Zavrieť

Porady

Co myslite, kolko dostal Fico za ESM ?

Samuel
Nikto kto je pricetny nemohol take nieco urobit, ehm jedine ze by bol trestnopravne nezodpovedny, resp mal nejaku akoze imunitu.
Myslim si (a to este zdanenie nie je!) , ze Fico a spol dostali tucny balik za schvalenie ESM.
Bud vo forme 44,41% - lebo osobne nepoznam nikoho kto Fica volil, tj. zmanipulovali volby.
Alebo nejaku peknu sumicku, napr vo Svajciarsku, alebo na ich oblubenom Cypre.

Co uz, na armadnu ostrelovacku nemam peniaze, a ani prostest ci pivne sudy to nezmenia, tak by nam aspon mohol prezradit, kolko z toho dostal, aby som povedal detom, ako velmi sa musia ucit, aby sa stali politikmi (i ked tam evidentne ziadne vzdelanie netreba).

Moj skromny tip je 150 miliov EUR.

(PS: fyzika a jej zakony imunitu nepoznaju)

Co si o tom myslite? Mali by ste vyjadriv Vas nazor skor, ako nam to tu (a to nie len admini porady) zcenzuruju a myslenie resp pokladanie otazok bude zdanene, lebo vedomosti budu luxusom.
Usporiadat
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Čo je ESM?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
erzet Pozri príspevok
Čo je ESM?
Energetické služby a monitoring ...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dalsia spinavost Ficovcov,odmieli v zakone zrusenie zlatych padakov-zlate padaky su nehorazne amoralne a absurdne a ich odovodnenie je smiesne,lebo ak je niekto tak ,,skvely manazer,, tak prave ze ich nepotrebuje,ved o takeho sa ihned po prepusteni pobiju,alebo ze by predsa ti manazeri z moneklaturnych kadrov predsa neboli az tak skvely,tak ani to nie je dovod na zlate padaky a to duplom v dobe ked sa utahuju opasky.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A opäť sme v niečom skoro najlepší (od konca ) v daňových únikoch - od nás sú "lepší" už len Gréci.
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

misoft Pozri príspevok
A opäť sme v niečom skoro najlepší (od konca ) v daňových únikoch - od nás sú "lepší" už len Gréci.
no este raz dvihnu dph a uz predbehneme aj grekov./a tu je pes zakopany resp dovod zadlzenosti Grecka,neplatenie dani ako narodny sport a zbytocna byrokracia,ako aj bordel a nie vysoke dochodky a davky/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No aj u nás sa to stáva "národným športom", dokonca sú aj niektorí "športovci" známi, len je chyba, že neplatia, dokonca tých niekoľko chytených pustia na slobodu (a potom môžu smer Belize a pod.)
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

misoft Pozri príspevok
A opäť sme v niečom skoro najlepší (od konca ) v daňových únikoch - od nás sú "lepší" už len Gréci.
Včera som pozerala parlamentý kabaret, a náš pán premiér objavil Ameriku. Mával nejakými lajstrami prešovského podnikateľa, ktorý vytuneloval firmu, prepísal na bieleho koňa a voči štátu má neuhradené záväzky 6 mil.Eur. A pán premiér sa tváril, že to je niečo nehorázne, ako sa len také niečo mohlo stať. Dnes už čítam, že cena liekov podstatne vzrástla. Naša, teda pardon, moja stra SMER-SD sa nezaprie. V rámci sľúbených istôt pred voľbami nám vystavuje žobračenky, čím podľa môjho názoru už dávno predstihla aj stranu SaS a ostatné strany teraz opozičné. Ani nechcem domyslieť, čo majú pripravené k prerokovaniu dnes, či zajtra. Možno zlacnejú štranky, aby sme sa mohli dostupnejšou cestou povešať.
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
misoft Pozri príspevok
No aj u nás sa to stáva "národným športom", dokonca sú aj niektorí "športovci" známi, len je chyba, že neplatia, dokonca tých niekoľko chytených pustia na slobodu (a potom môžu smer Belize a pod.)
Veď nech si no na Belize nechajú, keď majú z neho osoh. My máme platiť lietadlo a platy tým čo ho privezú? A právnikov a sudcov za tie procesy čo s ním budú robiť? Nemajú iné prípady čo sa vlečú niekoľko rokov? A koľko stránok popíšu. Veď to ani nestíhajú prečítať. A to prípadné ubytovanie v base tiež niekto musí zaplatiť. Melo, Černák a podobní to asi nebudú.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pikoška Pozri príspevok
Včera som pozerala parlamentý kabaret, a náš pán premiér objavil Ameriku. Mával nejakými lajstrami prešovského podnikateľa, ktorý vytuneloval firmu, prepísal na bieleho koňa a voči štátu má neuhradené záväzky 6 mil.Eur. A pán premiér sa tváril, že to je niečo nehorázne, ako sa len také niečo mohlo stať. Dnes už čítam, že cena liekov podstatne vzrástla. Naša, teda pardon, moja stra SMER-SD sa nezaprie. V rámci sľúbených istôt pred voľbami nám vystavuje žobračenky, čím podľa môjho názoru už dávno predstihla aj stranu SaS a ostatné strany teraz opozičné. Ani nechcem domyslieť, čo majú pripravené k prerokovaniu dnes, či zajtra. Možno zlacnejú štranky, aby sme sa mohli dostupnejšou cestou povešať.
..

...ale Pik, však normálny špagát už ani nezoženieš a hento lykové nech si nehajú...budeme predsa v jednom šíku s nemeckom a francúzskom, musíme žiť a platiť dane, nech to je z čoho financovať...(a aby som nebola nesprávne pochopená, je mi tiež dosť grcno z našej vlády...aj jej politiky...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Pikoška Pozri príspevok
Včera som pozerala parlamentý kabaret, a náš pán premiér objavil Ameriku. Mával nejakými lajstrami prešovského podnikateľa, ktorý vytuneloval firmu, prepísal na bieleho koňa a voči štátu má neuhradené záväzky 6 mil.Eur. A pán premiér sa tváril, že to je niečo nehorázne, ako sa len také niečo mohlo stať. Dnes už čítam, že cena liekov podstatne vzrástla. Naša, teda pardon, moja stra SMER-SD sa nezaprie. V rámci sľúbených istôt pred voľbami nám vystavuje žobračenky, čím podľa môjho názoru už dávno predstihla aj stranu SaS a ostatné strany teraz opozičné. Ani nechcem domyslieť, čo majú pripravené k prerokovaniu dnes, či zajtra. Možno zlacnejú štranky, aby sme sa mohli dostupnejšou cestou povešať.
Biele kone si ja pamätám už aspoň 15 rokov, pokiaľ viem, zákony toto umožňovali, bolo to úplne legálne. Medzitým sa vymenila vláda nespočetnekrát, ale nikto sa nesnažil riešiť to zmenou zákonov. Myslím si, že keby bola vôľa, riešenie sa nájde.
0 0
a_je_to a_je_to

a_je_to je offline (nepripojený) a_je_to

Pikoška Pozri príspevok
Včera som pozerala parlamentý kabaret, a náš pán premiér objavil Ameriku. Mával nejakými lajstrami prešovského podnikateľa, ktorý vytuneloval firmu, prepísal na bieleho koňa a voči štátu má neuhradené záväzky 6 mil.Eur. A pán premiér sa tváril, že to je niečo nehorázne, ako sa len také niečo mohlo stať. Dnes už čítam, že cena liekov podstatne vzrástla. Naša, teda pardon, moja stra SMER-SD sa nezaprie. V rámci sľúbených istôt pred voľbami nám vystavuje žobračenky, čím podľa môjho názoru už dávno predstihla aj stranu SaS a ostatné strany teraz opozičné. Ani nechcem domyslieť, čo majú pripravené k prerokovaniu dnes, či zajtra. Možno zlacnejú štranky, aby sme sa mohli dostupnejšou cestou povešať.
okrem tohto príspevku súhlasne citujem z Kačániho príspevku : ... ja nepochopím, ako túto hyenu môže ešte niekto aj milovať ....
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Kvaka Pozri príspevok
Biele kone si ja pamätám už aspoň 15 rokov, pokiaľ viem, zákony toto umožňovali, bolo to úplne legálne. Medzitým sa vymenila vláda nespočetnekrát, ale nikto sa nesnažil riešiť to zmenou zákonov. Myslím si, že keby bola vôľa, riešenie sa nájde.
V tomto príspevku som Ťa nepochopila. Predpokladám, že si mala na zreteli prevod OP na inú osobu. Lebo prevod OP na bieleho koňa podľa môjho názoru znamená vytunelovanie spoločnosti súbežne s likvidáciou účtovníctva a sekerou voči štátu v státisícoch. Toto zákony umožňovali? Tento spôsob často organizovaného zločinu reťazením firiem, fiktívnymi faktúrami, daňovými a dépehačkovými únikmi, pre ktoré je na kolenách spoločnosť? Pre ktoré včera smoklili v parlamente, že chýba 500 mil éčiek? Nech vyúčtujú nakradnuté bielym golierom a keď hodia prachy do Dunaja, stúpne hladina o meter. Toto bolo úplne legálne? Tak v tom prípade ja trpím stratou pamäte. Jednofarebnosť SMERU- SD a spôsob jeho vládnutia je pre mňa nočnou morou. Tak skoré vytriezvenie z môjho omylu vo voľbách som neočakávala. Opäť sa raz potvrdilo staré múdre: čím staršia, tým sprostejšia.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pikoška Pozri príspevok
Včera som pozerala parlamentý kabaret, a náš pán premiér objavil Ameriku. Ani nechcem domyslieť, čo majú pripravené k prerokovaniu dnes, či zajtra. Možno zlacnejú štranky, aby sme sa mohli dostupnejšou cestou povešať.
...hm , niekedy mám dojem , že tie " myšlienky " v poniektorých vládnych hlavách sú tie najkratšie trasy , ktoré by GPS našlo na Slovensku...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

kazdy tyzden bude tlacovka aka je velka diera v rozpocte,ta snad urobim doslednu reviziu uctov a az potom zvolam tlacovku,ale na tomto ohromnom deficite maju vsetke strany svoj podiel,aj ty ktory swa hrali na zodpovednych-lajdactvo, nekompetentnost, nezodpovednost, strata respektu verejnopravnych organov a hlupe mrhanie kvoli pochybnej politickej prestizi
ako vsimam pocinanie Smeru,tak v dochodkovej oblasti,
zdravotnictve, oblasti zivnosti a dohod oprasuje pravicovu politiku, v socialnej oblasti ponechava kontinuitu-este ze nezvysuje dph,ale niektore opatrenia aj tak nakoniec zatlacia na rast cien/odvod monopolov,dvojite zdanenie nehnutelnosti atd/
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
http://spravy.pravda.sk/statne-urady..._ekonomika_p01

na toto my platime dane? na toto ?
cize opasok este viac utiahnut?

Štátne úrady utrácajú multi-milióny nad plán
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

SamuelSK Pozri príspevok
http://spravy.pravda.sk/statne-urady..._ekonomika_p01




Štátne úrady utrácajú multi-milióny nad plán


na toto my platime dane? na toto ?
cize opasok este viac utiahnut?

jedine setria tam kde to ma smerovat k ludom -na ministerstve prace,soc,veci a rodiny a ministerstve zdravotnictva-bolo by zaujimave pozriet strukturu kde tieto usetrili
apropo na co nam mnohe urady ako SOI,Energeticka inspekcia ked len sa vyhovaraju na kompetencie a nekonaju v prospech prav obcanov.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

SamuelSK Pozri príspevok
http://spravy.pravda.sk/statne-urady..._ekonomika_p01

na toto my platime dane? na toto ?
cize opasok este viac utiahnut?

Štátne úrady utrácajú multi-milióny nad plán
Tak si poklikaj po googli v predstihu, aby Ťa už ničím neprekvapili. Ako môžu šetriť naše financie, keď takmer každú svoju spoločnosť, v ktorej čestne a v zmysle príslušných zákonov podnikali priviedli do likvidácie. Teraz si práve listujem, ako to bolo s Kovošrotom š.p. a potom si pozriem ako dopadol Nicholson včera v Prievidzi.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

......a pre ostatných
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať