Zavrieť

Porady

Trogir alebo Tučepi?

Zdravim Vás,
chcel by som poprosiť o radu. Chystám sa tento rok prvykrát v živote k moru. Dostal som dobré ponuky z Trogiru a Tučep. Vybral som si niečo južnejšie, keďže chcem ísť ešte pred sezónou. Cestujem spolu s priateľkou, rodičmi a 2 a pol ročným bratom. Chcem sa teda opýtať, kde je to lepšie pre take male dieťa, hlavne pláž a vstup do mora. Poprípade nočné vyžitie pre dospelých.
Ďakujem veľmi pekne.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

ja som bola v Tucepi asi 9 rokov dozadu takze deti boli male a bolo fajn, more ciste, plaz tiez, pristup do mora dobry, vela slovakov, vela cechov, je tam vsetko od lekarne, supermarket cez restauraciu, nie je problem s nicim
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Katarína111 Katarína111

Katarína111 je offline (nepripojený) Katarína111

Ja by som volila Tučepi, pred niekoľkými rokmi sme tam boli aj s deťmi a bolo tam super. Ako píše aj vyššie kolega čistá voda, dobrý prístup k moru, pekné prostredie. Máte to blízko aj na Makarsku, Bašku Vodu kde je tiež veľmi pekne. A ak ste trošku aj turisti nad Tučepi je vrch Biokovo, odkiaľ je prekrásny výhľad. Aspoň vtedy sa tam dalo ísť aj autom - bol to trošku adrenalín, ale prežili sme to a stálo to zato.
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

Ideš autom alebo ináč? Ja som bol autom v Omiši, ale pobehali sme všetko, aj makarsku, baška voda, split, trogir. V trogire máš hned ostrov Čiovo, iba cez jeden most prejdeš, a je to pekné mesto, veľa histórie a tak.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Trogir je ako mesto nádherné.Záleží na ktorú stranu mesta sa dostanete .Trogir je mesto ktoré z polovice leží na priľahlom ostrove(samý kameň a skala),ale aj kamienkové pláže.Druhá strana je prístav.Prístavy bývajú takmer vždy špinavé..Ak môžem poradiť s detmi radšej do Tučepi.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Jasnačka že Tučepi.
0 0
skvrnka skvrnka

skvrnka je offline (nepripojený) skvrnka

Bola som aj v Tučepi aj Trogire. Trogir je veľmi pekné mestečko, ale čo sa týka pláže, prostredie, vyžitie pre deti,
ale aj večer pre dospelých jednoznačne Tučepi, alebo samozrejme Makarska, Baška Voda....
0 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

S malymi detmi jednoznacne Tucepi, ale na zabavu pre mladych skor Trogir.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Tu si najdes mnoho recenzii
http://www.orbion.cz/
0 0
mirec243 mirec243

mirec243 je offline (nepripojený) mirec243

Tak chystáme sa autom. Tučepi by boli pre mňa trošku drahšie, ale tak idem raz... V oblasti Tučep sa dá nájsť v okruhu cca. 50km nejaky aquapark alebo zábavný park?
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

Asi len Omiši je také niečo...kolotoče a tak. Ale je tam pekná pláž.. Duče,
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
mirec243 Pozri príspevok
Tak chystáme sa autom. Tučepi by boli pre mňa trošku drahšie, ale tak idem raz... V oblasti Tučep sa dá nájsť v okruhu cca. 50km nejaky aquapark alebo zábavný park?
Makarska,Omiš.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
mirec243 Pozri príspevok
Zdravim Vás,
chcel by som poprosiť o radu. Chystám sa tento rok prvykrát v živote k moru. Dostal som dobré ponuky z Trogiru a Tučep. Vybral som si niečo južnejšie, keďže chcem ísť ešte pred sezónou. Cestujem spolu s priateľkou, rodičmi a 2 a pol ročným bratom. Chcem sa teda opýtať, kde je to lepšie pre take male dieťa, hlavne pláž a vstup do mora. Poprípade nočné vyžitie pre dospelých.
Ďakujem veľmi pekne.
Nakoľko ideš prvý krát k moru a pred sezónou tak sa priprav že voda bude fest čerstvá počasie tiež nieje na 100% že bude OK. Odporúčam sledovať lastminute ponuky letecky Rhodos , Turecko tam už bude teplo a aj prijateľná teplota vody a keď niesi omedzovaný termínom tak sa da vystihnúť last minute dovolenka , ktorá bude lacnejšia a lepšia ako Chorvátsko.
0 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

pivko Pozri príspevok
Nakoľko ideš prvý krát k moru a pred sezónou tak sa priprav že voda bude fest čerstvá počasie tiež nieje na 100% že bude OK. Odporúčam sledovať lastminute ponuky letecky Rhodos , Turecko tam už bude teplo a aj prijateľná teplota vody a keď niesi omedzovaný termínom tak sa da vystihnúť last minute dovolenka , ktorá bude lacnejšia a lepšia ako Chorvátsko.
Naozaj si pivko myslis, ze letecky zajazd na Rhodos prip. Turecko pre styroch dospelych a dieta vyjde lacnejsie ako Chorvatsko v predsezone? Velmi vazne o tom pochybujem. S premenlivym pocasim mas pravdu, v Chorvatsku som bola v druhej polovici juna 2x - počasie bolo premenlive, voda v pohode.
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ideme rátať, cesta z SK autom cca 300 EUR , ubytovanie 4 dospelí + dieťa komfort Tučepi min. 70 EUR/noc x 11 = 770 EUR
spolu cca 1.070 EUR a ešte nejedli a nepili čo v mojom prípade by na 11 dní pre toľko ľudí znamenalo + min. cca 600 EUR.
tak že sme na sume 1.770 EUR.
2010 som bol na Rhodose last minute hotel Irene Palace**** , bol som nedočkavý tak som sa splašil týždeň vopred a zaplatil za 2 dospelí+ dieťa All inclusive 1.300 EUR . Na dovolenke sme sa zoznámili s rodinou čo kupovala ten istý zájazd 2 dni pred odletom a zaplatili komplet 540 EUR.
Hotel , fantázia hlavne pre deti , animačné programy All tiež na úrovni /UZO, ALEXANDER, PIVKO atd..../
Jún , vzduch 37c voda 26c.
Tak že tak.
Naposledy upravil pivko : 21.02.12 at 17:02
1 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

pivko pekne, hlavne ze porovnavas chorvatsko 4 dospely vs rhodos 2 dospely ...

my sme boli v 2010 tiez na rhodose, kupovane 5 dni pred odchodom, 2 dospely + 2 deti all inclusive 2000 €
v 2011 chorvatsko autom, 2 dospely + 3 deti, celkove naklady 1500 €
0 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

bubkoch Pozri príspevok
pivko pekne, hlavne ze porovnavas chorvatsko 4 dospely vs rhodos 2 dospely ...

my sme boli v 2010 tiez na rhodose, kupovane 5 dni pred odchodom, 2 dospely + 2 deti all inclusive 2000 €
v 2011 chorvatsko autom, 2 dospely + 3 deti, celkove naklady 1500 €

Tak som rada, ze niekto prispel konkretnou skusenostou, lebo podla mna je to co pise pivko blbost. Take lacne lastminute ako pise su skor ojedinele a patclenna rodina uz taky zajazd najde dost tazko.
Naposledy upravil GABAZ : 22.02.12 at 10:15
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
asi ti v škole nešla násobilka ,lebo x 2 je to stále len 1.080 Eur a to že si dal za Rhodos 2.000 Eur last minute tak si to preplatil fest.
V júny sa vrátime k téme potom ti to dokážem.
Naposledy upravil pivko : 22.02.12 at 11:52
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

pivko Pozri príspevok
asi ti v škole nešla násobilka ,lebo x 2 je to stále len 1.080 Eur a to že si dal za Rhodos 2.000 Eur last minute tak si to preplatil fest.
hm, 2+1 rhodos all inclusive za 540€ rozpravaj tomu co seno žerie
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
seno žereš ty keď si nevieš nájsť lacný last minute , možeme sa staviť že taký last minute v júny nájdem.
Pa
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
pivko Pozri príspevok
seno žereš ty keď si nevieš nájsť lacný last minute , možeme sa staviť že taký last minute v júny nájdem.
Pa
daj potom vedieť aj mne, aj ja chcem Rhodos, all inclusive, 4*, letenka, všetky poplatky aj za cenu 700 € aspoň na 7 dní Ozaj, hotel bol pri pláži?
Minulý rok sme boli letecky v Tunisku, 5*, AI, hotel na pláži, so všetkými poplatkami 840€ pre dvoch.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať