Zavrieť

Porady

Moja kuchyna - minikurz wwwarenia

K napisaniu tohto prispevku ma inspirovala AYYA svojou neprekonatelnou Svokrinou kuchynou. Rada by som uvarila nieco podobne v zelenom, malo by sa to tykat nie PU, ale www stranok.
Usporiadat
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Vevey
K napisaniu tohto prispevku ma inspirovala AYYA svojou neprekonatelnou Svokrinou kuchynou. Rada by som uvarila nieco podobne v zelenom, malo by sa to tykat nie PU, ale www stranok.
No Vevey, ja budem tvojou poctivou žiačkou! Lenka ma naučila na Porade, a ty na WWW.prenasstarych.sk Už sa teším.
0 0
Vevey Vevey

Vevey je offline (nepripojený) Vevey

Nie zeby som si myslela, ze mat www stranku je povinne. To si naozaj nemyslim. Povinne je v slusnej spolocnosti vediet pozdravit pri odchode z miestnosti. Ale pre tych, ktori zatial nemali odvahu sa do toho pustit, by toto mohlo byt podnetne.
0 0
Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

Tak na toto sa veľmi teším, lebo momentálne som prekonala skoro infarkt pri spolupráci/nespolupráci/ firmy na tvorbe našej www stránky.
0 0
Vevey Vevey

Vevey je offline (nepripojený) Vevey

K vytvoreniu wwwlastnej www mame 3 moznosti (ak viete o dalsich, sem s nimi).

Prva je: napiseme si sami a rucne html subor. Trosku pracna moznost, ale podme k uctovnictvu, neucili sme sa ho rucne na sibenickach? Teda mozno vsetci nie, verim, ze i medzi uctovnikmi vegetuju rychlokvasky ktore o sibenickach nechyruju
0 0
Vevey Vevey

Vevey je offline (nepripojený) Vevey

Moznost druha: dovolit nejakemu externemu kuzelnikovi, aby to spachal za nas. My mu len dokladne vysvetlime, co potrebujeme, ako ma vyzerat zelany produkt a spolahneme sa nan. Nemam na mysli externu firmu a ani studenta podomovo ponukajuceho svoje sluzby. Mam na mysli legalne prostriedky softverovych gigantov. Napr. staci obycajny word (o dalsich a vhodnejsich nizsie), navrhnete v nom text aj s obrazkami a pri ukladani si zazelate format html a on vam ho vazne ulozi v tomto formate.
0 0
Vevey Vevey

Vevey je offline (nepripojený) Vevey

Tretia moznost mierne hranici s porusenim autorskych prav ale s heslom co nie je zakazane, je dovolene, dovolim si ju spomenut.

Vyhliadneme si nejaku www stranku, ktora sa nam mimoriadne paci, skopirujeme si ju (aj o tom v pripade zaujmu neskor viac), v nejakom editore (napr WordPad) ju upravime tak, ze povodne texty a obrazky nahradime vlastnymi a nasa www je na svete. Aj ked, tesilo by vas taketo vase dietatko?
0 0
Vevey Vevey

Vevey je offline (nepripojený) Vevey

V obliekani je momentalne na cele ruzova. Len ju radsej nepchajte na vasu www, ale do satnika. Tvorba www sa tak bezhlavo modnymi molami neriadi, ma vlastnu modnu filozofiu.

Kedysi bola na cele kombinacia tmavomodry podklad a zlte pismo. Vznikla pod vplyvom psychologov, ktori tvrdili, ze je to naj oku lahodiaca kombinacia. To sa prakticky nepotvrdilo, a tak teraz vitazi tmave pismo na bledom podklade. V tejto kombinacii dobre vyznieva i reklamny banner (pruh).
0 0
Vevey Vevey

Vevey je offline (nepripojený) Vevey

ondrejvla
?????????????????? A kde?
Vhodny je akykolvek editor, ja pouzivam WordPad, dolezite je ale len to, ci umozni ulozit vytvorene znakove retazce ulozit vo formate TEXT. A teraz, co do toho textoveho suboru napisat:
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Vevey
V
Kedysi bola na cele kombinacia tmavomodry podklad a zlte pismo. Vznikla pod vplyvom psychologov, ktori tvrdili, ze je to naj oku lahodiaca kombinacia. To sa prakticky nepotvrdilo, a tak teraz vitazi tmave pismo na bledom podklade. V tejto kombinacii dobre vyznieva i reklamny banner (pruh).
To fakt? A my presne takú pripravujeme
Ibaže nie so žltou. Chcela som tmavomodré pozadie, biele písmo, logo modro-oranžové. A ešte trochu reznuté do oranžova. Sme mimo?
0 0
Vevey Vevey

Vevey je offline (nepripojený) Vevey

<html>

<head>

</head>

<body>

<hr>

</body>

</html>
0 0
Vevey Vevey

Vevey je offline (nepripojený) Vevey

AVO
To fakt? A my presne takú pripravujeme
Ibaže nie so žltou. Chcela som tmavomodré pozadie, biele písmo, logo modro-oranžové. A ešte trochu reznuté do oranžova. Sme mimo?
Tmave stranky (najma cierne) sa nadalej odporucaju pre informacie mystickeho charakteru. Pokial sa venujete vesteniu, archeologii, parapsychologii, genealogii, ... umocni to dojem z navstevy.

Inak, nemusite dokladne podliehat modnym trendom, ja som len tak skryto chcela pochvalit www.porada.sk za moderny kabatik
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Vevey
Tmave stranky (najma cierne) sa nadalej odporucaju pre informacie mystickeho charakteru. Pokial sa venujete vesteniu, archeologii, parapsychologii, genealogii, ... umocni to dojem z navstevy.
Môžeme spracovanie daňových priznaní zaradiť do kategórie "veštenie"?
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Toto by som sa velmi rada naucila, len neviem, ci moj pocitac na to bude dostatocne "zdatny". Je to uz 10 rocny stary pan.
0 0
Vevey Vevey

Vevey je offline (nepripojený) Vevey

Vevey
<html>

<head>

</head>

<body>

<hr>

</body>

</html>
Vsetky tieto v pichlavych zatvorkach uzavrete slovicka sa nazyvaju TAGy.

Su parove, to su tie, ktore su i s lomitkom na zaciatku i bez neho.
A neparove, kde nelomitkova verzia nie je.

Dalsie pojmy, ktore ma na prve precitanie vydesili, ale potom som zistila, ze to az taky horor nie je, uvediem po vecernicku
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
tak toto tiež potrebujem vedieť ........už sa teším.........
0 0
Vevey Vevey

Vevey je offline (nepripojený) Vevey

durisovad
Toto by som sa velmi rada naucila, len neviem, ci moj pocitac na to bude dostatocne "zdatny". Je to uz 10 rocny stary pan.
Ak pocitac umoznuje citat www.porada.sk, tak zvladne
0 0
Vevey Vevey

Vevey je offline (nepripojený) Vevey

AVO
Môžeme spracovanie daňových priznaní zaradiť do kategórie "veštenie"?
Velmi dobre zaradenie, je tam viac mystiky nez vo vesteni
0 0
Vevey Vevey

Vevey je offline (nepripojený) Vevey

Ak by ste sa do vecernicka mali nudit (to by som si neodpustila) pozrite si www.wwwbrno.cz a svoj horoskop na najblizsie roky, poslite zadarmo sms do Ciech a na Slovensko a precitajte si zaverecny hlod autorov
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Vevey
Velmi dobre zaradenie, je tam viac mystiky nez vo vesteni
Ďakujem, aspoň ešte trošku porozmýšľam. Niekedy je dobré počuť (vidieť) viac názorov.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Teším sa na pokračovanie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať