Zavrieť

Porady

Koniec Materskej dovolenky

Dobrý deň, poprosila by som Vás o radu...

V júli 2011 som porodila a v septembri 2011 mi skončil pracovný pomer na dobu určitu. 6. februára 2012 mi končí materská dovolenka. Mám DNPO od roku 2010 a chcem sa opýtať, že či som ešte v nejakej ochrannej dobe od zamestnávateľa? Mám nárok na nemocenskú dávku zo zamestnania a k tomu plus DNPO? Lebo že vraj teraz DNPO je prvých 26 týždňov z minima iba cca 119 €...teda mne sa bude rátať aj PN zo zamestnania alebo iba tých 119 €...?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    Katka2111 Pozri príspevok
    Dobrý deň, poprosila by som Vás o radu...

    V júli 2011 som porodila a v septembri 2011 mi skončil pracovný pomer na dobu určitu. 6. februára 2012 mi končí materská dovolenka. Mám DNPO od roku 2010 a chcem sa opýtať, že či som ešte v nejakej ochrannej dobe od zamestnávateľa? Mám nárok na nemocenskú dávku zo zamestnania a k tomu plus DNPO? Lebo že vraj teraz DNPO je prvých 26 týždňov z minima iba cca 119 €...teda mne sa bude rátať aj PN zo zamestnania alebo iba tých 119 €...?
    po materskej dovolenke nasleduje rodicovska dovolenka. Takze po skonceni materskej dovolenky, by si mala poberat rodicovsky prispevok z uradu prace. Preco riesis DNPO a nemocensku davku?
    lebo mám zdravotné problémy a asi pôjdem na PN...viem, že po materskej ide rodičovský prispevok...:-D...a som DNPO takže chcem sa len informovať ako ďalej...

    Koniec Materskej dovolenky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.