Zavrieť

Porady

Iné

Iné

Dobrý deň,

mám otázku na admina Porady, objednala som si a uhradila zálohovú faktúru do encyklopédie mzdového účtovníctva, zaslala som doklad o úhrade, žiadna odpoveď, prišiel mi mail, kde mi "niekto" napísal :

radi by sme Vám pripomenuli že Vami objednané služby nemôžete využívať nakoľko zatiaľ neevidujeme úhradu za službu, prípadne predĺženie pôvodnej služby.

Názov služby: DRAK encyklopédia mzdového účtovníctva
Číslo objednávky: 35650
Dátum dodania: 07.04.2019

V prípade, že ste objednávku uhradili pred viac ako 3 dňami, informujte nás prosím na email: podpora@porada.sk , aby sme túto nezrovnalosť čím skôr odstránili a Vy ste mohli využívať službu čím skôr.


Pripomínam, že som odpovedala na tento mail, opätovne zaslala potvrdenie o úhrade, žiadala o zaslanie daňového dokladu, viac krát som telefonovala na číslo uvedené na predfaktúre, ale ani obraz, ani zvuk... Prístup do DRAKa nemám, resp. je ukončený, a poraďte, ako zaúčtovať úhradu predfaktúry, keďže viem, že mi je zbytočné urgovať niekoho, kto nereaguje na moje požiadavky. Tak na tejto stránke by som podobnú reakciu skutočne nečakala.
Ďakujem, že ste si ma prečítali.
••• viac••• menej
1 1
GDPR a zdravotný záznam - v akých prípadoch sa nemôžu poskytnúť informácie? (Včera)
Kontaktovala som nemocnicu, kde som sa narodila, s požiadavkou o zistenie času môjho narodenia. Za poplatok mi poslali v emaili sken záznamu z knihy narodení (pôrodnej knihy) s časom "10:00". Tak je t...
1 0
Prevádzkareň a miesto podnikania na tej istej adrese (Včera)
0 odpovedí Otázka od szčo123 Podnikanie Iné
Dobrý deň, chcem si zriadiť prevádzkareň v mieste podnikania (moje trvalé bydlisko). Zmiatol ma však tento príklad z tohto článku https://www.podnikajte.sk/registracne-povinnosti/sidlo-miesto-podnika...
Sleduj témy Iné
na hlavnej stránke Porada.sk