Zavrieť

Porady

Usporiadat
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

http://zpravy.idnes.cz/jihokorejci-p...zahranicni_stf
23. dubna 2010 14:19

"Nejlepší jihokorejští divadelní herci dostávají ocenění, dav šílí a najednou se sálem rozezní slavnostní fanfára, která nápadně připomíná slovenskou hymnu. Slovenská diplomacie nyní nahrávku prověřuje, napsal deník SME."

Žeby absencia hudobného sluchu?
0 0
kokolačík kokolačík

kokolačík je offline (nepripojený) kokolačík

katalóg Pozri príspevok
http://zpravy.idnes.cz/jihokorejci-p...zahranicni_stf
23. dubna 2010 14:19

"Nejlepší jihokorejští divadelní herci dostávají ocenění, dav šílí a najednou se sálem rozezní slavnostní fanfára, která nápadně připomíná slovenskou hymnu. Slovenská diplomacie nyní nahrávku prověřuje, napsal deník SME."

Žeby absencia hudobného sluchu?
Už sa aj ospravedlnili.
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

Konečne niektorí dospievali (aj keď 20 rokov dospievali a ani to im nestačilo na to, aby dospeli) a niektorí dopadli tak, že sa im určite dlho, dlho spievať nebude chcieť ...
....dúfam len, že všetci ostatní, ktorí naďalej budú ovplyvňovať naše životy, prejavia dostatok dospelosti a zodpovednosti ...
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
abel Pozri príspevok

Skôr sa vytráca význam slova demokracia - vláda ľudu. Namiesto uťahovania opaskov by sme ich mali začať konečne odopínať a každému naložiť podľa zásluh. Lenže zrejme by sme porušili zákon... Kto to len ten zákon schvaľuje? Ten, ktorého sme zvolili, aby za nás rozhodoval, navrhoval a schvaľoval zákony.
Ale šak to už socializmus bol vláda ľudu, kapitalizmus bol vždy vládou vykorisťovateľov, alebo ako?

Inak existuje kniha Naša nádej - svet bez kapitalizmu. A nie je o komunistoch.

No a ako slovenka furt lietajúca kdesi po cudzine si svoju hymnu rada pripomeniem aj zaspievam - ale len v aute (tam ma nikto nepočuje)
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
stormcatcher Pozri príspevok
prva veta, zial ano. predstav si, ze som prislusnikom tohto naroda a preto ma urazaju vase sialene vylevy na takych strankach ako je youtebe. ked pojdes po cudzine a budes sa bavit o vyseuvedenom, bud sa priznas, ze si slovak alebo nie. co urobis ty? kde posobim vedia, ze som slovak, ale poznam tisicky ktory si aj mater zapru. pod, poprechadzaj sa po cudzine tisicky km od sk a povedz: tak tento klip sem dal moj priatel a potom cakaj na reakciu.
na posudenie prezentacie tychto klipov netreba byt extra chytri. hovoria sami za seba a vyjadruju nazor o vas, aj o mne. budem hladat cloveka blizkeho spolupracou s youtube a necham prekutrat archiv, ci najde este aspon jeden narod ktory toto o sebe spieva. mozno to tebe lichoti, ale mna hrubo uraza a mimochdom slovensko je moja srdcoka. takze tak, dámo.
to je punk rock a tí si nedávajú servítku pred ústa nikde. Viď Sex pistols - God Save the Queen the Faschist Regime a to je len nejaká light verzia toho čo punkeri spievajú, lebo ich bolia určité problémy spoločnosti
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misomiso Pozri príspevok
Tak toto sa celkom podarilo.
Hlavne ten Matúš Čák Noris Trenčiansky
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

bettylou Pozri príspevok
to je punk rock a tí si nedávajú servítku pred ústa nikde. Viď Sex pistols - God Save the Queen the Faschist Regime a to je len nejaká light verzia toho čo punkeri spievajú, lebo ich bolia určité problémy spoločnosti
povedal by som, ze tak troxu je v tom rozdiel. sex pistols zrovna nebola moja srdcovka a nepoznam ani tuto skladbu, ale nieco mi hovori, ze je o fasizme a nie otom, ze anglicania su sprosty narod. to je ako keby niekto ospevoval komunizmus, kukluxklan a pod. ale nehanobi svoj narod
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať