Zavrieť

Porady

Novela Zákonníka práce (seminár Jozefa Mihála)

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Mám záujem o seminár "Novela Zákonníka práce + mzdové aktuality"

Počet hlasujúcich
243. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • v Bratislave

    75 30.86%
  • v Trnave

    29 11.93%
  • v Nitre

    34 13.99%
  • v Žiline

    27 11.11%
  • v Banskej Bystrici

    24 9.88%
  • v Košiciach

    45 18.52%
  • už som prihlásená(ý) u iných organizátorov

    8 3.29%
  • nemám záujem

    4 1.65%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Dovoľte mi informovať Vás o pripravovanom seminári

Novela Zákonníka práce + mzdárske aktuality

Obsahom seminára bude najmä rozbor zmien v Zákonníku práce.

Stáli návštevníci mojich seminárov vedia, že môj výklad má ďaleko od predčítavania novelizovaných paragrafov - naopak ide priamo a jasne na vec s dôrazom na komplexné vysvetlenie dopadu zmien na celý obsah toho, čo voláme "mzdové účtovníctvo".

Na seminári sa zameriame na tie zmeny Zákonníka práce, ktoré majú praktický dopad na personálnu prácu vo firme a na mzdovú politiku firiem. Ukážeme si, ktoré novinky sú pozitívne, s ktorými sa "treba zmieriť" a ktoré novinky možno využiť na optimalizáciu mzdových nákladov firmy.

Na seminári súčasne získate informácie o pripravovaných zmenách ďalších zákonov (sociálne poistenie, zdravotné poistenie, daň z príjmov zo závislej činnosti), aby ste sa na ne mohli vopred pripraviť a včas stanoviť stratégie odmeňovania a práce so zamestnancami vo vašej spoločnosti pre rok 2008.


Miesta konania a termíny sú nasledovné:

P.Bystrica 4.9.2007, organizuje p. Mancová, email: j-ecowork(ZAVINAC)slovanet.sk ...namiesto (ZAVINAC) dajte znak @

Trnava 5.9.2007, organizuje RELIA (moja s.r.o.), "U Kotasa" - Ľ.Podjavorinskej/Kollárova

Žilina 6.9.2007, organizuje RELIA, Dom odborov

Prievidza 10.9.2007, organizuje RELIA (moja s.r.o.), v priestoroch Žilinskej univerzity na Bakalárskej 2

Bratislava 12.9.2007, organizuje RELIA, budova SZVD Mliekarenská 10

Košice 13.9.2007, organizuje p.Kováčik, Biely dom. Info: tic.kovacik(ZAVINAC)mail.t-com.sk ...namiesto (ZAVINAC) dajte znak @

Topoľčany 17.9.2007, organizuje Mgr.Zita Lauková, Obvodný úrad. Info: www.topacademy.sk

Nitra 18.9.2007, organizuje RELIA + AURUS, priestory Agroinštitútu VYPREDANÉ

Zvolen 19.9.2007, organizuje AkadémiaPlus, rešt. u Kozáčeka. Info: www.akademiaplus.sk

Bratislava, 20.9.2007, organizuje COMAL, Mliekarenská 10. Info: www.comal.sk

Galanta, 3.10.2007, prihláška viď napravo.

Banská Bystrica, 17.10.2007, organizuje AkadémiaPlus. Info: www.akademiaplus.sk

Košice, 28.11.2007, organizuje Compservice, Magistrát (Biely dom). Info www.compservice.sk

Poznámka. Na rozdiel od iných agentúr som sa rozhodol neorganizovať semináre k novele Zákonníka práce počas letných prázdnin, ale až v septembri. Myslím, že leto je na to, aby sme si všetci čím lepšie oddýchli od práce. Novela Zákonníka práce je rozsiahla a náročná na pochopenie ale určite stačí, ak sa potrebné informácie dozviete až v čase pred spracovaním miezd za september. Naviac v septembri už budeme poznať bližšie zámery kompetentných orgánov, pokiaľ ide o pripravované novelizácie ďalších zákonov a tak na jednom školení získate viac, než len informácie o novele Zákonníka práce.

Ukážku z toho, čo sa dozviete na seminári, nájdete ak kliknete sem.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 13.10.07 at 06:53
Usporiadat
Farks Farks

Farks je offline (nepripojený) Farks

ja by som uvítala nejaké školenie v okolí Prievidze
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Ja naozaj mám záujem v Nitre.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Poprosím Piešťany...
0 0
Steranková Steranková

Steranková je offline (nepripojený) Steranková

Chcela by som sa spýtať, či tieto semináre robíte aj na východe, v ponuke sú Košice, no ja myslím na Bardejov, prípadne Prešov. Kedže som ešte na takomto seminári nebola /mzdy robím prvý mesiac/, chcela by som taktiež informáciu o cennách takýchto seminárov. Ďakujem pekne.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Dobrá by bola aj Považská Bystrica (už som sa zúčastnila na seminári o ZP), ale uspokojím sa aj so Žilinou.
0 0
Orsz Orsz

Orsz je offline (nepripojený) Orsz

Ja by som veľmi uvítala TRENČÍN .
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Steranková Pozri príspevok
Chcela by som sa spýtať, či tieto semináre robíte aj na východe, v ponuke sú Košice, no ja myslím na Bardejov, prípadne Prešov. Kedže som ešte na takomto seminári nebola /mzdy robím prvý mesiac/, chcela by som taktiež informáciu o cennách takýchto seminárov. Ďakujem pekne.
Ceny seminárov s mojou účasťou v Košiciach, ktoré organizuje pán Kováčik (neplatič DPH), sa pohybujú okolo 900 Sk.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Jozef Mihál Pozri príspevok
Po dohode s pani Mancovou (Age Infosa) by som mal robiť seminár v Považskej Bystrici už v prvom septembrovom týždni, ak sa nemýlim, tak v utorok 4.9.2007

Super už sa teším.....
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Orsz Pozri príspevok
Ja by som veľmi uvítala TRENČÍN .
V Trenčíne "so Zákonníkom práce" nebudem. Pani Meravá (RIA) sa rozhodla na túto tému pozvať si ako lektorku pani Vojtekovú z MPSVaR.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Jozef Mihál Pozri príspevok
Ako rodený pesimista sa obávam, že sa k Vám nikto nepridá.
Zbytočná obava, ja sa pridám Ale vzhľadom na to, že do Trnavy to nie je ďaleko, hlasovala som za TT Monika, môžeme sa tam vybrať spolu.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Jozef Mihál Pozri príspevok
Tento týždeň anketu uzatváram, preto poprosím všetkých, čo ešte nehlasovali a čítajú tento príspevok, aby sa v (anonymnej) ankete vyjadrili.

Anketu nájdete "hore" na začiatku témy.

Cenné sú aj odpovede "nemám záujem" a "už som prihlásená inde".

Trnava, Žilina a Banská Bystrica majú zatiaľ relatívne málo hlasov...
P.Mihál, skúste prosím pridať do ankety aj Prievidzu. Nechce sa mi veriť - aj keď tam už nejaké semináre o ZP boli alebo budu od iných firiem, že len traja majú záujem o ten Váš.
Ďakujem

------------
Veronika
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

No to je super, tak sa mám z Nitry odhlásiť ???
Školenia sa robia najčastejšie v budove Vysokej školy dopravnej (pri stanici) v tej malej zasadačke by to bolo výborné a prístupnosť by bola pre každého. Alebo vo veľkej aule, tam je miesta ešte viac.
Taktiež často robievajú školenia v budove Petrochémie - oproti TESCU, to určite poznáte.
Potom by sme mohli dať pifčotreff...verím, že tam príde dosť ľudí a aj prievidzskí poraďáci !!!!
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Len dúfam, že to nebude v čase od 14.8.-24.8. - som na dovolenke, kedy to plánujete ?
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Jozef Mihál Pozri príspevok
Zatiaľ informácia pre Nitru - záväzný termín školenia v Nitre je 18.9.2007.
Ooooo nie , to idem na služobnú cestu.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Jozef Mihál Pozri príspevok
Pani Veronika - OK, školíčko bude aj v Prievidzi. Poprosím Vás, prípadne iných Prievidžanov, aby ste mi dali tip na vhodné priestory, pretože to bude moja premiéra v PD (sú vhodné priestory Žilinskej univerzity v PD?).
..
Súhlasím s Janca - v budove Źilinskej univerzity Sú minimálne 3 miestnosti vhodné na školenia, záleží od počtu prihlásených účastníkov. Na prvý seminár by mala stačiť mala zasadačka. Čo tak spropagovať to aj mimo PORAD-y - v prievidzskom "klebetníku" PRIEBOJ al. v inzerných novinách
PRIEVIDZSKO.

----------
Veronika
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

Dobrý nápad Veronika, tiež doporučujem a čím skôr....
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Jozef o Poprade sa neuvažuje? Radšej by som uprednostnila Poprad ako KE , aj keď v KE môžem stretnúť viac mojich poraďáckych priateľov...
0 0
Janca Janca

Janca je offline (nepripojený) Janca

P. Mihal môžte ma registrovať záväzne na toho 10.9.07, lebo odchádzam na dovolenku a keď prídem budem mať hlavu v smútku z iných vecí a mohla by som zabudnúť sa prihlásiť. Druhý dôvod prečo by som nemusela prísť - zrútenie BOEINGU 737
0 0
IL342 IL342

IL342 je offline (nepripojený) IL342

Mala by som záujem o Trenčín, prípadne Žilinu. Išlo by to, je nás viac?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Dovolím si upozorniť záujemcov, že v prvom príspevku tejto témy je už priložená prihláška na semináre v Žiline, Prievidzi, Bratislave a Nitre.

Pozor, v Bratislave len jediný termín 12.9.2007!

V prípade Vášho záujmu uvažujeme aj o školeniach v Trnave a Banskej Bystrici. Prosím, vyjadrite sa v ankete (viď hore).

Súčasne upozorňujem, že pri prihlásení a úhrade poplatku za školenia organizované spol. RELIA do 31.8.2007 bude poskytnutá zľava 200 Sk z obvyklej ceny. Využite to a súčasne si zabezpečte miesto pri očakávanom veľkom záujme.

Len tak mimochodom, porovnajte si moju cenu za seminár s konkurenciou, napríklad tu:

http://www.porada.sk/calendar.php?do...-8-7&e=720&c=4

alebo tu:

http://www.porada.sk/calendar.php?do...-8-8&e=726&c=4
Naposledy upravil Jozef Mihál : 02.08.07 at 09:30
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať