Zavrieť

Porady

daňové priznanie 2011

Neviem, či ja sa k tomu neviem dopracovať, ale daňový portál / e-dane/ ešte nemá tlačivá daňových priznaní z príjmu za rok 2011 na vypĺňanie priamo na nete? Sú len tlačivá, ale priamo vypĺňať sa ešte nedá, alebo áno???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    lupa Pozri príspevok
    Potešila ma dnešná informácia na DU, že fyzicky budú tlačivá asi po 8.2.12.
    dovtedy dúfam budú aj editovatelné z KROSu

    lepetka je offline (nepripojený) lepetka

    lepetka
    dobrý deň, chcela by som sa opýtať - priateľ je od mája 2011 nezamestnaný, má si robiť daňové priznanie? minulý rok pracoval len tie 4 mesiace na začiatku roka a potom dostal výpoveď (od zamestnávateľa dostal aj ročné zúčtovanie dane). potom dostával 6 mesiacov dávku v nezamestnanosti. nemal žiadne iné príjmy. ak si má robiť daňové priznanie, je potrebné tam uviesť aj tú dávku v nezamestnanosti? nevieme si s tým rady, ďakujem za vaše odpovede.
    lepetka

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    PvN je daňovo oslobodená § 9 ZDP....

    môže požiadať posledného zamestnávateľa, do 15 02 2012 o RZD alebo si sám podá DP FO typ A, preplatok na dani sa mu vráti.....(ak nejaké preddavky zo mzdy platil)

    daňové priznanie 2011

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.