Zavrieť

Porady

pripojenie na net.

žena
ahoj chcela by som sa spýtat priniesli mi nový router TP-link ale niekedy mi nejde pripojit sa na net raz ide potom ked vypnem počítač tak mi nejde pripojit musím znova všetko poodpájat a znovu pripojit potom sa rozbehne čím to môže byt vedeli by ste mi poradit inak signál mi píše výborný dakujem za radu
Usporiadat
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Pri pripojení si daj fajku na automatický pripojiť.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
ahoj potrebujem súrne pomoc má tu nachytané trojany, čo s tým vůbec mi nejde spustit Opera toto mi ukazuje ked pustím operu Adware.Win32.Winad
W32.Yaha.B@mm
Magic DVD Ripper
Trojan-PSW.Win32.LdPinch.abm
Trojan virtumonde
Trojan.Fakealert.355
Trojan.Qoologic - Key Logger
Adware.Win32.Look2me.ab
Trojan Horse IRC/Backdoor.SdBot4.FRV
Win32/Hoax.Renos.HX
noise.dat
emptyregdb.dat
mpr.dll
ieakui.dll
SET3.tmp
country.sys
ahui.exe
popcinfo.dat
dsdmo.dll
Active Setup Log.txtAdware.Win32.Winad
W32.Yaha.B@mm
Magic DVD Ripper
Trojan-PSW.Win32.LdPinch.abm
Trojan virtumonde
Trojan.Fakealert.355
Trojan.Qoologic - Key Logger
Adware.Win32.Look2me.ab
Trojan Horse IRC/Backdoor.SdBot4.FRV
Win32/Hoax.Renos.HX
noise.dat
emptyregdb.dat
mpr.dll
ieakui.dll
SET3.tmp
country.sys
ahui.exe
popcinfo.dat
dsdmo.dll
Active Setup Log.txt Čo s tým robit dakujem za radu je tu 13 vírusov
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
A máš antivírus?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Vlado40 Pozri príspevok
Pri pripojení si daj fajku na automatický pripojiť.
zrovna doma mam TP - LINK router a dcerkin PC ma PCI kartu tiež tej istej značky ako router. A predstav si, na XP sa to pripojilo automaticky a na W7 treba vždy zadať heslo, napriek tomu, že je zafajknute pripojenie automaticky.
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
no to sa stalo ked nebol spustený teraz už mám ale je to aj tak nanič ,lebo som musela vyhodit operu a teraz mi nejde nainštalovat stále sa ukazuje nejaká chzba 87 alebo také niečo
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Skús stiahnuť a nainštalovať Malwarebytes Anti-Malware (http://download.cnet.com/Malwarebyte...-10804572.html), prejdi do Núdzového režimu, spusti ten Malwarebytes, nechaj preskenovať (Úplný sken), zistené daj vyhodiť (rovno zmazať), samo ťa požiada o reštart PC. Nainštaluj antivír.
Tá chyba je asi dôsledkom Trojanov - nedovolia nainštalovať antivír - bránia sa.
1 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

duves Pozri príspevok
zrovna doma mam TP - LINK router a dcerkin PC ma PCI kartu tiež tej istej značky ako router. A predstav si, na XP sa to pripojilo automaticky a na W7 treba vždy zadať heslo, napriek tomu, že je zafajknute pripojenie automaticky.
Skús odstrániť sieť a pripojiť sa ešte raz.W7 je NTB ,alebo PC ?Aká je tam karta?Zabezpečenie máš WPA2-Personal a šifrovanie AES ?
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
misoft Pozri príspevok
Skús stiahnuť a nainštalovať Malwarebytes Anti-Malware (http://download.cnet.com/Malwarebyte...-10804572.html), prejdi do Núdzového režimu, spusti ten Malwarebytes, nechaj preskenovať (Úplný sken), zistené daj vyhodiť (rovno zmazať), samo ťa požiada o reštart PC. Nainštaluj antivír.
Tá chyba je asi dôsledkom Trojanov - nedovolia nainštalovať antivír - bránia sa.
ahoj tak som si nainštalovala Malwarebytes-anti preskenovala som to ale normálne lebo neviem ako dat do núdzového stavu počítač mala som tam 71 trojanov zatial to ide uvidím čo bude dalej dakujem za radu,mala som nainštalovaný terminátor ale ten mi nepomohol tak som ho teraz odinštalovala
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Vlado40 Pozri príspevok
Skús odstrániť sieť a pripojiť sa ešte raz.W7 je NTB ,alebo PC ?Aká je tam karta?Zabezpečenie máš WPA2-Personal a šifrovanie AES ?
šifrovanie je WPA-PSK/WPA2-PSK
No včera som zistil, že ta karta TP-LINK WN353GD v PC (nie NTB) ma problemy vo win7. Akurat som stiahol nejake ovladače a idem upraviť inštalaciu. Totižto, teraz mi pri preinštalovaní vypisuje, že nepodporovany OS. A na original inštal.CD su drivery od w98 po vistu.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
takže drivery nejdu nainštalovať. Karta kupena pred rokom a nema podporu vo win7? Nechapem. Po upgrade na win7 to išlo, potom som menil heslo do wifi siete a od vtedy problem. Odinšaloval som drivery a opätovna inštalacia zlyhava.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Drivery posťahovane stadeto: http://www.wireless-driver.com/tp-li...ndows7-driver/
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Nebolo potrebné odinštalovať drivery ,stačilo odstrániť wifi sieť v ovládací panel...správa bezdrôtových sieti a znovu sa skúsiť pripojiť.
Karta určite pobeží pod Win7.Skús najprv tie ovládače pre Vistu.Neinštaluj iba v správcovi zariadení pri wifi karte daj aktualizovať softvér ovládača a vyber ten na CD pre Vistu.Každá karta má čip a ten zvykne byť Ralink/Atheros,tak si pohľadaj aký čip má tá karta a hľadaj podľa toho na stránke :
http://www.ralinktech.com/support.php?s=1
Skús ten prvý.Údaje daj iba tak...Zabudol som ,pri inštalácií stačí vybrať iba driver,utility netreba.Keď odinštaluješ ovládač a reštaruješ PC ,tak W7 si sám nenainštaluje wifi kartu?
Naposledy upravil Vlado40 : 20.08.11 at 12:36
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Vlado40 Pozri príspevok
Nebolo potrebné odinštalovať drivery ,stačilo odstrániť wifi sieť v ovládací panel...správa bezdrôtových sieti a znovu sa skúsiť pripojiť.
Karta určite pobeží pod Win7.Skús najprv tie ovládače pre Vistu.Neinštaluj iba v správcovi zariadení pri wifi karte daj aktualizovať softvér ovládača a vyber ten na CD pre Vistu.Každá karta má čip a ten zvykne byť Ralink/Atheros,tak si pohľadaj aký čip má tá karta a hľadaj podľa toho na stránke :
http://www.ralinktech.com/support.php?s=1
Skús ten prvý.Údaje daj iba tak...Zabudol som ,pri inštalácií stačí vybrať iba driver,utility netreba.Keď odinštaluješ ovládač a reštaruješ PC ,tak W7 si sám nenainštaluje wifi kartu?
Napokon sa utilitku podarilo nainštalovať z originalneho inštalačneho CD. No pripojenie stale nefunguje. Odobral som cez spravcu a nič.
Teraz mam ine trable. Menil som particie na jednom z HDD z 3 inych. Stratil som prehlad a prišiel som o data. Vyhladavam cez Recuva, teda skušam obnovu dat. Mna asi šlahne.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mna asi šlahne.
Nešľahaj sa - šľahni si - hneď to uvidíš "jasnejšie"
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Ale!
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

ja mam teraz tiez problemi s particiami, nebol som si celkom isty co a ako, takze pre istotu bol backup a dobre som urobil
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Odkedy používam Disk Director ,tak žiadný problém.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Pozriem na ten program a inak, zachrana sa vola GetDataBack od Runtime Software
0 0
babicka1 babicka1

babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

žena
ahojte mám problém s pripojením wifi mi stále padá, ale notebook aspon chytí siet ,ale potrebujem siet aj na stolový počítač a tu nemôžem nič chytit stále mi ukazuje nedostupný server neviem čo mám sním urobit lebo sa nedá nikam dostat prosím poradte mi dakujem
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Spoj PC s routrom sieťovým káblom ,alebo padá aj tak?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať