Zavrieť

Porady

Usporiadat
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Takto sa má budovať vlastenectvo? A hlavne to kto s tým prichádza je zarážajúce. Že práve oni sa tu idú oháňať nejakou prísahou...

Pre mňa je to prejav ich absútnej istoty, že si so Slovákmi môžu robiť čo len chcú. A oni radi poslúchnu a urobia čo sa od nich očakáva. Sami sú tými najväčšími chrapúňmi a zlodejmi, no nebráni im to v tom, aby tu z ľudí robili šaškov... veď nech si zaspievajú a prisahajú.

Ak tu niekto príde s tým, že tu sa politika nemá rozoberať, tak mu odpoviem, že toto už ani nie je politike. Nepáči sa mi, že nejaký ožran Jano Slota tu bude môjmu synovi niečo diktovať. Nech je to hocičo. Ten "človek" mal byť už dávno spláchnutý z politiky či verejnosti. Žiaľ je to inak... ešte ho tu ľudia nechajú vychovávať nás, katastrofa... Akosi sa tu zabúda na to, že ten kto tu chce kázať, by mal ísť sám príkladom. On ide akým?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
astensova astensova

astensova je offline (nepripojený) astensova

Môj syn prišiel zo školy domov a povedal mi, že od apríla budú spievať v škole Slovenskú hymnu. Pripadá mi to ako keď sme za totáča spievali pieseň práce na začiatku a konci týždňa. Je to neuveriteľné čo z nás a detí robia. A Slovač počúvaj a poslúchaj nemáš inú možnosť.
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

Bastian, založil si kontraverznú tému a je jedno ci apolitickú, ci politickú ... takze som zvedavý, ako sa bude dalej vyvíjat diskusia. Predpokladám ze dlho nevydrží, pár ludí sa poháda, hodne sa ich urazí a nevyrieši sa tu nič. Nedostaneš ani odpoveď na svoju otázku.
A keby si ju aj dostal, je ti nanič, lebo máš tú svoju vlastnú.

Samozrejme spievanie hymny na začiatku a konci vyučovania je blbosť! Neverím, že niečo také prejde do praxe. Ved sú to len tanečky na oblbnutie národa a odvedenie pozornosti ...
Naposledy upravil jaros5 : 05.03.10 at 13:09
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

astensova Pozri príspevok
Môj syn prišiel zo školy domov a povedal mi, že od apríla budú spievať v škole Slovenskú hymnu. Pripadá mi to ako keď sme za totáča spievali pieseň práce na začiatku a konci týždňa. Je to neuveriteľné čo z nás a detí robia. A Slovač počúvaj a poslúchaj nemáš inú možnosť.
Je to fakt neuveritelné ....
Niet na svete sily, ktorá by ma prinútila (a moje deti tiež) spievať akúkoľvek hymnu, keď ja nechcem .....
0 0
irma1 irma1

irma1 je offline (nepripojený) irma1

Bastian Pozri príspevok
Takto sa má budovať vlastenectvo? A hlavne to kto s tým prichádza je zarážajúce. Že práve oni sa tu idú oháňať nejakou prísahou...

Pre mňa je to prejav ich absútnej istoty, že si so Slovákmi môžu robiť čo len chcú. A oni radi poslúchnu a urobia čo sa od nich očakáva. Sami sú tými najväčšími chrapúňmi a zlodejmi, no nebráni im to v tom, aby tu z ľudí robili šaškov... veď nech si zaspievajú a prisahajú.

Ak tu niekto príde s tým, že tu sa politika nemá rozoberať, tak mu odpoviem, že toto už ani nie je politike. Nepáči sa mi, že nejaký ožran Jano Slota tu bude môjmu synovi niečo diktovať. Nech je to hocičo. Ten "človek" mal byť už dávno spláchnutý z politiky či verejnosti. Žiaľ je to inak... ešte ho tu ľudia nechajú vychovávať nás, katastrofa... Akosi sa tu zabúda na to, že ten kto tu chce kázať, by mal ísť sám príkladom. On ide akým?
Ty to nevieš? No predsa ako správne cikať (použila by som iný výraz, ale nepatrí sa) z terasy! Alebo to bol balkón? Už sa nepamätám.
0 0
astensova astensova

astensova je offline (nepripojený) astensova

Danila Pozri príspevok
Vidíš, vidíš, ešte dobre, že tú hymnu budú spievať. A možno aj vnímať......

To Slovensko naše posiaľ tvrdo spalo,to Slovensko naše posiaľ tvrdo spalo.Ale blesky hromu vzbudzujú ho k tomu,aby sa prebralo.Ale blesky hromu vzbudzujú ho k tomu,aby sa prebralo.
Bodaj by to bola pravda. Veď aj keď sa preberie tak nám dajú tabletku na spanie / mýtne dopravcova.../ na istý čas a aj tak si presadia svoje v trošku pozmenenej forme. Buďme hrdí, že sme Slováci veď vo svete sa nestratíme ale nech nám to neprikazujú takým to spôsobom.
0 0
astensova astensova

astensova je offline (nepripojený) astensova

Tak už je to tu schvaľovanie vlasteneckého zákona. Tak som zvedavá ako to dopadne.
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
jaros5 Pozri príspevok
Bastian, založil si kontraverznú tému a je jedno ci apolitickú, ci politickú ... takze som zvedavý, ako sa bude dalej vyvíjat diskusia. Predpokladám ze dlho nevydrží, pár ludí sa poháda, hodne sa ich urazí a nevyrieši sa tu nič. Nedostaneš ani odpoveď na svoju otázku.
A keby si ju aj dostal, je ti nanič, lebo máš tú svoju vlastnú.

Samozrejme spievanie hymny na začiatku a konci vyučovania je blbosť! Neverím, že niečo také prejde do praxe. Ved sú to len tanečky na oblbnutie národa a odvedenie pozornosti ...
Okrem iného, predovšetkým však ide o predvolebné preferencie, kým niektoré strany si predvolebnú kampaň platia (?), títo si to urobili za peniaze daňových poplatníkov.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Nevďak svetom vládne ....... Ja by som tak rada spieeeevala a všetci mi hovoria: Prosím ťa, ty buď radšej ticho
1 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Kazu Pozri príspevok
Nevďak svetom vládne ....... Ja by som tak rada spieeeevala a všetci mi hovoria: Prosím ťa, ty buď radšej ticho
No, skús im to ísť zaspievať rovno do parlamentu, možno že na základe tvojho spevu to zrušia na počkanie. Zrejme spievaš tak ako ja, nejeden mi už povedal, že také noty ani neexistujú.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kazu Pozri príspevok
Nevďak svetom vládne ....... Ja by som tak rada spieeeevala a všetci mi hovoria: Prosím ťa, ty buď radšej ticho
..

...mojuš, aj ja spievam strááášne falošne..a pamätám, že raz som mala dvojku z chovania, lebo som nechcela na prvého mája spievať-už neviem čo..mali ju aj moji synkovia..čo už..dejiny sa opakujú...len čakám, kedy sa Anči znepáčia rifle a zakáže, aby sa nosili do školy....aj to tu už bolo..
0 0
astensova astensova

astensova je offline (nepripojený) astensova

Radšej by sa mali starať akoby pomohli ľudom, v tejto kríze a ktorý sa dostali nie svojím pričinením do platobnej neschopnosti. Či banky sú len pre majetnejších?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

pepsikova Pozri príspevok
..

...mojuš, aj ja spievam strááášne falošne..a pamätám, že raz som mala dvojku z chovania, lebo som nechcela na prvého mája spievať-už neviem čo..mali ju aj moji synkovia..čo už..dejiny sa opakujú...len čakám, kedy sa Anči znepáčia rifle a zakáže, aby sa nosili do školy....aj to tu už bolo..

aj minisukne ...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

No náááhodou, ja by som bola rada vlastenec ,aj by som spievala.....je mi to fakt ľúto, aj ja chcem mať v každom našom filme zapichnutú národnú vlajku, aj v ružovej záhrade, aj na paneláku by bodla, chcem ju mať v kancelárií na stole popri fotke mojej rodiny.....chyba,že ten pocit mi každým dňom niekto kradne ....kedysi sme sa učili -základ štátu je rodina, teraz je rodina pre štát pohroma....alebo, že by pohromou pre rodinu bol tento štát? Nie, asi nebudem spievať.... Ale aj napriek tomu mám túto krajinu rada...nie politikov, to čo tu máme stále krásne si treba uvedomovať.
Naposledy upravil Halli : 12.03.10 at 09:04 Dôvod: doplnila som a vymazala další prispevok..jeden stačí:)
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
astensova Pozri príspevok
Tak už je to tu schvaľovanie vlasteneckého zákona. Tak som zvedavá ako to dopadne.
Jednoducho biznis.
Dnes ja podporím zákon o vlastenectve, zajtra ty zákon o majetku.
Ja a ty máme čo sme chceli, a (na)ostatní(ch)...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Excise Duty Pozri príspevok
No, skús im to ísť zaspievať rovno do parlamentu, možno že na základe tvojho spevu to zrušia na počkanie. Zrejme spievaš tak ako ja, nejeden mi už povedal, že také noty ani neexistujú.
Tak zoberme aj pepsíkovú, sadneme do tankoch a pôjdeme spievať
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
slavica Pozri príspevok
No náááhodou, ja by som bola rada vlastenec ,aj by som spievala.....je mi to fakt ľúto, aj ja chcem mať v každom našom filme zapichnutú národnú vlajku, aj v ružovej záhrade, aj na paneláku by bodla, chcem ju mať v kancelárií na stole popri fotke mojej rodiny.....chyba,že ten pocit mi každým dňom niekto kradne ....kedysi sme sa učili -základ štátu je rodina, teraz je rodina pre štát pohroma....alebo, že by pohromou pre rodinu bol tento štát? Nie, asi nebudem spievať....
..

...akurát fčuľ som počula, že niekto sľúbil detičkám- prváčikom po 100 euráčkov, keď pôjdu do prvej triedy...
..nám netreba ani zemetrasenie..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kazu Pozri príspevok
Tak zoberme aj pepsíkovú, sadneme do tankoch a pôjdeme spievať
..

..mojuš, nesranduj ani nahlas...ja spievam po troch džinoch, museli by sme zobrať aj Jana so zásobami..
0 0
plackoo plackoo

plackoo je offline (nepripojený) plackoo

pepsikova Pozri príspevok
..

...akurát fčuľ som počula, že niekto sľúbil detičkám- prváčikom po 100 euráčkov, keď pôjdu do prvej triedy...
..nám netreba ani zemetrasenie..
A to nemusia zo zákona ????????
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Vcera som nahodou pozrela Lampu Stefana Hriba. Zacal tym, ze bol v Kanade a na kazdom kroku videl kanadske vlajky a kazdu chvilu pocul hrat alebo spievat kanadsku hymnu. A pacilo sa mu to. Ale nepaci sa mu, ze by take nieco malo byt u nas. Nebudem sa vyjadrovat k Hribovi, ale si myslim, ze detom nezaskodi, ak budu slovensku hymnu vediet ak uz nie zaspievat, tak aspon identifikovat, ked ju niekto hra alebo spieva.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať