Zavrieť

Porady

Stavebné povolenie

Potrebujem poradiť.
Sme maličke SVB - 6 bytová jednotka. Po nešťastnej rekonštrukcii strechy si musíme dať urobiť sedlovú strechu. Potrebujem vedieť či musíme mať aj stavebné povolenie. Ak áno čo k tomu potrebujem.
Ďakujem za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    pracujem v stavebnej agende Miloš Mičega - CIMOM TN
    zuzka61 Pozri príspevok
    Potrebujem poradiť.
    Sme maličke SVB - 6 bytová jednotka. Po nešťastnej rekonštrukcii strechy si musíme dať urobiť sedlovú strechu. Potrebujem vedieť či musíme mať aj stavebné povolenie. Ak áno čo k tomu potrebujem.
    Ďakujem za radu.
    Gratulujem všetkým Poraďákom za to, že táto téma má už 2 body za necelých 24 hodín.



    Nech si to zoberie každý ako chce, ale pravdepodobne ste sa z nej veľa dozvedeli. Ja som sa z nej nedozvedel ani čo chcel zakladateľ vlastne vedieť, aj keď som mu chcel pomôcť.

    Každí má právo na svoje hodnotenie, ale pravdepodobne body - hodnotenie už u mňa strácajú na objektivite.


    To je môj názor.



    CIMOM

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    CIMOM Pozri príspevok
    Gratulujem všetkým Poraďákom za to, že táto téma má už 2 body za necelých 24 hodín.



    Nech si to zoberie každý ako chce, ale pravdepodobne ste sa z nej veľa dozvedeli. Ja som sa z nej nedozvedel ani čo chcel zakladateľ vlastne vedieť, aj keď som mu chcel pomôcť.

    Každí má právo na svoje hodnotenie, ale pravdepodobne body - hodnotenie už u mňa strácajú na objektivite.


    To je môj názor.



    CIMOM
    Ako to myslíš?
    Dva body? Myslíš ten automatický jeden bod čo dostáva zadávateľ, že ho to zaujíma? http://www.porada.sk/t147865-kazda-t...eden-hlas.html
    A ten druhý, no možno aj druhého poradáka zaujímala tá istá otázka.
    To nie je hodnotenie ako v príspevkoch.
    Naposledy upravil Xanti : 15.12.10 at 19:05

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.