Zavrieť

Porady

danove priznanie

ahojte poradaci.
chcem sa opytat. Chchem si vyplnit danove priznanie cez internet ako vlani da sa to tento rok? a ked ma manzel zivnost ale je aj zamestnany tak ako on si musi podat danove elektronicky? ci ako to je ? ja som teraz na materskej tak zistujem...dakujem za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

    ewita888
    Janka1909 Pozri príspevok
    ahojte poradaci.
    chcem sa opytat. Chchem si vyplnit danove priznanie cez internet ako vlani da sa to tento rok? a ked ma manzel zivnost ale je aj zamestnany tak ako on si musi podat danove elektronicky? ci ako to je ? ja som teraz na materskej tak zistujem...dakujem za rady
    ak myslíš na stránke dr.sr., tak ešte nie..
    manžel nemusí podať elektroniky..

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Janka1909 Pozri príspevok
    a bude sa to dat do konca marca? ci mam vytlacit tlaciva a vyplnit rucne?
    To je zatiaľ vo hviezdach, nečítaš noviny, nepozeráš TV? DS Nemá funkčný systém. AK chceš podať DP, vypíš a podaj osobne alebo poštou.

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    a keby sa tu na porade použilo občas aj vyhľadávanie tak by zadávateľka témy vedela, že DP za rok 2011 si môže stiahnuť aj na stránke krosu, alebo na www.synet.sk... tých tém je tu neúrekom...

    ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

    ewita888
    Ice dive Pozri príspevok
    a keby sa tu na porade použilo občas aj vyhľadávanie tak by zadávateľka témy vedela, že DP za rok 2011 si môže stiahnuť aj na stránke krosu, alebo na www.synet.sk... tých tém je tu neúrekom...

    zadávatelka je na materskej, určite má iné priority..

    Janka1909 je offline (nepripojený) Janka1909

    Janka1909
    ewita888 dakujem za pochopenie...vyskusam aj to..a ked nie pojdem do mesta kde je danovy urad a zoberiem tlacivo alebo ho vytlacim doma..Este raz vdaka za pochopenie..presne tak priorita cislo jedna je nase vytuzene dietatko po 7rokoch este raz vdaka

    ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

    ewita888
    Janka1909 Pozri príspevok
    ewita888 dakujem za pochopenie...vyskusam aj to..a ked nie pojdem do mesta kde je danovy urad a zoberiem tlacivo alebo ho vytlacim doma..Este raz vdaka za pochopenie..presne tak priorita cislo jedna je nase vytuzene dietatko po 7rokoch este raz vdaka
    za máličko.. a gratulujem k babatku..

    Janka1909 je offline (nepripojený) Janka1909

    Janka1909
    ewita888 Pozri príspevok
    za máličko.. a gratulujem k babatku..
    dakujem velmi pekne este sa opytam kam si zahrniem sumu co som si platila dobrovolne poistenie nemocenske? a manzel si uplatnuje aj danovy bonus vratku...a ked sa maly narodil 24.11 tak patri mu cela vyska aj za november danoveho bonusu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.