Zavrieť

Porady

Nevyčerpaná dovolenka

Dobrý deň- potrebujem súrne poradiť. Firma v ktorej som pracovala už neexistuje a po skoro roku ukončenia PP som prišla nato, že som nevyčerpala celú dovolenku.
Mám vôbec nárok na jej preplatenie , ak už firma neexistuje ....
Ďakujem za odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ak by aj zostal nevyčerpaný, nepreplatený nárok, ( nevyčerpanú D zamestnáv. preplatí pri skončení PP) /tak u koho si ho chceš uplatniť, kedže firma už neexistuje?
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    hana51 Ďakujem veľmi pekne za rýchlu a zrozumiteľnú odpoveď.
    Viem , niet už u koho ju žiadať,,,,,ale mala som na myslí, či náhodou sa nedá niekde podať sťažnosť na bývalého zamestnávateľa....Ďakujem pekne
    veronikasad Kedy skončil pracovný pomer a kolko dní dovolenky si vyčerpala ? Kolko máš rokov ?
    hana51 Ďakujem - pracovný pomer skončil 28.02.2015 , ostalo tam 5 dní nevyčerpanej dovolenky. Ale firma ukončila činnosť ku koncu mesiaca jún 2015. Už sa to asi nedá s tým nič robiť - či ? - Ďakujem
    ivka70 Neda, mala si to reklamovat hned v marci, ako si nenasla preplatenu dovolenku na poslednej vyplatnej paske.
    hana51 oki- ďakujem veľmi pekne za odpoveď...
      zbaliť

    Nevyčerpaná dovolenka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.