Zavrieť

Porady

Iné

Iné

Dobrý deň,

mám otázku na admina Porady, objednala som si a uhradila zálohovú faktúru do encyklopédie mzdového účtovníctva, zaslala som doklad o úhrade, žiadna odpoveď, prišiel mi mail, kde mi "niekto" napísal :

radi by sme Vám pripomenuli že Vami objednané služby nemôžete využívať nakoľko zatiaľ neevidujeme úhradu za službu, prípadne predĺženie pôvodnej služby.

Názov služby: DRAK encyklopédia mzdového účtovníctva
Číslo objednávky: 35650
Dátum dodania: 07.04.2019

V prípade, že ste objednávku uhradili pred viac ako 3 dňami, informujte nás prosím na email: podpora@porada.sk , aby sme túto nezrovnalosť čím skôr odstránili a Vy ste mohli využívať službu čím skôr.


Pripomínam, že som odpovedala na tento mail, opätovne zaslala potvrdenie o úhrade, žiadala o zaslanie daňového dokladu, viac krát som telefonovala na číslo uvedené na predfaktúre, ale ani obraz, ani zvuk... Prístup do DRAKa nemám, resp. je ukončený, a poraďte, ako zaúčtovať úhradu predfaktúry, keďže viem, že mi je zbytočné urgovať niekoho, kto nereaguje na moje požiadavky. Tak na tejto stránke by som podobnú reakciu skutočne nečakala.
Ďakujem, že ste si ma prečítali.
••• viac••• menej
1 0
Akú živnosť doplnit na vyrobu a predaj vina? (03.06.24)
0 odpovedí Otázka od andreawww Podnikanie Živnosť Iné
Som SZCO a podnikam v uplne inej oblasti, ale rozmyslam, ze by som si pridal dalsi predmet podnikania. Moja rodina totiz vyraba vino v domacich podmienkach. Mame nejake prebytky, ktore ani sirsia rodi...
1 0
Povolenia k predaju (22.05.24)
Ahojte, aké kadejaké povolenia si musí vybaviť synovec, ak by chcel na akciách jarmokoch výstavách predávať vlastné výrobky (nožíky, sekerky a pod.) Musí mať živnosť, zároveň aj virtuálnu pokladňu?...
Sleduj témy Iné
na hlavnej stránke Porada.sk