Zavrieť

Porady

Iné

Iné

Dobrý deň,

mám otázku na admina Porady, objednala som si a uhradila zálohovú faktúru do encyklopédie mzdového účtovníctva, zaslala som doklad o úhrade, žiadna odpoveď, prišiel mi mail, kde mi "niekto" napísal :

radi by sme Vám pripomenuli že Vami objednané služby nemôžete využívať nakoľko zatiaľ neevidujeme úhradu za službu, prípadne predĺženie pôvodnej služby.

Názov služby: DRAK encyklopédia mzdového účtovníctva
Číslo objednávky: 35650
Dátum dodania: 07.04.2019

V prípade, že ste objednávku uhradili pred viac ako 3 dňami, informujte nás prosím na email: podpora@porada.sk , aby sme túto nezrovnalosť čím skôr odstránili a Vy ste mohli využívať službu čím skôr.


Pripomínam, že som odpovedala na tento mail, opätovne zaslala potvrdenie o úhrade, žiadala o zaslanie daňového dokladu, viac krát som telefonovala na číslo uvedené na predfaktúre, ale ani obraz, ani zvuk... Prístup do DRAKa nemám, resp. je ukončený, a poraďte, ako zaúčtovať úhradu predfaktúry, keďže viem, že mi je zbytočné urgovať niekoho, kto nereaguje na moje požiadavky. Tak na tejto stránke by som podobnú reakciu skutočne nečakala.
Ďakujem, že ste si ma prečítali.
••• viac••• menej
1 0
Kto mi odporučí dobrú praktickú lekárku v Piešťanoch? (Včera)
0 odpovedí Otázka od Sharon Iné
Ahojte, obraciam sa touto otázkou na piešťanky/piešťancov, lebo dcéra ktorá bola doteraz v starostlivosti lekárky pre deti a dorast si musí nájsť novú lekárku (chce ženu). Ak ste ochotní podeliť sa so...
1 0
Excel (28.11.23)
Čaute vie mi niekto poradiť nejaký vzorec dám príklad: V bunke A1 mám určitú hodnotu a v bunke B1 vzorec =A1 a chcel by som že keď vymažem hodnotu v bunke A1 tak v bunke B1 by my ta hodnota ostala jed...
Sleduj témy Iné
na hlavnej stránke Porada.sk