Zavrieť

Porady

Novela Zákonníka práce (seminár Jozefa Mihála)

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac

Anketa: Mám záujem o seminár "Novela Zákonníka práce + mzdové aktuality"

Počet hlasujúcich
243. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • v Bratislave

    75 30.86%
  • v Trnave

    29 11.93%
  • v Nitre

    34 13.99%
  • v Žiline

    27 11.11%
  • v Banskej Bystrici

    24 9.88%
  • v Košiciach

    45 18.52%
  • už som prihlásená(ý) u iných organizátorov

    8 3.29%
  • nemám záujem

    4 1.65%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
Dovoľte mi informovať Vás o pripravovanom seminári

Novela Zákonníka práce + mzdárske aktuality

Obsahom seminára bude najmä rozbor zmien v Zákonníku práce.

Stáli návštevníci mojich seminárov vedia, že môj výklad má ďaleko od predčítavania novelizovaných paragrafov - naopak ide priamo a jasne na vec s dôrazom na komplexné vysvetlenie dopadu zmien na celý obsah toho, čo voláme "mzdové účtovníctvo".

Na seminári sa zameriame na tie zmeny Zákonníka práce, ktoré majú praktický dopad na personálnu prácu vo firme a na mzdovú politiku firiem. Ukážeme si, ktoré novinky sú pozitívne, s ktorými sa "treba zmieriť" a ktoré novinky možno využiť na optimalizáciu mzdových nákladov firmy.

Na seminári súčasne získate informácie o pripravovaných zmenách ďalších zákonov (sociálne poistenie, zdravotné poistenie, daň z príjmov zo závislej činnosti), aby ste sa na ne mohli vopred pripraviť a včas stanoviť stratégie odmeňovania a práce so zamestnancami vo vašej spoločnosti pre rok 2008.


Miesta konania a termíny sú nasledovné:

P.Bystrica 4.9.2007, organizuje p. Mancová, email: j-ecowork(ZAVINAC)slovanet.sk ...namiesto (ZAVINAC) dajte znak @

Trnava 5.9.2007, organizuje RELIA (moja s.r.o.), "U Kotasa" - Ľ.Podjavorinskej/Kollárova

Žilina 6.9.2007, organizuje RELIA, Dom odborov

Prievidza 10.9.2007, organizuje RELIA (moja s.r.o.), v priestoroch Žilinskej univerzity na Bakalárskej 2

Bratislava 12.9.2007, organizuje RELIA, budova SZVD Mliekarenská 10

Košice 13.9.2007, organizuje p.Kováčik, Biely dom. Info: tic.kovacik(ZAVINAC)mail.t-com.sk ...namiesto (ZAVINAC) dajte znak @

Topoľčany 17.9.2007, organizuje Mgr.Zita Lauková, Obvodný úrad. Info: www.topacademy.sk

Nitra 18.9.2007, organizuje RELIA + AURUS, priestory Agroinštitútu VYPREDANÉ

Zvolen 19.9.2007, organizuje AkadémiaPlus, rešt. u Kozáčeka. Info: www.akademiaplus.sk

Bratislava, 20.9.2007, organizuje COMAL, Mliekarenská 10. Info: www.comal.sk

Galanta, 3.10.2007, prihláška viď napravo.

Banská Bystrica, 17.10.2007, organizuje AkadémiaPlus. Info: www.akademiaplus.sk

Košice, 28.11.2007, organizuje Compservice, Magistrát (Biely dom). Info www.compservice.sk

Poznámka. Na rozdiel od iných agentúr som sa rozhodol neorganizovať semináre k novele Zákonníka práce počas letných prázdnin, ale až v septembri. Myslím, že leto je na to, aby sme si všetci čím lepšie oddýchli od práce. Novela Zákonníka práce je rozsiahla a náročná na pochopenie ale určite stačí, ak sa potrebné informácie dozviete až v čase pred spracovaním miezd za september. Naviac v septembri už budeme poznať bližšie zámery kompetentných orgánov, pokiaľ ide o pripravované novelizácie ďalších zákonov a tak na jednom školení získate viac, než len informácie o novele Zákonníka práce.

Ukážku z toho, čo sa dozviete na seminári, nájdete ak kliknete sem.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 13.10.07 at 06:53
Usporiadat
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Podaktorí sme sa už aj vyjadrili. Dúfam, že ďalší sa v hojnom počte pridajú.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Posúvam, čo poviete na príspevok č.159?
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Jozef Mihál Pozri príspevok
Posúvam, čo poviete na príspevok č.159?
To závisí od rôznych podmienok. Napr. cene, dlžke, termíne. ... aspoň pre mňa .
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Bolo by to fajn. Krásne prostredie a k tomu perfektné školenie....čo by sme si mali ešte priať??????????
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Gabi03 Pozri príspevok
To závisí od rôznych podmienok. Napr. cene, dlžke, termíne. ... aspoň pre mňa .
Cene: bude to drahé, určite nie terajších 700 Sk za deň, lebo sa musí zaplatiť nocľah atď.
Dĺžke: Uvažujem o troch dňoch.
Termíne: Buď tretí týždeň v novembri alebo prvý druhý v decembri.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Jozef Mihál Pozri príspevok
Cene: bude to drahé, určite nie terajších 700 Sk za deň, lebo sa musí zaplatiť nocľah atď.
Dĺžke: Uvažujem o troch dňoch.
Termíne: Buď tretí týždeň v novembri alebo prvý druhý v decembri.
Cene - ratala som viac ako 1000 Sk
Dlžke - možno ak by do toho spadal nejak aj vikend, tak by sa dalo
Termíne - zaciatok mesiaca mi určite nevyhovuje

(Ale som len jedna z mnohých. )
0 0
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

Jozef, je to skvelý nápad. Beriem ho všetkými desiatimi , alebo radšej dvadsiatimi. A určite sa hlásim.
Ale prikláňam sa k prvému termínu. Začiatok mesiaca asi mzdárom vyhovovať nebude.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Séria seminárov k Zákonníku práce sa blíži ku koncu.

Na budúci týždeň sa bude konať seminár 3.10.2007 v Galante.

Ak máte záujem vypočuť si prednášku naživo a naživo sa zapojiť do diskusie (hoci sa už dostávame do éry videoškolení), stiahnite si prihlášku z prílohy tohto príspevku.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Aktuálna informácia.

Seminár k novele Zákonníka práce 16.10.2007 v Lučenci je pre malý záujem zrušený.

Seminár k novele Zákonníka práce 17.10.2007 v Banskej Bystrici sa konať bude určite.

Bližšie info a prihlášky na www.akademiaplus.sk

Nepremeškajte príležitosť naživo sa v Banskej Bystrici zúčastniť predposledného seminára na túto tému.

.................................................. ...........................................
Seminár "Novela Zákonníka práce + mzdárske aktuality (novinky
v .sociálnom a a .zdravotnom poistení)" sa totiž pre veľký záujem bude konať ešte aj v Košiciach, a to:

28.11.2007, organizuje Compservice s.r.o., Magistrát (Biely dom). Pozor, začiatok už o 8:30.

Info a prihlášky: www.compservice.sk
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať