Zavrieť

Porady

Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stefan2005 Pozri príspevok
kto žije tak ďaleko od slovenských pomerov, má problém pochopiť podobné klipy, najmä v prípade ak ešte ide o recesiu, politický kaberet... Treba si prípadne v kľude prečítať ostatné texty skupiny. Nechcem tým povedať, že ešte nemôžeme byť na seba ako národ hrdí, ale určite naďabíme aj na veci, za ktoré sa môžeme hambiť.
...poniektorí nevedia ani , kde to Slovensko sa nachádza , mýlia si ho so Slovinskom ....

He , he ....veď poniektorí slováci nevedia pochopiť slovenské pomery , tak čo by sme chceli od nejakého vzdialeného obchoďáka ....niekedy mám z toho aj ja poriadny hokej ...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Slota motivuje...



Tak to bol naozaj odborne fundovany nazor na hokejovu hernu strategiu. Skoda, ze nebol s nasimi v Kanade, mohli sme mat zlatu.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

misomiso Pozri príspevok
Tak to bol naozaj odborne fundovany nazor na hokejovu hernu strategiu. Skoda, ze nebol s nasimi v Kanade, mohli sme mat zlatu.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Inak tu velmi pekne vidiet, kam vlastne siaha Slotove vlastenectvo, ked hovori o Popradcanoch ako o hajzloch. Keby mu dala primatorsky plat radnica v Novych Zamkoch, tak bude pokojne hovorit o Zilincanoch ako o hajzloch, a vobec mu to nebude robit problem. Kedy sa uz slovensky narod prebudi? Co si ma teraz myslet ucitel v Poprade, ked im takyto clovek zakonom nanutil jeho verziu vlastenectva, ked bude musiet kazdy tyzden zo zakona strpiet hranie hymny?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ty pri hraní hymny trpíš??????
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

kukučka Pozri príspevok
ty pri hraní hymny trpíš??????
Doposial som netrpel, ale teraz hrozi, ze budem. Ak mi niekto zakonom prikaze, ze vzdy, ked rano vstanem, budem musit manzelke (ktoru apropos neskonale lubim) najprv povedat, ako ju milujem, a az potom sa s nou budem moct zacat rozpravat tak to urcite budem vnimat ako buzeraciu, teda ze to musim "strpiet", a na moj vztah k nej to bude mat nepochybne negativny efekt. Vysvetlil som to jasne?

Ta cela kauza vlastenectva je este o to horsia, ze je nad slnko jasne, kto nam to prikazuje a za akym ucelom.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

nuž ja ti prajem, aby si nemusel trpieť ani strpieť nič iné, len to počúvanie hymny, prípadne vyznávanie lásky manželke
0 0
kyblik kyblik

kyblik je offline (nepripojený) kyblik

Robotník telom i dušou
http://www.sme.sk/vp/13303/
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Slota motivuje...



Vidím, že si tam dal smejkov...

Ale tak Ti poviem, na smiech to nie je. Je to viac vážne, ako si myslíš. On nie je iba nejaký Jankojanko z dzedzinskej krčmy. On je predsedom jednej z vládnucich strán. Koľko slovákov ho berie ako najväčšieho hrdinu, ktorý ich len chráni? A koľkí, tak ako aj Ty sa iba zasmejú nad jeho rečami? Rečami, ktorými dlhodobo bombarduje a uráža druhý národ.

Len potom nech sa nikto nečuduje, keď začne horieť oheň. Aj potom sa iba smejte a prosím nečudujte sa... že prichádza reakcia. Poznáte ten zákon... Oheň chorých vášní tu zapálil práve on. A veľká časť Slovenska mu po celý čas iba tlieskala... alebo sa len pousmiala.

Hanba zakomplexovaným a slepým slovákom (našťastie sa nájdu aj takí čo vidia a chcú trocha viac). Stačí vám tak málo... pár nepriateľov, jed, závisť a pár kopancov do riti.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Bastian Pozri príspevok
Vidím, že si tam dal smejkov...

Ale tak Ti poviem, na smiech to nie je. Je to viac vážne, ako si myslíš. On nie je iba nejaký Jankojanko z dzedzinskej krčmy. On je predsedom jednej z vládnucich strán. Koľko slovákov ho berie ako najväčšieho hrdinu, ktorý ich len chráni? A koľkí, tak ako aj Ty sa iba zasmejú nad jeho rečami? Rečami, ktorými dlhodobo bombarduje a uráža druhý národ.

Len potom nech sa nikto nečuduje, keď začne horieť oheň. Aj potom sa iba smejte a prosím nečudujte sa... že prichádza reakcia. Poznáte ten zákon... Oheň chorých vášní tu zapálil práve on. A veľká časť Slovenska mu po celý čas iba tlieskala... alebo sa len pousmiala.

Hanba zakomplexovaným a slepým slovákom (našťastie sa nájdu aj takí čo vidia a chcú trocha viac). Stačí vám tak málo... pár nepriateľov, jed, závisť a pár kopancov do riti.
a aké prachy za toto berie od daňových poplatníkov.... fakt hanba !!!!
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Bastian Pozri príspevok
Vidím, že si tam dal smejkov...

Ale tak Ti poviem, na smiech to nie je. Je to viac vážne, ako si myslíš. On nie je iba nejaký Jankojanko z dzedzinskej krčmy. On je predsedom jednej z vládnucich strán. Koľko slovákov ho berie ako najväčšieho hrdinu, ktorý ich len chráni? A koľkí, tak ako aj Ty sa iba zasmejú nad jeho rečami? Rečami, ktorými dlhodobo bombarduje a uráža druhý národ.

Len potom nech sa nikto nečuduje, keď začne horieť oheň. Aj potom sa iba smejte a prosím nečudujte sa... že prichádza reakcia. Poznáte ten zákon... Oheň chorých vášní tu zapálil práve on. A veľká časť Slovenska mu po celý čas iba tlieskala... alebo sa len pousmiala.

Hanba zakomplexovaným a slepým slovákom (našťastie sa nájdu aj takí čo vidia a chcú trocha viac). Stačí vám tak málo... pár nepriateľov, jed, závisť a pár kopancov do riti.
Hlúposť jak mraky, tu sa strieľalo do civilného obyvateľstva keď ešte Jano nebol na svete
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

kukučka Pozri príspevok
prirovnal počúvanie hymny v školách k mučeniu väzňov v Guantaname a ty sa ho zastávaš?
Ten kto prišiel s týmto zákonom síce nemučí väzňov v Guantnáme, ale zato ojebal pol Slovenska. A nech ti prosím nevadí to slovíčko . Keď ti nevadí, že ojebáva aj teba a ostatných hrdých do pŕs sa bijúcich... V spojitosti s jeho osobou sa inak žiaľ nedá hovoriť.

Len pre istotu, ešte raz opakujem. Odmietam tu hovoriť o hymne, sľubovaní vernosti či o spievaní... Nie je to o tom.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

kukučka Pozri príspevok
Kamil, to video na sme nie je o zlatej mreži, ale o kanále.
Nuž ale keď to tebe pripadá smiešne, tak sa ďalej bav.

Danila Pozri príspevok
A ten kanál začína poriadne zapáchať......
To video sa vás tak dotýka?

A nič iné? Inde ten kanál nevnímate? Iba keď si niekto dovolí povedať trocha viac na adresu našich čestných národniarov?

Ak sa takí "ľudia" začnú oháňať hymnou a sľubovaním, tak mi to príde dosť divné. Len sa čudujem, že sa nájdu takí, čo sadli na lep a hovoria tu o hymne. Prepáč, ale to sa nedá brať vážne. Vôbec sa nečudujem tým, čo to neberú vážne. A dá sa vôbec?

Mne stačí jeden pohľad na toho Rafaja a Slotu a všetko mi je jasné. Čudujem sa všetkým, ktorí tu dokážu hovoriť o niečom, s čím vyrukovali títo dvaja...
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Inak,kukina má pravdu-ten Hudák to fakt už preháňa a dramatizuje,mne sa nezdá že by bol vo všetkom OK...
Presne ako vravíš, Hudák to už preháňa.

Stanislav, dokážeš sa na veci pozerať veľmi zaujímavo. Si ale iba taký obyčajný originálny slovák. Keď si tu niekto prdne, tak máš pocit, že už preháňa. Keď tu niekto kradne, vysmieva sa, nadáva ľuďom okolo seba (aj policajtom), tak si to ani nevšimneš. Ešte mu hádam aj zatlieskaš, nie?
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Milan,ale je rozdiel medzi žartom a urážaním-v tom je obrovský rozdiel...
Mám konečne pár minút voľného času a prechádzam si to tu. Žasnem nad niektorými príspevkami.

Uvedomuješ si, čo si napísal? Práve o tom som písal pred chvíľou.

Však napíš tie rozdiely medzi Hudákom a Slotom. Lebo vieš, on prišiel s tým zákonom.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Tak toto sa celkom podarilo.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Bastian Pozri príspevok
Kde som povedal niečo také, že som si všetko prečítal?


V čom trepem? Buď konkrétna.

[/COLOR]
Že práve ty máš tú odvahu mi tu takéto písať . Tak potom ako by si nazvala svoj slovník? Slota sa správa ako posledný chrapúň, no neprekáža mu to v tom, aby od druhých chcel aby prisahali... Ty sama sa vyjadruješ podobne ako on, ale neprekáža ti to v tom, aby si tu mne takéto písala. Normálne si ma rozosmiala...

[/COLOR]
Už si ako Fico alebo Mečiar? On tiež veľa vie. Nehraj sa tu na zaujímavú podobnými rečami. Nachádzaš v tom istým spôsobom radosť? Priznám si, že keď natrafím na idiota, alebo ma niekto ničím vyštartuje, nemám problém reagovať. To, čo tu začal Slota sa mi tiež nepáči.


.........

ach jáj niekto má málo roboty.... že sa také mne nestalo...
preboha ľudkoviááááááááááááááá neblbnitéééééééééé.............
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

kukučka Pozri príspevok
V jednom sa mýliš, nerob z pár jedincov celý národ.

To len niektorí sa tak prezentujú, asi sa naozaj tak cítia a pravdepodobne sa cítia dobre, ak s..ú do vlastného hniezda.

Alebo žeby neboli slováci?
ja nehadzem vsetkyx slovakov do jedneho vreca, ale asi nie sme nazorovo daleko od: ked napr. nejaky arab je ucastnikom atentatu, hned su vsetcia araby teroristi. ked niekto je takejte mienky na cudzincov, preco nie na vlastny narod?
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

Stefan2005 Pozri príspevok
kto žije tak ďaleko od slovenských pomerov, má problém pochopiť podobné klipy, najmä v prípade ak ešte ide o recesiu, politický kaberet... Treba si prípadne v kľude prečítať ostatné texty skupiny. Nechcem tým povedať, že ešte nemôžeme byť na seba ako národ hrdí, ale určite naďabíme aj na veci, za ktoré sa môžeme hambiť.
neni podstatna dialka. dost casto som na slovensku a ver ci never, ked som tu, znacnu cast venujem politickemu dianiu na slovensku, a ak pozeram tv tak na 99% sú to spravy a rozne politicke diskusie.
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

buchač Pozri príspevok
...poniektorí nevedia ani , kde to Slovensko sa nachádza , mýlia si ho so Slovinskom ....

He , he ....veď poniektorí slováci nevedia pochopiť slovenské pomery , tak čo by sme chceli od nejakého vzdialeného obchoďáka ....niekedy mám z toho aj ja poriadny hokej ...
je to ale xyba, ked este aj po 20 rokox je nazor taky, aky som tu uz spominal. yugo? no. tcheko? no. rash? zial aj na takyx miestax, kde by ste uz predpokladali, ze by mali nieco vediet o slovensku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať