Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
blazkova1.jpg  
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 22:32
Usporiadat
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Tak čo, nikomu sa tu nechce začať?
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Jarino6382 Jarino6382

Jarino6382 je offline (nepripojený) Jarino6382

ono je veľa vecí čo sa dajú takto verejne rozoberať, možno blížiaca sa vojna, vlaky zadarmo, nízke mzdy, čoskoro vianoce (mimochodom darčeky už máte?).... ale nikto už asi radšej nemá slov...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ak si tu každý začne rozoberať verejne spoločenské problémy ktoré nie sú v línii s programovým zameraním "MLADÉ PUŠKY" a ich sympatizantov, tak do 48 hodín môžeme otvoriť " U starej Blažkovej I" a postupne až " U starej Blažkovej n" lebo tie predchádzajúce budú politickým vedením promptne zatvárané.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Ak si tu každý začne rozoberať verejne spoločenské problémy ktoré nie sú v línii s programovým zameraním "MLADÉ PUŠKY" a ich sympatizantov, tak do 48 hodín môžeme otvoriť " U starej Blažkovej I" a postupne až " U starej Blažkovej n" lebo tie predchádzajúce budú politickým vedením promptne zatvárané.
Pali, máš jedno...
...a či "MLADÉ PUŠKY", alebo "STARÉ REVOLVERY"...
Promtne by bolo dobré pozatvárať poniektorých "NENÁVISTNÝCH" jednotlivcov, lebo im už pena od pyskov odfrkáva.
1 0
Siod Siod

Siod je offline (nepripojený) Siod

Ct-cko je vsade tak preco nie tu alebo pome rozoberat ludi co sem chodia vyjadrit svoj nazor alebo poradit a jedna zienka ich vkuse oznaci ze robia reklamu tymto pozdravujem
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nech kauzy vytahuje hocikto, ci mlade pusky, ci stare paky, ci utajeni nformatori je to jedno, hlavne, ze sa vsetci volici podozvedaju veci o svojich tazko zarobenych daniach..
http://spravy.pravda.sk/domace/clano...nych-nemocnic/
http://www.sme.sk/c/7536841/pri-jeda...ali-zakon.html

, lebo tam kde sa rozne skupiny zlodejov, korupcnikov, podvodnikov a klientelistov zacnu bit, moze obcan hadam len vyhrat
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
vanysta
taiko
Nech kauzy vytahuje hocikto, ci mlade pusky, ci stare paky, ci utajeni nformatori je to jedno, hlavne, ze sa vsetci volici podozvedaju veci o svojich tazko zarobenych daniach..
http://spravy.pravda.sk/domace/clano...nych-nemocnic/
http://www.sme.sk/c/7536841/pri-jeda...ali-zakon.html

, lebo tam kde sa rozne skupiny zlodejov, korupcnikov, podvodnikov a klientelistov zacnu bit, moze obcan hadam len vyhrat


utopysta
verim ze si mal na mysli "utopista"
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tai, nemôžeš tú tému premenovať? Stará Blažková mi tu akosi nepasuje. Možno by sa viac hodilo o politike bez politiky alebo tak dajako.
3 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Siod
Ct-cko je vsade tak preco nie tu alebo pome rozoberat ludi co sem chodia vyjadrit svoj nazor alebo poradit a jedna zienka ich vkuse oznaci ze robia reklamu tymto pozdravujem
No mna skôr zaujíma na príkaz koho to médiá spustili.Kto je za tým a prečo?Neverím,že by naši novinári konečne začali investigatívne riešiť zdravotníctvo len tak od seba.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tweety
Tai, nemôžeš tú tému premenovať? Stará Blažková mi tu akosi nepasuje. Možno by sa viac hodilo o politike bez politiky alebo tak dajako.
Lampáreń.
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Tweety
Tai, nemôžeš tú tému premenovať? Stará Blažková mi tu akosi nepasuje. Možno by sa viac hodilo o politike bez politiky alebo tak dajako.
nieeee, mne sa stara Blazkova paci a je to podla mna vystizne. Dobre to podla mna kukucka vymyslela. Kryl by to nazval "Brblanie pri pive"
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
BXLmiami
Siod
Ct-cko je vsade tak preco nie tu alebo pome rozoberat ludi co sem chodia vyjadrit svoj nazor alebo poradit a jedna zienka ich vkuse oznaci ze robia reklamu tymto pozdravujem
No mna skôr zaujíma na príkaz koho to médiá spustili.Kto je za tým a prečo?Neverím,že by naši novinári konečne začali investigatívne riešiť zdravotníctvo len tak od seba.
nieeee, skupina zlodejov zapad, si meria pipiky so skupinou zlodejov vychod No a uz zalezi, ze ktora skupina ktore media ovlada
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

taiko
Tweety
Tai, nemôžeš tú tému premenovať? Stará Blažková mi tu akosi nepasuje. Možno by sa viac hodilo o politike bez politiky alebo tak dajako.
nieeee, mne sa stara Blazkova paci a je to podla mna vystizne. Dobre to podla mna kukucka vymyslela. Kryl by to nazval "Brblanie pri pive"
ALe ako k tomu príde stará Blažková? Čo, keď nás zažaluje za ničenie dobrého mena.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Maďarovi zasa švitorí (čítaj ale úplne inak )...???

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/...drogove-testy/
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

taiko
BXLmiami
Siod
Ct-cko je vsade tak preco nie tu alebo pome rozoberat ludi co sem chodia vyjadrit svoj nazor alebo poradit a jedna zienka ich vkuse oznaci ze robia reklamu tymto pozdravujem
No mna skôr zaujíma na príkaz koho to médiá spustili.Kto je za tým a prečo?Neverím,že by naši novinári konečne začali investigatívne riešiť zdravotníctvo len tak od seba.
nieeee, skupina zlodejov zapad, si meria pipiky so skupinou zlodejov vychod No a uz zalezi, ze ktora skupina ktore media ovlada
Neverim.Beží to od 97 tento cirkus a novinári doteraz nerozlišujú ani skupiny zdravotníkov.Možno sa Penta rozhodla,že už má väčšinu zdravotníctva podchytenú a treba vyriešiť pravidlá a financovanie.Rok po voľbách vyslyšia vôľu ľudu a dajú im západné zdravotníctvo :-)).
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Zahraničný obchod skončil v októbri s prebytkom 519 mil € a koľko že máme úverov?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Maďarovi zasa švitorí (čítaj ale úplne inak )...???

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/...drogove-testy/
Ešte keby tak uzákonili aby bolo treba kontrolovať neporušený hymen, obetujem sa ako dobrovoľník,
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
buchač
Maďarovi zasa švitorí (čítaj ale úplne inak )...???

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/...drogove-testy/
Ešte keby tak uzákonili aby bolo treba kontrolovať neporušený hymen, obetujem sa ako dobrovoľník,
...jj....hlásim sa ako Tvoj pomocník.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
BXLmiami
taiko
BXLmiami
Siod
Ct-cko je vsade tak preco nie tu alebo pome rozoberat ludi co sem chodia vyjadrit svoj nazor alebo poradit a jedna zienka ich vkuse oznaci ze robia reklamu tymto pozdravujem
No mna skôr zaujíma na príkaz koho to médiá spustili.Kto je za tým a prečo?Neverím,že by naši novinári konečne začali investigatívne riešiť zdravotníctvo len tak od seba.
nieeee, skupina zlodejov zapad, si meria pipiky so skupinou zlodejov vychod No a uz zalezi, ze ktora skupina ktore media ovlada
Neverim.Beží to od 97 tento cirkus a novinári doteraz nerozlišujú ani skupiny zdravotníkov.Možno sa Penta rozhodla,že už má väčšinu zdravotníctva podchytenú a treba vyriešiť pravidlá a financovanie.Rok po voľbách vyslyšia vôľu ľudu a dajú im západné zdravotníctvo :-)).
jaj ved ale sa pozeraj na vec komplexne, sak okrem tej zdravotnickej rozkradacky vychadzaju na povrch aj ine (napr. lesy, myto...)
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Tweety
taiko
Tweety
Tai, nemôžeš tú tému premenovať? Stará Blažková mi tu akosi nepasuje. Možno by sa viac hodilo o politike bez politiky alebo tak dajako.
nieeee, mne sa stara Blazkova paci a je to podla mna vystizne. Dobre to podla mna kukucka vymyslela. Kryl by to nazval "Brblanie pri pive"
ALe ako k tomu príde stará Blažková? Čo, keď nás zažaluje za ničenie dobrého mena.
no ved ale mu jej tu nenicime dobre meno, prave naopak. Budujeme reputaciu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať