Zavrieť

Porady

Neplatené voľno a dovolenka

Prosím Vás keď mal zamestnanec 4 mesiace neplatené voľno, kráti sa mu dovolenka na menej dní, alebo mu zostáva plný nárok, t.j.20 dní za rok. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jura je offline (nepripojený) Jura

    Jura
    AHT
    Prosím Vás keď mal zamestnanec 4 mesiace neplatené voľno, kráti sa mu dovolenka na menej dní, alebo mu zostáva plný nárok, t.j.20 dní za rok. Ďakujem.
    Ide o dôležitú osobnú prekážku v práci ,takže sa kráti RD po 100 dňoch a potom za každých 22 dní.

    Martina123 je offline (nepripojený) Martina123

    Martina123
    Dobrz den,
    Chcem sa opytat. Existuje nejaky formular na neplatene volno? Nas yamestnanec si chce vyiat jeden den neplateneho volna. Moye mi niekto bliysie povedat, kto, kedz a za akzch podmienok ma narok na neplatene volno? Co sa pri tom vypisuje, akz formular?
    Dakujem za odpoved.

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    Martina123
    Dobrz den,
    Chcem sa opytat. Existuje nejaky formular na neplatene volno? Nas yamestnanec si chce vyiat jeden den neplateneho volna. Moye mi niekto bliysie povedat, kto, kedz a za akzch podmienok ma narok na neplatene volno? Co sa pri tom vypisuje, akz formular?
    Dakujem za odpoved.
    Už som ti odpovedal v inej téme. Nie je potrebné zakladať rovnakú otázku vo viacerých Poradách, lebo je to potom neprehľadné.

    Neplatené voľno a dovolenka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.