Zavrieť

Porady

Co myslite, kolko dostal Fico za ESM ?

Samuel
Nikto kto je pricetny nemohol take nieco urobit, ehm jedine ze by bol trestnopravne nezodpovedny, resp mal nejaku akoze imunitu.
Myslim si (a to este zdanenie nie je!) , ze Fico a spol dostali tucny balik za schvalenie ESM.
Bud vo forme 44,41% - lebo osobne nepoznam nikoho kto Fica volil, tj. zmanipulovali volby.
Alebo nejaku peknu sumicku, napr vo Svajciarsku, alebo na ich oblubenom Cypre.

Co uz, na armadnu ostrelovacku nemam peniaze, a ani prostest ci pivne sudy to nezmenia, tak by nam aspon mohol prezradit, kolko z toho dostal, aby som povedal detom, ako velmi sa musia ucit, aby sa stali politikmi (i ked tam evidentne ziadne vzdelanie netreba).

Moj skromny tip je 150 miliov EUR.

(PS: fyzika a jej zakony imunitu nepoznaju)

Co si o tom myslite? Mali by ste vyjadriv Vas nazor skor, ako nam to tu (a to nie len admini porady) zcenzuruju a myslenie resp pokladanie otazok bude zdanene, lebo vedomosti budu luxusom.
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
SamuelSK Pozri príspevok
...
Co uz, na armadnu ostrelovacku nemam peniaze
...
Co si o tom myslite?
...Ty si nepevný .........a fest ......
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

za toto neviem ci daco dosta lskor by ma zaujimalo co dostane od Penty za podvod s kupou sukromnych poistovni
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Mňa by zaujímalo aj to prvé, ale aj to druhé........
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Na každú sviňu sa varí voda ...
Dobrú noc.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...jaj!...http://tv.sme.sk/v/23823/na-fica-sa-neda-nadavat.html
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...a čože , pepsi jajčíš ???
Neplač veru , nepomôže
Volila si tiež ...
Nezdá sa Ti niečo vraj ???
Máme vola , čo už chceš ???
Veď dobre vraví , milo píše
Slovač pôjde pekne , krásne
Do pi..

( ...vpred krásnej budúcnosti ....)

Nedá sa nadávať

A už je to, moji milí,
tí, čo chceli, odvolili.
Tí, čo nie, žiadna škoda,
Slota prehral o pol boda.

Mal si sviatok, voliču
Jak si volil? Nap...ríklad Smer získal väčšinu
akú to má príčinu?

Tá predošlá vláda snov
to má komplet za sebou
Súcit nás však negniavi,
boli veľmi nemtaví,
no a teda veľmi smele
kopli sme ich do p...arlamentu v oslabení.
Cítiť v lufte veľké zmeny.

Radujme sa, ľudia s deťmi
veseľme sa, starké s kmeťmi
haleluja, mozoľnaté dlane
bohatým sa zvýšia dane.
Stúpnu dávky. Zlacnie plyn.
Vitaj, márnotratný syn.

Býva plač a býva krik
keď vládne docent Jánošík.
Poviem ti to, volič, rovno,
zvolil si nám dobré h...armonickú vládu
čo nosí Breitlingy a Pradu.

Viem, žes' volil s nádejou,
ale bandu zlode...nice,
kde polka ich má plachetnice?

Štyridsať štyri celá štyri!
To aj Mečiar sa len pýri.
Ale to najhoršie, ten pravý gól
vsietil si samotný tím, čo tu bol.

Vy, milí voliči idúci so Smerom
nedá sa pohŕdať tým vaším výberom
nedá sa vyčítať váš počet mamutí,
lebo tí predtým boli jak je...dna materská škôlka.
v sústavnych intrigách Otecka Šmolka.

Vláda už nebude korábik vratký,
nebudú rozbroje, ustanú hádky.
Kto kúpil meter s potrebou strihať
zaraz ho nepekná obava stíha:
Ak nemtáci nezistia, čo sa im stalo
metrík len púhy je žalostne málo
zabudnú zase, že sú tu pre voliča
budeme mať na tri metre toho koly ****.
Naposledy upravil buchač : 15.07.12 at 07:26
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac


http://www.porada.sk/t197724-co-mysl...ml#post2104670

bobino38
neužitočné (1)

...he ....aj Ty si volil toho vola ???
Volovia volili vola ???

...a včul pôjdeme všetci do pi..

...aj voly .......čiže aj kto ...???
Odpovedz si sám , Ty ...
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
buchač Pozri príspevok
...Ty si nepevný .........a fest ......
Vraj je z Kramárov ,ale mne sa zdá že zo Šemši.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pivko Pozri príspevok
Vraj je z Kramárov ,ale mne sa zdá že zo Šemši.
...he ....šak aj na Kramároch je psychiatria .......ale v Šemši sú iné prípady ....

...možno aj bobik zdrhol a volil vo voľbách ....vola ... mali by ho znova do klietky položiť ...vola ...
1 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Ja si myslím, že nemá význam sa zbytočne rozčulovať, jeden je ako druhý. Tam sa nedá vybrať a koho sme si zvolili toho máme. Zbytočné je nadávať a hlavne v krčme. Teraz ho už len nechajme, nech ukáže a uvidíme, čo dokáže.
Kto z nich niečo nezobral alebo nedostal (stačí len tie posledné zlaté padáky).
Naposledy upravil verkaz : 15.07.12 at 11:03
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Je rozprávka Alibaba a 40 zbojníkov - novšia verzia na slovenské pomery Ficodedo a 200 chmatákov (150 v parlamente + cca 50 vo vláde)
Sézam - OTVOR SA!
Slovák - OTVOR JU! (peňaženku!)
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

hubatá Pozri príspevok
Mňa by zaujímalo aj to prvé, ale aj to druhé........
pridaj k tomu za tretie čo kto dostal za predaj strategických podnikov(predaj bol vlastne zadarmo, pretože čo sme od tých firiem dostali to teraz vrátime bankám cez ESM, keby sme neboli v eurozóne a mali ten majetok, tak môže náš štát trilkovať prstíkmi s palčekom na nose) a za natiahnutie do eurozóny Keď nemci prehrali II sv tak platili víťazným mocnostiam, keď sme prehrali III.sv tak platíme víťazným mocnostiam ale sofistikovaným spôsobom cez nejaké valy
1 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

buchač Pozri príspevok


http://www.porada.sk/t197724-co-mysl...ml#post2104670

bobino38
neužitočné (1)

...he ....aj Ty si volil toho vola ???
Volovia volili vola ???

...a včul pôjdeme všetci do pi..

...aj voly .......čiže aj kto ...???
Odpovedz si sám , Ty ...
Jurko
buchač, dlhodobo nazývaš ficovoličov všeličím. Možno každý z nás volil. Možno niekto nevolil. Ja som dlhodobo presviedčala všade a každého, že SMER je naša istota, záchrana, rodná matička ZEM .Až raz, teda až po voľbách som našla dokumenty, ktoré sa nikdy nikomu okrem povolaných nemali dostať do rúk. A ver mi, že pri ich študovaní mi zamrzol úsmev a neodmrzol doteraz. Všetci sú rovnakí, rozumejú si, vedia sa dohodnúť. NA BIZNISE, na plienení tejto republiky. A veruže som tam poznala aj pána zo Smeru medzi tými ostatnými z rôznych iných strán do roku 2009.A konečne som pochopila svoj omyl, že nie sú v Smere iní, teda lepší. Že sú takmer do jedného rovnakí, nech volil ktokoľvek akokoľvek kohokoľvek a prečokoľvek. Volmi sme sa stali už dávno všetci. Ide o to, dokedy nimi budeme chcieť byť.
Naposledy upravil Pikoška : 15.07.12 at 13:21
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok


http://www.porada.sk/t197724-co-mysl...ml#post2104670

bobino38
neužitočné (1)

...he ....aj Ty si volil toho vola ???
Volovia volili vola ???

...a včul pôjdeme všetci do pi..

...aj voly .......čiže aj kto ...???
Odpovedz si sám , Ty ...
..

..iba väčší vôl ako ja mi môže povedať, že som vôl..lebo vie, o čom hovorí...a teší ma aj to, že si v takom istom lajne ako my všetci, tak neviem, čo sa vyťahuješ!...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pikoška Pozri príspevok
Jurko
buchač, dlhodobo nazývaš ficovoličov všeličím. Možno každý z nás volil. Možno niekto nevolil. Ja som dlhodobo presviedčala všade a každého, že SMER je naša istota, záchrana, rodná matička ZEM .Až raz, teda až po voľbách som našla dokumenty, ktoré sa nikdy nikomu okrem povolaných nemali dostať do rúk. A ver mi, že pri ich študovaní mi zamrzol úsmev a neodmrzol doteraz. Všetci sú rovnakí, rozumejú si, vedia sa dohodnúť. NA BIZNISE, na plienení tejto republiky. A veruže som tam poznala aj pána zo Smeru medzi tými ostatnými z rôznych iných strán do roku 2009.A konečne som pochopila svoj omyl, že nie sú v Smere iní, teda lepší. Že sú takmer do jedného rovnakí, nech volil ktokoľvek akokoľvek kohokoľvek a prečokoľvek. Volmi sme sa stali už dávno všetci. Ide o to, dokedy nimi budeme chcieť byť.
pepsikova Pozri príspevok
..

..iba väčší vôl ako ja mi môže povedať, že som vôl..lebo vie, o čom hovorí...a teší ma aj to, že si v takom istom lajne ako my všetci, tak neviem, čo sa vyťahuješ!...
....a určite nie som ...

Pikoška to vystihla ( ostatne ,šak ako vždy ....)...........
LEN ide o to , aký veľký koláč stihne ten ktorý ( jedinec , strana ...) odkrojiť ...........ako spomenula , zmenila názor po prečítaní nejakých lajstier ....
Niekedy však ani tie tajné lajstrá nie sú potrebné ...stačí len občas počúvať , čítať , pozerať s otvorenými očami ...
No niekedy je radšej mať ich poriadne zavreté , čiernou páskou zakryté , čiernymi okuliarami zastretý zrak mať všetkýni spôsobmi naraz , aby jeden nevidel ten hnus a organizovaný bordel , čo sa v tejto republike deje ....

SamuelSK nemá na odstrelovačku ...no mám dojem , že tá by nestačila ....bolo by potrebné preň zaobstarať niečo s rýchlejšou kadenciou , povedzme , že taký guľomet by bol vhodný....

Pepsi ...kto vzal osobne , jeho problém ...ale ide aj o to , že vôl určite nie som , skôr ten býk ...
Vyťahujem , nevyťahujem ...nie v tom spočíva problém , nikdy som to nerobil a ani nemienim , aj keď to tak občas vyzerá ...

...a v tých sračkách som aj napriek tomu , že som nevolil vola , cyklistu , pobožného ...či maďara....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
....a určite nie som ...

Pikoška to vystihla ( ostatne ,šak ako vždy ....)...........
LEN ide o to , aký veľký koláč stihne ten ktorý ( jedinec , strana ...) odkrojiť ...........ako spomenula , zmenila názor po prečítaní nejakých lajstier ....
Niekedy však ani tie tajné lajstrá nie sú potrebné ...stačí len občas počúvať , čítať , pozerať s otvorenými očami ...
No niekedy je radšej mať ich poriadne zavreté , čiernou páskou zakryté , čiernymi okuliarami zastretý zrak mať všetkýni spôsobmi naraz , aby jeden nevidel ten hnus a organizovaný bordel , čo sa v tejto republike deje ....

SamuelSK nemá na odstrelovačku ...no mám dojem , že tá by nestačila ....bolo by potrebné preň zaobstarať niečo s rýchlejšou kadenciou , povedzme , že taký guľomet by bol vhodný....

Pepsi ...kto vzal osobne , jeho problém ...ale ide aj o to , že vôl určite nie som , skôr ten býk ...
Vyťahujem , nevyťahujem ...nie v tom spočíva problém , nikdy som to nerobil a ani nemienim , aj keď to tak občas vyzerá ...

...a v tých sračkách som aj napriek tomu , že som nevolil vola , cyklistu , pobožného ...či maďara....
v tých sračkách by sme boli aj keby si volil tých čo si nevolil, nejak matne vyhrabávam párovú filozofickú kategóriu "príčina a dôsledok " a ich vzťah k posledným voľbám
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
v tých sračkách by sme boli aj keby si volil tých čo si nevolil, nejak matne vyhrabávam párovú filozofickú kategóriu "príčina a dôsledok " a ich vzťah k posledným voľbám
...sa nehádam ...

Prašť alebo uhoď ..........viď naša politická špička ...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
SamuelSK nemá na odstrelovačku ...no mám dojem , že tá by nestačila ....bolo by potrebné preň zaobstarať niečo s rýchlejšou kadenciou , povedzme , že taký guľomet by bol vhodný....
...aspoň takýto:

(30mm GAU-8 Avenger - nech je poriadna sranda).
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Róbertko aj s tými hajzlami bol pred schvalovaním eurovalu vydieraný zahraničnými bankami a korporáciami,asi tým ,že zverejnia koľko má kde nakradnuté(nie len on ,SDKU KDH MOST).
Inak tých 150 mil je srandovná suma ak si uvedomíš ,že mu cez nastrčené sro-čky patrí cez 40 % v fotovoltaických elektrárňach+ percentá z mýta,+ granaviu vlatsní brat(stavala najdrahšiu dialnicu na suchej zemi na celom svete okolo Nirty) ,eurofondy tuneluje na Topľčianskom hrade jeho bratranec ,ktorý predtým osádzal plastové okná aj to nahovno.Len v tých el. má čistú ryžu z kilovatu 1 €.Spočítaj si výkon + dotácie.Pani manželka mala vraj 48 účtov v zahraničných bankách to znamená asi toko, že zo 48 zdrojov tečú bubáky .Ak by na jeden zdroj prišli tak zo zostatku v pohode vyžijú.
1 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Je absurdné môcť poznať, kam až siaha drzosť mafiáncov v bielych golieroch, aká je ich moc, teda moc peňazí, za ktoré si vedia kúpiť všetko. Je absurdnejšie však to, že tento štát sa tvári, ako je to v poriadku. Vládne tu bordel o akom sa mnohým ani len nezdá. Tí gauneri, ako ich nazval Nicholson vo svojej knihe sú všade, ovládajú všetko a najmä nás všetkých. A je ich oveľa viac, skrytých za biele kone nastrčené v tunelujúcich firmách, ktoré nas pomaly ale isto vycicajú do poslednej kvapky. Tí smradi sú zahojení na celé generácie, samozrejme z nášho, lebo sme im to dovolili. Práve dnes som pozerala firmu ktorú spomínaš v súvislosti previazanosti osôb na iné firmy. Hnus a hnev mnou lomcuje doteraz, lebo okrem bezmocnosti v tomto štáte si ešte môžeš trhnúť nohou a to je tak všetko. Robiť poriadok je to posledné, o čo má naša verchuška záujem. Národ sa preberie až vtedy, keď bude vyberať kontajnery po žúroch týchto nenažrancov.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať