Zavrieť

Porady

chulostiva otazka-len pre zeny,mozno mi poradite

osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

mozno sa najskor zasmejete nad otazkou,ale uz dva dni dumem ci sa mam opytat.ale som sa odhodlala,moznoze mi poradite.
tyka sa to podprsenky
kupila som si velmi peknu a aj pekne drahu podprsenku,telovej farby.
odkostkovavala som ceresne/bolo tak teplo,ze som bola len v spodnom pradle,bol uz vecer..../ a samozrejme,ze mi frklo z ceresne na tu podprsenku.
nic som si z toho nerobila,viem ze ked nieco znecistene od ovocia namocim do mlieka,zmizne to.vopchala som to do velkeho pohara,zaliala mliekom,a zostatok podprsenky ktory bol cisty,som nenamocila do mlieka.
ja som vsak na ten pohar zabudla a az cca po dvoch dnoch som si na to spomenula.ked som podprsenku vytiahla,mlieko bolo zrazene,a podprsenka bola sice bez ceresnoveho flaku,ale normalne vybledla,ostala flakata,ako stara handra,to mlieko skratka vybielilo tu farbu,no mam sok.
co terasz s tym?
nie je to ani biele,to co zamocene nebolo,ma povodnu farbu a to co bolo v pohari ma flaky,nieco ako batikovane,ale neni to pekne.
mam to dat do bielidla,alebo da sa to aspon nejakou inou farbou doma zafarbit.ci to mam este cele namocit do mlieka.stalo sa to uz niekomu?som z toho nestastna,lebo je to velmi pekny kusok,navyse mi velmi dobre sedi,ja mam vzdy problem na moje prednosti zohnat nieco co mi sadne,katastrofa.....pomoooooooc.
!a panov prosim,aby sa k tomu nevyjadrovali.pochybujem,ze by mi vedeli k tomu poradit !!
Usporiadat
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

osky Pozri príspevok
!a panov prosim,aby sa k tomu nevyjadrovali.pochybujem,ze by mi vedeli k tomu poradit !!
Osky, nepodceňuj tých našich chlapov zas až tak, ja napríklad presne viem, čo by mi ten môj poradil v takejto situácii.
3 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

danushka Pozri príspevok
Osky, nepodceňuj tých našich chlapov zas až tak, ja napríklad presne viem, čo by mi ten môj poradil v takejto situácii.
...aj ja viem
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Farbiť ju nemá zmysel, to by som svojim prednostiam neurobila, lebo je to chémia a aj tak by si ju horúcou vodou zničila...skôr si myslím, že vybieliť, ale aj to opatrne lebo to tiež nemusí dopadnuť dobre...možno najlepšie si na ňu zvyknúť a robiť sa že to má byť tak...však ju nenosíš na tričku a keď ju netreba šup s ňou pod vankúš
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

...hlavna vec, ze zmizol flak

Ale vazne.Myslim, ze to sa neda nicim prefarbit. Snad by som skusila rovnaky postup, ale namocila by som ju celu. Horsie to asi byt nemoze...
1 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

vsak pod oblecenim ju nevidno, a len v podprsenke medzi ludi nechodis, tak je jedno ci ma flaky, nie ?
to akokeby mne vadilo ze mam na trenkach dieru ...
alebo priloz fotku, posudime lepsie
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ak ju chceš mať celú bielu, tak ti poradím
poznámka: chlap
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

bubkoch Pozri príspevok
vsak pod oblecenim ju nevidno, a len v podprsenke medzi ludi nechodis, tak je jedno ci ma flaky, nie ?
to akokeby mne vadilo ze mam na trenkach dieru ...
alebo priloz fotku, posudime lepsie
Bubki, ale aj tu tvoju dieru chcem vidieť Máš ju vpredu, či vzadu?
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Halli Pozri príspevok
...aj ja viem
Halluš, no ja neviem, či vieš....
Osky ma zabije, že je przním tému, ale nech, nevydržím, rozdrapí ma

Ten môj by povedal a nabetón viem, že hej...
Ale musím dookola trošku.
Môj manžel má kolegu, ktorý keď si chce zašantiť s manželkou, pravdepodobne sú to také živly...tak teda ten manželov kolega sem tam zbehne kúpiť do sekáča nejaké nočné košele, vyperie ich, vyžehlí a potom ich na manželke potrhá v rámci šantenia....

Takže takáto čerešňová podprsenka by môjmu manželovi vyčarila úsmev na tvári, že to treba potrháááááť .

Osky prepáč, nechcela som, musela som.
3 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Halli Pozri príspevok
Bubki, ale aj tu tvoju dieru chcem vidieť Máš ju vpredu, či vzadu?
voľakedy sa spodky vyrábali s dierou vpredu aj vzadu
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

danushka Pozri príspevok

Takže takáto čerešňová podprsenka by môjmu manželovi vyčarila úsmev na tvári, že to treba potrháááááť .

Osky prepáč, nechcela som, musela som.
No Osky a vidíš...kupuj podprdy v čiňáku a môžeš trhááááť
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ale teraz vážne:
ak chceš aby zostala biela, namoč ju celú do vody so savom (klasickým). môžeš si to odskúšať na nejakom inom textile. ak nebude biela na 1x - opakuj. potom vyper a je to.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

...ja som to vedela, že toto dobre nedopadne...
Mrník tu bude taký, že ajajááááj .
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

srska Pozri príspevok
ale teraz vážne:
ak chceš aby zostala biela, namoč ju celú do vody so savom (klasickým). môžeš si to odskúšať na nejakom inom textile. ak nebude biele na 1x - opakuj. potom vyper a je to.
Srska, neblázni!!!
To čo už je za afrodiziakum, to SAVO ?
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

už Ti tu mrnikujeme, podprde to isto nepomôže -
naša osky chcela byť fešanda aj pri takejto prácičke...sorry, ale dalo sa očakávať, že čerešničky ju "poznačia"...no čo už teraz? Asi sa budeš musieť zmieriť s tým a je to pre Teba skúsenosť do budúcna
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Osky, daj ju do práčky s nejakým tmavohnedým oblečením, ktoré pri praní púšťa farbu, uvidíš, aký telový odtieň chytí.
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

danushka Pozri príspevok
Srska, neblázni!!!
To čo už je za afrodiziakum, to SAVO ?
osky sa trápi pre dva košíky a vy tu srandujete - nehanbíte sa?
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

srska Pozri príspevok
ale teraz vážne:
ak chceš aby zostala biela, namoč ju celú do vody so savom (klasickým). môžeš si to odskúšať na nejakom inom textile. ak nebude biela na 1x - opakuj. potom vyper a je to.
to som aj ja chcela naznačiť, len opatrne so savom, treba ho riediť, inak jej zažltne a bude ešte horšia...

danushka Pozri príspevok
...ja som to vedela, že toto dobre nedopadne...
Mrník tu bude taký, že ajajááááj .
Na piatok celkom super téma ne ? , škoda že musím preč, mangel mi volal z práce, či nejdeme na pivko, keď skončí ochvíľu...tak mu idem oproti a popýtam sa ho čo s tou podprskou
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Halli Pozri príspevok
to som aj ja chcela naznačiť, len opatrne so savom, treba ho riediť, inak jej zažltne a bude ešte horšia...



Na piatok celkom super téma ne ? , škoda že musím preč, mangel mi volal z práce, či nejdeme na pivko, keď skončí ochvíľu...tak mu idem oproti a popýtam sa ho čo s tou podprskou
so savom treba jemne, to je pravda. preto som písal, nech si to odskúša trebárs na šnuptichli.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Halli Pozri príspevok
Farbiť ju nemá zmysel, to by som svojim prednostiam neurobila, lebo je to chémia a aj tak by si ju horúcou vodou zničila...skôr si myslím, že vybieliť, ale aj to opatrne lebo to tiež nemusí dopadnuť dobre...možno najlepšie si na ňu zvyknúť a robiť sa že to má byť tak...však ju nenosíš na tričku a keď ju netreba šup s ňou pod vankúš
pod maskáče dobrá
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať