Zavrieť

Porady

Daňové priznanie B

Dobrý večer, prosím znova o pomoc. Vyplňujem DP cez e-dane. Som pri riadku 95, vychádza mi dań 50,14 EUR. Na riadku 99 a 101 mi už káže vykázať daň 0 nechápem prečo.Týmpádom aj 113 daň na úhradu by bola tiež nula. Neviem či to píšem zrozumiteľne. Skúsim takto:
Príjmy: 19613,06
Výdavky: 15789,86
ZD: 3823,20
Nezd.čast: 3559,30
ZD znížená o nezd.časť: 263,90
dan: 50,14
Ak to takto vyplním, vypíše mi, že mám logické chyby, konkrétne na riadku 99 mám mať 0, ale nechápem prečo.
Prosím pomôžte.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

    VieraPopluharova
    Už i cez eDANE je tlačivo DP FO Typ B v poriadku, nevyhadzuje chyby....
    tak potom správne je, že sa má zaplatiť daň 50,14? lebo logicky to tak má byť aj podľa mńa. Neviem, kde mám tú chybu, jednoducho stúpim na riadok 99 a už v dolnom panely (v tom pomocníkovi( mi vychádza 0 a keď tam doplním tých 50,14, pri kontrole mi vyhodí logické chyby na strane 8 a na červeno sa vysvieti riadok 99. Ďakujem pekne za námahu.

    VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

    VieraPopluharova
    Ja so to teraz tiež vyplňala , ale riadky 99 a 101 svietia pomarančovo a keď dám kontrolu tak vyhodí chybu...ale logicky daňová povinnosť je 50,14€
    Naposledy upravil VieraPopluharova : 03.03.12 at 20:16

    VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

    VieraPopluharova
    Ano cez tuto aplikaciu vyhadzuje chyby, pokušala som sa o to niekoľkokrát, no vytlačiť sa to dá....
    ďakujem pekne za pomoc, škoda, že som nepísala skôr, celý deň som hľadala chybu a chyba je u nich v programe.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Nahodila som to v krose a vyšlo to dobre. Skús si stiahnuť zadarmo DP z www.kros.sk. A urob to tam.
    Katy a R zamrzol mi PC, keď som to urobila
    DanielaSL Ja som si to kvôli tejto téme stiahla doma do PC...a nezamrzlo mi nič.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.