Zavrieť

Porady

Povinné zmluvné poistenie motorových vozidiel

Prosím Vás viete mi niekto poradiť, ktorá poisťovňa je najvýhodnejšia, tyka sa to ojazdených aut... alebo nejakú stránku na nete, kde by som si podľa typu a roku vozidla vybrala tu najvýhodnejšiu poisťovňu??
Usporiadat
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ale tu sa predsa jedná o moju pzp,nie o pzp vodiča, ktorý mne niečo spôsobí, čo to má s tým spoločné ????
0 0
freddy87 freddy87

freddy87 je offline (nepripojený) freddy87

Len keby každý takto rozmýšľal, tak potom by neplnili nikomu nič, lebo väčšina ľudí by mala zlú a nekvalitnú spoločnosť, čo nedokáže jednať!
0 0
globalpartner globalpartner

globalpartner je offline (nepripojený) globalpartner

freddy87 Pozri príspevok
By si sa čudoval, že pravidelne to robievala napr. Kooperativa, keď si poslal žiadosť o preplatenie výmeny čelného skla spolu s čestným prehlásením vodiča, ktorý mal u nich PZP, že ti on jazdou popred teba nechtiac kamienkom, ktorý mu vyfrkol spod auta poškodil sklo.
Dnes to už označujú ako vykonštruovanú udalosť.
Áno v minulosti poisťovňa pravidelne platila škody na čelnom skle, keďže však prípadov (poistných podvodov) neúmerne stúpalo ,veď stačila dohoda medzi kamarátmi , že si mi rozbil čelné sklo, teraz poisťovňa čelné sklo uhrádza len s pripoistenia v kasku.

Chcem upozorniť na nový produkt na trhu PZP keď za 48 EUR/ročne poisťovňa preplatí
pri nezavinenej nehode rozdiel medzi časovou cenou a reálnymi nákladmi na opravu teda amortizáciu.Súčasťou produktu je aj plnenie v prípade živla (spadnutý strom a pod) Je to výhodné hlavne pre staršie vozidlá vozidlá bez kaska Ak by chcel niekto bližšie info poprosím správu
0 0
globalpartner globalpartner

globalpartner je offline (nepripojený) globalpartner

bjuty smis Pozri príspevok
ale tu sa predsa jedná o moju pzp,nie o pzp vodiča, ktorý mne niečo spôsobí, čo to má s tým spoločné ????
Veď práve z PZP škodcu sa hradí jeho zodpovednosť za škodu voči inej osobe.
Totálne ste nepochopil princíp
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

globalpartner Pozri príspevok
Veď práve z PZP škodcu sa hradí jeho zodpovednosť za škodu voči inej osobe.
Totálne ste nepochopil princíp
aj si si prečítal príspevky, alebo si si len došiel robiť reklamu ??
0 0
globalpartner globalpartner

globalpartner je offline (nepripojený) globalpartner

bjuty smis Pozri príspevok
aj si si prečítal príspevky, alebo si si len došiel robiť reklamu ??
Akú reklamu a komu podľa Teba robím. Porada je aj o vymieňaní si skúseností a ak som tu upozornil na nový produkt, ktorý definitívne vyrieši problémy s úhradou škody z PZP (takýchto tém na porade je kvantum ) bez konkrétneho menovania, myslím si že je to prínosom pre poraďákov
0 0
dobrava dobrava

dobrava je offline (nepripojený) dobrava

Takže - ďakujem za všetky príspevky, všetky som prečítal, chcel som len názor na uzatváranie PZP cez internet /teda či je to bezpečné - konkrétne som si našiel GENERTEL/, a či keď pošlem platbu cez internet, naozaj mi tú zmluvu pošlú a bude platná?
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ja mám genertel už druhý rok, cez internet, bez problémov všetko poslali, zelenú kartu...
poistnú udalosť som naštastie nemal...
cenu mali najnižšiu....
0 0
globalpartner globalpartner

globalpartner je offline (nepripojený) globalpartner

bjuty smis Pozri príspevok
ja mám genertel už druhý rok, cez internet, bez problémov všetko poslali, zelenú kartu...
poistnú udalosť som naštastie nemal...
cenu mali najnižšiu....
A potom , že kto tu robí reklamu!!!!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

www.genertel.sk

- ak nemáš nejaké "exotické auto" lacnejšiu nezoženieš, na to dám krk, ani cez mäsiara, prípadne stolára zo ZFP...
0 0
freddy87 freddy87

freddy87 je offline (nepripojený) freddy87

takže ten krk si môžeš odpáliť, pretože som cez tú kalkulačku hodil 3 autá s tromi rôznymi držiteľmi a v každom prípade to vyšlo dražšie ako je najlacnejšia ponuka na trhu.

Tým nechcem povedať, že je to tam drahé, len určite je vysoká šanca, že niekde to bude lacnejšie
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

globalpartner Pozri príspevok
A potom , že kto tu robí reklamu!!!!
ja som jasne odpovedal na jasnú otázku...prečítaj si svoj príspevok o zázračnom pripoistení za 48.-a porovnaj, či je to to isté...)
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

freddy87 Pozri príspevok
takže ten krk si môžeš odpáliť, pretože som cez tú kalkulačku hodil 3 autá s tromi rôznymi držiteľmi a v každom prípade to vyšlo dražšie ako je najlacnejšia ponuka na trhu.

Tým nechcem povedať, že je to tam drahé, len určite je vysoká šanca, že niekde to bude lacnejšie
no však ukáž konkrétne, nám tu reklamy nevadia )
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Freddy87 - rád by som videl tie 3 ponuky...
Jasne som napísal že pokiaľ to nie je nič exotické, teda exotické auto, motorka, štvorkolka alebo NEJAKý EXOT, ktorý stále havaruje.
O takéto prípady nemá GENERTEL ZÁUJEM.

Mám už 2 auta postené v generteli, minule už prešiel do genertelu aj brat a následne aj druhý brat.
Doteraz sypali prachy nenažrancom z KOOPERATIVY.

Platím za 2 autá menej ako hocikto za 1. A to mám ešte 3 kusy desaťeurových poukážok v kapse..., takisto bratia po jednej.

PS: nie som účtovník genertelu, len mi je táto poisťovňa veľmi sympatická a myslím že v oblasti PZP urobila rovnakú cenovú revolúciu ako mobilný operátor O2 v oblasti mobilnej komunikácie....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

ja som prebehol všetky internetové kalkulačky a genertel mi dal o tuším 40 .-€ lacnejší, ako 2. najlacnejší...a nezmysli, že z môjho pzp iná poisťovňa niekomu možno zaplatí iac, alobo aj predné sklo ma naozaj nezaujímajú.....
fredy, ktorej poisťovne si ty agent ??
0 0
freddy87 freddy87

freddy87 je offline (nepripojený) freddy87

Ja nie som agent žiadnej poisťovne a určite si tu nerobím reklamu, s nikým z porady by som osobne nič neriešil !!!

Skúsme teda príkladmi troch ľudí z môjho okolia, ktorí to majú výrazne lacnejšie bez exotických áut a pochybnej minulosti:

1. Renault Megane, r.v. 2007, 1461 cm3, 78 kw, držiteľ: rok nar. 1988, bez nehôd
najnižšia cena určite pod 100 € a Genertel viac ako 160

2. Fiat Punto, 1747 cm3, 96 kw, držiteľ rok nar. 1965, bez nehôd
najnižšia cena určite pod 110 € a Genertel viac ako 110

3. Škoda Octavia, 2006, 1896 cm3, 77 kw, držiteľ rok nar. 1956, bez nehôd posledných 10r
najnižšia cena určite pod 100 € a dokonca výrazne a Genertel je tesne nad 100

A tých príkladov by som vedel takto napísať aj ďalších 20 či 200, ale nemá to pre mňa zmysel, téma pre mňa ukončená tým, že Genertel má určite dobré ceny, ale nemôžete povedať, že sú vždy najnižšie, myslím si, že vo viac ako dvoch-tretinách to je inde lacnejšie, a to inde sú rôzne poisťovne, nepísal som jednu, pri každom príklade to je iná nemenovaná.
0 0
freddy87 freddy87

freddy87 je offline (nepripojený) freddy87

bjuty smis Pozri príspevok
ja som prebehol všetky internetové kalkulačky a genertel mi dal o tuším 40 .-€ lacnejší, ako 2. najlacnejší...a nezmysli, že z môjho pzp iná poisťovňa niekomu možno zaplatí iac, alobo aj predné sklo ma naozaj nezaujímajú.....
fredy, ktorej poisťovne si ty agent ??
Veď napíš parametre svojho auta, nech sa zasmejeme
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Citroen AX rok 1996 38 kw
Renault Thalia rok 2012 55 kw
Volkswagen Passat 3C 2006 77 kw
Škoda Octavia 1998 55 kw
Fiat Doblo 2007 vyše 80 kw /okolo 85, neviem presne/
- všetky tieto autá sú najlacnejšie v generteli pre vodiča od 30-40 rokov, žilinský kraj, viac ako 10 rokov bez nehody.
Keď hovorím najlacnejšie, nemyslím tým o 1-2 eurá, ale rádovo 10-ky eur, jedine to DOBLO bolo lacnejšie asi iba o 10 eur.

ps: ja ale preferujem inštitúcie /banky, poisťovne/ kde nemusím ísť osobne a pozerať sa na niektoré "vytreté ksichty".
Ak by bol aj genertel drahší o 10 eur, tak si priplatím už iba za to, že poistku si uzavriem aj v noci o 12-tej a behom pár minút mám v maily bielu kartu, zelenú kartu, zmluvu vo formáte PDF a originály už na druhý, tretí deň cestujú ku mne domov.
Chápem že ak niekto rád klebetí, flirtuje s rôznymi obchodnými zástupkyňami asi preferuje osobný kontakt... bohužiaľ ja nemám čas chodiť všade osobne...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

freddy87 Pozri príspevok
Veď napíš parametre svojho auta, nech sa zasmejeme
1910cm3, 85kw, r.v.2005, okres senec, poistka je písaná na ženu, 1975(dobrý ročník ))
10 rokov bez nehody....
no daj ponuku lacnejšiu ako genertel....
a ja to nepíšem kvôli sebe, aspon 5-6 kamášov prešlo ku generteli a úspory máju niektory nie v 10, ale v stovkách ....
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

Ja teda neviem, ale len zo zvedavosti som nahodil moje udaje do kalkulacky genertel-u a vyslo mi PZP o cca. €20 vyssie ako moja sucasna PZP u Kooperativy.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať