo ich teda polícia prepustila? prečo u nich polícia nič nenašla? kde je to pol kila zlata???

ja si počkám na oficiálne vyjadrenie.

Právnička dobrovoľníckeho práporu Karpatská Sič Olena Rozvadovská pre iROZHLAS povedala, že vojaci našli u dobrovoľníkov Filipa a Daniela dámske šperky a detské ozdoby, dovedna pol kilogramu striebra a zlata.

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/631739-ceski-dobrovolnici-pocas-vojny-rabovali-v-kyjeve-hrozi-im-dozivotie/


Česká Národná centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) preveruje prípad dvoch českých dobrovoľníkov, ktorí ÚDAJNE rabovali vo vojnovej zóne v okolí Kyjeva.
Vojaci našli u dobrovoľníkov pol kilogramu striebra a zlata.
KDE JE TO ZLATO? Nemalo by byť na polícii ako dôkaz? Alebo SA STRATILO ? Zaujímavé,že o tom zlate viac ani ťuk....
misoft
26.06.22,12:47
Kde? Všade, len treba mať šťastie a hľadať. Neexistuje v SR domácnosť, kde nie je nič zo zlata.
Napr. zlatá žila, zlaté zuby, zlatá manželka, zlaté deti......:---:---:---
začína aj zlatá mreža
...ale skončili zlaté časy....
buchač
26.06.22,13:02
Česká Národná centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) preveruje prípad dvoch českých dobrovoľníkov, ktorí ÚDAJNE rabovali vo vojnovej zóne v okolí Kyjeva.

" NCOZ prípad dobrovoľníkov prešetruje pre PODOZRENIE zo spáchania trestného činu plienenia v priestore vojnových operácií. "

Čakaj si na oficiálne vyjadrenie, koľko len chceš....takých tu už bolo habadej.

...a kde je to zlato ?
Veď podumaj, choď hlbšie do problematiky.

P.S.:
Keď už pre nič iné, tak do basy by mali ísť kvôli žoldnierstvu...
misoft
26.06.22,16:22
Začali sa predvolebné kortešačky.... na primátorov... U nás ohlásil zatiaľ jeden kandidát - pre primátora však je tŕňom v päte - niekoľkokrát dokázal, ako náš primátor a jeho rodina bačuje s mestom.
A výsledok? Už mu vyhodili auto do vzduchu. Pred rokom ho dokonca sledovali - aj si ich odfotil, dal policajtom a ..... NIČ! Nekonali.
pavol54
26.06.22,17:51
prečo ich teda polícia prepustila? prečo u nich polícia nič nenašla? kde je to pol kila zlata???

ja si počkám na oficiálne vyjadrenie.

Právnička dobrovoľníckeho práporu Karpatská Sič Olena Rozvadovská pre iROZHLAS povedala, že vojaci našli u dobrovoľníkov Filipa a Daniela dámske šperky a detské ozdoby, dovedna pol kilogramu striebra a zlata.

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/631739-ceski-dobrovolnici-pocas-vojny-rabovali-v-kyjeve-hrozi-im-dozivotie/


Česká Národná centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) preveruje prípad dvoch českých dobrovoľníkov, ktorí ÚDAJNE rabovali vo vojnovej zóne v okolí Kyjeva.
Vojaci našli u dobrovoľníkov pol kilogramu striebra a zlata.
KDE JE TO ZLATO? Nemalo by byť na polícii ako dôkaz? Alebo SA STRATILO ? Zaujímavé,že o tom zlate viac ani ťuk....
Mal som okrem iných podriadeného veliteľa tankového praporu, a ten nikdy neriešil vojakov vracajúcich sa z dovolenky za prenášanie alkoholu trestom. počkal si ich na bráne už keď nemali kam ubziknúť, všetkých zaviedol do kancelárie každý dobrovoľne odovzdal alkohol a on tento zabavený demonštratívne lieval do umývadla lenže to mal prispôsobené tak že to šlo hadičkou do demižóna za stenou nazýval to "výcvikový šejkr"(všetok tvrdý alkohol pomiešaný) neviem čo robil s vínom. vojaci boli radi že obišli bez trestu a on mal do čaju
Tí vojaci ak z Ukrajiny nedoniesli zlato do Čiech ,tak im to zabavili policajti podobným spôsobom a potom kopli ich do riti
misoft
27.06.22,03:57
mimotemu

Mal som okrem iných podriadeného veliteľa tankového praporu,
A potom si sa zobudil.
Raz sa prehlasuješ za štábneho pisára, štábnu krysu, potom prehlasuješ, že tvoj "podriadený veliteľ tankového práporu".... a inde zase si "majiteľ pozemkov", agrotechnik.....
Kopa vecí z tvojich výplodov a kecov nesedí.... Už sa začínaš do svojich klamstiev poriadne zamotávať...
Ešte napíš, že počas svojho ministrovania, alebo miništrovania ... a ja od rehotu 2 dni zo zeme nevstanem...
BXLmiami
27.06.22,04:25
Bjuty, nože daj, ktoré sú na SK seriózne médiá?
tie čo tu najviac spochybňuje...
sme, aktuality, dennik n, pravda, postoj.....
Bejvávalo.Momentálne sú to najviac urážajúce a nadávajúce médiá.Rozhodne nie dôveryhodné.Takého Tkačenka nie som ochotná ani otvoriť,jeho názor je pre mňa uplne irelevantný po tom čo dokázal vypotiť.
BXLmiami
27.06.22,04:36
buchač
27.06.22,05:07
Bejvávalo.Momentálne sú to najviac urážajúce a nadávajúce médiá.Rozhodne nie dôveryhodné.Takého Tkačenka nie som ochotná ani otvoriť,jeho názor je pre mňa uplne irelevantný po tom čo dokázal vypotiť.
Tódová na Denníku...Repa a Majtišák na Pravde...Aktuality nečítam vôbec...
Proste všade je nejaký oný, kde je jeho názor vrcholne neprijateľný.
pavol54
27.06.22,05:38
mimotemu

Mal som okrem iných podriadeného veliteľa tankového praporu,
A potom si sa zobudil.
Raz sa prehlasuješ za štábneho pisára, štábnu krysu, potom prehlasuješ, že tvoj "podriadený veliteľ tankového práporu".... a inde zase si "majiteľ pozemkov", agrotechnik.....
Kopa vecí z tvojich výplodov a kecov nesedí.... Už sa začínaš do svojich klamstiev poriadne zamotávať...
Ešte napíš, že počas svojho ministrovania, alebo miništrovania ... a ja od rehotu 2 dni zo zeme nevstanem...
keď myslíš tak ťa v tom nechám, vieš na rozdiel od teba pod odchode do civilu z funkcie ZVV som sa dokázal uživiť aj normálnou činnosťou bez rôznych neschopných veliteľov rôt a batérií čo sa v civile nedokázali uživiť.
misoft
27.06.22,07:01
keď myslíš tak ťa v tom nechám, vieš na rozdiel od teba pod odchode do civilu z funkcie ZVV som sa dokázal uživiť aj normálnou činnosťou bez rôznych neschopných veliteľov rôt a batérií čo sa v civile nedokázali uživiť.
Keď to tvrdíš TY - tak je to na 100% "pravda" - i ja som sa dokázal uživiť... a aj moji bývalí podriadení.... to len ty si musel byť "veliteľom neschopákov" - ale to poukazuje, že neschopný podriadený je obrazom svojho veliteľa - teda aj TY si bol neschopák....
pavol54
27.06.22,07:28
keď myslíš tak ťa v tom nechám, vieš na rozdiel od teba pod odchode do civilu z funkcie ZVV som sa dokázal uživiť aj normálnou činnosťou bez rôznych neschopných veliteľov rôt a batérií čo sa v civile nedokázali uživiť.
Keď to tvrdíš TY - tak je to na 100% "pravda" - i ja som sa dokázal uživiť... a aj moji bývalí podriadení.... to len ty si musel byť "veliteľom neschopákov" - ale to poukazuje, že neschopný podriadený je obrazom svojho veliteľa - teda aj TY si bol neschopák....
dobre keď myslíš môj pluk mal v mojich oblastiach pri previerkach hodnotenie 4 pokiaľ viem tak za 5 nikto nedosiahol, ale mal som jedného tak hlúpeho kapitána čo previerkovej komisii z technickej prípravy tvrdil že svetlosť OT je do 400 m. žiadna zavinená MU haváriou techniky čo sa mojim predchodcom stalo. chod radšej voziť ukrajincov. A ty si z čoho teraz frustrovaný, nič nebolo?
buchač
27.06.22,08:34
Útok medveďa v priamom prenose a na vlastnej koži.

https://www.youtube.com/watch?v=u2y_SN_YRR4
BXLmiami
27.06.22,08:35
Bejvávalo.Momentálne sú to najviac urážajúce a nadávajúce médiá.Rozhodne nie dôveryhodné.Takého Tkačenka nie som ochotná ani otvoriť,jeho názor je pre mňa uplne irelevantný po tom čo dokázal vypotiť.
Tódová na Denníku...Repa a Majtišák na Pravde...Aktuality nečítam vôbec...
Proste všade je nejaký oný, kde je jeho názor vrcholne neprijateľný.
Tak ja preletím všetky,ale nie je o čo stáť,možno Aktuality občas niečo.Istí to zahraničie a západní bratia.Na Sme občas preletím diskusiu,ale to je tragédia tie servilné príspevky.Skoda,mala som tie noviny celkom rada.
buchač
27.06.22,08:44
ale to je tragédia tie servilné príspevky.Skoda,mala som tie noviny celkom rada.
Tragédia je slabý výraz.
Ale čo čakať od neznalých liberálnych blbečkov, ktorí na svet pozerajú cez čierno - biele škulky ? Vrchol neobjektívnosti a zaslepenosti.
...ostatne, nič nové...aj tu ich je zopár. Menovať nemá význam, stačí len čítať príspevky.
buchač
27.06.22,09:25
Revolúcia vo futbale. Trans si môžu vybrať, či chcú hrať za mužov alebo ženy
https://futbal.pravda.sk/ostatne/clanok/631839-revolucia-v-nemecku-trans-si-mozu-vybrat-ci-chcu-hrat-futbal-za-muzov-ci-zeny/

Kvalitne im yebe...
bjuty smis
27.06.22,10:26
a máme tu aj zopár starých ´frustrovaných pablbov, čo nám pekne zhnedli a citujú tu mazureka a " slovenského kryla " - odsúdeného nácka duricu...
veria iba svojím pravdám a majú svoj zdroj info
menovať ho síce nikdy nechcú...ale viete ako to je

my vieme
vy viete
oni vejú....
bjuty smis
27.06.22,10:39
Bjuty, nože daj, ktoré sú na SK seriózne médiá?
tie čo tu najviac spochybňuje...
sme, aktuality, dennik n, pravda, postoj.....
Bejvávalo.Momentálne sú to najviac urážajúce a nadávajúce médiá.Rozhodne nie dôveryhodné.Takého Tkačenka nie som ochotná ani otvoriť,jeho názor je pre mňa uplne irelevantný po tom čo dokázal vypotiť.

čo si vlastne predstavuješ pod pojmom seriozne media ?
že budú písať presne tvoj názor ?
to tak nefunguje.....
ja nepíšem, že súhlasím so všetkým tým, čo píšu....kvôli tkačenkovi som si napr. zrušil konto na sme. na vyše rok...

postoj sú katolícki tmári
denník n sú pre mňa ultralavicoví progresívci....
...
ktoré sú teda seriozne ?

alebo teda seriozne nemáme, všetky klamú ..,....misia splnená....
misoft
27.06.22,14:16
dobre keď myslíš môj pluk mal v mojich oblastiach pri previerkach hodnotenie 4 pokiaľ viem tak za 5 nikto nedosiahol, ale mal som jedného tak hlúpeho kapitána čo previerkovej komisii z technickej prípravy tvrdil že svetlosť OT je do 400 m. žiadna zavinená MU haváriou techniky čo sa mojim predchodcom stalo. chod radšej voziť ukrajincov. A ty si z čoho teraz frustrovaný, nič nebolo?
Bla-bla-bla.... TY si nikdy nemal pluk, nebol si jeho majiteľom. Takže - choď pekne na pole a kontroluj stav usýchajúcich rastliniek...
John XXI.
27.06.22,16:54
Nedávny prieskum verejnej mienky v 46 krajinách, ktorý v júni 2022 zverejnila agentúra Reuters, ukázal, že kým dôvera fínskej verejnosti voči národným médiám (1. priečka v prieskume) predstavuje až 69 %, dôveru k slovenským médiám prejavuje už iba 26 % verejnosti (posledné, 46. miesto v rebríčku hodnotených krajín).
buchač
28.06.22,05:10
ale to je tragédia tie servilné príspevky.
...a častokrát nie iba príspevky, ale v poslednej dobe sú to aj články s neskutočnými názvami....viď napríklad tento :

Hviezdni Rusi nevedia prehrávať. Odniesol si to kustód Tampy, potom prilba
https://hokej.pravda.sk/nhl/clanok/631948-hviezdni-rusi-nevedia-prehravat-odniesol-si-to-kustod-tampy-potom-prilba/
Náležité odpovede pre blbého autora článku sú v diskusii.
kopretinka
28.06.22,07:24
buchač
28.06.22,09:31
pavol54
28.06.22,09:46
Keď likvidovali "Ruské vajcia" tak som napísal že Rusko by mal tvrdiť že členovia jeho ochranky neboli Ukrajinci ale Rusi
lujza.j
28.06.22,17:18
Zelení v Nemecku už vedia, ako treba ísť na Putina. Kratšie sa sprchovať a na hrniec dávať pokrievku.......politici sú ako perlorotky....z huby im len perly lezú
Nandrolon
28.06.22,17:22
Zelení v Nemecku už vedia, ako treba ísť na Putina. Kratšie sa sprchovať a na hrniec dávať pokrievku.......politici sú ako perlorotky....z huby im len perly lezú
Je lepšie, keď ti Rus zastaví plyn, ako keď ti ho Nemec pustí.
:-))))))))))))))))))))
korela
28.06.22,17:40
Nowaco v pohode vyrába podnes ruské vajcia, asi aj iní, ked majú odbyt.
lujza.j
28.06.22,17:51
Vcera som si išla kúpiť moju avivaž-viem nič strategické -nemusim mať...pred mesiacom 2,90...už 6,50...strašne dávame putinovi na frak...
Ozaj včera som na sutaku spominala 4% čerstvé zvolenske mleko dva tydny nazad necelý liter1,69... už 1,89....len letmo som kuk koľko kocka banoveckeho tvarohu....1,89...uf:(
korela
28.06.22,18:09
Kde nakupujem, tak som si všimla, že zvyšujú ceny nenápadne podľa skupín, nie naraz celoplošne.
kopretinka
28.06.22,18:42
kupovávala som v Lidli ten najlacnejší ovocný čaj,ani nie kvôli cene,ale kvôli tomu,že to bol čisto len sáčok,bez šnúrky a bez ďalšieho papierového obalu....už 2x zvýšili cenu.Pri ostatných čajoch som si nevšimla zvyšovanie....tak som začala kupovať iný,taký v okrúhlych sáčikoch....
https://www.zlacnene.sk/akcia/ovocny-caj-40-g-3612149/

tento syr tiež už 2x zmenil cenu,teraz vyše 5eur stojí
https://jubeo.sk/lidl/-/syr-trapista-lzrrjzr
pavol54
28.06.22,19:21
Vcera som si išla kúpiť moju avivaž-viem nič strategické -nemusim mať...pred mesiacom 2,90...už 6,50...strašne dávame putinovi na frak...
Ozaj včera som na sutaku spominala 4% čerstvé zvolenske mleko dva tydny nazad necelý liter1,69... už 1,89....len letmo som kuk koľko kocka banoveckeho tvarohu....1,89...uf:(
ešte aj chudáci vyberači kontajnerov musia nenávidieť putina keď je tam menej jedla. Inak za to môžu kravy a Putin (mlieko aj ropa je za tú istú cenu od producenta)
BXLmiami
29.06.22,05:14
Bjuty, nože daj, ktoré sú na SK seriózne médiá?
tie čo tu najviac spochybňuje...
sme, aktuality, dennik n, pravda, postoj.....
Bejvávalo.Momentálne sú to najviac urážajúce a nadávajúce médiá.Rozhodne nie dôveryhodné.Takého Tkačenka nie som ochotná ani otvoriť,jeho názor je pre mňa uplne irelevantný po tom čo dokázal vypotiť.

čo si vlastne predstavuješ pod pojmom seriozne media ?
že budú písať presne tvoj názor ?
to tak nefunguje.....
ja nepíšem, že súhlasím so všetkým tým, čo píšu....kvôli tkačenkovi som si napr. zrušil konto na sme. na vyše rok...

postoj sú katolícki tmári
denník n sú pre mňa ultralavicoví progresívci....
...
ktoré sú teda seriozne ?

alebo teda seriozne nemáme, všetky klamú ..,....misia splnená....
Seriozne momentálne nemáme.Myslím médiá ktoré nezávisle informujú.Podajú fakty a dobre.Tým nemyslím informáciu čo má Kvietik vo vaznici na obed,ani informáciu kto v akej akcii koho angažoval či udal.Celkom rada by som niekde mala 20 minutovku so správami.Tam a tam sa stalo toto a toto.Nič viac.Pokiaľ vravia svoj názor tak v komentároch bud prečítam alebo nie ale viem kto je kto a nemusím overovať či to čo práve píše si nevyfabuloval a dáva objektívne informácie-napr Pietruchová ked zúri nad zákazom potratov tak určite nedodá,že ale v USA je potrat schválený až do pôrodu dieťaťa a teda je to sila,že potrat dieťaťa v 6 mesiaci a je fajn,že dovolili štátom upraviť legislatíve.Atd.
Nandrolon
29.06.22,05:27
V Amerike by som sa nečudoval, ak by stanovili potrat až na tých 6 mesiacov, ale po narodení :-)))))))))))))))))))))))
pavol54
29.06.22,05:40
Bjuty, nože daj, ktoré sú na SK seriózne médiá?
tie čo tu najviac spochybňuje...
sme, aktuality, dennik n, pravda, postoj.....
Bejvávalo.Momentálne sú to najviac urážajúce a nadávajúce médiá.Rozhodne nie dôveryhodné.Takého Tkačenka nie som ochotná ani otvoriť,jeho názor je pre mňa uplne irelevantný po tom čo dokázal vypotiť.

čo si vlastne predstavuješ pod pojmom seriozne media ?
že budú písať presne tvoj názor ?
to tak nefunguje.....
ja nepíšem, že súhlasím so všetkým tým, čo píšu....kvôli tkačenkovi som si napr. zrušil konto na sme. na vyše rok...

postoj sú katolícki tmári
denník n sú pre mňa ultralavicoví progresívci....
...
ktoré sú teda seriozne ?

alebo teda seriozne nemáme, všetky klamú ..,....misia splnená....
Seriozne momentálne nemáme.Myslím médiá ktoré nezávisle informujú.Podajú fakty a dobre.Tým nemyslím informáciu čo má Kvietik vo vaznici na obed,ani informáciu kto v akej akcii koho angažoval či udal.Celkom rada by som niekde mala 20 minutovku so správami.Tam a tam sa stalo toto a toto.Nič viac.Pokiaľ vravia svoj názor tak v komentároch bud prečítam alebo nie ale viem kto je kto a nemusím overovať či to čo práve píše si nevyfabuloval a dáva objektívne informácie-napr Pietruchová ked zúri nad zákazom potratov tak určite nedodá,že ale v USA je potrat schválený až do pôrodu dieťaťa a teda je to sila,že potrat dieťaťa v 6 mesiaci a je fajn,že dovolili štátom upraviť legislatíve.Atd.
s tými faktami je to niekedy problém od ktorého časového limitu sa berie ako základ
Napríklad včera (nesúhlasím s akoukoľvek vojnou a násilím)
Fakt Ukrajina hlási zbombardovanie obchodného centra Kremenčuk
nikto neuvedie fakt že Ukrajina si ukryla vo výrobnom závode na cestné ťažkú výzbroj(na svojom území majú právo skladovať kde chcú)
nikto neuvedie fakt že obchodné centrum bolo 4 mesiace zavreté (nie je problém ho prerobiť za 24 hodín na sklad vojenského materiálu)
nikto neuvedie fakt že Rusi zničili zásoby zbraní vo výrobnom závode vedľa
Minule som počúval jedného taliana s českým prekladom o vývoji ukrajinského konfliktu od zjednotenia Nemecka. Pretože mám prehľad o správach z tých dôb takže žiadny hoax, len nevhodná informácia na dnešnú dobu
Nandrolon
29.06.22,06:06
Ak by Ukrajinu nezbrojil v podstate celý svet, už by bol konečne zase mier.
bjuty smis
29.06.22,06:33
čo všetko už dnes nie je FAKT.....
kopretinka
29.06.22,06:36
Fakt Ukrajina hlási zbombardovanie obchodného centra Kremenčuk
nikto neuvedie fakt že obchodné centrum bolo 4 mesiace zavreté (nie je problém ho prerobiť za 24 hodín na sklad vojenského materiálu)
nikto neuvedie fakt že Rusi zničili zásoby zbraní vo výrobnom závode vedľa
Minule som počúval jedného taliana s českým prekladom o vývoji ukrajinského konfliktu od zjednotenia Nemecka. Pretože mám prehľad o správach z tých dôb takže žiadny hoax, len nevhodná informácia na dnešnú dobu

:eek: v správach som počula,že zbombardovali obchodné centrum,v ktorom bolo 1000ľudí.....že 6 mŕtvych.Som sa teda velice čudovala,že aké to bolo bombardovanie,keď len 6? Som čakala masaker....Tak kde sa tam nabralo 1000 ľudí,keď bolo 4 mesiace zavreté.
Fakt neviem,čo si mám o tých správach myslieť...
pavol54
29.06.22,06:44
Fakt Ukrajina hlási zbombardovanie obchodného centra Kremenčuk
nikto neuvedie fakt že obchodné centrum bolo 4 mesiace zavreté (nie je problém ho prerobiť za 24 hodín na sklad vojenského materiálu)
nikto neuvedie fakt že Rusi zničili zásoby zbraní vo výrobnom závode vedľa
Minule som počúval jedného taliana s českým prekladom o vývoji ukrajinského konfliktu od zjednotenia Nemecka. Pretože mám prehľad o správach z tých dôb takže žiadny hoax, len nevhodná informácia na dnešnú dobu

:eek: v správach som počula,že zbombardovali obchodné centrum,v ktorom bolo 1000ľudí.....že 6 mŕtvych.Som sa teda velice čudovala,že aké to bolo bombardovanie,keď len 6? Som čakala masaker....Tak kde sa tam nabralo 1000 ľudí,keď bolo 4 mesiace zavreté.
Fakt neviem,čo si mám o tých správach myslieť...
dospeli k tomu že aj keď oznámia pravdu už im nikto neverí ako v tlači za socializmu každý si triedil pravdu od pliev
Tweety
29.06.22,07:42
Nandrolon
29.06.22,07:57
Fakt Ukrajina hlási zbombardovanie obchodného centra Kremenčuk
nikto neuvedie fakt že obchodné centrum bolo 4 mesiace zavreté (nie je problém ho prerobiť za 24 hodín na sklad vojenského materiálu)
nikto neuvedie fakt že Rusi zničili zásoby zbraní vo výrobnom závode vedľa
Minule som počúval jedného taliana s českým prekladom o vývoji ukrajinského konfliktu od zjednotenia Nemecka. Pretože mám prehľad o správach z tých dôb takže žiadny hoax, len nevhodná informácia na dnešnú dobu

:eek: v správach som počula,že zbombardovali obchodné centrum,v ktorom bolo 1000ľudí.....že 6 mŕtvych.Som sa teda velice čudovala,že aké to bolo bombardovanie,keď len 6? Som čakala masaker....Tak kde sa tam nabralo 1000 ľudí,keď bolo 4 mesiace zavreté.
Fakt neviem,čo si mám o tých správach myslieť...
To sa iba pomýlili o jednotku a 2 nuly. Správne malo byť 0.
Nandrolon
29.06.22,08:00
Ďalší ministerský trapasík: https://www.cas.sk/clanok/2693821/ob...urcite-nerobi/
Tu máme iných IT špecialistov. A teraz si zober, že takéto vemená ešte tomu IT rezortu šéfujú...Ale nepochopil som, aký význam má heslo fyzicky pripnuté k danému zariadeniu. V normálnej firme by za toto mala okamžité rozviazanie pracovného pomeru.
BXLmiami
29.06.22,08:11
No,ked mohla byť aféra 12345 tak toto je ešte dobré.
pavol54
29.06.22,08:15
Ďalší ministerský trapasík: https://www.cas.sk/clanok/2693821/ob...urcite-nerobi/
Tu máme iných IT špecialistov. A teraz si zober, že takéto vemená ešte tomu IT rezortu šéfujú...Ale nepochopil som, aký význam má heslo fyzicky pripnuté k danému zariadeniu. V normálnej firme by za toto mala okamžité rozviazanie pracovného pomeru.
nandy to nepochopíš:) napríklad ja mám jedno heslo na stastiku jedno na pozemky jedno na zelenú naftu, jedno do banky a od dnes aj jedno na soc. poist a to som si ešte nespomenul všetky, väčšina je dodaná mailom ako povinná kombinácia
Nandrolon
29.06.22,08:30
Ďalší ministerský trapasík: https://www.cas.sk/clanok/2693821/ob...urcite-nerobi/
Tu máme iných IT špecialistov. A teraz si zober, že takéto vemená ešte tomu IT rezortu šéfujú...Ale nepochopil som, aký význam má heslo fyzicky pripnuté k danému zariadeniu. V normálnej firme by za toto mala okamžité rozviazanie pracovného pomeru.
nandy to nepochopíš:) napríklad ja mám jedno heslo na stastiku jedno na pozemky jedno na zelenú naftu, jedno do banky a od dnes aj jedno na soc. poist a to som si ešte nespomenul všetky, väčšina je dodaná mailom ako povinná kombinácia
Ja mám asi 15 hesiel okolo 20 znakov a všetky si pamätám aj tie generované, aj ičo, dič pre dph aj čísla účtov. Keď začnem, diktovať platobné údaje spamäti, niektorí majú čudný výraz tváre.
Každý máme pamäť na niečo iné. U mňa čísla.
kopretinka
29.06.22,08:40
remišováááááá................. kto od nej čaká nejakú inteligentnú vec ?
Nandrolon
29.06.22,08:45
Čítam aké hlúposti píše, že heslo je 2 roky staré, v podstate má pravdu, verím, že vzniklo v roku 2020.
Tu ale nejde iba o samotné heslo, ale aj o ten "algoritmus jeho vytvorenia", ktorý je plne použiteľný aj do budúcna.
Okrem toho píše, že konferencia už prebehla a heslo je automaticky vygenerované nové.
Toto heslo NEBOLO VYGENEROVANÉ. Toto heslo si zadala samá Remišová a prišla k nemu veeeeeeeeeeeeeľmi PRIMITÍVNYM spôsobom.
kopretinka
29.06.22,08:46
Zelení v Nemecku už vedia, ako treba ísť na Putina. Kratšie sa sprchovať a na hrniec dávať pokrievku.......politici sú ako perlorotky....z huby im len perly lezú
a rady našich "expertov" na šetrenie sú tiež úžasné.....to robím odjakživa......takže už fakt nie je ďalšia možnosť šetrenia....iba tú vodu,plyn a elektrinu úplne odstaviť....
Nandrolon
29.06.22,08:54
remišováááááá................. kto od nej čaká nejakú inteligentnú vec ?
My, čo sme ju nevolili tak vôbec od nej niečo také nečakáme a tí, čo ju volili si myslia, že je inteligentná a sú s ňou plne spokojní. :-)
kopretinka
29.06.22,10:04
remišováááááá................. kto od nej čaká nejakú inteligentnú vec ?
My, čo sme ju nevolili tak vôbec od nej niečo také nečakáme a tí, čo ju volili si myslia, že je inteligentná a sú s ňou plne spokojní. :-)
asi tak
anet
30.06.22,09:43
Vyjazd na vikend a dobijanie auta, ktore trva dlhsie ako vikend :D
https://www.facebook.com/100031446871165/videos/1210004353092109
bjuty smis
30.06.22,11:12
orava...katolíci.....
pedofilný kňaz roky zneužíval maloleté dievča....

trest 3 roky podmienka
https://www.topky.sk/cl/100313/2339261/TREST-pre-uchylneho-KNAZA-vytocil-znamych-Slovakov--Prij-bana-krajina-a-zhnite-sudnictvo-

a potom sa naši katolíci spokojne uistia, že spravodlivosť funguje...lebo nejaký hnusný feťák dostal 12 rokov basy natvrdo za marišku.......
pavol54
30.06.22,11:16
Vyjazd na vikend a dobijanie auta, ktore trva dlhsie ako vikend :D
https://www.facebook.com/100031446871165/videos/1210004353092109
V škode 105 bola vedľa motora vytvorená taká kapsa(blatník) tam som mal 5 litrový kanister, ak by došiel benzín, párkrát sa stalo, aj som pomohol, ale s týmto je problém pokračovať "snáď dôjdem", čo bude po roku 2035? (to mi už môže byť jedno)
pavol54
30.06.22,11:22
orava...katolíci.....
pedofilný kňaz roky zneužíval maloleté dievča....

trest 3 roky podmienka
https://www.topky.sk/cl/100313/2339261/TREST-pre-uchylneho-KNAZA-vytocil-znamych-Slovakov--Prij-bana-krajina-a-zhnite-sudnictvo-

a potom sa naši katolíci spokojne uistia, že spravodlivosť funguje...lebo nejaký hnusný feťák dostal 12 rokov basy natvrdo za marišku.......
jeden známy asi pred tridsiatimi rokmi mal sex s neplnoletou a súd rozhodol dostal "doživotie" -rozhodli sa požiadať o povolenie zosobášiť sa. Tak nech sa ňou ožení keď ju vedel zneuctiť. Rozhodol sa že je viac chlap ako farár. cigánska osada by ostala bez chlapov po odsúdení za sex s neplnoletou
kopretinka
30.06.22,11:33
nedeľná chvíľka poézie https://fb.watch/dZk2fxUSEY/
misoft
30.06.22,14:15
remišováááááá................. kto od nej čaká nejakú inteligentnú vec ?
My, čo sme ju nevolili tak vôbec od nej niečo také nečakáme a tí, čo ju volili si myslia, že je inteligentná a sú s ňou plne spokojní. :-)
asi tak
Dalo by sa povedať - ve vládě je "elita", ale jsou to JELITÁ!
misoft
30.06.22,14:20
Vyjazd na vikend a dobijanie auta, ktore trva dlhsie ako vikend :D
https://www.facebook.com/100031446871165/videos/1210004353092109
V škode 105 bola vedľa motora vytvorená taká kapsa(blatník) tam som mal 5 litrový kanister, ak by došiel benzín, párkrát sa stalo, aj som pomohol, ale s týmto je problém pokračovať "snáď dôjdem", čo bude po roku 2035? (to mi už môže byť jedno)
Ale čo po 2035? Benzín sa už nebude vyrábať? A čo majitelia starých áut? A majitelia veteránov? Predpokladám - ešte cca 5 rokov benzín sa bude rafinovať a potom len na lístočky.
pavol54
30.06.22,14:27
Vyjazd na vikend a dobijanie auta, ktore trva dlhsie ako vikend :D
https://www.facebook.com/100031446871165/videos/1210004353092109
V škode 105 bola vedľa motora vytvorená taká kapsa(blatník) tam som mal 5 litrový kanister, ak by došiel benzín, párkrát sa stalo, aj som pomohol, ale s týmto je problém pokračovať "snáď dôjdem", čo bude po roku 2035? (to mi už môže byť jedno)
Ale čo po 2035? Benzín sa už nebude vyrábať? A čo majitelia starých áut? A majitelia veteránov? Predpokladám - ešte cca 5 rokov benzín sa bude rafinovať a potom len na lístočky.
ale staré autá budú dosluhovať, teda vypadnú. nejde o benzín ale o dobíjanie áut
buchač
30.06.22,14:30
Ale čo po 2035? Benzín sa už nebude vyrábať? A čo majitelia starých áut? A majitelia veteránov? Predpokladám - ešte cca 5 rokov benzín sa bude rafinovať a potom len na lístočky.
Zle predpokladáš...vyhľadaj si a preštuduj príslušné.
Ale v podstate tam ide o to, že benzín ako taký sa nebude vyrábať...ten majú nahradiť iné, ekologickejšie palivá...vyrábané zo všeličoho možného, len nie z ropy.

Samozrejme, že toto ale bude platiť LEN pre krajiny EU...ten zvyšok sveta je ešte normálny.
Nandrolon
30.06.22,16:13
Ale čo po 2035? Benzín sa už nebude vyrábať? A čo majitelia starých áut? A majitelia veteránov? Predpokladám - ešte cca 5 rokov benzín sa bude rafinovať a potom len na lístočky.
Zle predpokladáš...vyhľadaj si a preštuduj príslušné.
Ale v podstate tam ide o to, že benzín ako taký sa nebude vyrábať...ten majú nahradiť iné, ekologickejšie palivá...vyrábané zo všeličoho možného, len nie z ropy.

Samozrejme, že toto ale bude platiť LEN pre krajiny EU...ten zvyšok sveta je ešte normálny.
Budeme jazdiť na Slivovicu. Predpokladám, že cena za liter bude rovnaká.
lujza.j
30.06.22,16:15
Po 2035 si kúpime sorty čo si "vyplačkali"výnimku.....:D
Nandrolon
30.06.22,16:31
Po 2035 si kúpime sorty čo si "vyplačkali"výnimku.....:D
U nás nebude ten zákaz striktný. Sme smetisko Európy, takže všetky autá vyspelejších krajín skončia v našich autobazároch...
pavol54
30.06.22,16:44
Ale čo po 2035? Benzín sa už nebude vyrábať? A čo majitelia starých áut? A majitelia veteránov? Predpokladám - ešte cca 5 rokov benzín sa bude rafinovať a potom len na lístočky.
Zle predpokladáš...vyhľadaj si a preštuduj príslušné.
Ale v podstate tam ide o to, že benzín ako taký sa nebude vyrábať...ten majú nahradiť iné, ekologickejšie palivá...vyrábané zo všeličoho možného, len nie z ropy.

Samozrejme, že toto ale bude platiť LEN pre krajiny EU...ten zvyšok sveta je ešte normálny.
Budeme jazdiť na Slivovicu. Predpokladám, že cena za liter bude rovnaká.
to by bol hriech
Nandrolon
30.06.22,17:07
Ale čo po 2035? Benzín sa už nebude vyrábať? A čo majitelia starých áut? A majitelia veteránov? Predpokladám - ešte cca 5 rokov benzín sa bude rafinovať a potom len na lístočky.
Zle predpokladáš...vyhľadaj si a preštuduj príslušné.
Ale v podstate tam ide o to, že benzín ako taký sa nebude vyrábať...ten majú nahradiť iné, ekologickejšie palivá...vyrábané zo všeličoho možného, len nie z ropy.

Samozrejme, že toto ale bude platiť LEN pre krajiny EU...ten zvyšok sveta je ešte normálny.
Budeme jazdiť na Slivovicu. Predpokladám, že cena za liter bude rovnaká.
to by bol hriech
Však 500ml do seba, a 50 000 do nádrže.
Keď som mal "hladký diesel", jedno leto som čapoval v potravinách olej, tak, ako vtedy väčšina taxikárov v BA a ostatných mestách.
PS: Ináč palivo E85 /lieh/ v ČR frčalo vo veľkom.
pavol54
30.06.22,18:30
Ale čo po 2035? Benzín sa už nebude vyrábať? A čo majitelia starých áut? A majitelia veteránov? Predpokladám - ešte cca 5 rokov benzín sa bude rafinovať a potom len na lístočky.
Zle predpokladáš...vyhľadaj si a preštuduj príslušné.
Ale v podstate tam ide o to, že benzín ako taký sa nebude vyrábať...ten majú nahradiť iné, ekologickejšie palivá...vyrábané zo všeličoho možného, len nie z ropy.

Samozrejme, že toto ale bude platiť LEN pre krajiny EU...ten zvyšok sveta je ešte normálny.
Budeme jazdiť na Slivovicu. Predpokladám, že cena za liter bude rovnaká.
to by bol hriech
Však 500ml do seba, a 50 000 do nádrže.
Keď som mal "hladký diesel", jedno leto som čapoval v potravinách olej, tak, ako vtedy väčšina taxikárov v BA a ostatných mestách.
PS: Ináč palivo E85 /lieh/ v ČR frčalo vo veľkom.
aj ja do traktora bola doba keď bol lacnejší ako nafta ale vždy 1:1
Nandrolon
01.07.22,03:12
Ale čo po 2035? Benzín sa už nebude vyrábať? A čo majitelia starých áut? A majitelia veteránov? Predpokladám - ešte cca 5 rokov benzín sa bude rafinovať a potom len na lístočky.
Zle predpokladáš...vyhľadaj si a preštuduj príslušné.
Ale v podstate tam ide o to, že benzín ako taký sa nebude vyrábať...ten majú nahradiť iné, ekologickejšie palivá...vyrábané zo všeličoho možného, len nie z ropy.

Samozrejme, že toto ale bude platiť LEN pre krajiny EU...ten zvyšok sveta je ešte normálny.
Budeme jazdiť na Slivovicu. Predpokladám, že cena za liter bude rovnaká.
to by bol hriech
Však 500ml do seba, a 50 000 do nádrže.
Keď som mal "hladký diesel", jedno leto som čapoval v potravinách olej, tak, ako vtedy väčšina taxikárov v BA a ostatných mestách.
PS: Ináč palivo E85 /lieh/ v ČR frčalo vo veľkom.
aj ja do traktora bola doba keď bol lacnejší ako nafta ale vždy 1:1
Ja som to tiež riedil, ale moc nie, preto som jazdil tak iba v lete, keď boli 30-ky, aby to malo požadovanú viskozitu a nezhustlo to. Nemal som predhrev paliva ako si to niektorí dorábali.
pavol54
01.07.22,04:25
pri tých olejoch v nafte bol problém s polymerizáciou motorového oleja ak bol interval kratší tak to veľmi nevadilo, ale pri dnešných cykloch na výmenu by hrozilo aj s nutnosťou vymeniť rovno motor zaujímave o tom píše RASOL, zase sa dal tento problém eliminovať úpravou oleja. jeden známy mal zdroj na transformátorový olej ten je dosť riedky.
pavol54
01.07.22,05:49
SPP znížilo odber plynu z Ruska o polovinu mali by sme zvolať: Konečne, prečo to ta dlho trvá.
Háčik je však v tom že to zníženie neprebehlo z našej vôle ale z vôle Ruska
BXLmiami
01.07.22,05:56
Vyjazd na vikend a dobijanie auta, ktore trva dlhsie ako vikend :D
https://www.facebook.com/100031446871165/videos/1210004353092109
V škode 105 bola vedľa motora vytvorená taká kapsa(blatník) tam som mal 5 litrový kanister, ak by došiel benzín, párkrát sa stalo, aj som pomohol, ale s týmto je problém pokračovať "snáď dôjdem", čo bude po roku 2035? (to mi už môže byť jedno)
Ale čo po 2035? Benzín sa už nebude vyrábať? A čo majitelia starých áut? A majitelia veteránov? Predpokladám - ešte cca 5 rokov benzín sa bude rafinovať a potom len na lístočky.
Prosím ťa nerieš.Treba počkať či v roku 2035 nebudú spaľovacie motory alebo nebude EU.Potom je čas nejako to riešiť.
misoft
01.07.22,05:57
Samozrejme, že toto ale bude platiť LEN pre krajiny EU...ten zvyšok sveta je ešte normálny.
Nuž... pribudne nová komodita na pašovanie... klasický benzín.... :D:D:D
pavol54
01.07.22,06:25
Vyjazd na vikend a dobijanie auta, ktore trva dlhsie ako vikend :D
https://www.facebook.com/100031446871165/videos/1210004353092109
V škode 105 bola vedľa motora vytvorená taká kapsa(blatník) tam som mal 5 litrový kanister, ak by došiel benzín, párkrát sa stalo, aj som pomohol, ale s týmto je problém pokračovať "snáď dôjdem", čo bude po roku 2035? (to mi už môže byť jedno)
Ale čo po 2035? Benzín sa už nebude vyrábať? A čo majitelia starých áut? A majitelia veteránov? Predpokladám - ešte cca 5 rokov benzín sa bude rafinovať a potom len na lístočky.
Prosím ťa nerieš.Treba počkať či v roku 2035 nebudú spaľovacie motory alebo nebude EU.Potom je čas nejako to riešiť.
ešte je tu tretia možnosť ak tu fyzicky v našom veku ešte budeme, tak budeme bez vodičských oprávnení, a to ma bude trápiť či sa zobudím včas(viď dedko v Kameňáku)
romana147
01.07.22,06:53
Vyjazd na vikend a dobijanie auta, ktore trva dlhsie ako vikend :D
https://www.facebook.com/100031446871165/videos/1210004353092109
V škode 105 bola vedľa motora vytvorená taká kapsa(blatník) tam som mal 5 litrový kanister, ak by došiel benzín, párkrát sa stalo, aj som pomohol, ale s týmto je problém pokračovať "snáď dôjdem", čo bude po roku 2035? (to mi už môže byť jedno)
Ale čo po 2035? Benzín sa už nebude vyrábať? A čo majitelia starých áut? A majitelia veteránov? Predpokladám - ešte cca 5 rokov benzín sa bude rafinovať a potom len na lístočky.
Prosím ťa nerieš.Treba počkať či v roku 2035 nebudú spaľovacie motory alebo nebude EU.Potom je čas nejako to riešiť.

Prečo sa bojíte 2035 ?
Ved doteraz zásadové Nemecko vraj ide znovu pustiť uholné elektrárne.
buchač
01.07.22,07:01
Samozrejme, že toto ale bude platiť LEN pre krajiny EU...ten zvyšok sveta je ešte normálny.
Nuž... pribudne nová komodita na pašovanie... klasický benzín.... :D:D:D
Ty keď zadrieš nejakú hovadinu, tak to už stojí za to.
kopretinka
01.07.22,09:01
idiot
pavol54
01.07.22,09:22
idiot
škoda že on nemá infláciu v myslení o 12% je málo tam by mohla byť aj 100%
buchač
02.07.22,06:15
Ohrozuje ho vojna. UNESCO urgentne natiahlo ochrannú ruku nad ukrajinský boršč
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/632437-ohrozuje-ho-vojna-unesco-urgentne-natiahlo-ochrannu-ruku-na-ukrajinsky-borsc/

" Na mimoriadnom zasadnutí dospel medzivládny výbor k záveru, že TRADICIA spojená s varením tejto polievky z červenej repy a kapusty je natoľko OHROZENÁ súčasným konfliktom na Ukrajine, že si zasluhuje osobitnú ochranu."
„Ľudia ho už NEMOŽU variť ani pestovať základnú zeleninu, ktorá je na prípravu potrebná,“

AMEN...
pavol54
02.07.22,06:32
Chuck Noris Ukrajinec. Ježiš Kristus Ukrajinec, Okupácia 68 ruská, Kličko rus, po ukončení okupácie ukrajinec atď. ak pozriem na maslo a neuvidím nápis ukrajinské, ani mi chutiť nebude. prístavy proti ruským lodiam zamínované ruskými mínami sovietskej výroby(položili ich ukrajinci)
kopretinka
02.07.22,08:44
im už z tej ukrajiny kvalitne ........doplň podľa seba....
kopretinka
03.07.22,18:47
aha,čo mi robí,nemám možnosť dolu na stránke listovať :eek:
kopretinka
03.07.22,18:49
toto príde niekomu vtipné?:confused:
lujza.j
04.07.22,06:23
Tiež to mávam....že ponuka ďalších strán nie je
kopretinka
04.07.22,09:00
Tiež to mávam....že ponuka ďalších strán nie je
som myslela,že chyba je u mňa,lebo aj s FB mám problém.....na notbuku mi robí to,že ak dá niekto v komente obrázok,fotku,tak tam mám biele miesto....a na mobile zase,ak je v statuse foto,tak keď ju rozkliknem,tak nič,len čierny displej celý :confused::confused::confused:
buchač
04.07.22,12:39
Teraz dávajú v telke reprízy " Koleso šťastia ".
Pred rokmi sa tam uviedla Alžbeta Ferencová. Nedávno som niečo hľadal na YT a vyskočila mi v ponuke....kurňa, za tých pár rokov sa posunula teda vpred. Od určitej doby vystupuje pod umeleckým menom Zea.
Krásna ženská, zamatový hlas....radosť pozerať a aj počúvať...nie ako poniektorých z tých " talentov ". Tých skladieb má viacero...všetky sú fasa.

https://www.youtube.com/watch?v=TcKJlNQz0TA
lujza.j
04.07.22,13:58
Putin zničil všetko, o čo sme sa desaťročia snažili, pošliapal naše sny, hovorí Olaf Scholz:D:D
mari2x
04.07.22,14:07
Tiež to mávam....že ponuka ďalších strán nie je
som myslela,že chyba je u mňa,lebo aj s FB mám problém.....na notbuku mi robí to,že ak dá niekto v komente obrázok,fotku,tak tam mám biele miesto....a na mobile zase,ak je v statuse foto,tak keď ju rozkliknem,tak nič,len čierny displej celý :confused::confused::confused:

v 21. storočí a v podstate čiernobiele fotky
pavol54
04.07.22,15:43
Putin zničil všetko, o čo sme sa desaťročia snažili, pošliapal naše sny, hovorí Olaf Scholz:D:D
ešte aby vysypal obsah tých snov, lebo niekto sníva o bobríkovi, iná o kocúrovi, niekto o poriadnej žúrke, iný zase o krátkej pracovnej dobe a to už nejdem do politiky
Nandrolon
04.07.22,17:41
Putin zničil všetko, o čo sme sa desaťročia snažili, pošliapal naše sny, hovorí Olaf Scholz:D:D
ešte aby vysypal obsah tých snov, lebo niekto sníva o bobríkovi, iná o kocúrovi, niekto o poriadnej žúrke, iný zase o krátkej pracovnej dobe a to už nejdem do politiky
Tak ja trochu pôjdem do politiky.
Biden sníva iba o tom, aby mu ošetrovatelia pravidelne vymenili plienku.
pavol54
04.07.22,19:19
Putin zničil všetko, o čo sme sa desaťročia snažili, pošliapal naše sny, hovorí Olaf Scholz:D:D
ešte aby vysypal obsah tých snov, lebo niekto sníva o bobríkovi, iná o kocúrovi, niekto o poriadnej žúrke, iný zase o krátkej pracovnej dobe a to už nejdem do politiky
Tak ja trochu pôjdem do politiky.
Biden sníva iba o tom, aby mu ošetrovatelia pravidelne vymenili plienku.
Niektorých dedkovia sa tiež mali sny a snažili sa ich splniť chceli vidieť krásnu uralskú prírodu a videli len volgu
Nandrolon
04.07.22,19:51
kukučka
04.07.22,20:23
kopretinka
05.07.22,05:53
Myslíš týchto dedkov?
https://www.youtube.com/watch?v=H0zC_juYGLs&list=RDH0zC_juYGLs&index=1
57 je dedko? do dôchodku sakra ďaleko.....
buchač
05.07.22,05:57
desivé
https://zvedavec.news/komentare/2022/07/9220-zde-je-96-prikladu-vytvareni-umeleho-nedostatku-potravin-v-uplynulych-12-mesicich.htm
Konštatovanie, konštatovanie....nič viac.
Ono nik netvrdí, že sa poniektoré udalosti nestali (sú dohľadateľné)...ale na druhej strane tie údaje ohľadom hydiny hádžu vždy na tento zoznam.
Alebo berme v úvahu, že tie vtáky boli vytrieskané. Čo ak k tomu došlo z dôvodu vtáčej chrípky ?
Že pri tých bodoch nie je ani jeden link, tak to je už typická klasika.

...a inak, akú má výpovednú hodnotu táto informácia pre našinca ? Pre mňa osobne je to asi tak zaujímavé ako pre nejakého američana výskyt prasacieho moru na Slovensku.
lujza.j
05.07.22,06:57
Všetko čo sa nepáči -nehodi je konšpi
lubko6394
05.07.22,08:15
Nechápem ceny mäsa. Včera som kupoval v akcii bôčik s kožou a karmenádla bez kosti bola o 60 centov na kilo lacnejšia.Zdá sa že pre chudobu bude pliecko, karmenádla a stehno a pre boháčov bôčik a slanina.
Tweety
05.07.22,08:29
Nechápem ceny mäsa. Včera som kupoval v akcii bôčik s kožou a karmenádla bez kosti bola o 60 centov na kilo lacnejšia.Zdá sa že pre chudobu bude pliecko, karmenádla a stehno a pre boháčov bôčik a slanina.
No, to si zistil dosť neskoro lebo cena bôčika išla hore už dávnejšie. NIekde ho predávali aj za 6,50€, čo bolo dosť vysoko nad plieckom, stehnom, karé. Nehovorím, že je to zlá časť svine ale až taká drahá by nemusela byť.
veronikasad
05.07.22,08:59
Nechápem ceny mäsa. Včera som kupoval v akcii bôčik s kožou a karmenádla bez kosti bola o 60 centov na kilo lacnejšia.Zdá sa že pre chudobu bude pliecko, karmenádla a stehno a pre boháčov bôčik a slanina.možno bôčik bol slovenský a kare a pliecko zo zahraničia (dotovaný)
buchač
05.07.22,09:05
Nie možno, ale určite.
Minule som tak pozeral ceny...bolo mi vysvetlené, že lacnejšie stehno je zo Španielska a to drahšie zo Slovenska.
pavol54
05.07.22,10:01
Podporovať slovenských výrobcov a uprednostňovať spotrebu ich výrobkov je proti zásadám EU, ale ak nemecký štát zaháji masívnu podporu spotreby nemeckých potravín "zásady 5D" to je v poriadku, to sú asi tie ich "desaťročia nenaplnené sny" A teraz mi daj ty ynteligent neužitočné.
buchač
05.07.22,10:18
Všetko čo sa nepáči -nehodi je konšpi
Ale šak veď nik netvrdí, že je to konšpi.
Veď dajte príslušné linky a potom sa bavme o tom, čo je hoax a čo je konšpi, a čo je realita.

Napríklad som si dohľadal (z toho zoznamu) haváriu lietadla alebo vykoľajený vlak.
Lietadlo drblo, pilotovala ho dievčina vo veku 30 rokov...pristávanie v danej lokalite je ale o držku. To tá čajočka urobila nálet v štýle kamikadze na zemiakovú továreň ???
Vlaky sa vykoľajujú bežne. Vlak prevážal hydinu a nejaký kohút sa hodil pod mašinu ?
Nandrolon
05.07.22,12:01
Nechápem ceny mäsa. Včera som kupoval v akcii bôčik s kožou a karmenádla bez kosti bola o 60 centov na kilo lacnejšia.Zdá sa že pre chudobu bude pliecko, karmenádla a stehno a pre boháčov bôčik a slanina.
No, to si zistil dosť neskoro lebo cena bôčika išla hore už dávnejšie. NIekde ho predávali aj za 6,50€, čo bolo dosť vysoko nad plieckom, stehnom, karé. Nehovorím, že je to zlá časť svine ale až taká drahá by nemusela byť.
Môžem osrať svininu na 6,50. Za 5,30 som minule v ČR kupoval hovädzí pupok, proste niečo ako močing /kližka/. Každopádne Akákoľvek bravčovina nemá cenu vyššiu ako tých 6,50-a to jedine "panenka".
Za 8 eur/kg mám s prehľadom kvalitnú hovädzinku. Za kuracinu by som nedal viac ako 3 eurá aj keby za mňou kričala, ale videl som už kuracinu za 8,50, CHORÉ, CHORÉ, CHORÉ.
kukučka
05.07.22,12:29
Všetko čo sa nepáči -nehodi je konšpi
Ale šak veď nik netvrdí, že je to konšpi.
Veď dajte príslušné linky a potom sa bavme o tom, čo je hoax a čo je konšpi, a čo je realita.

Napríklad som si dohľadal (z toho zoznamu) haváriu lietadla alebo vykoľajený vlak.
Lietadlo drblo, pilotovala ho dievčina vo veku 30 rokov...pristávanie v danej lokalite je ale o držku. To tá čajočka urobila nálet v štýle kamikadze na zemiakovú továreň ???
Vlaky sa vykoľajujú bežne. Vlak prevážal hydinu a nejaký kohút sa hodil pod mašinu ?
Desiatky požiarmi zničených potravinárskych fabrík a milióny mŕtvych zvierat a ty si vyberieš vláčik, lietadielko a kohútika.
Argumenty ako Grétka.
kukučka
05.07.22,12:36
Nájdené na FB a máš aj fotky, aj články, tak pokračuj, citujem:
Tá malá žltá vec je buldozér.
https://www.wind-watch.org/.../graveyard-of-the-green.../
https://www.bloomberg.com/.../wind-turbine-blades-can-t...
bjuty smis
05.07.22,12:43
Všetko čo sa nepáči -nehodi je konšpi
Ale šak veď nik netvrdí, že je to konšpi.
Veď dajte príslušné linky a potom sa bavme o tom, čo je hoax a čo je konšpi, a čo je realita.

Napríklad som si dohľadal (z toho zoznamu) haváriu lietadla alebo vykoľajený vlak.
Lietadlo drblo, pilotovala ho dievčina vo veku 30 rokov...pristávanie v danej lokalite je ale o držku. To tá čajočka urobila nálet v štýle kamikadze na zemiakovú továreň ???
Vlaky sa vykoľajujú bežne. Vlak prevážal hydinu a nejaký kohút sa hodil pod mašinu ?
opýtaj sa jej, koľko sa otvorilo za posledný rok nových fariem, distribučných centier a potravinárských závodov......ani nemusia byť záhadne ......len tak, úplne normálne..

a ako to ničenie riadi vláda....keď to tam teda uvádzajú...
.
buchač
05.07.22,12:44
desivé
https://zvedavec.news/komentare/2022/07/9220-zde-je-96-prikladu-vytvareni-umeleho-nedostatku-potravin-v-uplynulych-12-mesicich.htm
Konštatovanie, konštatovanie....nič viac.
Ono nik netvrdí, že sa poniektoré udalosti nestali (sú dohľadateľné)...ale na druhej strane tie údaje ohľadom hydiny hádžu vždy na tento zoznam.
Alebo berme v úvahu, že tie vtáky boli vytrieskané. Čo ak k tomu došlo z dôvodu vtáčej chrípky ?
Že pri tých bodoch nie je ani jeden link, tak to je už typická klasika.

...a inak, akú má výpovednú hodnotu táto informácia pre našinca ? Pre mňa osobne je to asi tak zaujímavé ako pre nejakého američana výskyt prasacieho moru na Slovensku.



Všetko čo sa nepáči -nehodi je konšpi
Ale šak veď nik netvrdí, že je to konšpi.
Veď dajte príslušné linky a potom sa bavme o tom, čo je hoax a čo je konšpi, a čo je realita.

Napríklad som si dohľadal (z toho zoznamu) haváriu lietadla alebo vykoľajený vlak.
Lietadlo drblo, pilotovala ho dievčina vo veku 30 rokov...pristávanie v danej lokalite je ale o držku. To tá čajočka urobila nálet v štýle kamikadze na zemiakovú továreň ???
Vlaky sa vykoľajujú bežne. Vlak prevážal hydinu a nejaký kohút sa hodil pod mašinu ?
Desiatky požiarmi zničených potravinárskych fabrík a milióny mŕtvych zvierat a ty si vyberieš vláčik, lietadielko a kohútika.
Argumenty ako Grétka.

Ty si celá Grétka...ešte keby si tak poriadne čítala.
Alebo si nepochopila text tak ako ona, postihnutá ???

Ešte je tu otázka...KTO ničí tie fabriky a kántri zvieratá ?
kukučka
05.07.22,12:56
Budete jesť chrobáčiky a nie kohútiky.
Samozrejme, že vtáčia chrípka, nevieš hľadať.
buchač
05.07.22,13:00
Nájdené na FB a máš aj fotky, aj články, tak pokračuj, citujem:
Tá malá žltá vec je buldozér.
https://www.wind-watch.org/.../graveyard-of-the-green.../
https://www.bloomberg.com/.../wind-turbine-blades-can-t...
Oba linky sú nefunkčné...ale poteším ťa v tom, že dávno som tento obrázok videl.
Ide o zasypávanie časti turbín niekde v prdely.

...a teraz čo ja stým, alebo my na Slovensku ?
Mňa serie to, čo sa deje tu na Slovensku. Mňa serie, ako s nami vydrbáva EU. Mňa serie, že Slovensko sa musí podvoľovať diktátu zo strany silnejších krajín...

Takže teba serondí, že niekde v Afrike nedodržujú ekológiu. no mňa serie, že EU to s tou našou až preháňajú. Na jednej strane, pomaly nové auto, nevyhovie EK a na druhej strane sa ide kúriť uhlím...
...a dalo by sa pokračovať.

Takže nie je veľmi vhodné dávať kadejaké onačiny zo sveta...venuj sa radšej Slovensku, lepšie urobíš.
paul13
05.07.22,13:03
Ktorý je ten dedek - Biden, či Putin?
buchač
05.07.22,13:05
desivé
https://zvedavec.news/komentare/2022/07/9220-zde-je-96-prikladu-vytvareni-umeleho-nedostatku-potravin-v-uplynulych-12-mesicich.htm
Konštatovanie, konštatovanie....nič viac.
Ono nik netvrdí, že sa poniektoré udalosti nestali (sú dohľadateľné)...ale na druhej strane tie údaje ohľadom hydiny hádžu vždy na tento zoznam.
Alebo berme v úvahu, že tie vtáky boli vytrieskané. Čo ak k tomu došlo z dôvodu vtáčej chrípky ?
Že pri tých bodoch nie je ani jeden link, tak to je už typická klasika.

...a inak, akú má výpovednú hodnotu táto informácia pre našinca ? Pre mňa osobne je to asi tak zaujímavé ako pre nejakého američana výskyt prasacieho moru na Slovensku.

Budete jesť chrobáčiky a nie kohútiky.
Samozrejme, že vtáčia chrípka, nevieš hľadať.
Jasnéééé...ty nie, lebo vo Švajcu budú padať pečené holuby priamo do huby.
Vidno, že fakt nečítaš predchádzajúce príspevky a melieš si len svoje....a ideš jak gáter. Síce som len dedukoval, ale predsa len správne. Nehľadal som, nechcelo sa mi...mám aj inú robotu.
Pche...dievča, na mňa nemáš.
kopretinka
05.07.22,13:12
Nandrolon
05.07.22,14:13
desivé
https://zvedavec.news/komentare/2022/07/9220-zde-je-96-prikladu-vytvareni-umeleho-nedostatku-potravin-v-uplynulych-12-mesicich.htm
Konštatovanie, konštatovanie....nič viac.
Ono nik netvrdí, že sa poniektoré udalosti nestali (sú dohľadateľné)...ale na druhej strane tie údaje ohľadom hydiny hádžu vždy na tento zoznam.
Alebo berme v úvahu, že tie vtáky boli vytrieskané. Čo ak k tomu došlo z dôvodu vtáčej chrípky ?
Že pri tých bodoch nie je ani jeden link, tak to je už typická klasika.

...a inak, akú má výpovednú hodnotu táto informácia pre našinca ? Pre mňa osobne je to asi tak zaujímavé ako pre nejakého američana výskyt prasacieho moru na Slovensku.

Budete jesť chrobáčiky a nie kohútiky.
Samozrejme, že vtáčia chrípka, nevieš hľadať.
Jasnéééé...ty nie, lebo vo Švajcu budú padať pečené holuby priamo do huby.
Vidno, že fakt nečítaš predchádzajúce príspevky a melieš si len svoje....a ideš jak gáter. Síce som len dedukoval, ale predsa len správne. Nehľadal som, nechcelo sa mi...mám aj inú robotu.
Pche...dievča, na mňa nemáš.
Nikto normálny neuvažuje, že pečené holuby budú padať z neba. Ale ak človek odpracuje 168 hodín mesačne HOCIJAKEJ práce, nemal by živoriť. A je smutné, že tu živoria ľudia, ktorí pracujú aj odbornejšie od smetiarov /tých nechcem uraziť/. Učitelia, zdrav. sestry, predavačky atď...
Nandrolon
05.07.22,14:16
... sa čudujem, prečo tie "listy" zahrabávajú do zeme. To nikto o ten materiál nemá záujem? alebo je to niekde "v riti", odkiaľ by bol dovoz drahší ako výťažok z recyklácie. Darmo, kalkulačka nepustí. Zrejme to v danej krajine nedokážu, tak jednoduhšie to majú zakopať...
mari2x
05.07.22,15:28
na mňa nemáš :D :D

Budete jesť chrobáčiky a nie bucháčiky.



Ty si riadne velký FTÁK, tak sa neporovnávaj s malou kukučkou
buchač
05.07.22,16:03
Jasné, maďarul...veď na teba nemá nik...to vieme predsa všetci.

Choď si radšej :
- urobiť pár ďalších nickov
- dať zopár negatívnych hodnotení všetkým (a nevyplakávaj, ak nejaké dostaneš)
- dať večernú dávku liečikov
- hodiť mašľu
kukučka
05.07.22,16:15
Ja pár slov a ty litánie, o sebe píšeš? Kto ťa dnes pokusal?
Mňa teraz dážď vyhnal zo záhrady, večerala som posledné jahody a prvé maliny, viničky už červené aj čierne, ale kvašne.
buchač
05.07.22,16:21
Jááááj Grétka, musím ti litánie...to aby si pochopila.

Pekne popršalo, aspoň nemusím polievať. No vidíš...ja už mám po jahodách, aj po čerešniach...viničky sú v chladničke a muhengy si dám ako druhú večeru.
misoft
06.07.22,05:05
Nájdené na FB a máš aj fotky, aj články, tak pokračuj, citujem:
Tá malá žltá vec je buldozér.
https://www.wind-watch.org/.../graveyard-of-the-green.../
https://www.bloomberg.com/.../wind-turbine-blades-can-t...
Ach jááááj.... nejaká fotečka na knihe fasov - pridané odkazy, ktoré NEEXISTUJÚ... a vraj to nie je HOAX....

http://static.skaip.org/img/emoticons/180x180/f6fcff/facepalm.gif
buchač
06.07.22,06:29
Vo Vysokých Tatrách sa pripravujú na vyberanie vstupného od turistov.

Ešte toto leto to chcú spustiť na dobrovoľnej báze. Platiť by mali aj športovci, vodcovia, a dokonca aj nevesty, ktoré sa budú chcieť na horách fotiť.
https://tvnoviny.sk/domace/clanok/204819-vo-vysokych-tatrach-sa-pripravuju-na-vyberanie-vstupneho-platit-by-mali-aj-nevesty-ci-sportovci?campaignsrc=tn_clipboard

To zas bude pindania...
buchač
06.07.22,06:47
Nájdené na FB a máš aj fotky, aj články, tak pokračuj, citujem:
Tá malá žltá vec je buldozér.
https://www.wind-watch.org/.../graveyard-of-the-green.../
https://www.bloomberg.com/.../wind-turbine-blades-can-t...
Ach jááááj.... nejaká fotečka na knihe fasov - pridané odkazy, ktoré NEEXISTUJÚ... a vraj to nie je HOAX....

Ako som vyššie Grétke Kukučkovej spomenul, tak som tie obrázky videl.
Kvôli tebe som ich znova vyhľadal (respektíve išiel na istotu)...približne 2 100 000 výsledkov (0,38 sekundy).
Že niektoré stránky odstránili dané, to je ich vec...ale v žiadnom prípade sa tu nedá vravieť o hoaxe.
Capisci...alebo ti to mám vysvetliť tvojimi slovami ?

Základ
https://www.google.com/search?q=propellers+buried+in+the+ground&client=firefox-b-d&hl=sk&sxsrf=ALiCzsayxReJrssJxs5B8qf1kYQPYex3Jw:165709296 0800&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjQ3Kaq4OP4AhV48rsIHfvUC1wQ_AUoAXoECAEQA w&biw=1366&bih=615&dpr=1
a potom už len klik na odkazy...napr. tento, kde je záberov plno, dokonca aj zo satelitov.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-8294057/Hundreds-non-recyclable-fiberglass-wind-turbine-blades-pictured-piling-landfills.html

...a ide o nerecyklovateľné lopaty veterných turbín zo sklenených vlákien...takže preto takýto postup likvidácie.
Spoločnosť Global Fiberglass Solutions so sídlom v Texase tvrdí, že je prvou americkou spoločnosťou, ktorá vyvinula metódu na opätovné použitie vyradených lopatiek turbíny na užitočné produkty.
duves
06.07.22,10:18
Mnohým sklapne hrebienok, až pojdu do zeleneho aspoň na pol roka.
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/632816-lotyssko-vola-do-zbrane-povinna-vojna-bude-spat/
Nandrolon
06.07.22,13:28
Mnohým sklapne hrebienok, až pojdu do zeleneho aspoň na pol roka.
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/632816-lotyssko-vola-do-zbrane-povinna-vojna-bude-spat/
Povinná ZVS sa nikdy nemala rušiť.
Mila123
06.07.22,14:05
toto mi poslal klient e-mailom s predmetom správy "UPOMIENKA" - kapitálkami napísané....... , mňa to pobavilo, zároveň potešilo, resp. mať takých klientov, kt. Vám chcú už zaplatiť......
Dobrý deň
Prosím nezabudnite mi fakturovať za 2. kvartál vedenie účtovníctva + vypísanie Marekového daňové priznania.
Ďakujem s pozdravom
misoft
06.07.22,14:09
A ty mu pošli v podobnom štýle.
"Zasielam faktúru za 2.Q vedenie účtovníctva a VY NEZABUDNITE túto faktúru UHRADIŤ do....."
lujza.j
06.07.22,17:34
Škoda....RaFa vyhral:(dúfam,že ho australan vytrepe....
duves
07.07.22,06:18
Chobot
07.07.22,08:58
... sa čudujem, prečo tie "listy" zahrabávajú do zeme. To nikto o ten materiál nemá záujem? alebo je to niekde "v riti", odkiaľ by bol dovoz drahší ako výťažok z recyklácie. Darmo, kalkulačka nepustí. Zrejme to v danej krajine nedokážu, tak jednoduhšie to majú zakopať...

Tie listy z vrtúľ sú z laminátu a ten sa v súčasnosti nedá recyklovať. Resp. nie je technológia, ako by sa ich dalo zužitkovať, tak ich treba likvidovať. Bohužiaľ majú len krátku životnosť, niekde som čítal, že je to cca 20 rokov. Preto je otázne, o koľko sú tie veterné elektrárne ekologickejšie, ako iný zdroj elektriny.
Nandrolon
07.07.22,09:44
... sa čudujem, prečo tie "listy" zahrabávajú do zeme. To nikto o ten materiál nemá záujem? alebo je to niekde "v riti", odkiaľ by bol dovoz drahší ako výťažok z recyklácie. Darmo, kalkulačka nepustí. Zrejme to v danej krajine nedokážu, tak jednoduhšie to majú zakopať...

Tie listy z vrtúľ sú z laminátu a ten sa v súčasnosti nedá recyklovať. Resp. nie je technológia, ako by sa ich dalo zužitkovať, tak ich treba likvidovať. Bohužiaľ majú len krátku životnosť, niekde som čítal, že je to cca 20 rokov. Preto je otázne, o koľko sú tie veterné elektrárne ekologickejšie, ako iný zdroj elektriny.
Áno, už som sa dočítal, že sú zo sklolaminátu. Mali to aspoň zapáliť, nech vyhorí živica, viac by sa ich tam vošlo. :-)
pavol54
07.07.22,09:48
... sa čudujem, prečo tie "listy" zahrabávajú do zeme. To nikto o ten materiál nemá záujem? alebo je to niekde "v riti", odkiaľ by bol dovoz drahší ako výťažok z recyklácie. Darmo, kalkulačka nepustí. Zrejme to v danej krajine nedokážu, tak jednoduhšie to majú zakopať...

Tie listy z vrtúľ sú z laminátu a ten sa v súčasnosti nedá recyklovať. Resp. nie je technológia, ako by sa ich dalo zužitkovať, tak ich treba likvidovať. Bohužiaľ majú len krátku životnosť, niekde som čítal, že je to cca 20 rokov. Preto je otázne, o koľko sú tie veterné elektrárne ekologickejšie, ako iný zdroj elektriny.
presne to je to. Ak chceme vyrobiť nejaký výrobok, okrem ceny jeho výroby by sa mala vyrátať aj cena na konečnú likvidáciu, lebo nakoniec to skončí ako bombastické zavedenie plastov ako super materiálu a dnes máme nanoplasty všade, a už som počul úvahu o ich vplyve na vývin človeka, nebudem bližšie rozoberať, lebo sa často slovíčkári
pavol54
07.07.22,09:49
... sa čudujem, prečo tie "listy" zahrabávajú do zeme. To nikto o ten materiál nemá záujem? alebo je to niekde "v riti", odkiaľ by bol dovoz drahší ako výťažok z recyklácie. Darmo, kalkulačka nepustí. Zrejme to v danej krajine nedokážu, tak jednoduhšie to majú zakopať...

Tie listy z vrtúľ sú z laminátu a ten sa v súčasnosti nedá recyklovať. Resp. nie je technológia, ako by sa ich dalo zužitkovať, tak ich treba likvidovať. Bohužiaľ majú len krátku životnosť, niekde som čítal, že je to cca 20 rokov. Preto je otázne, o koľko sú tie veterné elektrárne ekologickejšie, ako iný zdroj elektriny.
Áno, už som sa dočítal, že sú zo sklolaminátu. Mali to aspoň zapáliť, nech vyhorí živica, viac by sa ich tam vošlo. :-)
pod kotlami ako cigáni okná
anet
07.07.22,14:51
buchač
07.07.22,15:54
Cena vodíkového Nexa teda začína na sume 1 899 990 českých korún, čo je v prepočte podľa kurzového lístka NBS necelých 76 800 eur. Vo vyššej z dvoch ponúkaných úrovní výbavy stojí o stotisíc českých korún viac, čo je v prepočte približne 80 800 eur.
https://auto.pravda.sk/novinky/clanok/632798-v-cesku-sa-uz-predava-vodikovy-hyundai-nexo-ste-zvedavi-na-cenu/

No nekúp to....