Zavrieť

Porady

dane z prijmu a podvodnik(postup dan uradu)

Ako subdodavatel premna pracovala s.r.o.tato mi prevedene prace fakturovala.Konatel spolocnosti a zaroven 100perc.vlastnik v priebehu spoluprace s.r.o..predal,mna o tom neuvedomil a nadalej vystavoval faktury v mene spolocnosti,hoci uz nebol jej konatelom.tato zmenila vlastnika,konatela,sidlo aj nazov.O tom ze faktury vystavil a prijal peniaze do vl.ruk sa priznal pred vysatrovatelom aj na sude.Dan urad my odmietol uznat tieto faktury...Som povinny platit dane za podvodnika aj ked tento priznal prevzatie penazi?..podvodnici nemusia davat dan priznania a platit dane?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lila je offline (nepripojený) Lila

    Lila
    Žiaľ, aj my máme zlé skúsenosti. Dnes v našom štáte sa majú najlepšie podvodníci, zlodeji.... . Náš štát /sudcovia, ktorí sú volení do funkcie doživotne.../ im fandí v takomto "poctivom podnikaní."
    Ale prepáčte, som mimo témy : " Nepáči sa mi takýto postup DÚ."

    martinapo77 je offline (nepripojený) martinapo77

    martinapo77
    No rozhodne by som s takýmto rozhodnutím správcu dane nesúhlasila.Ak viete svoje náklady vysvetliť aj podložiť nemôže správca dane neakceptovať to, že Vám tento náklad slúžil na dosiahnutie príjmov. Veď nech tieto príjmy vyčísli správca dane voči spoločnosti, ktoré tieto faktúry nezúčtovala. Držím palce

    discret je offline (nepripojený) discret

    discret
    dakujem za podporu!....rozhodne sa nevzdávam a budem bojovat na súde...mienim žalovat štát ved tomuto podvodníkovi dovolil kúpit s.r.o. a stat sa jej konatelom napriek tomu ,že tento bol v tom čase už 3x súdne trestaný za ekonomické tr.činy a v čase ked mal zákaz činnosti hmotne zodp.pracovníka...

    alexxandra je offline (nepripojený) alexxandra

    alexxandra
    obavam sa,ze nepochodis.Myslim,ze zalovat by si mal dotycneho pana a od neho vymahat aj nahradu skody,vratane dodanenia a penalov z danoveho uradu.
    Monika Kováčová
    Bŕŕŕ. Dúfam, že nikto nevlastní moju pečiatku a nevystavuje faktúry na moju firmu. Išlo by o rovnakého podvodníka a ja by som to mala zdaniť?
    To už kde žijeme?

    dane z prijmu a podvodnik(postup dan uradu)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.