Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
Usporiadat
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Ing. Ľubomír Janoška
Peggynka
Nejako sa tu množia gynekológovia - amatéri
Tu sa hláste http://www.porada.sk/t255294-poskyto...stlivosti.html
Slovo amatér je odvodené od latinského amatore = milovať. Takže nič zvláštne sa nedeje.
Pár riadkov a ...veľa možných súvislostí Tak som na to kuk:
Amatér (franc. amateur [amatör], milovník; pův. z lat. amator, milovník od amare milovat) je člověk, který nějakou činnost dělá ze zájmu ve svém volném čase jako koníček (hobby), tedy nikoli pro peníze jako zaměstnání (profesionálně). Odtud také pejorativně člověk, který se nějaké činnosti věnuje bez dostatečných odborných znalostí (kvalifikace), dělá ji nedokonale,diletantsky (píše mnou neobľúbená wiki ).Ibažeby dostatočnou kvalifikáciou bol sobášny list
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Peggynka
Ing. Ľubomír Janoška
Peggynka
Nejako sa tu množia gynekológovia - amatéri
Tu sa hláste http://www.porada.sk/t255294-poskyto...stlivosti.html
Slovo amatér je odvodené od latinského amatore = milovať. Takže nič zvláštne sa nedeje.
Pár riadkov a ...veľa možných súvislostí Tak som na to kuk:
Amatér (franc. amateur [amatör], milovník; pův. z lat. amator, milovník od amare milovat) je člověk, který nějakou činnost dělá ze zájmu ve svém volném čase jako koníček (hobby), tedy nikoli pro peníze jako zaměstnání (profesionálně). Odtud také pejorativně člověk, který se nějaké činnosti věnuje bez dostatečných odborných znalostí (kvalifikace), dělá ji nedokonale,diletantsky (píše mnou neobľúbená wiki ).Ibažeby dostatočnou kvalifikáciou bol sobášny list
no pozri a kukucka z toho chcela mat politicku temu
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Tu chýba rubrika One-woman show
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

SMER si "na*ral" do vlastného hniezda. Nevyšlo im hlasovanie o zákone. A tie ich kyslé tváre, keď to zistili! A hneď sa v parlamente ozývalo, aby sa prekontrolovalo hlasovacie zariadenie, pretože im to akosi nešlo do tých ich namyslených gebúľ. A zákon "odborníčky" R.Z. - veď tá vybotoxovaná, vyšponovaná plastikami politická zdochlina sa ani riadne vyjadrovať nevedela. Bolo vidieť, že opakuje len to, čo jej nahučali do hlavy. A že tam má piliny, tak sa to tam aj stratilo - tak ako jej primitívny, neodborný "bufetový" zákon.

Ozaj - je vôbec R.Z v parlamente potrebná? Ak nič riadne nevie, tak by sa mala vzdať poslaneckého mandátu a vypadnúť odtiaľ.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peggynka
Tu chýba rubrika One-woman show
Nechýba ...občas sa mihne v jednej téme jedna Old women...
2 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duski...ved niekto dostane pucung.......
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
misoft
SMER si "na*ral" do vlastného hniezda. Nevyšlo im hlasovanie o zákone. A tie ich kyslé tváre, keď to zistili! A hneď sa v parlamente ozývalo, aby sa prekontrolovalo hlasovacie zariadenie, pretože im to akosi nešlo do tých ich namyslených gebúľ. A zákon "odborníčky" R.Z. - veď tá vybotoxovaná, vyšponovaná plastikami politická zdochlina sa ani riadne vyjadrovať nevedela. Bolo vidieť, že opakuje len to, čo jej nahučali do hlavy. A že tam má piliny, tak sa to tam aj stratilo - tak ako jej primitívny, neodborný "bufetový" zákon.

Ozaj - je vôbec R.Z v parlamente potrebná? Ak nič riadne nevie, tak by sa mala vzdať poslaneckého mandátu a vypadnúť odtiaľ.
Si ma pobavil poslednou vetou však ona tam je kvôli lóve a nie kvôli tvojmu blahu
0 1
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
buchač
Peggynka
Tu chýba rubrika One-woman show
Nechýba ...občas sa mihne v jednej téme jedna Old women...
Však to,keby mala svoju rubriku na samomluvu,nekazila by tu vzduch
2 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peggynka
buchač
Peggynka
Tu chýba rubrika One-woman show
Nechýba ...občas sa mihne v jednej téme jedna Old women...
Však to,keby mala svoju rubriku na samomluvu,nekazila by tu vzduch
To vieš...samomluva je v podstate choroba. To by bolo potrebné aj liečiť.
Tie príspevky Old women neriešim veľmi...aj keď mi z nich občas tŕpnu zuby...
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peggynka
misoft
SMER si "na*ral" do vlastného hniezda. Nevyšlo im hlasovanie o zákone. A tie ich kyslé tváre, keď to zistili! A hneď sa v parlamente ozývalo, aby sa prekontrolovalo hlasovacie zariadenie, pretože im to akosi nešlo do tých ich namyslených gebúľ. A zákon "odborníčky" R.Z. - veď tá vybotoxovaná, vyšponovaná plastikami politická zdochlina sa ani riadne vyjadrovať nevedela. Bolo vidieť, že opakuje len to, čo jej nahučali do hlavy. A že tam má piliny, tak sa to tam aj stratilo - tak ako jej primitívny, neodborný "bufetový" zákon.

Ozaj - je vôbec R.Z v parlamente potrebná? Ak nič riadne nevie, tak by sa mala vzdať poslaneckého mandátu a vypadnúť odtiaľ.
Si ma pobavil poslednou vetou však ona tam je kvôli lóve a nie kvôli tvojmu blahu
Do poctu by tam isiel predsa dalsi..co ostal pod ciarkou.......takze suma-fuk...jedna sorta
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
Duski...ved niekto dostane pucung.......
To máš pravdu - na Súmračnej bude veľký súmrak.......... i hromy a blesky budú.....
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
lujza.j
Duski...ved niekto dostane pucung.......
To máš pravdu - na Súmračnej bude veľký súmrak.......... i hromy a blesky budú.....
...a Red Bulla ebne....
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

....čo by až taká škoda nebola....
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft
lujza.j
Duski...ved niekto dostane pucung.......
To máš pravdu - na Súmračnej bude veľký súmrak.......... i hromy a blesky budú.....
Bola to "amaterska" chyba....alebo úmysl aby nepresiel neviem co to bol za zakon ci len pani R....neviem kto viedol schodzu...ak si nebol isty...mal dat prezentovacie.....ak ich nebolo dost...prestavka ....oneskorenci by dobehli
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
misoft
lujza.j
Duski...ved niekto dostane pucung.......
To máš pravdu - na Súmračnej bude veľký súmrak.......... i hromy a blesky budú.....
Bola to "amaterska" chyba....alebo úmysl aby nepresiel neviem co to bol za zakon ci len pani R....neviem kto viedol schodzu...ak si nebol isty...mal dat prezentovacie.....ak ich nebolo dost...prestavka ....oneskorenci by dobehli
Niekto tam nevie počítať
1 0
Sharapp Sharapp

Sharapp je offline (nepripojený) Sharapp

to co je za temu
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pikantná - o zlatú mrežu
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
misoft
Pikantná - o zlatú mrežu
Alebo o kádrový kompletný posudok od "odborníčky" a zadarmo
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nechodí tu - tá odborníčka - realizuje sa inde a naplno..... tak prská, že až monitor je z vnútornej strany celý jedom oprskaný.....
2 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

no,ale tam vyvádza ))) už ju tam zas vyblokovali )))))
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať