Zavrieť

Porady

Úhrada tovaru stravnými lístkami

Poradíte mi ?

Prevádzkujeme reštauráciu, zákazníci nám platia aj stravnými lístkami:
1. zaúčtujem tržbu
213 / 604
213 / 343
na mesačnej uzávierke budem mať rozpísaný spôsob platby ( hotovosť, stravné lístky, platobné karty )

2. stravné lístky použijem na nákup tovaru:
504 / 213
343 / 213
mala som informáciu, že si nemôžem uplatniť DPH za nakúpený tovar úhradený stravenkami , čo je na tom pravdy???

3. môžem stravenky získané od zákazníkov použiť na zabezpečenie stravy pre svojich zamestnancov ??? je to pre mňa daňovo uznaný náklad, spôsob účtovania je správny ???:
472 / 213
527 / 213
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    Nataly
    Poradíte mi ?

    Prevádzkujeme reštauráciu, zákazníci nám platia aj stravnými lístkami:
    STRAVNE LISTKY SU V TOMTO PRIPADE PLATIDLO A MOHLA BY SI TO DAT NA 211.XX OSOBITNU ANALYTIKU
    1. zaúčtujem tržbu
    213 / 604
    213 / 343
    na mesačnej uzávierke budem mať rozpísaný spôsob platby ( hotovosť, stravné lístky, platobné karty )
    ALE SUHLASILA BY SOM AJ S TAKYMTO RIESENIM, I KED SOM SA S TYM OSOBNE NESTRETLA.

    2. stravné lístky použijem na nákup tovaru: AJ TO JE PRE MNA NOVINKA. ALE MOZE BYT.
    504 / 213
    343 / 213
    mala som informáciu, že si nemôžem uplatniť DPH za nakúpený tovar úhradený stravenkami , čo je na tom pravdy???
    URCITE MOZES, AK MAS FAKTURU ALEBO BLOK Z ERP DO 50000 SK.

    3. môžem stravenky získané od zákazníkov použiť na zabezpečenie stravy pre svojich zamestnancov ??? je to pre mňa daňovo uznaný náklad, spôsob účtovania je správny ???: JE TO DANOVO UZNANY NAKLAD
    472 / 213
    527 / 213 LEN 55%, ESTE CHYBA 335/213, ALEBO SU PRE ZAMESTNANCA ZADARMO?
    inak su to pre mna dobre tipy na pouzitie str. listkov. Dakujem

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    A ma tvoja restauracia v predmete cinnosti aj ochodovanie s ceninami? Stravne listky su predsa ceniny.

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    Podľa mňa by si mala stravné lístky vrátiť... a zinkasovať sprostredkovateľkú odmenu..

    Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

    daňový poradca, audítor Jana Acsová
    To Natali:

    K bodu 1)
    Dobre.
    K bodu 2)
    A nemáte v zmluve s predajcom stravných lístkov (sprostredkovateľom stravovania) dohodnutý spôsob, ako naložiť s inkasovanými stravenkami? Doporučovala by som overiť túto skutočnosť v zmluve a postupovať podľa jej znenia. Následne bod 2 a 3 sa odvíja od týchto skutočností. V praxi som sa nestretla (a ani nedoporučujem tieto riešenia, nakoľko podľa môjho názoru nie sú v súlade s uzatvorenou zmluvou - aspoň teda ja som sa nestretla s touto možnosťou). Ale je potrebné si to overiť ...

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Zda sa mi dost divne, aby v zariadeni, ktore je restauraciou, zamestnancom predavali stravovacie poukazky. Ja som sa stretla s takou praxou, ze zamestnanci sa v restauracii najedia a zamestnavatel im za to oductuje urcitu sumu z platu. Tuto cast potom uctuje ako prispevok na zavodne stravovanie.

    Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

    daňový poradca, audítor Jana Acsová
    durisovad
    Ja som sa stretla s takou praxou, ze zamestnanci sa v restauracii najedia a zamestnavatel im za to oductuje urcitu sumu z platu. Tuto cast potom uctuje ako prispevok na zavodne stravovanie.
    Ešte na doplnenie. Možností je viac, ale spravidla stravovacie zariadenia predáva zamestnancom vlastnú stravu a účtuje podľa zvoleného spôsobu predaj stravy, alebo stravných lístkov a to zrážkou zo mzdy, alebo inkasom za stravu (stravné lístky). Účtovanie závisí od smerníc (internej úpravy týkajúcej sa stravovania, k sociálnemu fondu a od kalkulácie za stravu v členení: sociálne náklady (príspevok zamestnávateľa), príspevok zo sociálneho fondu, DPH, inkaso od zamestnanca ...).
    Naposledy upravil Jana Acsová : 06.08.05 at 11:34

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    Prečo používaš stravné lístky na nákup tovaru?Však tovar sa dá zabezpečiť lacnejšie než v obchode?

    Úhrada tovaru stravnými lístkami

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.