Zavrieť

Porady

chulostiva otazka-len pre zeny,mozno mi poradite

osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

mozno sa najskor zasmejete nad otazkou,ale uz dva dni dumem ci sa mam opytat.ale som sa odhodlala,moznoze mi poradite.
tyka sa to podprsenky
kupila som si velmi peknu a aj pekne drahu podprsenku,telovej farby.
odkostkovavala som ceresne/bolo tak teplo,ze som bola len v spodnom pradle,bol uz vecer..../ a samozrejme,ze mi frklo z ceresne na tu podprsenku.
nic som si z toho nerobila,viem ze ked nieco znecistene od ovocia namocim do mlieka,zmizne to.vopchala som to do velkeho pohara,zaliala mliekom,a zostatok podprsenky ktory bol cisty,som nenamocila do mlieka.
ja som vsak na ten pohar zabudla a az cca po dvoch dnoch som si na to spomenula.ked som podprsenku vytiahla,mlieko bolo zrazene,a podprsenka bola sice bez ceresnoveho flaku,ale normalne vybledla,ostala flakata,ako stara handra,to mlieko skratka vybielilo tu farbu,no mam sok.
co terasz s tym?
nie je to ani biele,to co zamocene nebolo,ma povodnu farbu a to co bolo v pohari ma flaky,nieco ako batikovane,ale neni to pekne.
mam to dat do bielidla,alebo da sa to aspon nejakou inou farbou doma zafarbit.ci to mam este cele namocit do mlieka.stalo sa to uz niekomu?som z toho nestastna,lebo je to velmi pekny kusok,navyse mi velmi dobre sedi,ja mam vzdy problem na moje prednosti zohnat nieco co mi sadne,katastrofa.....pomoooooooc.
!a panov prosim,aby sa k tomu nevyjadrovali.pochybujem,ze by mi vedeli k tomu poradit !!
Usporiadat
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

video1983 Pozri príspevok
tato tema lepsia ako momentalny program na markize
dik za poklonu
tesi ma ze sa bavite
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

no,vsak ja som dobre vedela,preco otalam so zalozenim tejto temy.dobre som ja vedela,ako to dopadne.
no,ale asponze som neprilozila fotku....zeee?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

osky, ale môžeš ju priložiť
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

osky Pozri príspevok
no,vsak ja som dobre vedela,preco otalam so zalozenim tejto temy.dobre som ja vedela,ako to dopadne.
no,ale asponze som neprilozila fotku....zeee?
Janko, Stanko, srska, tuším sa tu aj Nokerla ako taký Jurko spoza bučka zamotal a nakukol....

Toto keď oni prečítajú, oni dnes z Porady neodídu, tuším tu dobehne aj Hallin manžel, ten, čo mu pena na pive spadla :.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

danushka Pozri príspevok
Halluš, no ja neviem, či vieš....
Osky ma zabije, že je przním tému, ale nech, nevydržím, rozdrapí ma

Ten môj by povedal a nabetón viem, že hej...
Ale musím dookola trošku.
Môj manžel má kolegu, ktorý keď si chce zašantiť s manželkou, pravdepodobne sú to také živly...tak teda ten manželov kolega sem tam zbehne kúpiť do sekáča nejaké nočné košele, vyperie ich, vyžehlí a potom ich na manželke potrhá v rámci šantenia....

Takže takáto čerešňová podprsenka by môjmu manželovi vyčarila úsmev na tvári, že to treba potrháááááť .

Osky prepáč, nechcela som, musela som.
Tak tento nápad budem šíriť ústnym podaním
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

danushka Pozri príspevok
Janko, Stanko, srska, tuším sa tu aj Nokerla ako taký Jurko spoza bučka zamotal a nakukol....

Toto keď oni prečítajú, oni dnes z Porady neodídu, tuším tu dobehne aj Hallin manžel, ten, čo mu pena na pive spadla :.
ked si kukne vas mrnik,tak mu spadne aj brada.len aby dychat neprestal
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

danushka Pozri príspevok
Janko, Stanko, srska, tuším sa tu aj Nokerla ako taký Jurko spoza bučka zamotal a nakukol....

Toto keď oni prečítajú, oni dnes z Porady neodídu, tuším tu dobehne aj Hallin manžel, ten, čo mu pena na pive spadla :.
počkáme na to foto, či vôbec tie machuľe stoja za čistenie
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

osky Pozri príspevok
ked si kukne vas mrnik,tak mu spadne aj brada.len aby dychat neprestal
Možno to predýcha a pôjde hneď v pondelok do sekáča.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

že prestal dýchať,.......skôr žhavič
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

osky Pozri príspevok
no,vsak ja som dobre vedela,preco otalam so zalozenim tejto temy.dobre som ja vedela,ako to dopadne.
no,ale asponze som neprilozila fotku....zeee?
aj mi po tej obrovskej šnicli v bergu pri tejto téme vytrovilo
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

srska stihol si sekac, vyprat, vyzehlit
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

nestihol, bo srske2 končila nemčina o pol šiestej a potom ešte šnicla pre ňu + cesta naspäť do dediny no a na miletičke o šiestej sú len bezdomovci
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

nevadí, aj zajtra je deň a že do dediny, BA dedina???
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Halli Pozri príspevok
Osky , ty si vedela , čo tým chlapom treba podhodiť v piatok večer ...že chúlostivá...len pre ženy ...
To je to isté, ako keď kolegyňa povie kolegyni: Len to prosím Ťa nikomu nepovedz... a o chvíľu už o tom vrabce čvirikajú. Diskrétnosť sama.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
chlapi sa zlietli ako supy..., alebo ako osy na rozliatu malinovku...
Chlapci sa zlietli na Osky ako osy... Zabava graduje...
Ale vážne :
Osky, máš šťastie, čerešne končia, ale višne zrejú, aj horúco je po večeroch... Zopakuj postup - podprda, odkôstkovač, vandel višní - neverím, že Ti zasa niekam nefrkne... A potom ju namoč do mlieka spokojne celú - ale nie na dva dni, bude stačiť aj na jeden, aby sa tie farebné rozdiely vyrovnali...
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

osky ja by som si kúpila novú aj keď by ma takáto nehoda veľmi trápila.
ja som podprsenky farbila iba na čierno, ale stehy ktoré boli stálofarebné-biele sa nezafarbili, ale jednalo sa o staršie podprsenky. skús zafarbiť bude "buď alebo"
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
lujza.j Pozri príspevok
osky ja by som si kúpila novú aj keď by ma takáto nehoda veľmi trápila.
ja som podprsenky farbila iba na čierno, ale stehy ktoré boli stálofarebné-biele sa nezafarbili, ale jednalo sa o staršie podprsenky. skús zafarbiť bude "buď alebo"

No s tým farbením by som bol opatrný. Aby si nedopadla ako tento tu.
http://www.porada.sk/1769099-post9084.html
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j Pozri príspevok
osky ja by som si kúpila novú aj keď by ma takáto nehoda veľmi trápila.
ja som podprsenky farbila iba na čierno, ale stehy ktoré boli stálofarebné-biele sa nezafarbili, ale jednalo sa o staršie podprsenky. skús zafarbiť bude "buď alebo"
Jáj Lujzi, dobre mienená rada, lenže čo keď sa jej potom náhodou od čiernej podprsenky zafarbí nejaká blúzka a namiesto jedného "problému" bude mať Osky zrazu - dva... Bez toho prvého sa ešte dá, ale aj bez druhého - to už je na nuda pláž...
Vidím, že s marjankom alebo marjankajom? máme podobné myšlienkové pochody...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

No Osky, ale si dobrá! Si nás dostala... Ja som už myslela, že Ťa straší minimálne nejaká mykóza alebo čo, a Ty takto - 60 príspevkov na jeden čerešňový fľak! Určite lepšia zábava ako voľba GP! Hoci aj to bol riadny mrnnník... ale tomuto sa nevyrovná!
Naposledy upravil Oliwa : 17.06.11 at 21:40
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať