Zavrieť

Porady

Povinné zmluvné poistenie motorových vozidiel

Prosím Vás viete mi niekto poradiť, ktorá poisťovňa je najvýhodnejšia, tyka sa to ojazdených aut... alebo nejakú stránku na nete, kde by som si podľa typu a roku vozidla vybrala tu najvýhodnejšiu poisťovňu??
Usporiadat
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

najvyhodnejsia poistka PZP sa nedojednava cez internet ale osobne ... s nejakym poistovakom ... obides par poistovni, nie je ich vela, tak 5-6, zistis ceny, trocha sa pri cenach zamracis, povies ze konkurencia ti dava menej, ze ked este trochu spusti tak hned podpises ... a uvidis ako rychlo bude vysledna cena klesat v porovnani s prvou ponukou ... do poistovne, ktora sa ti najviac pozdáva a kde by si chcel uzavriet PZP, chod nakoniec, aby si uz mal nejake ponuky a mohol vyjednavat o konkretnej sume

a maly tip nakoniec: aj ked uz nakoniec dosiahnes sumu s ktorou budes spokojny, nepodpisuj hned, ale povedz, ze si to este dozajtra premyslis ... poistovak v obave ze sa uz nevratis, este stale najde skrytu rezervu ...
3 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

PZP.
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
zadaj si parametre svojho auta do tohoto formuláru a uvidíš, čo je pre teba naj:

http://www.najvyhodnejsiepoistenie.sk/

ja som si takto uzatvorila PZP aj havarijné a som spokojná
3 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
alebo https://www.poistisasam.sk/web/page/...FQsL3wodDipehg
1 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
v KOOPERATIVE?
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

jacekova Pozri príspevok
zadaj si parametre svojho auta do tohoto formuláru a uvidíš, čo je pre teba naj:

http://www.najvyhodnejsiepoistenie.sk/

ja som si takto uzatvorila PZP aj havarijné a som spokojná
Zaujímavé,
aj tak je to o cca pár eur drahšie, ako ked zájdem priamo za maklérom, kt. robí PZP pre všetky poisťovne a povie mi všetky ceny naraz.
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja vám veru neviem- chodiť pre pár eur kade tade, viac sa prejazdí benzínu ako ušetrí a navyše kým pochodím 6 poisťovní,tak možem mať 5 krát tolko zarobené ked budem robiť ten stratený čas...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

bubkoch Pozri príspevok
najvyhodnejsia poistka PZP sa nedojednava cez internet ale osobne ... s nejakym poistovakom ... obides par poistovni, nie je ich vela, tak 5-6, zistis ceny, trocha sa pri cenach zamracis, povies ze konkurencia ti dava menej, ze ked este trochu spusti tak hned podpises ... a uvidis ako rychlo bude vysledna cena klesat v porovnani s prvou ponukou ... do poistovne, ktora sa ti najviac pozdáva a kde by si chcel uzavriet PZP, chod nakoniec, aby si uz mal nejake ponuky a mohol vyjednavat o konkretnej sume

a maly tip nakoniec: aj ked uz nakoniec dosiahnes sumu s ktorou budes spokojny, nepodpisuj hned, ale povedz, ze si to este dozajtra premyslis ... poistovak v obave ze sa uz nevratis, este stale najde skrytu rezervu ...
u mňa toto neplatí- ja poviem cenu a klient bere alebo nebere, potrebuje on mňa nie ja jeho...
2 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja vám veru neviem- chodiť pre pár eur kade tade, viac sa prejazdí benzínu ako ušetrí a navyše kým pochodím 6 poisťovní,tak možem mať 5 krát tolko zarobené ked budem robiť ten stratený čas...
hm, ja som obehol 5 poistovni a u poslednej podpisal za 1 hodinu peso, vsetky su v centre na jednej ulici :-)
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

Stanislav 1975 Pozri príspevok
u mňa toto neplatí- ja poviem cenu a klient bere alebo nebere, potrebuje on mňa nie ja jeho...
nie, je to naopak ...
TY potrebujes klienta, nie on teba
klient ma na vyber, ty nie
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

bubkoch Pozri príspevok
nie, je to naopak ...
TY potrebujes klienta, nie on teba
klient ma na vyber, ty nie
OK bubkoch- budem k tebe úprimný- máš pravdu ja potrebujem ľudí k životu to je pravda- a preto chcem aby sa mali ludia dobre a vtedy sa budem mať aj ja dobre, ALE- ja potrebujem klientov, ktorí majú peniaze a sú ochotní ich dať, ja nechcem klientov, čo pindajú kvoli tomu že niekde majú pzp o 4 eurá lacnejšie-ja takého klienta nechcem, ja potrebujem zarobiť a nie sa niekde naťahovať o pár eur s niekým...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

bubkoch Pozri príspevok
nie, je to naopak ...
TY potrebujes klienta, nie on teba
klient ma na vyber, ty nie
Ale zasa ludia sú ochotní si priplatiť aby mali za sebou nejakú hviezdu a nie nejakého tajtrlíka...
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale zasa ludia sú ochotní si priplatiť aby mali za sebou nejakú hviezdu a nie nejakého tajtrlíka...
suhlasim, aj sa si obcas priplatim za nieco co povazujem za dolezite ... no pri PZP, z ktoreho ja osobne nic nemam, je dolezita len a len cena, nic ine ..

pre 4 € sa fakt neoplati natahovat, no ked ti poistovak povie ze "dobre, viem vam dat rovnaku cenu ako mate najnizsiu ponuku" a po tvojom "rozmyslim si do zajtra" (lebo ti je luto vysachovat toho pred nim, ktory ti prvy ponukol dobru cenu) ti este z ceny zhodi 20%, no neber to ...
1 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

som to urobil na netfinancie.sk,velmi som to neskumal ale vlani som platil 97€(komun.p.)bezne som platil okolo 3000sk co sa pametam, a u netfin. mi to vyslo na 39€ tak som po tom skocil aby si to nahodou nerozmyslely.oni to asi sprostredkuvaju pre viac poistovni v mojom pripade wustenrot.a este ide o motorku nie auto len chcem naznacit ake su rozdiely v poistkach
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Ja mám na 1600-vku, 80 kW za 98 EURáčov, no a teraz ponuku na 1991, 110kW za 129,04, čo ešte môžem chcieť?
0 0
kamoska1 kamoska1

kamoska1 je offline (nepripojený) kamoska1

Mne končila poistka 6.10.2010 tak som 6 tyždnov pred ukončenim zašla do byvalej poistovne Alianz,tam mi poistovak pozrel v akej poistovni je teraz pre mna najvyhodnešia poistka a našiel mi komunalna poistovna.Staru mi odhlasil,novu mi vypisal a bolo to za 5 minut.Žiadne lietačky,kade tade neboli.Inak mam teraz o 40 EU lacnejšiu,ako tu byvalu.Oplatilo sa,služby ponukaju tie iste.Havarijnu som si nechala staru v Alianz,lebo mi slubili zlavu a nedali mi ju,ževraj až na rok.Ale zakonna sa oplatila zmenit.Len to musi byt 6 tyždnov pred ukončenim.
1 0
zuzka3110 zuzka3110

zuzka3110 je offline (nepripojený) zuzka3110

Gapo Pozri príspevok
Ja mám na 1600-vku, 80 kW za 98 EURáčov, no a teraz ponuku na 1991, 110kW za 129,04, čo ešte môžem chcieť?
kde tak lacno, hm? my máme na 1,6 74kw v Kooperatíve za 127 a to je veľa... poraď
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

74kW, 1698cm³- 116€ ročne v Groupama.
Naposledy upravil KoxXxo : 05.11.10 at 07:36
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

zuzka3110 Pozri príspevok
kde tak lacno, hm? my máme na 1,6 74kw v Kooperatíve za 127 a to je veľa... poraď
Nie je smerodajné len objem motora a výkon. Oveľa dôležitejšie pre poisťovne začína byť vek majiteľa vozidla, okres a najmä bezškodový pribeh. Mladý fagan z BA, ktorý si kúpi prvé auto lacnú poistku nezoženie. Naopak, svokor zo záhoria môže mať v Generteli za 13 ročný bezškodový priebeh poistné 64 EUR na auto do 1200 cm3.
0 0
preboha preboha

preboha je offline (nepripojený) preboha

bubkoch Pozri príspevok
suhlasim, aj sa si obcas priplatim za nieco co povazujem za dolezite ... no pri PZP, z ktoreho ja osobne nic nemam, je dolezita len a len cena, nic ine ..

pre 4 € sa fakt neoplati natahovat, no ked ti poistovak povie ze "dobre, viem vam dat rovnaku cenu ako mate najnizsiu ponuku" a po tvojom "rozmyslim si do zajtra" (lebo ti je luto vysachovat toho pred nim, ktory ti prvy ponukol dobru cenu) ti este z ceny zhodi 20%, no neber to ...
no - ak poisťovňa za svojho poisteného neuhradí celú škodu (lebo má "svoje" predpisy a tabulky - a týchto poisťovní je na trhu veľa), tak poškodený môže - po preukázaní horeuvedeného - neuhradenú časť škody nárokovať od poisteného, takže cena zákonnej poistky nemusí byť to jediné, čo je podstatné. U susedov - v čechách už existujú hromadné žaloby na poistených a poisťovne ako vedľajšieho účastníka konania, pretože neuhradili celú škodu v zmysle príslušného predpisu -resp. zákona
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať