Zavrieť

Porady

Letecké spoločnosti

Potrebujem zistiť súrne let z Milána do Bratislavy. Vie mi niekto poradiť link na letecké spoločnosti ? Veľká vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    pyton
    To čo sú tam tie ceny leteniek za 1,- Sk? Letel už niekto za 1,- Sk?
    Do "teplých krajín" sa dá aj lacnejšie.:p

    kacena je offline (nepripojený) kacena

    som aká som .... kacena
    Preverovala som si u Sky europe let Milano - Bratislava , cena 41,35 eur all in.
    To nie je na zahodenie , najma ked si uvedomim ze autobus stoji 2.600,-Sk.

    EPk je offline (nepripojený) EPk

    EPk
    Letenka za 1,- Sk sa musi rezervovat par (2-3) mesiace dopredu. Co sa nam nikdy nepodarilo, ale aj tak boli lacnejsi ako ine spolocnisti.

    pyton je offline (nepripojený) pyton

    pyton
    EPk, mám tomu rozumieť tak, že keď si teraz zarezervujem Paríž za 2-3 mesiace, poletím za 1,- Sk? A späť ako?

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Poviem len to, čo som počula. Letecké spoločnosti robia akcie na niektoré trasy niekoľko mesiacov dopredu s tým, že v cene nie sú zahrnuté letiskové poplatky. Čo sa týka letenky za 1 slovenskú korunu, vraj je to na celé lietadlo len 1 letenka. A či je to na každý let, tak ja osobne o tom pochybujem. Dokonca veľmi silne pochybujem. A kto túto letenku dostane?
    Ja? Vy? Hm, hm, hm...
    Ako perličku vám poviem, že pred týždňom som vyhrala letenku pre 2 osoby do Milána cez SMS-ku za 6,-Sk. Akciu 5000 leteniek robil pre Skyeurope denník Nový čas. Nakoniec som si ju nerezervovala, pretože lety do Milána sú na letisko Bergamo, ktoré je 60 km od Milána. Kým by som tam prišla, tak by som sa mohla otočiť na opätku a letieť späť.

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    pyton
    EPk, mám tomu rozumieť tak, že keď si teraz zarezervujem Paríž za 2-3 mesiace, poletím za 1,- Sk? A späť ako?
    Napr. teraz som rezervoval letenky pre 2 osoby Blava-Paríž a späť na 28.2.2006-15.3.2006 za 990 Sk je cena leteniek tam i späť, 1330 Sk sú letiskové poplatky do Paríža a 1645 Sk z Paríža, čiže celkovo za 9910 Sk.
    To len pre ilustráciu.

    dom je offline (nepripojený) dom

    dom
    -doplnim odpoved :
    Okrem SkyEurope Airlines lieta medzi Bratislavou a Milánom aj slovenská Air Slovakia BWJ (www.airslovakia.sk, lety označuje ako Bergamo) a írska Ryanair (www.ryanair.com, ceny môžu byť ešte lacnejšie ako cez SkyEurope)

    dom je offline (nepripojený) dom

    dom
    pyton
    To čo sú tam tie ceny leteniek za 1,- Sk? Letel už niekto za 1,- Sk?
    takze blizsie k tym cenam :
    -ta cena 1,- Sk je len spiatocna letenka bez:
    -letiskovych poplatkov (cca 1 000 - 1 500 Sk podla letiska)
    -palivoveho priplatku (u SkyEurope tusim cca 400 Sk)
    takze tak

    -ale bola tu uz aj taka akcia ze sa dalo letiet uplne bez polatkov - kamarat tak letel do Kosic a spat len za 2,- Sk all inclusive

    informacia od syna
    (s kamaratmi taketo letenky casto vyuzivaju a tulaju sa po europe a fotia lietadla => www.mdspotter.ic.cz)

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    Zvláštna záľuba potulovať sa po letiskách a fotiť lietadlá.On pracuje na letisku alebo je tam stále že vie kedy kto priletí?

    accad je offline (nepripojený) accad

    accad
    Z minulého roka mám osobnú skúsenosť so SkyEuropom do Zurichu akciovou letenkou za 99,- bez poplatku, letenka späť za normálnu cenu. Čiže tam a späť ma stála cesta asi okolo 2700,-. Nevýhoda - letenku som mala zaplatenú 3 mesiace vopred.

    dom je offline (nepripojený) dom

    dom
    bepo
    Zvláštna záľuba potulovať sa po letiskách a fotiť lietadlá.On pracuje na letisku alebo je tam stále že vie kedy kto priletí?
    Žiaľ nepracuje na letisku, je študent, maturant, je to jeho veľká záľuba, nie len fotiˇť lietadlá ale aj všetko okolo nich. Po letiskách sa veľmi ani nepotujujú, odtiať sa veľmi nedá fotiť, sú to miesta presne určené pri letiskách odkiaľ sa dá fotiť. Okrem iného si čas rozdelia tak, ž e pozerajú aj historické pamiatky .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.