Zavrieť

Porady

problem z ovladacmi na siet

Dobry den mam problem zo sietov nemozem sa pripojit na internet mam win7 no ovladace na zakladnu dosku zial boli iba na XP a vistu nevsimol som si to a skusal som ich nahradit inym stiahnutymi zo stranky zakladnej d. no a pysalo mi chybu v adapetry siete proste nie a nie najst internet a ovladace som nahradalil novymi na win7 . ak bude niekto chciet dam sem aj screne.
Usporiadat
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Neviem, možno sa mýlim, ale základná doska nemá nič spoločné so sieťou. Pravdepodobne myslíš sieťovú kartu.
Som prekvapený, že W7 nemá ovládač na sieťovú kartu, alebo v Tvojom prípade základnú dosku (žeby si mal integrovanú sieťovú kartu na základnej doske?)
Skús zodpovedať nasledovné otázky a pohneme sa (dúfam) ďalej:
1) Akú máš základnú dosku a sieťovú kartu? (Typ, značku)
2) Akým spôsobom si pripojený na internet?
  • WiFi
  • kábel cez modem
  • Router
  • inak ...

3) Odkedy sa nevieš pripojiť? Čo sa stalo, čo si robil?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
4) Máš W7 legálnu verziu?
0 0
mikito mikito

mikito je offline (nepripojený) mikito

1: GIgabyte p55a ud3 a mam integrovanu sietovku
2:router
3: pripojit sa nevem uz od vtedy jak som ho kupil a nainstaloval windows a ovladace
4: mam legalny
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Ale veď na stránke sú aj ovládače na WIN7 nielen XP.Veď je to nová doska ,ktorá podporuje Core™ i7 Core™ i5 .

http://www.gigabyte.com/products/pro...px?pid=3439#dl
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

mikito Pozri príspevok
1: GIgabyte p55a ud3 a mam integrovanu sietovku
2:router
3: pripojit sa nevem uz od vtedy jak som ho kupil a nainstaloval windows a ovladace
4: mam legalny
Je dobre nastavený ten router ak si ho teraz kúpil.Skúšal si tam pripojiť aj iné PC či je tam internet.Možno je chyba v nastavení routra nie v PC s novou doskou.
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Ak si klikneš na riešiť problémy so sieťou... (ikona vedľa hodín, taký stĺpcový diagram), pravé tlačidlo myši - čo Ti vypíše?
(Nepredpokladám, žeby W7 nevedel nainštalovať sám ovládače ...)
0 0
mikito mikito

mikito je offline (nepripojený) mikito

no chlapci toto vsetko mam uz vyskusane internet mame davno na starom pc Win XP mi siel v pohode a to ze vyhlada problem mi napise ze sietovi adapter ma zle nakonfigurovany teraz nevem tusim protokol IP to som vsetko nastavoval a nic a este ze som znova preinstaloval WIn 7 a dal som tam ovladace z ich stranky na win 7 a nic nejde vobec a nejdu mi ani hry ziadne vypyse mi ze mi nejaky subor chyba z koncovkou .dll takze ja uz nevem co stim je
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Na hry potrebuješ mať nainštalovaný DirectX :
http://www.microsoft.com/downloads/d...displayLang=cs
Ešte sa mi nestalo aby si WIN7 pri inštalácií nenainštaloval ovládače pre sieťovú kartu.
Hry s internetom nemajú nič spoločné.Ukazuje Ti na paneli že je PC spojené s routrom ak pripojíš PC a router káblom.
Naposledy upravil Vlado40 : 26.12.10 at 18:48
0 0
mikito mikito

mikito je offline (nepripojený) mikito

nie pise mi neznama siet a nepripojeny a directx tam mam to mi nainstalovali ovladace od grafickej
0 0
mikito mikito

mikito je offline (nepripojený) mikito

mozno to bude tym windowsom a skusal som tam adt XP a po restarte mi napysalo ze nemoze nacitat disk
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

V správcovi zariadení ukazuje správne nainštalovanú sieťovú kartu?
0 0
mikito mikito

mikito je offline (nepripojený) mikito

ja mam integrovanu
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

mikito Pozri príspevok
ja mam integrovanu
Každá doska má integrovanú ,aj tá musí mať správne nainštalované ovládače.
0 0
mikito mikito

mikito je offline (nepripojený) mikito

no a tie nemam asi dobre nainstalovane
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

mikito Pozri príspevok
no a tie nemam asi dobre nainstalovane
Veď sa pozri do Správca zariadení.Ak to nevieš nech sa pozrie ten kto sa tomu rozumie.Zrejme si mimo.
0 0
mikito mikito

mikito je offline (nepripojený) mikito

ja som neni mimodal by som ti tu screene len nemozem musim mat 15 a viac prispevkov a tam by si videl no a hlavne to ze pri sietovomadapteri v spravci zariadeni je v pohode nainstalovanemi ukazuje ziadny vikricnik
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Ak pripojíš sieťový kábel k PC ,ako reaguje PC.Ukáže že sieťový kábel je pripojený,ak vytiahneš odpojený.Na stránke sú aj ovládače pre Vistu skús nainštalovať tie.Odinštaluj sieťovú kartu ,daj reštart a nech si Win nainštaluje ovládač sám čo to urobí.
0 0
mikito mikito

mikito je offline (nepripojený) mikito

ked odpojim kabel a pripojim nic sa nestane a ovladace na vistu som tam uz daval a nic sksuim tu kartu odinstalovat
0 0
mikito mikito

mikito je offline (nepripojený) mikito

no skusil som to ale on si nainstaloval znova sam ale napysal ze ovladac potrebuje a ked som tam dal ovladac z internetu tak to neslo stale
0 0
mikito mikito

mikito je offline (nepripojený) mikito

vkladam screen co mi to roby :
http://img841.imageshack.us/g/beznzvujn.jpg/
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať