Zavrieť

Porady

Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Melnick Pozri príspevok
Neukameňujte ma prosím, ale v jednej nemenovanej kaviarni údajne našli niekoľko desiatok kostier...žeby čakajúci ( a možno sa smejem aj z vlastného postihu )

A už vôbec nie .....dosť to postihlo aj moju rodinu.
Ale teraz už kašľat na to. Zlatý Jachymov.
Majka to nebolo v kaviarni ale v Leopoldove pri vaznici-jedná sa pravdepodobne o pohrebisko zo 17 storočia...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Majka to nebolo v kaviarni ale v Leopoldove pri vaznici-jedná sa pravdepodobne o pohrebisko zo 17 storočia...
Stanko, ale oni všetci mali v ruke pivný krígel, takže to určite nebude to Tvoje pohrebisko
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Melnick Pozri príspevok
Stanko, ale oni všetci mali v ruke pivný krígel, takže to určite nebude to Tvoje pohrebisko
to myslíš v ds,v tom bare fontána?


dúfam,že mňa niekedy o 400rokov nikde nevykopú-nech ma nechajú na pokoji...-čo ma kto má čo vykopávať...
0 0
kyblik kyblik

kyblik je offline (nepripojený) kyblik

Robotník telom i dušou


preto tvrdím : "spopolniť"...
0 0
drajver drajver

drajver je offline (nepripojený) drajver

skoro každý vie
Stanislav 1975 Pozri príspevok
to myslíš v ds,v tom bare fontána?


dúfam,že mňa niekedy o 400rokov nikde nevykopú-nech ma nechajú na pokoji...-čo ma kto má čo vykopávať...


Také 3-4 mesiace pred "tým" tam mala neter drobnú oslavu cca 12-14 ľudí.
A dobehli tam dvaja (a neprišli gratulovať) / také maškarné kukly mali (čierne) a jeden (čo utekal aj na WC ) pištoľ a jeden ( čo pozeral na nás) brokovnicu.
PS
Kedže mal hlaveň pevnú - netriasla sa mu - tak som sa ani veľmi nezľakol (ale ženy, čo k nemu sedeli chrbtom ... )
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

endrju Pozri príspevok
Som bol dnes priblizne o 16:30. Po demonstrujucich dusiach ani stopy.
Ale ved to ma byt dnes, nie vcera.
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

sprosty a chory
prepacte za to oslovenie, ale tak sa svetu predstavujete. vcera v noci som dostal od obchodneho partnera mail. mail z viac ako 11 000km ktory obsahoval len jednu url a jeden obrovsky otaznik. predpokladal som, ze k tej url asi neni co dodat.
v zahlavi tejto sekcie su dve adresy, ktore som si neprezrel i napriek tomu, ze som si tu precital vsetky komentare. youtube je pre mna ako bulvarny casopis, len s video klipmi. ale teraz som urobil vinimku a url z mailu som si pozrel. no comment.
za dva tyzdne sa vraciam domov, a ked sa ma priatelia opytaju na najcersvejsie dojmy zo slovenska, budem im musiet povedat, ze som nasiel ten najsprostejsi narod na svete. a vy nemozete ani protestovat, ved sami sa tak titulujete.
slovaci, slovaci?!

0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

stormcatcher Pozri príspevok
sprosty a chory
prepacte za to oslovenie, ale tak sa svetu predstavujete. vcera v noci som dostal od obchodneho partnera mail. mail z viac ako 11 000km ktory obsahoval len jednu url a jeden obrovsky otaznik. predpokladal som, ze k tej url asi neni co dodat.
v zahlavi tejto sekcie su dve adresy, ktore som si neprezrel i napriek tomu, ze som si tu precital vsetky komentare. youtube je pre mna ako bulvarny casopis, len s video klipmi. ale teraz som urobil vinimku a url z mailu som si pozrel. no comment.
[COLOR="rgb(153, 50, 204)"]za dva tyzdne sa vraciam domov, a ked sa ma priatelia opytaju na najcersvejsie dojmy zo slovenska, budem im musiet povedat, ze som nasiel ten najsprostejsi narod na svete. a vy nemozete ani protestovat, ved sami sa tak titulujete.[/COLOR]
slovaci, slovaci?!
Predpokladám , že aj Ty si ten sprostý a chorý. Aj keď sa mi zdá, ako by si sa vyčleňoval a mal o sebe mienku, že si extra klassa. Podľa toho, čo píšeš, nie si ani múdry , ani zdravý.

Ak nie si príslušníkom tohto národa, potom ten Tvoj nie je o nič lepší, než ten, ktorý s takým dešpektom hodnotíš. Tak sa len vytešuj, že si čosi extra, ja Ti to prepáčim.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
misomiso Pozri príspevok
Ja si zasa myslim, ze to by sme si bohuzial museli zvolit ineho prezidenta, aby si "dovolil" zakon nepodpisat. Velmi by ma udivilo, keby ho nepodpisal. Jedine, ze by ho o to poziadal Fico, nakolko ten zakon je v rezii SNS - ale neviem, tazko je povedat, aky ma k tomu zakonu Fico naozaj vztah. Kazdopadne na tom (aky ma k zanomu vztah Fico bez ohladu na to, co na verejnosti hovori) bude zalazat, ci ho stary uj podpise alebo nie.
Veď už pár nepodpísal a keď niekto príde zadnými dverami a dohodne sa s ním.
0 0
karolzdo karolzdo

karolzdo je offline (nepripojený) karolzdo

stormcatcher Pozri príspevok
sprosty a chory
prepacte za to oslovenie, ale tak sa svetu predstavujete. vcera v noci som dostal od obchodneho partnera mail. mail z viac ako 11 000km ktory obsahoval len jednu url a jeden obrovsky otaznik. predpokladal som, ze k tej url asi neni co dodat.
v zahlavi tejto sekcie su dve adresy, ktore som si neprezrel i napriek tomu, ze som si tu precital vsetky komentare. youtube je pre mna ako bulvarny casopis, len s video klipmi. ale teraz som urobil vinimku a url z mailu som si pozrel. no comment.
za dva tyzdne sa vraciam domov, a ked sa ma priatelia opytaju na najcersvejsie dojmy zo slovenska, budem im musiet povedat, ze som nasiel ten najsprostejsi narod na svete. a vy nemozete ani protestovat, ved sami sa tak titulujete.
slovaci, slovaci?!

Nejako mi z toho klipu vyšlo, že "hranol" pochádza z osady.
Alebo nie je cigáň, ale možno "iba" klamár .
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

stormcatcher Pozri príspevok
sprosty a chory
prepacte za to oslovenie, ale tak sa svetu predstavujete. vcera v noci som dostal od obchodneho partnera mail. mail z viac ako 11 000km ktory obsahoval len jednu url a jeden obrovsky otaznik. predpokladal som, ze k tej url asi neni co dodat.
v zahlavi tejto sekcie su dve adresy, ktore som si neprezrel i napriek tomu, ze som si tu precital vsetky komentare. youtube je pre mna ako bulvarny casopis, len s video klipmi. ale teraz som urobil vinimku a url z mailu som si pozrel. no comment.
za dva tyzdne sa vraciam domov, a ked sa ma priatelia opytaju na najcersvejsie dojmy zo slovenska, budem im musiet povedat, ze som nasiel ten najsprostejsi narod na svete. a vy nemozete ani protestovat, ved sami sa tak titulujete.
slovaci, slovaci?!

A nemal byt ten klip zaradeny do http://www.porada.sk/t130499-niet-nad-dobry-rock.html ?
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

Petra Nová Pozri príspevok
Predpokladám , že aj Ty si ten sprostý a chorý. Aj keď sa mi zdá, ako by si sa vyčleňoval a mal o sebe mienku, že si extra klassa. Podľa toho, čo píšeš, nie si ani múdry , ani zdravý.

Ak nie si príslušníkom tohto národa, potom ten Tvoj nie je o nič lepší, než ten, ktorý s takým dešpektom hodnotíš. Tak sa len vytešuj, že si čosi extra, ja Ti to prepáčim.
prva veta, zial ano. predstav si, ze som prislusnikom tohto naroda a preto ma urazaju vase sialene vylevy na takych strankach ako je youtebe. ked pojdes po cudzine a budes sa bavit o vyseuvedenom, bud sa priznas, ze si slovak alebo nie. co urobis ty? kde posobim vedia, ze som slovak, ale poznam tisicky ktory si aj mater zapru. pod, poprechadzaj sa po cudzine tisicky km od sk a povedz: tak tento klip sem dal moj priatel a potom cakaj na reakciu.
na posudenie prezentacie tychto klipov netreba byt extra chytri. hovoria sami za seba a vyjadruju nazor o vas, aj o mne. budem hladat cloveka blizkeho spolupracou s youtube a necham prekutrat archiv, ci najde este aspon jeden narod ktory toto o sebe spieva. mozno to tebe lichoti, ale mna hrubo uraza a mimochdom slovensko je moja srdcoka. takze tak, dámo.
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

misomiso Pozri príspevok
ked si chces vypocut dobry rok, toto je pre teba to prave orechove?
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

stormcatcher Pozri príspevok
ked si chces vypocut dobry rok, toto je pre teba to prave orechove?
No praveze ja rock vobec nemusim, ale odhliadnuc od toho - toto je typicky rock (a preto ho nemusim )
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

jaros5 Pozri príspevok
......... takze som zvedavý, ako sa bude dalej vyvíjat diskusia. Predpokladám ze dlho nevydrží, pár ludí sa poháda, hodne sa ich urazí a nevyrieši sa tu nič ........
...môj predpoklad, že téma nevydrží dlho, bol chybný..., žiaľ v ostatnom som mal pravdu... ...navyše som sa dozvedel, že som sprostý a chorý...
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

Tak ako všetky svoje lásky, vieru, ..... tak aj vlastenecto nosím v srdci, nepotrebujem tieto najintímnejšie veci prezentovať na ulici, ani kdekoľvek na verejnosti ..., už vôbec nie spievaním hymny na začiatku vyučovania ... (mimochodom spievam strašne...)
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
stormcatcher Pozri príspevok
prva veta, zial ano. predstav si, ze som prislusnikom tohto naroda a preto ma urazaju vase sialene vylevy na takych strankach ako je youtebe. ked pojdes po cudzine a budes sa bavit o vyseuvedenom, bud sa priznas, ze si slovak alebo nie. co urobis ty? kde posobim vedia, ze som slovak, ale poznam tisicky ktory si aj mater zapru. pod, poprechadzaj sa po cudzine tisicky km od sk a povedz: tak tento klip sem dal moj priatel a potom cakaj na reakciu.
na posudenie prezentacie tychto klipov netreba byt extra chytri. hovoria sami za seba a vyjadruju nazor o vas, aj o mne. budem hladat cloveka blizkeho spolupracou s youtube a necham prekutrat archiv, ci najde este aspon jeden narod ktory toto o sebe spieva. mozno to tebe lichoti, ale mna hrubo uraza a mimochdom slovensko je moja srdcoka. takze tak, dámo.
Teda vážení je to otras !

Ja súhlasím s tým, že toto je moc! (ten klip!)

Nepovažujem sa extra vlastenca, ale nedám dopustiť na našu krajinku a k téme: nevidím nič zlé na tom aby detičky vedeli a poznali hymnu... OK, príkazmi len znechutíš.. ale pravda je taká, že ju už nik nevie a ani pomaly nie je kde ju počuť... ja neviem... možno keby sme skúsili vychovávať aj seba a dospelých aby sme trošičku boli "hrdí" na našu krajinu... nie je ideálna, ale ktorá je...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

stormcatcher Pozri príspevok
sprosty a chory
prepacte za to oslovenie, ale tak sa svetu predstavujete
. vcera v noci som dostal od obchodneho partnera mail. mail z viac ako 11 000km ktory obsahoval len jednu url a jeden obrovsky otaznik. predpokladal som, ze k tej url asi neni co dodat.
v zahlavi tejto sekcie su dve adresy, ktore som si neprezrel i napriek tomu, ze som si tu precital vsetky komentare. youtube je pre mna ako bulvarny casopis, len s video klipmi. ale teraz som urobil vinimku a url z mailu som si pozrel. no comment.
za dva tyzdne sa vraciam domov, a ked sa ma priatelia opytaju na najcersvejsie dojmy zo slovenska, budem im musiet povedat, ze som nasiel ten najsprostejsi narod na svete. a vy nemozete ani protestovat, ved sami sa tak titulujete.
slovaci, slovaci?!
V jednom sa mýliš, nerob z pár jedincov celý národ.

To len niektorí sa tak prezentujú, asi sa naozaj tak cítia a pravdepodobne sa cítia dobre, ak s..ú do vlastného hniezda.

Alebo žeby neboli slováci?
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
stormcatcher Pozri príspevok
...vcera v noci som dostal od obchodneho partnera mail. mail z viac ako 11 000km...
kto žije tak ďaleko od slovenských pomerov, má problém pochopiť podobné klipy, najmä v prípade ak ešte ide o recesiu, politický kaberet... Treba si prípadne v kľude prečítať ostatné texty skupiny. Nechcem tým povedať, že ešte nemôžeme byť na seba ako národ hrdí, ale určite naďabíme aj na veci, za ktoré sa môžeme hambiť.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Slota motivuje...



0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať