Zavrieť

Porady

chulostiva otazka-len pre zeny,mozno mi poradite

osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

mozno sa najskor zasmejete nad otazkou,ale uz dva dni dumem ci sa mam opytat.ale som sa odhodlala,moznoze mi poradite.
tyka sa to podprsenky
kupila som si velmi peknu a aj pekne drahu podprsenku,telovej farby.
odkostkovavala som ceresne/bolo tak teplo,ze som bola len v spodnom pradle,bol uz vecer..../ a samozrejme,ze mi frklo z ceresne na tu podprsenku.
nic som si z toho nerobila,viem ze ked nieco znecistene od ovocia namocim do mlieka,zmizne to.vopchala som to do velkeho pohara,zaliala mliekom,a zostatok podprsenky ktory bol cisty,som nenamocila do mlieka.
ja som vsak na ten pohar zabudla a az cca po dvoch dnoch som si na to spomenula.ked som podprsenku vytiahla,mlieko bolo zrazene,a podprsenka bola sice bez ceresnoveho flaku,ale normalne vybledla,ostala flakata,ako stara handra,to mlieko skratka vybielilo tu farbu,no mam sok.
co terasz s tym?
nie je to ani biele,to co zamocene nebolo,ma povodnu farbu a to co bolo v pohari ma flaky,nieco ako batikovane,ale neni to pekne.
mam to dat do bielidla,alebo da sa to aspon nejakou inou farbou doma zafarbit.ci to mam este cele namocit do mlieka.stalo sa to uz niekomu?som z toho nestastna,lebo je to velmi pekny kusok,navyse mi velmi dobre sedi,ja mam vzdy problem na moje prednosti zohnat nieco co mi sadne,katastrofa.....pomoooooooc.
!a panov prosim,aby sa k tomu nevyjadrovali.pochybujem,ze by mi vedeli k tomu poradit !!
Usporiadat
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

http://www.blogcdn.com/www.asylum.co...yspace-294.jpg

taku ruzovu?
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

no,ale jej je to male.potrebuje aspon o tri cisla väcsiu podprdu.
ja byt chlapom,bala by som sa toho aj dotknut,aby to nepraklo jak balon....
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
osky Pozri príspevok
no,ale jej je to male.potrebuje aspon o tri cisla väcsiu podprdu.
ja byt chlapom,bala by som sa toho aj dotknut,aby to nepraklo jak balon....
No vidíš? Takú si kúp. A uvidíš, či sa bude báť.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

marjankaj Pozri príspevok
No vidíš? Takú si kúp. A uvidíš, či sa bude báť.
A ci bude chciet este vacsie A z tejto podprsenky by ti vypadli aj bez toho aby si ruky dvihala hore
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

osky Pozri príspevok
Lujza,nie si moja pribuzna?
aj ja by som podarovala.vdacne.
len moj muz stale dufa,ze po porode/ak sa nam konecne zadari/ budu este väcsie....panbozko ma ochranuj...........
možné je všetko
zadarí
mne ostali väčšie teraz 75F moja chrbtica je z toho KO /tri stavce zrastené v kope/
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

lujza.j Pozri príspevok
možné je všetko
zadarí
mne ostali väčšie teraz 75F moja chrbtica je z toho KO /tri stavce zrastené v kope/
jezis,asi sme pribuzne-ja 75G
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ja keby som mala zdravotny problem z toho ze mam velke prsia, asi by som si ich dala zmensit. Preco sa zbytocne trapit nejakymi bolestami chrbta. Viem o zneach ktore to absolvovali a jedna mala dokonca iba 16 rokov...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

zk24 Pozri príspevok
Ja keby som mala zdravotny problem z toho ze mam velke prsia, asi by som si ich dala zmensit. Preco sa zbytocne trapit nejakymi bolestami chrbta. Viem o zneach ktore to absolvovali a jedna mala dokonca iba 16 rokov...
len keby to nebolo také bolestivé dokonca je to zo zdrav. dôv. zadara
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

lujza.j Pozri príspevok
len keby to nebolo také bolestivé dokonca je to zo zdrav. dôv. zadara
no ano, ale jednorazovo. je to tak s kazdou bolestou, ci zubou, ci akoukolvek inou operaciou. Ja by som do toho sla. a podporim kazdu, ktora sa tomu podujme
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

zk24 Pozri príspevok
no ano, ale jednorazovo. je to tak s kazdou bolestou, ci zubou, ci akoukolvek inou operaciou. Ja by som do toho sla. a podporim kazdu, ktora sa tomu podujme
ja som pokakajko a ešte pesimista, určite by sa mi niečo dosra..
0 0
zuhina zuhina

zuhina je offline (nepripojený) zuhina

nielen voľakedy...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

OSKY, tak to si dobre zabila.... Dnes, keď som našla túto tému, skoro som skapala od smiechu, čo ste tu všetko popísali

Inak pre tie, čo majú problém s nadmernou veľkosťou - operácia ! Známa bola minulý rok na jeseň a nevie si vynachváliť.... už nevedela, čo s bolesťou chrbtice, teraz OK.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
možné je všetko
zadarí
mne ostali väčšie teraz 75F moja chrbtica je z toho KO /tri stavce zrastené v kope/
To sú taketo nejaké???

http://tvnoviny.sk/sekcia/soubiz/bul...zi-v-kome.html
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No Stando na tie by nestačil ani kýbel mlieka na odstranenie škvrn....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Halli Pozri príspevok
No Stando na tie by nestačil ani kýbel mlieka na odstranenie škvrn....


Inak neviem prečo osky chcela vylúčiť mužov z tejto témy a pritom niektorí chlapi nosia podprsenky...-teoreticky by som mohol aj ja- také nejaké slabšie 1-tky mám aj ja...
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Skočila som do kotolne a náš kotelník povedal, že máš kúpiť kilo čerešní, podprsenku nechať v šťave vyluhovať cca 24 hodín. Mala by dostať príjemnú telovo-ružovú farbu.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
stenly to sú už dudy obludy
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
stenly to sú už dudy obludy
JJ, - ale mne sa to moc nepáči,hmhmhm
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Skočila som do kotolne a náš kotelník povedal, že máš kúpiť kilo čerešní, podprsenku nechať v šťave vyluhovať cca 24 hodín. Mala by dostať príjemnú telovo-ružovú farbu.

aký šikovný kotelník, žeby nová generácia disidentov?
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

srska Pozri príspevok
stenly to sú už dudy obludy
fú, tak s takým ceckom dostať do hlavy, asi by ste to už chlapci nerozchodili
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať